Zapad

Members
 • تعداد محتوا

  229
 • عضوشده

 • آخرین بازدید

اعتبار در انجمن

388 Good

3 دنبال کنندگان

درباره Zapad

 • رتبه حساب کاربری
  Master Sergeant
 1. سلام یه نکته درباره محصولات دویتر (دیوتر) اینکه محصولات اصلی در کارخونه ویتنام تولید میشه ... ویتنام کارخونه اصلیه و اینکه فیک و ...محسوب نمیشه   من خودم کیسه خواب  برند ماموت دارم خیلی خیلی عالیه  برای خرید محصولات اینطوری اگر حرفه ای بخواید  باید با تجربه و  هم با اطلاعات خرید کنید و  هم پول خوب بدید تا آش خوب بخورید. این کیسه خوابای کنار خیابونم برای شب مانی در دماهای  بالای 0 راضی کننده اند که معقوله حجم و وزنش شاید آزار دهنده بشه فقط وگرنه حفظ دماشون بد نیست کمی هم تعریق درونش آزار میده برندهای ایرانی کیسه خواب هم از قلم نندازید در بررسی. 
 2. برای مسابقات فوتبال مدارس که فقط مدرسه ها شرکت میکردن ، تیم ملی از سطح کشور با احتمالا صغر سنی فرستادن  فکرشو کن اینجا تو سطح عادی نیرو رو فرستاده باشند ... غیر این از تمرین و آمادگی های ویژه چند ماه قبل برای شرکت در این مسابقه گفتند فرماندهان ارشد ... دلتون رو الکی صابون نزنید اونا نیرو ویژه فرستاده باشند و ما سربازای دوره آموزشی ...
 3. http://khabareruz.xyz/news/334526   بعد از ادعای گروه تروریستی موسوم به پاک (حزب آزادی کردستان شاخه ایلام) در پذیرش مسئولیت حادثه دالاهو، سه نفر در این رابطه توسط اطلاعات سپاه نبی اکرم (ص) کرمانشاه دستگیر شدند.
 4. کلا برداشتتون از این ضرب المثل چپکی هستش ؛ اینایی که گفتید ما پرورشون ندادیم همه رو بقیه برا ما کاشتن ما جای درو مزرعه اشون به آتیش کشیدیم ، اما امثال فرانسه از برزگران مطرح ولی نه به عیان این گروه ها هستن . شما یا نمیدونستید یا از قصد به ندونستن زدید خوتون رو .
 5. خب دقیقا نوع سیستم اطلاعاتی ما خیلی خیلی متفاوت با اون کشورهاست ، روابط با بستر جامعه امون مخصوصا جاهایی که آسیب پذیره و قابلیت استفاده برا دشمن رو داره به اشکال گوناگونی برقراره یعنی قابلیت ها زندگی اجتماعی ایرانی ها این رو موجب شده و بنظرم سیستم ضد اطلاعاتمون واقعا بهره برده از این وجه ، دروغ نگم تا دو سه سال قبل باگ های سیستم امنیتی امون رو زیاد میدونستم و الان با توجه به زمان و حوادث اطرافمون نمیشه نخواستن دشمن رو فرض قرار داد و من عملیات ها و تدابیر امنیتی امون که زیر پوستی تر از همکارهای غربیشون حس میشه رو موثر میدونم ، امیدوارم همه فتنه های اجانب رو در نطفه خفه کنند .
 6. دوتا حمله به هواپیماهای روسی به این زودی فراموش شد ؟؟؟ تو خاک روسیه نبوده ولی هدف و نتیجه اون حملات کاملا ضد روسیه بوده .
 7. به صورت مقایسه ای و تناسبی تبدیل انجام دادن دقت در برابر برد ، دقت اعلام شده برای نمونه عراقی تو این برد یعنی زیادی بالا هست و ما بر حسب بردهای اعلام شده تولید خودمون و برابری برد با نمونه عراقی البته تناسبی  به همچین دقتی میرسیدیم برا همین یه مقدار عجیب به نظر میرسه.
 8. بقیه تکنولوژی و امکانتمون هم میرسید به دهه 90 آمریکا ایران بهشت بود شک نکنید ، تکنولوژی دهه نود آمریکا در این تایم برای ایران بنظرم یعنی شاهکار :applause:  ممنون از ارائه اطلاعاتتون :rose:
