Winni

Members
 • تعداد محتوا

  28
 • عضوشده

 • آخرین بازدید

اعتبار در انجمن

100 نشان افتخار

درباره Winni

 • رتبه حساب کاربری
  سرباز یکم

آخرین بازدید کنندگان پروفایل

بلوک آخرین بازدید کننده ها غیر فعال شده است و به دیگر کاربران نشان داده نمیشود.

 1. منظور بنده از حزب الله و انصارالله بخش رسانه ای اینها بود ! بخش رسانه ای انصارالله که باعث شده سعودی ها در مذاکرات خودشون یکی از درخواستهاشون تعطیلی و متوقف شدن اعلام الحربی انصارالله هست !!! اونم از بخش رسانه ای حزب الله که چگونه در نبردهای سوریه و قلمون و ... با پوشش دقیق و به موقع مانع از انتشار شایعات میشد ! در خصوص اینکه میگید چرا بی بی سی و ... چیزی نگفتن خب اولا ما چیکار به کار اونا داریم ، اونا هم سیاست های خودشونو دارن مگر قراره هر کس هر چی نگفت بگیم پس اون وجود نداشته ؟ در ضمن شما اگر نظرات افراد رو در رسانه های دیگه ببینید متوجه میشید که خیلی ها روی فیل شدن موشک تاکید دارن ؛ ما هم گفتیم که بایستی فیلم و سندی بسیار متقن تر منتشر میشد نه یک سند شبهه انگیز ! البته که ما کاری به نظرات دیگران نداریم و اینجا یک انجمن تخصصیه ولی باید رصد کرد ! بحث ما روی این فیلم هست و نه ذات سرنگونی پهپاد !!!
 2. درود ؛ جداً میشد تنها درباره فیلم ارتش از سرنگونی پهپاد چندین صفحه تحلیل کرد !! خب در فیلم ارتش چندین نکته وجود داره : ۱. اول اینکه صحنه ای شبیه به فیل شدن و سقوط موشک وجود داره و تقریبا همه این رو فهمیدن و تنها نکته اینه که چرا در آسمان چیزی شبیه انفجار رخ میده و سپس موشک منحرف میشه ؟ اگر به پهپاد اصابت کرده در ادامه واضحه که موشک به سمت چپ منحرف میشه و سقوط میکنه ! پس اگر به پهپاد اصابت میکرد چرا ادامه مسیر داد ؟ این نشون میده ظاهرا انفجاری درون موشک صورت گرفته و سپس فیل شده . ۲. البته برخی هنوز هم عقیده دارن پهپاد در ارتفاع پست پرواز میکرده اما چنین چیزی به عقل جور درنمیاد مگر اینکه اون پهپاد انتحاری بوده باشه !! و گرنه امکان نداره یک پهپاد جاسوسی در این ارتفاع پرواز کنه و انقدر هم به خود سامانه موشکی نزدیک باشه ! به هر حال انتشار این فیلم نشون داد که ما همچنان ده ها قرن از حریفمون در کار رسانه ای عقبیم ! چرا باید یک فیلم شبه انگیز در خبرگزاری صدا و سیما پخش بشه ؟؟؟؟ عمیقا آرزو دارم دو تیم از اعلام الحربی حزب الله و انصارالله یمن بیان ایران و کار رسانه ای مقابله با دشمنان رو در دست بگیرن آقایون هم برن سریالهاشونو بسازن !!!
 3. پاسخ سوال شما سوال دیگری است = چطور چند داعشی بدون تجهیزات ضعیف و قدیمی داغون روسی و فقط با اسلحشون ( کلاش ) جلوی هزاران نفر از ارتش مدرن و نیروی هوایی قدرتمند ترکیه و تروریست های تا بن دندان مسلح ارتش آزاد در شهرک الباب چندین هفته مقاومت کردن و ارتش ترکیه ۷۰ کشته و ۶۰۰ زخمی و تروریستهای دیگر ۸۰۰ کشته و ۲ تا ۳ هزار زخمی دادن و الباب گورستان ترک ها شد ؟!
 4. امیدوارم مسائل شمال سوریه به هیچ وجه باعث نشه تا حواسها از جنوب سوریه پرت بشه .....!
 5. دوستان در تحلیلهاشون یه نکته رو در نظر داشته باشن ... . بر اساس طرحی که از سال پیش توسط غرب در نظر گرفته شده به هر شکل ایران و عربستان در جبهه رسانه ای و میدانی به صورت مستقیم درگیر بشن ... . علاوه بر حادثه نفتکش های دریای سرخ به بعد از حمله آرامکو هم اشاره کنیم که مقامات آمریکایی سراسیمه و بدون سند گفتن مبدا حملات از ایران بوده !!! دلیل این کارها هم واضحه ؛ بنظر شما اگر حواس و تمرکز ایران از عربستان منحرف بشه ، ایران روی کجا تمرکز خواهد کرد ؟؟!
