ip2020

Members
 • تعداد محتوا

  30
 • عضوشده

 • آخرین بازدید

تمامی ارسال های ip2020

 1. http://www.rajanews.com/news/276972/استراتژی-نهایی-از-تجزیه-کردستان-عراق،-«تجزیه-ایران»-است-خاورمیانه-بزرگ-یعنی-فقط#comment-219669
 2. بله نه بابا ! ملت؟؟؟ مردم؟؟؟ چی میگید ؟آخه شما هنوز تهدید را ندید وگرنه عین بارزانی کش تنبان خود را سفت کرده و به سوی ایران فرار می کردید! بعضیا انتقاد می کنند چرا ایران مانع از حمله داعش و به کنیزی رفتن زنان اکراد به دست داعش شد! باید به این دوستان گفت ایران با این کار حجت را بر اکراد تمام کرد.
 3. چه توهماتی داری! حالا سناریو دیگر: ایران،ترکیه،عراق و سوریه بعد از این همه پرسی جعلی توسط یهودیها ببخشید اکراد !با حمله به شمال عراق و سوریه همه کردها را از این سرزمینها اخراج و آنها را در بیابانهای افریقا اسکان می کنند.ایران و ترکیه با اخراج اکراد از کشورهای خود آنها را به سوی بیابانهای افریقایی روانه خواهند کرد. بعد از سالها امنیت به 4 کشور مذکور باز می گردد و فتنه یهودی و غربی برای همیشه در نطفه خفه خواهد شد. البته سناریوهای دیگری هم موجود است که به وقت خود بیان خواهد شد.
 4. خشم کردها؟منظورت را واضح بیان کن! در اینکه ترکیه یک کشور نژاد پرست است هیچ حرفی نیست! اما این دلیل نمی شود که ایران در دام نقشه صهیونیست ها بیوفتد! عین ترکیه در قضیه سوریه که در دام یهودیها افتاد حالا تازه دارند می فهمند در چه تله ای گیر کرده اند! به معنای واقعی کلمه یک کشور جداست؟پس تو ذهنت از الان یا شایدم از آغاز حمله داعش شمال عراق را یک کشور جدا شده می دانستی! این بازی با واژه اقوام اصیل ایرانی تاریخش گذشته است.می گویی کردها از اقوام اصیل ایران هستند اصلا به کردهای داخل ایران چه ربطی دارد که در عراق یا سوریه بر سر کردها چه می آید؟اینها ایرانیند یا بیگانه که نگران حال روز هم زبانهای خود در کشورهای دیگر هستند،البته این مصداق مابقی به اصطلاح قومها هم می شود!خنده دار این است که حرف از ملت ایران می زنند اما در واقع هرکی برای خود یک حریم مرز مشخص کرده است. تو میدانی ایران اگر بخواهد اقتدارش را نشان کردها بدهد اثری از کردها باقی نخواهد ماند! البته این قضیه برای همه کسانی است که میخواهند ایران را تکه تکه کنند از آذربایجان ترکمن صحرا گرفته تا خوزستان سیستان! مطمئن باش دیگر هرگز قسمتی از ایران جدا نخواهد شد بلکه اینبار مردمی که دست به خیانت به ایران می زنند گورشان را از ایران گم خواهند کرد و آرزوی برگشت به ایران را به گور خواهند برد.
 5. خدا را سپاس از اینکه شهید داره به میهن عزیزمان ایران باز می گردد.خدا را سپاس که شهید آنجا غریب نیست و هم میهنانمان و هم رزمان شهید،زیر پیکر پاک شهید عزیزمان را گرفتند. خیلی خوشحال شدم که صدای نیروههای ایرانی را در فیلم شنیدم.انشاالله خدا حافظ و نگهدار همرزمان و این عزیزان باشد و سایه این دلاوران و مردان خدا را از سر مردم ایران و کشور عزیزمان ایران را کم نکند. ایران به تو می بالد و مفتخر است چنین فرزندی در دامان سرزمین پاکمان ایران پرورش یافته است.
 6. این از هوش بالای محور مقاومت بود که دست به مبادله با داعش زد.موقعیت جغرافیایی مرز لبنان نبرد را برای نیروههای مقاومت سخت و تلافت بیشتری روی دست می گذاشت، اما جنگیدن درصحرای دیرزور راحت تر است. حمله و دست اندازی آمریکا نشان از درست بودن حرکت محور مقاومت بود.به نظرم هدف اصلی آمریکا از حمله به داعش،تحویل ندادن پیکر پاک شهیدحججی بود. آمریکاییها بهتر از ما از تاثیری که شهادت حججی بر ملت ایران گذاشت باخبرند و از همین تاثییرات به شدت می ترسند.
 7. اشتباه اینجا بود که مبادله اعلام عمومی شد.حسن نصراله باید تو این قضیه سکوت می کرد تا مبادله صورت می گرفت.
 8. بله در قرآن در مورد بنی اسراییل آیاتی گفته شده است.اما این چه ربطی به رژیم صهیونستی دارد؟ چه خبره؟عاقا عایا را از کجات در آوردی؟چرا جاده خاکی میری! اگر مشکل شما مسخره شدن توسط دشمن میباشد پس برای خوشحالی آنها یه دست بندری برقص شاید ازت خوششون آمد.جالبه بعضیا بوقچی رژیم صهیونستی شده اند! رژیم اشغالگر قدس؟یعنی از همه فلسطین فقط قدس را اشغال کرده است!نام درست همان رژیم صهیونیستی می باشد. رژیم صهیونیستی ۲۵ سال آینده را نخواهد دید. مقام معظم رهبری
 9. اسباب تمسخر شده است:))) حالا چرا میگی املای درست؟چرا هدفت را نمیگی!خوب بگو نام درستش اسراییل است. رژیم صهیونیستی ۲۵ سال آینده را نخواهد دید. مقام معظم رهبری
 10. رژیم صهیونیستی ۲۵ سال آینده را نخواهد دید. مقام معظم رهبری