TOR

Members
 • تعداد محتوا

  8
 • عضوشده

 • آخرین بازدید

اعتبار در انجمن

25

1 دنبال کننده

درباره TOR

 • رتبه حساب کاربری
  سرباز
 1. دوست عزیزم شما در ارتباط با سامانه S200 اشتباه میکنید،باید بیشتر راجع به آن مطالعه کنید چون اپراتورهای آن باشما هم عقیده نیستن.
 2. دولت خاتمی پول ناوچه های هودونگ و سامانه های تور رو پرداخت نمیکرد،نفرات رفته بودن روسیه برا آموزش برشون گردوندن! تا اینکه دولت عوض شد...،یادش بخیر!
 3. الحمدلله مجموعه کامل بال و ارابه فرود و بسیاری بخشهای دیگر برای جنگنده های F4 در کشور تولید میشه.
 4. TOR

  اس300 در ايران

  با این حساب که فرمانده نیروی هوایی مملکت اینقدر آدم مشکل داریه دیگه فاتحه مملکت خونده اس!!! نت فارسی عملا دیوونه خونه شده،حالا صبر کنید ببینیم چی میشه،فعلا زوده،در ضمن من با این دولتی که حتی بودجه ارتش رو درست و حسابی نمیده زیاد به بازسازی نیروی هوایی در آینده ای نزدیک امیدوار نیستم که حالا شما دارید روی مدلش دعوا میکنید.
 5. TOR

  اس300 در ايران

  بنده هم با پست کاربر GRIPEN موافقم و اضافه میکنم که هیچکدام از ماها تشخیصمون قویتر از فرمانده نیروی هوایی نیست،فرضا که نیروی هوایی میخواد میگ 29 بخره،علتش چیه دلیلش چیه،شما تحلیل فرمانده نیروی هوایی رو میدونی؟شاید سپاه بتونه برای خودش هرچی بخواد بخره اما نمیتونه چیزی رو به نیروی هوایی ارتش تحمیل کنه،کسانی که توی نیروی هوایی خدمت میکنن متوجه عرض بنده میشن،از این بابت خیالتون راحت باشه.
 6. TOR

  اس300 در ايران

  دوست عزیز اون قایق فقط یه بستر آزمایشی بود در مراحل ابتدایی توسعه موشک که نشان هم میده این موشک کاملا بومی است واگرنه اگه قرار بر این شکل عملکرد باشه از لحاظ نظامی هیچ ارزشی نداره،چنین موشکی باید بتونه مسافت مشخصی رو زیر آب طی کنه تا مثلا زیر دریایی پرتاپ باشه و یا اینکه موقعی از آب بیرون بیاد و به سمت هدف حمله کنه که فرصت عکس العمل رو از دشمن بگیره.
 7. TOR

  اس300 در ايران

  با سلام،به نظر بنده نیروی هوایی ایران اگر بخواد خریدی انجام بده به شکلی این کار رو انجام میده که هیچ کسی نمیفهمه،همونطور که تا حالا اینطور بوده،این بحثهایی که بعضی مسئولین در رسانه ها مطرح میکنن با مشورت نیروی هوایی نیست،نکته جالب اینه که دولتمردان فعلی قبلا میگفتن که نباید راجع به مسائل مهم مملکت کف خیابون و توسط عوام الناس تصمیم گرفت ولی حالا همشون کارشناس هواپیما شدن،فقط بخاطر اهداف سیاسی و انتخاباتی.دوستان نگران نباشید،نیروی هوایی مملکت توسط افرادی مومن،وطن پرست،باتجربه و کارکشته و زیر نظر مقام معظم رهبری اداره میشه و همه چیزهایی که شما راجع به میگ 29 و... می فرمایید اونها هم میدونن...