 6. واقعا خدا را صدهزار مرتبه شکر که بالاخره سران کرد سر عقل اومدن و وساطت ها و رایزنی های حضوری و تلفنی گسترده ای که ایران و روسیه بین اکراد و دولت سوریه کردن رو پذیرفتن . اینجا بایا یک خسته نباشید به ایران و روسیه گفت چون سران PKK از هیچ سنگی برای انداختن جلوی پای این مذاکرات دریغ نکردن !!!! و علیرغم مخالفت های اونها (حتی مذاکرات تا آستانه لغو کامل و توقف هم رفت ) بالاخره توافق حاصل شد و حالا یگان های جیش سوری و شاید پلیس نظامی روسیه راهی منبج و کوبانی شدن و هزاران نفر از اکراد راهی عین العرب و تل ابیض شدن . خبر خوش تر هم اینکه ظاهرا یگان هایی از قوات النمر در ستون کشی ارتش به شمال شرکت کردن و حالا ترکیه اگر راست میگه با یکی از قوی ترین و ورزیده ترین یگان های خاورمیانه بجنگه !!! دقایقی پیش هم جنگنده های روسی از مبدا پایگاه حمیمیم گشت زنی های خودشون رو بر فراز منبج آغاز کردن . برخی از منابع سوری هم خبر از اعزام نیروهایی از ارتش سوریه به سمت چاه های نفت الرقه دادن ! همین الان در زمان نگارش این متن خبر رسیده ظاهرا آمریکایی ها مانع از ورود کاروان ارتش سوریه به شهر منبج شدن !
 7. درود ، ذکر چند نکته مهمه . اول اینکه با عقب نشینی آمریکا فقدان فرماندهی جامع و باهوش و نیروی رزمی ورزیده ( چیزی مثل حزب الله یا اون یگان معروف داعش که اسمش یادم نیست و هر وقت نبردهای داعش قفل میشد وارد میشدن و ورق رو برمیگردونن که بخش اعظمشون الان در جنوب ترکیه ، اسرائیل و شرق اردن هستن و آماده ورود دوباره !!!) شدیدا دیده و حس میشه . در فیلم های منتشره اکراد زیرساخت های نظامی زیادی درست کردن که خیلیهاشون سقوط کرده . واضحه اگر یک فرماندهی مقتدر و باهوش و یک نیروی رزمی ورزیده در میدان بود عین العرب و تل ابیض برای ارتش ترکیه تبدیل به الباب دوم و سوم میشد نه در سه یا چهار روز عملا هر دو شهر و ده ها روستای اطرافش هم سقوط کنن . این برای اون دسته از افراد خوبه که میگن جنگ و پیروزی نظامی فقط با سلاح پیشرفته و به روز و پول زیاد به دست میاد و سلاحو بدون نفر بذار در میدان نبرد خودش میبره . نکته بعد به هماهنگی عجیب داعش و ترک ها برمیگرده . در حالی که ترکها در الرقه و الحسکه کار رو پیش میبرن ، داعش در شرق فرات اقدام به حملات ایذایی و انتحاری و بمب گذاری و تیراندازی به قسد میکنه که واقعا جالب توجه هست ! اما مهمترین نکته به طرح آمریکا برای منطقه خاورمیانه برمیگرده ! جبهه غرب مدتهاست نقشه ای ویژه برای کنترل دوباره خاورمیانه ریخته که ده ها مقدمه فرعی و یک مقدمه اصلی و سه مرحله اصلی داره . یکی از مسائل مهم حمله ترکیه به سوریس . این طرح که من اسمش رو طرح چهار دو دو گذاشتم یعنی چهار کشور پیش رونده ، دو کشور ناامن و دو کشور قربانی طرح رو پیش میبرن . دو کشور قربانی ترکیه و عربستان هستن . به زودی ترکیه قربانی خواهد شد و البته عربستانی که ده ها برابر بدتر قربانی خواهد شد و البته الان هم روند قربانی شدنش رو شاهد هستیم . اما کمی هم به این داخلی های خودمون بپردازیم که وقتی متحدین در محاور مختلف با ارتش آزاد و جبهه النصره مقابله میکردن میومدن و میگفتن خب جمهوری اسلامی و روسیه و اسد جنایتکار با مردم سوریه و مخالفین معتدل میانه رو مسلح مخالف حکومت دیکتاتوری بشار اسد !!!!!!!میجنگن و نه با داعش ، و ائتلاف بینی المللی به رهبری ایالات متحده آمریکا و کوردها داعش رو نابود کردن . حالا وقتی همون ارتش آزاد به اکراد یورش برده میگن داعش با حمایت ترکیه به شمال سوریه و کردها حمله کرد ...... . این مسئله فراتر از تناقض هست که دوستان لطفا یه اسم براش پیدا کنن.........!!
