mahdiarmy

Members
 • تعداد محتوا

  928
 • عضوشده

 • آخرین بازدید

 • Days Won

  1

mahdiarmy آخرین امتیاز شما در روز 26 دی 1394

mahdiarmy شما بیشتری مطالب مورد علاقه کاربران را دارید!

اعتبار در انجمن

2,344 نشان شجاعت

درباره mahdiarmy

 • رتبه حساب کاربری
  ستوان سوم

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  ??? ????
 • Interests
  ????? :
  ?????? ?? ???????? ??? ??? ?? ?? ???? ??? ??? ???? ? ???? ? ??? ?? ??? ????? ?? ???

  ?? ????? ??????? ???? ???? ?? ???
  ???? ??????? ????? ??? ??? ? ???? ? ?????

  ?? ?????? ?????? ? ???? ?????? ????
  ????? ???? ?????? ???? ?? ??? ?? ???

  ???? ? ?? ?????? ??? ??????? ??
  ????? ??? ?????? ??? ???? ?? ???

  ????? ?? ?? ??? ??? ??? ???? ? ????
  ???? ??? ??????????? ?? ?????? ???

  ???? ??? ????? ????? ??? ????
  ????? ?? ?? ??? ? ????? ?? ?? ???

  ???? ??? ?? ??? ??? ? ????? ??? ?????
  ?????? ??? ????? ????? ?? ? ?????

  ??? ????? ???? ??? ????? ?????
  ???? ???? ???? ? ?? ????? ? ?? ???

  ???? ? ??? ???????????? ??? ? ?????
  ???? ??? ????????? ??? ???? ???

  ?? ??? ! ??? ???? ?? ????? ?? ??? ?????
  ?? ???? ???? ?? ?? ?? ???? ??? ???

  ???? : ????

