Wiesmann

Members
 • تعداد محتوا

  436
 • عضوشده

 • آخرین بازدید

تمامی ارسال های Wiesmann

 1. طرفداران مالکیت سلاح هنوز ترامپ کارش رو شروع نکرده جمع آوری امضا رو شروع کردن. ادعاشون هم اینه که ما کاخ سفید، سنا و کنگره رو برای جمهوری خواهان به خاطر حفظ منافع NRA فتح کردیم. حالا نوبت NRA هست که در کنار ما با دشمن بجنگه. دقیقا شعارشون فایت تو د انمی هستش. و دشمن هم کسی نیست جز دموکراتها.   در وحله اول هم خواسته شون حذف NFA لیست هست.   البته بیراه هم نمی گن. کانال های یوتیوبی که هر کدومشون چند صد هزار نفر، حتی بعضا بیش از 2 میلیون نفر عضو آمریکایی داشتن طی ویدئوها و بیانیه هایی از اعضاشون خواستن به ترامپ رای بدن. حتی شرکت های اروپایی مثل گلاک هم تو سایتشون درخواست های مشابهی رو مطرح کردن.   به نظر من بیش از یک سوم رای ترامپ رو طرفداران مالکیت سلاح تو صندوق ها ریختن.   هرچند اوباما بارها در محدود کردن حق مالکیت سلاح در کنگره و سنا با شکست مواجه شد و از این شکست ها به عنوان بزرگترین ناکامی دو دوره ریاست جمهوریش نام برد ولی حتی اون اندک فعالیتی هم که در این زمینه کرده بود رنگ خواهد باخت.   ظاهرا ترامپ گفته یکی از 5 کار اولی که خواهد کرد این خواهد بود که به فروشگاه های سلاح بدون پروانه اجازه فعالیت خواهد داد. یعنی دست فروش ها هم خواهند توانست که سلاح بفروشن.
 2. 11 الکترال آریزونا رو هم مال ترامپ بدونید. ایالت کابوی ها!!!!!!!!
 3. آلاسکا هم به ترامپ رای داد که اصلا تعجب نمی کنم.   به شما چند روز پیش چی گفتم؟؟؟ گفتم این انتخابات رو کسی خواهد برد که NRA پشتش ایستاده و برد.
 4.   ویکی لیکس از طرف کسی تغذیه نمی شه و صرفا اسناد دولتی رو بدون دخل و تصرف منتشر می کنه که خود آمریکایی ها هم هیچ کدوم رو رد نمی کنن و می گن عین واقعیت هست. و اما بعد ...   اف بی آی اسنادی رو طی چند ساعت گذشته منتشر کرده که نشون می ده بیل کلینتون حامی مالی حزب دموکرات یعنی مارک ریچ رو به صورت غیر قانونی از اتهاماتش عفو کرده. اتهامش هم معامله غیر قانونی نفت با ایران بوده. و این یعنی تیر خلاص برای دموکرات ها.   شما حساب کنید چه اتفاقی می افته وقتی به صورت گسترده تبلیغ بشه دمکرات ها سر سازش با ایران دارن؟ رفتار بیل کلینتون و برجام و سیاست کلی اوباما و ...   در هر حال یه بازی کثیف راه افتاده و طی کمتر از یک هفته یک اختلاف 16 درصدی رو به صفر رسونده. حالا حساب کنید اگر طی یک هفته باقی مانده به انتخابات این روال ادامه پیدا کنه چه اتفاقی خواهد افتاد؟   مطمئنا اگر ترامپ یک تندروی افراطی و نژادپرست و چی و چی نبود با این اتفاقات رخ داده دموکرات ها حتی نمی تونستن کمر راست کنن و کمرشون می شکست ولی در هر حال شانس آوردن که یکی مثل ترامپ مقابلشون ایستاده که با این اوصاف هم شانس برنده شدنش بالاست.
