Msebr

Members
 • تعداد محتوا

  93
 • عضوشده

 • آخرین بازدید

 • Days Won

  1

Msebr آخرین امتیاز شما در روز 4 خرداد

Msebr شما بیشتری مطالب مورد علاقه کاربران را دارید!

اعتبار در انجمن

110 نشان افتخار

درباره Msebr

 • رتبه حساب کاربری
  سرجوخه

آخرین بازدید کنندگان پروفایل

بلوک آخرین بازدید کننده ها غیر فعال شده است و به دیگر کاربران نشان داده نمیشود.

 1. همه این ها وقتی آمریکایی جماعت بلایی مشابه عراق سرمون آوردن پوچ میشه منم فقیه نیستم اما هم ساختنش هم استفاده ضد پایگاه نظامی رو عین حلال مطلق می‌دونم. طرفمون این حرف ها سرش نمیشه.
 2. نفت کش دومی هم نزدیکه
 3. نفتکش اول رسید
 4. ما که هروقت صحبت شد از رهگیری نسل پنج یه جواب دهم پرکن به عنوان لنز لونبرگ شنیدیم. یعنی این هارو کاملا فناناپذیر فرض نمودین؟ توجه دارید که در برخی زوایا همین ها هم سطح مقطع های بالایی دارن؟ شاید از زاویه به خصوصی بوده.
 5. من فکر میکنم حتی موردی مثل جی۳۱ اگر در حد ۱۵۰ عدد هم باشه مشکل مارو برای دفاع هوایی برطرف می‌کنه مابقی پول اگر پولی مانده باشه باید برای آواکس و سوخت رسان خرج بشه در شلتر های ما جا میشه و میشه شلترهارو فقط تقویت کرد از رو جی ۳۱ از این لحاظ که مهمات رو برای دفاع هوایی داخل بدنه حمل می‌کنه و از این جهت که به ازای هر امرام مثلا نیم متر به سطح مقطع اضافه نمیکنه بسیار برای ما با ارزشه یعنی حداقل سطح مقطعش دیگه حداقل بیش از این که هست نمیشه در حالت دفاعی. با موتورش آشنا هستیم و به نظر چینی ها وضعیت بهتری در پشتیبانی ایونیک خواهند داشت موتور رو هم که خود چینی ها کپی کردند و اگر کسی قرار باشه به ما تکنولوژی بده برای موتور همین چینی ها هستند فکر روس هارو نکنید
 6. Msebr

  قاهر F-313

  بیست کیلو نیوتن احتمالا باید باشه
 7. اشتباه میکنید بنده چیزی رو تایید نکردم و اصلا از چیزی هم اطلاع ندارم که بخوام تاییدش کنم.اما دلایل بسیار زیادی هست برای خرید سوخو۳۰ بجای میگ ۳۵. اما فارغ از دلایل شما فرمودید روسیه به ما تکنولوژی موتوری مثل al31 رو میده میده که میگم اصلا با منطق جور درنمی‌آید اصلا هنوز شک هست در خرید بعد شما صحبت میکنید حتی از انتقال تکنولوژی. ما حتی زیرساخت تولید این موتور رو نداریم.
 8. من متوجه نمیشم! دوستان چطور این حجم اطلاعات دارند! به کجاها وصل هستید شیطونا! این داستانها و از کجاها شنیدید! تویتر اینستاگرام تکخال های سر به هوای ارتش؟!
 9. جالب اینه که هر چند وقتی یکبار ترامپ می‌گفت ایران هیچ جنگی رو نبرده و هیچ مذاکره ای رو نباخته!
 10. اخ خدا این داغ هنوز تازه است هراز گاهی از یه جایی می‌گذرم که چندتا از دوستان مشغول کارن عکس سردار رو نصب کردن سه ماهه کسی حتی نرفته بیاردش پایین بزرگ و مدام حسرت میخورم تمام غرور ما در این مرد بود و همش شد بغض
 11. بله که داره و بله که مال ما نداره. تو همین سایت چندین مورد از تجربیاتشون و درس ها موجوده. همین هم البته تجربه خوبی براشون میشه. منم گفتم که برخی هاش تا مدتها طول میکشه تا سنجیده بشه و تشخیص داده بشه. ارایه اطلاعات گام به گام به نظر میاد چون گام به گام به دست میاد بخاطر همینه رقم بالا میره کم میشه و... ویزیت سرماخوردگی که نیست! یا بهشون بگیم دو دوتا بگن چارتا پس سالم فرض بشن و مریض بعدی بره داخل! داریم درمورد پیچیده ترین بعد ادمی حرف میزنیم
 12. نه داخل ایران عالیه!!! حالا در ایران تنها چیزی که دارن یه بیمه با فزانشیز 30 یا بیمه با فرانشیز 0 درنیروهای مسلح جانبازان هست. درخیلی از موارد هم شاید بیمه ها پوشش نداشته باشن. اما موارد بسیار گسترده تر و عجیب غریب تری هم هست با حرف هم چیزی درست نمیشه کاش میشد پرونده هارو اپلود و بررسی کنیم تا متوجه اوضاع بشید.
 13. از کجاش بی احترامی دراوردی ادب... لازم... غیر ممکن... مرد حسابی طرف نشسته اینجا بدون اینکه اطلاعات درست داشته باشه یکی یکی عدد و رقم میشماره! اونم یک طرفه فقط میگه انقد ادم مورد دار شدن. نه حرفی از سطوح میزنه نه حرفی از تعداد درمان ها میزنه هیچی فقط شاده با رقم ها و البته برام عجیبه بدون درک دقیق مطلب در موردی که شاید اشنا نباشه اظهار نظر کنه بی احترامی رو جنابعالی داری میکنی بله کافیه یه سر تشریف ببرید اسایشگاهها و متوجه تفاوت ها بشید. نمونه ها و کیس ها هم زیاده. اگر دنبالش باشید هم متوجه تفاوت ها در مواجهه با این کیس ها میشید.