آخرین بازدید کنندگان پروفایل

5,509 نمایش های پروفایل
 1. ترکیه و امارات ، بعد انقلاب ما و از قِبَلِ مسائل اقتصادی مرتبط به واردات ایران و برای کنترل کردن ایران ، از طرف غرب حمایت شدن و به جایی رسیدن . همین
 2. جالبه ! تا حالا کسی به این فکر کرده که ممکنه اطراف منطقه خود پدآفند هوایی ، یه خرابکاری رخ داده باشه ؟ یارو یه شبیه سازی با یه دستگاه درست کرده برای گول زدن پدآفند . به خاطرش ارتباط پدآفند و حتی هواپیمای اوکراینی هم مختل میشه . بعد طرف دوربین ور میداره از حادثه ای که می دونسته قراره اتفاق بیوفته فیلم می گیره .
 3. منم میگم ! بنده خدا تازه جمعه صبح فهمیده بود . خودش گفته بود ((هر موقع صلاح میدونید هر کار دوست دارید بکنید به منم نگید))
 4. آقا سینا ! من نمی تونم باور کنم (( خدای سوتی دادن ایران )) تو این داستان بی تقصیره . همین ! والسلام !
 5. (( احد الناس )) رو خوب اومدی . من از سپاه دفاع نمیکنم . میگم انصاف در نقد کردن ، بحث رو مثمر ثمر میکنه . اگر تا حالا از جلو درب پادگان سپاه رد نشدید ، راجب توش نظر ندید . مملکت بی در و پیکر نوتامش کیلو چنده . خیلی جاهای دیگه مملکت قانون منده ، اینجاشم همون جوریه . اینکه پدآفند ما خائن بوده ، نفوذی بوده ، ساشکول بوده ، مست بوده ، یه حرفیه ، اینکه کلا یه ارگان نظامی با این سابقه خدمتی همشون مست هستند یه بحث دیگس .
 6. نه پس ! بیاد کل کسایی که مقصر هستن رو لو بده که دوباره آشوب درست بشه . یارو داره میگه آبروم رو با خدا معامله کردم . معنیش رو می فهمی ؟ شما رو نمی دونم . ولی من با مارمولک ها کار کردم . معمولا اول قضیه منم منم زیاد دارن . مشکلی که پیش میاد دنبال سوراخ موش می گردن . بگذریم .
 7. میدونی کی میتونسته بگه که ما پرواز ممنوع اعلام نمی کنیم ؟ شورای عالی امنیت ملی ! کی رئیسشه ؟ همونی که از عبور و مرور هواپیماها درآمد کسب میکنه ! گرفتی قضیه رو ؟ هر جا سوتی ای در میان است نام ایشون می درخشد . خودشم معمولا صبح های جمعه متوجه میشه چی شده .
 8. دوستان تو استاتوس دارن سپاه رو می کوبن . خیلی بی انصافیه و نامردی . من با سپاه کار کردم . سپاه از اون زاویه ای که شماها میگید بد نیست . شما میگید سپاه سرکش است و غیر قابل مهار . اتفاقا برعکس . زیادی حرف گوش کنه . خیلی از سوتی هایی که در میاد و می بندن به سپاه به دلیل اینه که سپاه زیادی به حرف برخی مسئولین بی تدبیر گوش میکنه و جلوشون وا نمیسته . من تو پروژه سد گتوند و خط 2 مترو مشهد اینو به عینه دیدم . عزیزان مراقب حرفاشون باشن . این مدل تهمت زدن فردای قیامت جواب داره . با اطمینان نسبت به چیزی که ازش آگاهی کامل ندارید نظر قطعی ندید .
 9. سلام . یکی از آشناها میگفت اون بنده خدایی که رفته تو مجلس جهت توجیه حادثه صحبت کرده ، سوتی زیاد داده و سپاه رو برده تو موضع ضعف . من سخنرانی رو ندیدم . درست گفته ؟ پسر ! زندگی تو ایران اعصاب فولادین میخواد . من که همین الان قرص اعصاب مصرف میکنم . نمی تونم پیگیر همه چی باشم .
 10. آقا یکی در جواب پست بالای ما ، این جواب رو داده ! اساتید بررسی کنند : اولا موشک کروز رنج پروازی زیردویست متر ارتفاع پرواز می کند پروفایل ارتفاع مشخصی داره دوم هواپیما مسافربری در کریدور پروازی خودش درحال حرکت بوده که یعنی داشت رو به سمت شمال غرب حرکت میکرده یعنی از داخل تهران درحال دورشدن بوده نه نفوذ به صورت موشک کروز درحال وارد شدن به تهران بعضی ها هم میگن اپراتور درگیر جنگ الکترونیک شده که این هم کاملا غلطه چون از تهران تا مرزهای کشور فاصله زیادی هست و عملا امکان حمله الکتونیک تا اون عمق غیر ممکنه بعد پرواز هواپیمای جمر در اسمانو مطرح می کنن که این هم کاملا مردود هست چون تاثیر کلی روی تمام لادارهای منطقه ایجاد میکنه که هیچ اثری وجود نداره به نظر میرسه موضوع کاملا عمدی بوده یا اپراتور پدافند انقدر کودن بوده که فرق دست راست وچپ خودشو نمیشناسه البته در کشور ما بعید نیست چون درجه به صورت کیلویی داده میشه