 5.   منظورم اصلا زن وینر نبود. خود وینر یک نماینده دموکرات سرشناس هست. اون هم از حوزه نیویورک و با رای قاطع. خوب وقتی آمریکایی ها میان کارهای بیل و آنتونی و دموکرات های دیگه رو کنار هم می گذارن می بینن هیلاری غلط زیادی می کنه که می گه ترامپ فاسده. درسته که چیزی از فساد اخلاقی خود هیلاری رو نشده ولی آمریکایی ها می گن وقتی دور و بری هاش اکثرا فاسدن پس خودش هم خواه ناخواه درگیر این مسائل خواهد شد و اشتباه هم نمی کنن به نظرم.   رویترز هم یه چیز الکی نوشته برای خودش. در لحظه نگارش این پست همون اختلاف یک درصدی هم از بین رفته و هیلاری و دونالد شانه به شانه هم دارن پیش می رن و با توجه به اتفاقات پیش رو به احتمال 80 درصد دونالد ترامپ رو رئیس جمهور آینده آمریکا بدونید.
 6.   مساله فقط ایمیل های هیلاری نیست icon_cheesygrin  مساله محتوای %$*%^#*%#^%$($ که یکی از نزدیکترین یاران هیلاری برای یک دختر 15 ساله فرستاده.   از طرفی همین مساله که نظر اف بی آی در مورد بررسی این مساله چرخش 180 درجه ای داشته کافیه تا آرای کلینتون 30 درصد ریزش داشته باشه. مهم نیست محتوای ایمیل ها چی بوده. اصولا آمریکایی به تصمیمات و سیاست های اف بی آی خیلی حساس اند.   ویکی لیکس هم احتمالا یه چیزهایی رو خواهد کرد این روزها. البته مطمئن باشید این مساله به روس ها و ارتباط رفیق پوتین و رفیق ترامپ هیچ ربطی نداره icon_cheesygrin
 7. هیپ هاپ هورا ویوا ترامپ icon_cheesygrin   ترامپ اختلاف 16 درصدی خودش با کلینتون در 20 روز قبل رو به 1 درصد در لحظه نگارش این پست رسونده. یک سوم هواداران کلینتون گفتن دیگه به کلینتون رای نخواهند داد. چند روز قبل گفتم عده ای ضربات کاری رو برای روزهای آخر نگه داشتن. بیشتر حدس می زدم این ضربات از جانب ویکی لیکس باشه تا اف بی آی ولی ... البته هنوز بازی تموم نشده.   الان آمریکایی ها می گن ترامپ جلوی چشم مردم زن ها رو به زور می بوسه ولی دموکرات ها دخترهای 15 ساله رو پشت پرده اغفال می کنن!!!!!! کدوم بدتره عایا؟ icon_cheesygrin   منتظر ضربات مهلک دیگری هم باشید. بوهای بدی به مشام می رسه.
 8.   دقیقا همینطوره.   الان در آمریکا یه جوی به وجود آمده که دقیقا مثل زمان پایان دوره ریاست جمهوری م.ا در ایرانه. الان کم نیستن آمریکایی هایی که فکر می کنن کلینتون هم ادامه دهنده این راه خواهد بود و این خودش باعث افزایش قابل توجه آرای ترامپ شده. تنها نقطه ضعف ترامپ آرای رنگین پوستان هست که ... وگرنه در بین زنان سفید پوست هم رای کم نداره (حتی با بحث هایی که پیش آمده). به خصوص در ایالت های جنوبی. به نظر من ترامپ اگر مغلوب بشه فقط مغلوب آرای رنگین پوستان شده نه زنان سفید پوست.   و اینکه دیروز یک زن دیگر هم ادعا کرد از طرف ترامپ مورد تجاوز قرار گرفته. دیگه داره بوی بد این جریان یواش یواش راه می افته.
 9.   در یک مکان خاص این اتفاق نیافتاده. در یک زمان خاص به 9 مقر ی پ گ حمله شده و با بمب های سنگرکوب انبارهای مهمات هدف قرار گرفتن و این خودش باعث افزایش تلفات شده.   وقتی خود ی پ گ تعداد تلفات رو ده ها نفر ذکر کرده عدد 200 اصلا دور از ذهن نیست.