 8. یادش بخیر سال گذشته تابستون بود اعتراضات شدیدی در عراق بود که همین شعارها مطرح بود و فک میکنم اخباری در صفحات قبل باشه ، ناگهان دو راکت یکی به سفارت آمریکا در بغداد و یکی به کنسولگری امریکا در بصره اصابت کرد و به طرز عجیبی تمام مشکلات معیشتی و فساد در عرای حل شد و اعتراضات خاموش شد...... پ.ن : ضمن احترام کامل به مطالبات به حق ملت عراق که اونها هم وضع اقتصادی و مدیریتی و فساد در کشورشون کمتر از ما نباشه بیشتر هم نیست اما بحث هایی مطرح هست که جناب alala بهش اشاره کردن .
 9. بزودی یکی از استانهای عربستان که سابقا از استان های یمن بود توسط ارتش و کمیته های مردمی یمن بازپس گرفته می شود .... . این یک احتمال به دلیل عملیات نصر من الله نیست بلکه طرحی است که مقدماتش در حال اجراست و البته ای کاش این خبر رو دو ماه پیش میدادم .... . ضمنا به ساعت صفر حمله پهپادی و موشکی در قالب عملیات بازدارندگی دوم به عربستان و البته امارات نزدیک می شویم .... .
 10. به زودی جمهوری اسلامی ایران ضربه هایی گیج کننده به مغز امارات ، عربستان و البته اسرائیل و... خواهد زد..... . بقیق ها در پیش است ..... .
 11. جالبه که برایان هوک هم در افاضات منورانه جدیدشون گفتن حمله توسط پهپادها و موشک های ایرانی انجام شده !!!! جدا فکر میکنم نرم افزار فوتوشاپ باید هر چه سریع تر تحریم بشه وگرنه شاید فتوشاپ های یمنی به زودی امارات رو هم زدن و امارات کاملا یمن رو ترک کرد ....... .
 12. درود ؛ خلاصه بگم : تهران بغداد و دمشق میخوان هر چه سریع تر گذرگاه تجاری البوکمال - القائم راه بیفته ولی طرف آمریکایی و صهیونیستی با یک تقسیم کار فعلا با پهپادها چه از پایگاه های آمریکایی از خاک عراق چه از خاک سوریه و چه حتی خود اسرائیل پرواز میکنن و میان و نیروهای مقاومت رو هدف قرار میدن . حالا اینکه گفته میشه پایگاه موشکی زده میشه کذب محضه ولی از لحاظ زیرساختی ضربه های جدی وارد شده و بارها بازگشایی این به تاخیر افتاده . متاسفانه هیچ پدافندی در منطقه حضور نداره و این یک اشتباه بسیار بزرگه که در این منطقه مهم ساخت و سازهایی مهم انجام بشه بدون چتر پدافندی . هر چند شنیده شده کارهایی قرار هست انجام بگیره از حیث پدافندی .
 13. واقعا دارم فکر میکنه چطور ممکنه اینهمه‌ پهپاد و موشک با سرعت خودشونو به تاسیسات نفتی بکوبونن و بعد از چندین ساعت آتش سوزی اینطور تقریبا سالم بیان بیرون طوری که بردشون هم رنگ سبزش حفظ شده ؟
 14. . هر چند الان سرتیپ یحیی سریع اعلام کردن ظاهرا تصاویر آمریکا ساختگیه . و واقعا هم اینطور به نظر میاد . اون همه انفجار شدید در فیلم ها دیدیم ولی فقط در مخازن شاهد یک سوراخ بودیم البته خود یمنی ها تصویر جدیدی ارائه ندادن . گذشته از این حرفا کافیه آدم فیلم کنفرانس خبری امروز یحیی سریع و ترکی المالکی رو ببینه . اولی با صدایی رسا و محکم و اعتماد به نفس کامل با ذکر جزئیات صحبت میکرد و دومی جز تهمت و اتهام زنی و حرفای ضد و نقیض و استرس و نگرانی و حرفای بی پایه و اساس که خودشم نمیدونست چی میگه مثلا گفت حملات از شمال خلیج فارس بوده ولی بعدا میگیم دقیقا از کجا بوده چیزی برای ارائه نداشت . واقعا جالبه ؛ ارتش و فردی که ادعا داشتن در سه ماه کار انصارالله تمومه حالا ...... .
 15. درود دوباره ؛ دوستان بنده زیاد از کار موشک ها س در نمیارم ولی آیا موشک کروز این توانایی رو داره که در مسیر حرکت جهتش رو تغییر بده ؟ مثلا یه تغییر جهت ۹۰ درجه ؟ چون آمریکوفیل ها و جدیدا عربستانوفیل ها میگن موشک ها که از خوزستان شلیک شده بعد از اینکه به جنوب عراق رسیدن چرخیدن به سمت ابقیق حرکت کردن !!!!! هر چند تا اونجا که بنده اطلاع دارم در خوزستان پایگاه موشکی در جنوبش نداریم . اگر هم باشه بالاخره مردم آبادان و خرمشهر و ماهشهر و حتی بصره به وضوح بایستی صدای شلیک و خود موشک ها رو میدیدن !