Goebbels

زرهی سوریه در نبرد شهری : بررسی قابلیت ها و تحولات

امتیاز دادن به این موضوع:

Recommended Posts

با تشکر و خسته نباشید بخاطر مقاله زیبا
روش درست استفاده از نیروی زرهی در جنگ شهری چگونه است؟
و اکنون ارتش سوریه به این موارد نزدیک شده است؟
ممنون می شوم در مقاله زیبایتان به بقیه آن اشاره نمایید

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
بسیار عالی بود. از روزی که قولش را داده بودید منتظر بودیم
  • Upvote 2
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
مجاهدین افغان هم تانک داشتند و بر زد شوروی ها استفاده هم کردن و ۱۰۰ برابر بهتر از نیروهای اسد عمل میکردن و حتی هیچ تعلیم نظامی هم ندید بودن! دوستان یادتون هس که دشمنان معمر قذافی چقدر خوب و تاتیکی در جنگ لیبی عمل کردن! ولی نیوهای اسد با تانک بدون زره و لخت همینجوری گله ای و بهم چسبیده میومدن وسط خیابونها و مثل اب خوردن منفجر مشدن من ده ها ویدیو دیدم که تانکهاشون از پشت سر مورد هدق قرار گرفتن و منهدم شدن خلاصه برید دوستان خودتون ببنید ادم اینقدر گریش میگیره و عصبانی میشه! نه تاکتیکی نه واکنش بجایی نه اتش پرهجمی نه هدایت نیرویی! با توپ ۱۵۵ میلیمتری هر جا دلشون میکشید میزدن بدون اینکه موضع دقیق دشمن رو شناسایی کنن خلاصه جنگی به این افتضاحی ندیده بودم! ابتدایی ترید چیز بستن لاستیکهای خودروها دور بی ام پی ها یا قفسه درست کردن دور تانکهاست که ماشا الله همون رو هم شاید نمیتونن .شورشیها هم همشون از یه نوع راکت زد تانک یوگسلاوی سابق استفاده میکردن اسمو یادم نیست و به تعداد زیاد ار پی جی ۷ و اس پی جی ۹و تازه گیها به ار پی جی ۲۹ هم استفاده مکنن که از کرامات نیروهای اسد هست! خلاصه الافتضاحات پشت سر هم من الافتضاحات ویرایش شده در توسط toofan2
  • Upvote 6
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='toofan2' timestamp='1366792592' post='308734']
مجاهدین افغان هم تانک داشتند و بر زد شوروی ها استفاده هم کردن و ۱۰۰ برابر بهتر از نیروهای اسد عمل میکردن و حتی هیچ تعلیم نظامی هم ندید بودن! دوستان یادتون هس که دشمنان معمر قذافی چقدر خوب و تاتیکی در جنگ لیبی عمل کردن! ولی نیوهای اسد با تانک بدون زره و لخت همینجوری گله ای و بهم چسبیده میومدن وسط خیابونها و مثل اب خوردن منفجر مشدن من ده ها ویدیو دیدم که تانکهاشون از پشت سر مورد هدق قرار گرفتن و منهدم شدن خلاصه برید دوستان خودتون ببنید ادم اینقدر گریش میگیره و عصبانی میشه! نه تاکتیکی نه واکنش بجایی نه اتش پرهجمی نه هدایت نیرویی! با توپ ۱۵۵ میلیمتری هر جا دلشون میکشید میزدن بدون اینکه موضع دقیق دشمن رو شناسایی کنن خلاصه جنگی به این افتضاحی ندیده بودم! ابتدایی ترید چیز بستن لاستیکهای خودروها دور بی ام پی ها یا قفسه درست کردن دور تانکهاست که ماشا الله همون رو هم شاید نمیتونن .شورشیها هم همشون از یه نوع راکت زد تانک یوگسلاوی سابق استفاده میکردن اسمو یادم نیست و به تعداد زیاد ار پی جی ۷ و اس پی جی ۹و تازه گیها به ار پی جی ۲۹ هم استفاده مکنن که از کرامات نیروهای اسد هست! خلاصه الافتضاحات پشت سر هم من الافتضاحات
[/quote]

[right]درسته.اما به مرور با تغییر تاکتیک نوع جنگ و تغییر اون به نبرد پیاده و خانه به خانه اوضاعشون بهتر شده.دزسته دوستان؟خدا حفظ کنه اون نظامی هایی که رفتن و اینجور جنگیدن رو یاد ارتش سوریه دادن. :mrgreen: جناب گوبلز،در نوع رزم زرهی ارتش سوریه هم تغییری ایجاد شده؟یا فقط کلا استفاده از تانک رو کمتر کردن؟[/right]

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
اگر دوستان کمی صبر داشته باشند به تغییرو تحولات زرهی سوریه در ابعاد حفاظتی و تاکتیکی هم پرداخته خواهد شد!
  • Upvote 6

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='Goebbels' timestamp='1366960388' post='309103']
برای مقایسه :

زره قفسی ایرانی

[url="http://gallery.military.ir/albums/userpics/10206/110301_405.jpg"][img]http://gallery.military.ir/albums/userpics/10206/thumb_110301_405.jpg[/img][/url]

زره قفسی سوری

[url="http://gallery.military.ir/albums/userpics/10206/t_72home_png.jpeg"][img]http://gallery.military.ir/albums/userpics/10206/thumb_t_72home_png.jpeg[/img][/url]
[/quote]

[right]این مدل سوری کارای مناسبی داره؟اخه قفس ها با خوده زره هیچ فاصله ای نداره که raised_eyebrow[/right]

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.