 9. اردوغان که مسلما از آدمیت کمتر بویی برده درش شکی نیست ،درباره کانادا باقی کشور ها و شیوه حکومت فدرالی خب همون فدرال ها هم بر حسب موقعیت مکانی تفکیک شده نه قوم و زبان و مساله مهمیه این ( استثنا هم البته دارند) مسلما مردم کرد نمیتوانند و نخواهند توانست گذشته ترکیه در قبال خودشون رو فراموش کنند اما بخشش منافاتی با فراموش نکردن نداره ( و مساله مهم تر هم که اعتقاد شخصی من ایینه همه اقوام و ملت ها باید تاریخ خودشون رو قبول کنند چه سیاه چه سپید ، در مورد همه صادق هست و این میتواند موجب نرمش در قبال تصمیم نسبت به معاشرت ها باشد ) در تاریخ اروپا کشتار و جنایت علیه بشریت نبوده ؟؟؟ O: بعید میدونم سلاح شیمیایی و صربستان و... .................................. تاریخ بشریت از ازل تا ابد این خواهد بود که مردم همیشه به دنبال آرامش زندگی و رفاه هستند ، مردم ژاپن و آمریکا الان باهم چگونه اند ؟گرچه همسایه نیستند ، آلمان ها و باقی اروپا با هم به تفاهم نرسیدند ؟( عکس انجلا مرکل بقل اولاند رو به یاد بیارید )  و خیلی از دشمنان سابق بر حسب  منافع شدند متحد و یا اگر هم متحد نشدند سعی کردن برای منافع بیشتر همدیگر رو تحمل کنند . حتی اسراییل و فلسطین هم میتونند روزی بی جدل باشند . تصاویر آتش بست های لحظه ای در سوریه خیلی جالب بود نیروهای متخاصم نسبت بهم که باهم احوالپرسی و خوش و بشی هم میکردند( تازه در سوریه جنگی متعصبانه و بر سر اعتقادات در جریان بوده  ،  در آخر ذکر کنم که مظلومان و مردم همیشه قربانی امیال رهبران خودکامه بودند ( بارزانی و اوجالان و پیشه وری و رجوی ... بلد بودند از احساسات عده ای خوب سواستفاده کنند).
 10. متاسفانه این تاپیک ها شده محل درگیری چند نفر با تمایلات منحرف به وطن ...................... درباره نبود قرابت و اینکه محال میدونی همچین تعاملی رو عرض کنم که خیر کافیه یخورده انسان تر بشوند افراد تا بدون در نظر گرفتن زبان و لهجه رنگ پوست و ... در کنار هم زندگی مسالمت آمیزی داشته باشن یا نه اصلا به خاطر منافع بیشتر به هم زیستی روی بیارند ، نمونه هاش هم کم نیست شوروی سابق تا حدودی ، اتحادیه چند رنگ و زبان اروپا ، کشورهایی چون امریکا و استرالیا و کانادا ( کشور خودمون رو ذکر نکردم چون اشتراکات چیره هست )همگی نشان از این داره افراد فارغ از افتراقات و فقط بر پایه اشتراک انسان بودن میتونند کنار هم زندگی کنند . امیدوارم کشورمون همیشه در صلح و آرامش باشد و همچنین همسایگان گرچه همسایه بد کم نداریم .
 11. یه مقدار سوالم حاشیه ای هست ، در عکس دانشجو های اعزامی به ایتالیا نصرالله امان پور  پدر همین کریستین امان پور میشه ؟ جایی خوندم که پدرش کاپیتان اطلاق میشده و در نیرو دریایی بوده .
 12. بهره‌برداری از شناورهای سطحی و زیرسطحی ارتش تا پایان سال ۹۴ امیر دریادار حبیب الله سیاری فرمانده نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران گفت: برنامه داریم تا پایان امسال شناورهای سطحی و حتی زیر سطحی این نیرو به آب اندازی شود.   http://www.hamshahrionline.ir/details/307633/Defence/Navy
 13. http://media.isna.ir/content/1421743000564_jet_engin2.jpg/4 این تصویر داخله متن خبر هست مرتبطه ؟ یا فقط برا خالی نبودن متن خبر بوده
 14. تابلوترین نیروهای هماهنگ کننده و ستون پنجم نیروهای واقعی انسان ها هستند ؟؟؟  انصافا به آمریکا و انگلیس باید غبطه خورد بهترین و وفادارترین نیروها رو در هر قالبی برای ارائه دارند.