Excalibur

Members
 • تعداد محتوا

  98
 • عضوشده

 • آخرین بازدید

 • Days Won

  1

Excalibur آخرین امتیاز شما در روز 14 آبان 1399

Excalibur شما بیشتری مطالب مورد علاقه کاربران را دارید!

اعتبار در انجمن

326 نشان افتخار

درباره Excalibur

 • رتبه حساب کاربری
  سرجوخه

آخرین بازدید کنندگان پروفایل

بلوک آخرین بازدید کننده ها غیر فعال شده است و به دیگر کاربران نشان داده نمیشود.

 1. پسر جون؛ یه نگاه به پستایی که می‌ذاری انداختم و دیدم خروجی کارت دو حالت بیشتر نداره. یا مثل "ربات" مطالب فیک‌نیوزهای (لقب زیبایی از جانب اربابتون پوتین) وابسته به "سرمنشاء علم کوانتوم" رو کپی پیست می‌کنی و یا هم در حال فحاشی و پاچه‌گیری منتقدین "به باد دهنده‌ی کرک و پشم دشمنان ملت" هستی. پس لطف کن حالا که به عنوان یه "سایبری شش‌دانگ" در حال خدمت به جمهوری اسلامی هستی به بقیه تهمت نزن (همین‌طوریشم خدا باهاتون قهر کرده و دیگه از این بدترش نکنید). در ضمن: همین امثال شماها هستین که با این ادبیات سخیف و بی‌ادبانه باعث شدین "الف" ابتدای قماش "ارزشی" رو بردارن و به‌جاش "ع" بذارن.
 2. ضمن تسلیت این نکته رو هم اضافه کنم که اونام متوجه شدن از این تیر و طایفه‌ی "سرمنشاء علم کوانتوم" بخاری بلند نمیشه و برا همینم هر روز دارن تیغشون رو تیزتر می‌کنن. جهت یادآوری: https://www.khabaronline.ir/news/1434265/ببینید-سردار-سلامی-اگر-یک-تار-مو-از-یک-ایرانی-کم-شود-تمام
 3. «این مقام آگاه همچنین برخی گمانه‌زنی‌ها در فضای مجازی که علت صداهای شنیده شده را به انجام عملیات خرابکارانه و حمله خارجی نسبت می‌دادند را نیز تکذیب کرده و تأکید کرد منبع اصلی صدای شنیده شده وقوع رعد و برق در منطقه غرب کشور بوده است.» https://www.tasnimnews.com/fa/news/1400/10/26/2645156/صدای-شنیده-شده-در-غرب-کشور-ارتباطی-با-فعالیت-های-نظامی-ندارد کاش یه پدر‌ آمرزیده‌ای زودتر بره اصل قضیه رو از محسن رضایی جویا بشه.
 4. و این یعنی ایجاد "سپر انسانی" جهت جلوگیری از حمله‌ی احتمالی آمریکا که (احتمالا به خواست خدا !!!) نتیجه‌ی عکس داد. با این کارای جمهوری اسلامی، دیگه حتی خدا هم روشو از ما برگردونده. وَمَكَروا وَمَكَرَ اللَّهُ ۖ وَاللَّهُ خَيرُ الماكِرينَ
 5. برا همونم زیاد جالب نیست. هم بزرگه و هم سنگین و غیرمتحرک (غیرمتحرک !؟ )، سوخت مایع هم که هست و مقدمات و آماده‌سازی هر شلیکش حداقل یه روز طول می‌کشه. همون ذوالجناح همه‌جوره از این سرتره.
 6. از اولین پرتاب سیمرغ تا به امروز که اگه اشتباه نکنم 6 پرتاب بوده، همیشه و همیشه دلیل شکستش یک چیز بوده «به سرعت لازم نرسید». خب برادران من، وقتی یه موتور نمی‌تونه توان لازم رو ایجاد کنه چه دلیلی داره که اینقدر وقت و هزینه صرفش می‌کنید؟ حالا این که اساس مشکل از خود موتور ماهواره‌بر هست یا ناتوانی مهندسین ایرانی در رفع مشکلاتش هم به کنار ولی واقعا دیگه پلتفرم سیمرغ ثابت کرده که این‌کاره نیست. من آماری از سایر پرتابگر‌های فضایی ندارم ولی احتمالش هست که تا همین الان سیمرغ رکورد بیشترین شکست متوالی رو به اسم خودش ثبت کرده باشه (خداییش عجب اسم خفنی داره! حیف حییییف)
