senaps

گروه‌های مبارز جنگ‌های خاورمیانه، نخسا...

امتیاز دادن به این موضوع:

Recommended Posts

با تشکر از گروه خبری اماج در شبکه اجتماعی تلگرام که مطلب رو پوشش دادن...

در اینجا می‌تونید مطالعه بفرمایید.(توجه: لینک برای شبکه اجتماعی تلگرام و کانال خبری اماج باز میشه و به یک وبسایت نمیره. باید نرم‌افزار تلگرام رو روی کامپیوترتون داشته باشید.)

https://telegram.me/AmAj24/69857

همچنین این گروه، زحمت کشیده و یه فایل PDF اماده کرده از مطلب که من اپلود کردم...

میتونید مطالعه بفرمایید.(دانلود)

ویرایش شده در توسط senaps
  • Upvote 12

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

از مطلب جذاب و نابتون متشکرم

فعالیت این گروه الان به چه صورته؟

اینها که فروش آنلاین و غیره دارن، اون هم در تهران، آیا قابل رهگیری نیستن؟!!!

پلیس فتا حواسش به همه چیز هست، عایا؟!؟ raised_eyebrow

• Upvote 3

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

بخشی از این مطلب جهت ایجاد قابلیت انتشار در انجمن، حذف شده، در منقع اصلی، عکسی هست از مکالمه شخصی بنده و دریافت شماره حساب و نام خانوادگی و نام یکی از اعضای این باند خلاف‌کار...

من با مشورتی که با برخی دوستان در این خصوص داشتم، همان‌زمان(مرداد ماه فکر کنم) گزارش ایشون رو به اداره اطلاعات ارسال کردیم که نهایتا طی پیگیری ها، متوجه شدیم که منجر به بازداشت شده...

به نظر میرسه که اعضای اصلی این باند، خارج از ایران و احتمالا در سوریه(ایرانیان مقیم سوریه و نه کسانی که برای جنگ رفتن سوریه) هستند که با پول مردم، اپارتمان خریدن در دمشق و محله زینبیه...

بنابراین امکان پیگیری بیشتر و برخورد امنیتی چندان امکان پذیر نیست. با این حال اون بخش رو نسبتا با فعالیت های روشنگرانه و اقدامات امنیتی(گزارششون به دستگاه‌های امنیتی و ...) حدودا از کار انداختیم، با این حال،‌فعالیت هایی هنوز هست...

مثلا تبلیغ کانال و ایجاد درامد از اون طریق همچنان فراهم هست برای این جریان متاسفانه...

بهترین راه، افشاگری گسترده و اگاه کردن همگان نسبت به این جریان هستش...

• Upvote 14

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
متاسفانه این گروه ها به دلیل اطلاعات پایین مردم و خبرهای غلو شده و چرت و پرت کارشون خوب گرفته.مثلا یکی دوماه پیش کل اسراییل اتیش گرفته بود از دید اینا و ملت بدبخت چه ذوقی کرده بودن.
درباره شهید دزدی هم که خیلی وقیح شدن و حتی شهدای معروف فاطمیون رو هم مصادره میکنن.
  • Upvote 5

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.