 10. خبرها حاکی از اینه که اف 16 های ترکیه نیروهای مورد حمایت آمریکا رو به شدت زیر آتش گرفتن حداقل 200 نفر تلفات گرفتن. تعداد صفر ها درسته!!! اشتباه تایپی نشده !!! خود ی پ گ به صورت رسمی تعداد کشته ها رو ده ها نفر ذکر کرده.   و این یعنی فاجعه برای این گروه. یا دوستی آمریکا مثل دوستی خاله خرسه هست!!! یا اینکه آمریکایی ها هم یواش یواش دارن از روس ها یاد می گیرن و یا اینکه از همون ابتدا هم همونطور که ما می گفتیم آمریکایی ها در حال پیاده کردن یه حقه کثیف برای تامین منافع هم پیمانان خودشون بودن ولی افسوس که بلاهت و حماقت عده ای حد و مرز نداره و نمی خوان آدم بشن و هنوز هم بازیچه این گاوچران های شیطان صفت می شن.
 11. اصولا نظرسنجی ها همیشه هم درست از آب در نمیان. مثلا سر جریان خروج بریتانیا از اتحادیه اروپا همه نظرسنجی ها حکایت از عدم خروج بریتانیا داشتن که در نهایت دیدیم همچین اتفاقی نیافتاد.   از طرفی ویکی لیکس شروع کرده به کوبیدن دموکرات ها و ممکنه ضربه فنی رو نگه داشته باشه برای روزهای پایانی تا فرصت هر ضد حمله ای رو صلب کنه. امروز هم چند تا از ایمیل های اوباما رو منتشر کردن که البته تبعات منفیش کم نبوده.   NRA هم داره در حمایت از ترامپ خیلی خوب پیش میره. دونت ریسک یور رایتس!!! دیس ایز د موست ایپورتنت الکشن اور!!!   پس فعلا حتی فکرش رو هم نکنید ترامپ بازنده شده.
 12.   منظور من این نبود. بلکه برعکسش بود. تا الان تعداد زنان شناخته شده و معروفی (مدل و مجری تلوزیون و ...) که ادعا کردن توسط ترامپ مورد تعرض قرار گرفتن به 6 رسیده و تعداد زنان غیر معروف که ادعاشون ارزش پوشش خبری نداشته به ده ها مورد رسیده. الان تو آمریکا یه موج طنزی راه افتاده که زن ها به جای احوال پرسی از همدیگه می پرسن ترامپ با تو هم آره؟؟؟ ترامپ هم چند ساعت پیش اومد جلوی دوربین و همه اینها رو کلاش و دروغگو خواند و ادعا کرد اسنادی برای رد این ادعاها منتشر خواهد کرد و گفت که این یه موج کثیف هست که توسط ستاد کلینتون راه افتاده. یه جورایی داره ورق به نفع ترامپ بر می گرده این وسط.
 13. هر دم از این باغ بری می رسد ... تعداد زنانی که توسط ترامپ خفت شده اند لحظه به لحظه داره افزایش پیدا می کنه ...   ادعاهای رسمی که می تونه پیامد برخورد قضایی براشون در پی داشته باشه و اوضاع رو پیچیده کنه.
 14.   ویکی لیکس فاش کردن اسناد محرمانه رو شروع هم کرده. تیر اولی هم که شلیک کرده مربوط به NRA هست. یعنی اتحادیه تولید کننده گان سلاح آمریکا. کلینتون تو یه جلسه محرمانه گفته بکگراند چک رو به قوانین مالکیت سلاح اضافه خواهد کرد و به طبع اون شرکت های تولید کننده سلاح آمریکا و حتی اروپا هم از چند ساعت گذشته تبلیغات وسیعی رو علیه کلینتون شروع کردن و ادامه ماجرا. تا جایی که شرکتی مثل کیمبر تو هوم پیجش آگهی زده بود. نمی دونم الان هم مونده یا نه؟   ولی انتخابات به هیچ وجه کنسل شدنی نیست. نهایتا اگر رسوایی برای کلینتون فوق العاده زیاد و حجیم باشه حزب دموکرات یکی دیگه رو جایگزین خواهد کرد و این یعنی شکست حزب. چون در هر حال یه جمهوری خواه رای خواهد آورد.   من خودم اگه در حال حاضر یه آمریکایی بودم بلاشک به ترامپ رای می دادم چون کلینتون یه شخصیت ضعیف داره و از دیگران و مخصوصا یهودی ها خط می گیره ولی ترامپ اینطور نیست هر چند تا حدی ب ثبات نشون داده و برخی مواضعش رو تغییر داده که البته زیاد حاد نبون. مثلا گفته حاضر از کشورهای مسلمانی که درگیر مناقشات نیستن توریست و مهاجر قبول کنه یا مثلا به جای 70 درصد قوانین فدرال نصفش رو لغو خواهد کرد و امثال این.   این می تونه یه شمشیر دو لبه باشه. یعنی عدم حمایت خاندان بوش و پل رایان و امثال مک کین می تونه عده ای رو سر لج بندازه که حتی رای شون از کلینتون به ترامپ تغییر بدن.   و اینکه آرای مردان سفید پوست برای ترامپ در حال افزایش هست.   ظاهرا از گوشه و کنار آمریکا هم زنانی در حال تماس با روزنامه ها و شبکه های خبری هستن که بله ترامپ به باسن ما چنگ زده یا به زور ما رو بوسیده و ... این خودش باعث به راه افتادن حرکت های طنز در شبکه های اجتماعی شده که بله ترامپ ننه خواجه شیراز رو هم بوسیده. icon_cheesygrin   یه جورایی جو رو لوس کردن و ...
