extreme

Editorial Board
 • تعداد محتوا

  9
 • عضوشده

 • آخرین بازدید

اعتبار در انجمن

8

1 دنبال کننده

درباره extreme

 • رتبه حساب کاربری
  سرباز

آخرین بازدید کنندگان پروفایل

143 نمایش های پروفایل
 1. من کلا پست کم میزارم بیشتر میخونم سعی میکنم اطلاعاتم ببرم بالا ولی در کل در مورد ای تاپیک حق با شماست ادامه نباید داد این مسئله به خود فرد بستگی داره. ولی سعی کنید دیدگاهتون رو در مورد ادیان اسمانی و ادیانی که خود انسان ها بوجود اورده اند تغییر دهید به قول معروف تر و خشک را باهم نسوزانید. ادیان اسمانی هر کدام در زمان خودشان معمولا خلاف جریان غالب یا حکومت ها فرستاده شده اند نه ساخته دست بشر.
 2. با نظر شما کاملا مخالف هستم. اولا دین را چه تعریف می نمایید. (دین به عنوان نقشه راه از نظر من معرفی می گردد مسیحیت چرا به دام فساد افتاد به دلیلی که از دین چیزی نماند اسلام برای چه در دام فساد افتاد زمانی که حق را خانه نشین کردند. در قرن های اخر حکومت واتیکان تقریبا هیچ چیز از مسیحیت نمانده بود یا هر آنچه که مانده بود تحریف شده بود. که توضیح این مسئله نیاز به بیان مسائل متعددی دارد ). اصولا می توان لیبرالیسم را دین نامید یا مکتب یا هر چه می خواهید بنامید که دنیا آن را قبول کرده است و به آن عمل می نماید با این تفاوت که خالقان آن را پیامبر نمی نامیم ولی نقش راهی است که به ما می گویید راه رسیدن به سعادت بشر این نقشه است. دوما با بررسی نظام های که در حال حاضر وجود دارند می توان پی برد که بالاترین فساد سیستماتیک در کدام کشور ها موجود است. سوما کشور ما فقط نام نظام اسلامی را یدک می کشد در واقع نظام به صورت لیبرالی اداره می شود این را از تصمیماتی که گرفته می شود می توان پی برد.
 3. به نقل از وزیر ارتباطات پرتاب ماهواره دوستی با شکست همراه بود ولی رسانه ها خبر رو کار نکردن.
 4. با فرض اینکه به دام افتادن rq 170 یه تله باشه چه اطلاعاتی به بیرون درز پیدا میکنه و اینکه ارزش این اطلاعات با به چنگ افتادن این پرنده با ارزش برابری میکنه ( ارزششم که قابل بحث نیست) ولی می خواستم بدونم طرف خارجی چه اطلاعاتی مهمی رو می خواسته با این عملیات فریب بدست بیاره. بلاخره باید این اطلاعات که قراره لو بره توسط سیگنالی چیزی باید ارسال بشه. حتی اگر قرار باشه بد افزارم وارد سیستم نظامی ما کنن با صرف هزینه کمتر هم قابل اجراست. لطفا توضیح مختصری اساتید بدن.
 5. هیچ کدام از پهپاد های موجود در دنیا همچنین قابلیتی ندارند آمریکا داره روش کار میکنه ولی هنوز عملیاتی نیست یه پهپادم خودمون ساختیم که موشک دوش پرتاب حمل می کرد اسمش یادم نیست ولی اهداف پرنده رو مورد هدف قرار می داد البته از فاصله کوتاه در حد برد دوش پرتاپ
 6. چرا تو فردو مستقر شده فردو که سطح حفاظت خوبی داره. از طرفی الان کل پتانسیل هسته ای ما تو نطنز که چرا اونجا مستقر نشده
 7. ببخشید چند تا  سوال داشتم با توجه به اینکه مدل ذکر شده  شما 120 کیلومتر برد دارد جز مدل های برد بلند حساب می شود یا نه و به نظر شما و دوستان این مدل مربوط به فقط یک نوع موشک از سامانه باوربوده یا نه. از طرفی با توجه به اینکه در گفته های قبلی مقامات ارتشی برد موشک های پدافندی صیاد 100 - 200 و 250 در مدل های 2 و 3 و 4 عنوان شده بود و قاعدتا باید از موشک های صیاد در این سامانه هم استفاده شده باشد مغایرتی دیده می شود یا نه با تشکر 
 8. extreme

  مسابقات نظامی روسیه

  دوست عزیز دغدغه شما قابل احترام اما شما به فیلم که دقت کنید هر چند دقیقه از عمکرد سه تیم گزارشی ارائه می کنه که در اونجا عملکرد تیم چین و ایران مشابه بوده ولی در سرعت ایران به دلیل  نوع تانک کم میاره. نقد باید منصفانه باشد در عین دیدن ضعف ها نقاط قوت هم دیده بشود.
 9. extreme

  مسابقات نظامی روسیه

  ببخشید ولی تیم ایران دو هدف رو زد. حرف شما رو قبول دارم تانک چینی فوق العاده عمل کرد در شتاپ و تیراندازی ولی تیم ایران با توجه به نوع تانک خیلی خوب عمل کرد من واقغا خسته نباشید میگم بهشون.