 7. سلام. کدوم توان برادر؟ اگه کشوری 30 سال رو یه طرح منسوخ کار کنه و از قضا همون طرح رو هم نتونه یه چیز نسبتا به‌روز ازش در بیاره (در برخی زمینه‌ها پیشرفت که هیچ، هرسری نسبت به قبلیش پسرفت هم داشته) این چه مفهومی می‌تونه داشته باشه؟ اینا این‌کاره نیستن برادر من. یعنی مال این حرفا نیستن. همین موشکی رو هم که اینقدر بهش می‌نازیم و بعضیام -به‌حق- گله میکنن که چرا عمده‌ی بودجه‌ی دفاعیمون رو صرفش می‌کنیم 10 سال دیگه ببین که چطور از ترکیه عقب افتاده (همون‌طور که در زمینه‌ی پهپادی داره از ایران جلو میزنه)
 8. این میزان ضعف و گاف‌های عجیب و غریب در چنین ارگان حساسی از نظر من فقط دو دلیل می‌تونه داشته باشه: بی‌مسئولیت بودن فرماندهان (همه‌ی همه‌شون) و بی‌غیرت بودن پرسنل (نه همه‌شون ولی قطعا شامل فرمانده‌هانشون میشه). فکرشو بکنید تو کمتر از 5 سال چقدر خسارت مادی (غرق شدن چند ناو مهم و بعضا غیرقابل جایگزین تا مدتها) و معنوی (از دست دادن تعداد زیادی پرسنل و از بین رفتن غرور ملی) به بار آوردن و حتی یک بار، تاکید می‌کنم یک بار کسی بازخواست نشده باشه؟ اصلا بازخواستشون رو نخواستیم (بخوره تو سر فرمانده‌هانشون)، تا حالا یکیشون اومده و یک دلیل آورده که مثلا چرا ناو کنارک بر اثر برخورد موشک خودی نابود شد و کلی جوون از دست رفت؟ خلاصه این‌که نیروی دریایی ارتش ایران در زمینه‌‎ی" ظفرمند بودن"، دست ارتش هند رو هم از پشت بسته.
 9. فکر نکنم چندان آسیب دیده باشه ولی احتمالا فرایند ده ساله‌ی تحویلش رو ده سال دیگه عقب انداخت.
 10. سرلشکر سلامی: ‌ایران است که آمریکا را مدیریت می‌کند/ از هیچ قدرتی نمی‌ترسیم/ آمریکا در رقابت منطقه‌ای جایگاهی ندارد. https://www.tasnimnews.com/fa/news/1400/09/02/2613128/سرلشکر-سلامی-ایران-است-که-آمریکا-را-مدیریت-می-کند-از-هیچ-قدرتی-نمی-ترسیم-آمریکا-در-رقابت-منطقه-ای-جایگاهی-ندارد
 11. نتایج نهایی تیم های ایران در مسابقات ارتش‌های 2021 : 1- در رشته‌ی نصف النهار از میان 6 کشور حاضر در جایگاه چهارم 2-در رشته تهاجم دریاپایه از میان 4 کشور و دو منطقه (اوستیا و آبخازیا) در جایگاه سوم 3-در رشته‌ی جام دریا از میان 4 کشور در جایگاه نخست (به میزبانی ایران) 4-در رشته‌ی تیراندازی تاکتیکی با حضور 17 کشور و منطقه (اوستیا و آبخازیا) در جایگاه هفتم 5-در رشته‌ی تک تیراندازی از میان 20 کشور جایگاه هشتم 6-در رشته‌ی غواصی عمق از بین 6 تیم شرکت کننده جایگاه نخست مشترک (به میزبانی ایران) 7-در رشته‌ی شکار شاهین (رقابت پهپادی) از بین 4 کشور جایگاه چهارم (باز خوبه پنجم نشدن) 8-در رشته‌ی گشت جاده از بین 5 کشور جایگاه چهارم 9-در رشته‌ی اربابان سلاح از میان 4 کشور در جایگاه نخست (به میزبانی ایران) 10-در رشته‌ی اساتید آتش توپخانه از میان 10 کشور در جایگاه هفتم 11-در رشته‌ی حافظان نظم از میان 6 تیم جایگاه چهارم 12-در رشته‌ی ستاره‌ی قطبی از میان 9 کشور جایگاه پنجم به‌غیر از اون 3 رشته‌ای که خودمون میزبان بودیم و معلوم نیست با چه دوز و کلکی اول شدیم در بقیه‌ی رشته‌ها به معنای واقعی کلمه گند زدیم.
 12. خواهش می‌کنم. اکثر کشورهای شرکت کننده در مسابقات تولید کننده‌ی تحت لیسانس، کپی و یا کپی کپی (!!!) سلاح‌های روسی هستند.
 13. بالام جان، اون بخش در روسیه برگزار میشه و این یکی در ایران. تامین سلاح‌های مورد استفاده در مسابقات با کشور میزبان هست.
 14. سلام. نه خریده شده و نه ساخت ایرانه. تمامی ابزار و سلاح‌های مورد استفاده در مسابقات ساخت روسیه هستند.