 15.   با عرض معذرت این دیگه از اون حرف ها بود. ما داریم در مورد نقص سیستم حرف می زنیم نه در مورد اینکه کدوم ایالت طرفدار کیه ... هرچند هیچ چیزی هم مطلق نیست و رای دادن کالیفرنیایی ها به جمهوری خواهان هم امری بعید نیست. انتخاب آرنولد شوارتزینیگر جمهوری خواه به عنوان فرماندار این ایالت یک مثال نقض هست.   در هر حال سیستم الکترال کالج اصولا بیشتر به درد ضعیف کشی می خوره تا ... خود آمریکایی ها هم به همین نتیجه رسیدن و حتی یک بار تا مرز حذف این سیستم هم پیش رفتن ولی ... امان از دست دست های پشت پرده ...
 16.   منظور من این نبود که ترامپ کاملا مستقل عمل کرده یا می کنه. همونطور که گفتم فقط شعار تغییر داده و از اول راه هم حسابش رو از جمهوری خواه ها جدا کرده. 70 درصد قوانین فدرال رو لغو می کنم یعنی چی؟ یعنی اینکه با عرض معذرت ننه سیستم رو به عزاش می نشونم دیگه. غیر از اینه؟ اینکه می گه من تنها کاندیدی در تاریخ انتخابات آمریکا هستم که از ایپک پول نگرفته تا فردا روز ازشون دستور بگیره یعنی چی؟ به نظرم کاملا روشنه.   اشتباه نکنید. به همه افراد آزادی مطلق نمی ده. ترامپ به عنوان یک جمهوری خواه به میدان اومده. هرچند الان اختلافات اساسی باهاشون داره.   شاید در ظاهر برای رای گرفتن برابر باشن ولی در باطن نیستن. اینکه در کنار یک جمهوریخواه و یک دموکرات کاندید مستقل رای بیاره و رئیس جمهور آمریکا بشه کاملا و مطلقا غیر ممکن هست و این سیاست پیاده شده سیستم هست.   شما می گی آرای الکترال برای اینه که حق ایالت های کوچک ضایع نشه در حالی که به هیچ وجه اینطور نیست. اگر کاندید X تمام زورش رو در ایالت های کالیفرنیا، نیویورک، تگزاس، فلوریدا، پنسیلوانیا، ایلی‌نویز، اوهایو، میشیگان، نیوجرسی، کارولینای شمالی و جورجیا بزنه و موفق بشه 51 درصد آرا رو به دست بیاره رئیس جمهور آمریکا می شه. حتی اگر کاندید Y در 39 ایالت دیگر 100 در 100 آرا رو هم به دست بیاره فایده ای نخواهد داشت.