 11. من فاز اینایی که پست های بقیه رو دیس لایک میکنن رو نمیدونم چیه ولی هر چی هست دعا میکنم به راه راست هدایت بشن و اما بعد !!! تکه های این پازل رو که کنار هم میذاریم یه سناریوی ترسناک ازش در میاد که احتمالا اساتید میدونن ولی من برا کسایی که مثل خودم زندگیشون رو پای یادگیری مسائل مختلف نظامی نذاشتن میگم که یه کم آروم بشن و سئوال های مختلف ذهنشون رو اذیت نکنه ! سردار به هر دلیل ترور می شود ! به دلیل تبلیغات گسترده ای که از قبل روی شخصیت ایشون شده است ( که صدالبته به دلیل نوع کار ایشان نباید این تبلیغات صورت میگرفت چون سپاه قدس باید همه کارهایش سرّی باشد ) ، ایران در غم ایشان به هم میریزد ! اکثریت متفق القول می شوند که باید انتقام بگیریم ! برای حفظ آبرو و همچنین عدم شروع یک جنگ گسترده ، سیگنال هایی به دشمن ارسال می شود و نوع و محل حمله با واسطه به ایشان اطلاع داده می شود تا آنها تلفات ندهند . ( چون در صورت بروز تلفات ، پاسخ دشمن قطعی خواهد بود ) حمله حدود یک ساعت و نیم بعد از نیمه شب اتفاق می افتد . دشمن که قرار نیست به همین سادگی از غرور خود چشم پوشی کند ، از اشتباهات ایران نهایت استفاده را میکند . اشتباه ایران آن بود که برای عادی نشان دادن اوضاع و نشان دادن اقتدار و توانایی در کنترل اوضاع حتی در شرایط بحرانی و همچنین شاید برای ایجاد یک سپر دفاعی غیر نظامی در برابر حملات دشمن ، آسمان کشور را پرواز ممنوع اعلام نمی کند از اطراف ایران به وسیله ابزارهای جنگ الکترونیک ، شلیک موشک های کروز شبیه سازی می شود ، ولی شاید نه برای شناسایی محل پدآفند ها ، بلکه برای درگیر کردن سیستم بی تجربه پدآفندی ایران با هواپیماهای خودی . کروز مجازی شلیک شده با زمان بندی مناسب ، در مسیر و زمان پروازهای هواپیماهای مسافربری بین المللی قرار می گیرند. پدآفند بی تجربه ، بعد از اطمینان از حضور موشک کروز 2 تیر موشک پدآفندی به سوی آن شلیک میکند و به این صورت در تله دشمن گرفتار می شود . ایران می ماند و پاسخگویی به جامعه جهانی و مجبور می شود فرمانده پدآفند کشور را قربانی کند و این حقیقت را پنهان کند که یک جنگ شروع نشده را باخته است . نتیجه جوگیر شدن و ایجاد هیجان زیاد و مطالبه گری در جامعه حال آنکه ایران میتوانست با لغو تمامی محدودیت های هسته ای و بازنگری در خصوص عملیات های برون مرزی سپاه قدس برای جلوگیری از ترور های مجدد و همچنین ارسال تجهیزات مدرن تر به متحدان خود در منطقه برای درگیر شدن نیابتی با دشمن ، این تهدید را به فرصت تبدیل کند . تاریخ نشان داده که ((خدا با ماست اگر درست تدبیر کنیم)) . کاری که معمولا بنا نداریم بکنیم . تا وقتی (( چه بکشیم چه کشته شویم پیروزیم )) نصب العین ما باشد ، بیشتر کشته می شویم تا بکشیم .
 12. آقا من نمی فهمم ! مگه هواپیما چقد اوج گرفته بود که اینا اشتباه کردن ؟ با چشم نمیشد ببینن و بشنون صداشو ؟ این داره منو میسوزونه ! ارتفاعی نداشته آخه بدبختی ! تو فیلم هم 2 ثانیه بعد از لانچ موشک میخوره به هدف . خدا منو نجات بده از این همرهان سست عناصر ! اینجوری میخوان جلو استکبار جهانی وایسن ؟ شوخی شم قشنگ نیس خداییش ! ولی یه آفت بزرگ داریم که نمیذاره ایراد های کارهات رو ببینی ! انتظار امداد الهی و غیبی و اینکه ما حقیم و اونها باطل پس هیچ اتفاقی نخواهد افتاد اگر هم طوری بشه طرف شهید میشه میره بهشت پس اتفاق بدی نمی افته . ما در هر حال پیروزیم . خلاصه با ایشاللا ماشاللا کار کنی میشه همین .
 13. من یه داستانی رو می خوام تعریف کنم. 10 سال قبل ، خب دوران پر از تنشی رو داشتیم. ما چند مورد نقص فنی داشتیم تو هواپیماهای مسافربری و همیشه اعلام می شد نقص فنیه. تا اینکه بواسطه یکی از دوستان متوجه شدم خرابکاری در کار هستش. مثلا یک موردش رو بخوام عرض کنم، بسته ای رو داده بودند به یک مسافر که با خودش وارد هواپیما کند. حالا نمی دونم یک بسته و فقط به یک مسافر یا چند بسته. که خب حفاظت فرودگاه الحمدلله تونست اون رو کشف کنه. البته بعد از چند تا خرابکاری هوشیار شده بود. به نظر می رسید اون بسته امکان اخلال راداری داشت برای هواپیما. شاید بشه این فرضیه رو هم به شکل پیشرفته تر مطرح کرد. وجود تجهیزات اضافی با هدف خرابکارانه داخل هواپیما که بتونه اخلالاتی در هواپیما ایجاد کنه و نهایتا پدافند رو دچار اشتباه کنه. اینم یه استاتوس خوب دیگه .