 17.   خوب من هم می گم الکترال رای ها برای این هستن که همیشه نظر سیستم حاکم باشه نه مردم. عملا سیستم شانس رقابت رو از کاندیدهای غیر وابسته به سیستم گرفته و نماینده ی ایالتی هم می تونه الکترال رای رو برخلاف رای مردم اون ایالت به کاندیدای دیگر بده.   خوب این یعنی چی؟ یعنی اینکه نظر مردم ایالت و حق اونها هم مثل رای سراسری مردم مهم نیست و در نهایت نماینده ایالت هست که تصمیم می گیره الکترال رای مال کی باشه. یعنی مردم ایالت مثلا کارولینا میان به کاندید X رای می دن و نماینده ایالت میاد الکترال رای رو به کاندید Y می ده و درنهایت با استفاده از این الکترال رای ها کسی انتخاب می شه که در عمل رای کمتری آورده.   خوب همینه که شخصی مثل ترامپ فقط با این شعار که وابسته به سیستم نیست و قصد تغییر داره یهو اینقدر بالا میاد. در طی قرن اخیر کدوم کاندید مستقل از احزاب دموکرات و جمهوری خواه تونسته حتی به اندازه یک هزارم کاندیدهای این دو حزب مطرح بشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ آیا این جوای سوال نیست؟ عایا؟؟؟؟
 18.   البته شاید ربطی به صحبت شما دو نفر نداشته باشه ولی بزرگترین ایراد این انتخابات اینه که بعضی وقت ها کاندیدی انتخاب می شه که رای کمتری از طرف مردم آورده و این ریش خندی هست به رای مردم. خیلی ساده ارزش رای مردمی زیر سوال میره و الکترال رای ها مطرح می شن و اینکه فلسفه وجودی این سیستم و الی آخر.
 19. امروز فردا حروف الفبا هم از دست اینا کم میارن. 1001 رنگ و بوی مختلف ...!!!!!!!!!!   اینا اگر به فرض محال تمام دشمنانشون رو هم از پیش رو بردارن تازه جنگشون شروع می شه ...   حمله شیمیایی و مسموم کردن با زهر ... حتما فردا می گن بوی کباب و ... icon_cheesygrin
 20.   داعشی ها حق دارن آخر هر فیلمشون تصاویر سیگار و قرص و ... و... اینا رو نشون می دن. مبارز پ ک ک دقیقا رفتارش مثل کسی بود که 3 تا قرص ترامادول خورده باشه. حالا بگذریم که خود داعشی ها اصول مبارزه رو به هیچ وجه رعایت نکردن و فقط رفتار احساسی ازشون دیدیم.   و اینها هیچ ربطی به رمبو بودن یا نبودن نداره.
 21.   جالب نبود. مضحک بود. یه نیروی دلتا در همچین نبردی 10 نفر اینا رو حریفه (اونم با تجهیزات پایه و نه پیشرفته). اسمشون رو هم گذاشتن مبارز!!! البته این مشکل فقط شامل حال اینا نمی شه. شامل حال همه طرف های درگیره بلا استثنا.
 22. خوش باشید. شما حتی منظور کلی من رو بعد از ارسال چندین پست خواسته یا ناخواسته نمی گیرید. ادامه این بحث اصلا فایده ای نداره.
 23.   من نگفتم بگید برنامه چکار می کنه. گفتم عین کد رو تحویل بدید و نه حتی مشابه اش رو. مهندسی معکوس یعنی همین. اگه قرار بود صرفا بفهمیم پهباد x چکار می کنه و چه قابلیت ها و مشخصاتی داره تا مشابه اش رو بسازیم که دیگه نیازی نبود بدستش بیاریم. خودشون قابلیت هاش رو اعلام کردن به صورت عمومی. دی   شما اصلا در این مورد که تولید بعضی آلیاژها صرفا در انحصار آلمان و آمریکاست اصلا اطلاعی دارید؟ اصلا می دونید کشورهایی مثل روسیه و چین و حتی ژاپن سالهاست دنبال تولید این آلیاژها هستن و در این راه به هر دری هم زدن و نتیجه نگرفتن؟ اصلا می دونید کشوری مثل ایتالیا که در زمینه صنعتی سرآمد هست اصلا به تولید این آلیاژها نزدیک هم نشده؟ اونها چیشون از ما کمتره که نمی تونن مهندسی معکوووووووووووووووووووس کنن؟ واقعا دیگه ارزش این کلمه رو دوستان اینقدر پائین آوردن که دیگه من بهش حساس شدم.   فرمول تولید یه داری شیمیایی رو هم به این راحتی نمی شه بدست آورد!!!!!!!!!!!!! حالا بگذریم که این کار هم به همین راحتی ها نیست.   یه لحظه فکر کنید. عجب چیزیه این مهندسی معکوس که هلو برو تو گلو هر چیزی رو به همین راحتی می شه از طریقش ساخت!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! علم و تکنولوژی و قابلیت های تولید صنعتی هم که کشکه.