gava

Members
 • تعداد محتوا

  136
 • عضوشده

 • آخرین بازدید

اعتبار در انجمن

219 نشان افتخار

9 دنبال کنندگان

درباره gava

 • رتبه حساب کاربری
  گروهبان سوم

Profile Information

 • Gender
  Not Telling

آخرین بازدید کنندگان پروفایل

بلوک آخرین بازدید کننده ها غیر فعال شده است و به دیگر کاربران نشان داده نمیشود.

 1. تقریبا" تمام توانشون رو گذاشتن روی هواپیمای اکراینی.... خیلی جالبه حالا که ما زدیم و اونا خوردن دیگه خبرهای حمله زیاد براشون جذاب نیست؟؟؟ حتی خبرگزاری هایی که فقط اخبار نظامی رو با آب و تاب گزارش میدادن افتادن دنبال خبر سقوط 737..... با این اوضاع و احوال اگه ایران با پهپاد از موشک باران فیلم برداری نکرده باشه..... یقین بدونین اونها به سکوت کامل خبری ادامه میدن و فعلا" تلفاتشون رسانه ای نمیشه1
 2. در مورد سپهبد قرنی موضوعی که جالب هست اینه که این بزرگوار با دسیسه مستقیم بازرگان و ابراهیم یزدی از کار برکنار شد. وی پس از استعفا در خانه اش توسط اعضای کروهک فرقان به شهادت رسید. رهبر کروهک فرقان طلبه ای بود 20 ساله بنام گودرزی که آیات قرآن را تفسیر میکرد( حالا چطوری خدا داند!؟) از قول مرحوم سپهبد شاپور آذربرزین: هنگامی که آذری قمی (که اواسط سال 58 جایگزین خلخالی شد) حکم آزادی من را از زندان داد به من تاکید کرد که از اینجا که میروی بسیار مواظب باش . به هیچ عنوان خودروهای ناشناس رو سوار نشو. چراکه هر ارتشی را که ما اینجا آزاد میکنیم توده ای ها و فرقان بیرون از اینجا او را ترور میکنند.
 3. آره بیشتر میخوره کانادا باشه.
 4. ظاهرا" وزارت دفاع که متولی تمام طرح های مورد نظر شما بوده ترجیح داده طور دیگری در این حادثه ظاهر شود http://uupload.ir/files/oi1a_67816977_1637718983027481_4346307073426698232_n.jpg
 5. -برنده انتخابات به احتمال خیلی زیاد که همون ترامپ هست. - یقین داشته باشید هر کدام هم که برنده شوند راهی جز همین مسیر فعلی آمریکا را دنبال نخواهند کرد (به برجام برنخواهند گشت)
 6. آیا تجزیه می تونه ونزوئلا رو از بحران نجات بده؟؟؟ مانند اکراین؟
 7. تشریح درگیری منجر به سقوط f-16 پاکستانی و MiG-21 هندی.... (لطفا بذارین گالری)
 8. ای کاش دستگاه دیپلماسی ما هم سواد و انگیزه لازم جهت استفاده از این بحران به سود منافع کشورمان راداشت. هرچند تجربه قطع روابط قطر با امارات و عربستان نشان داد بزرگ ترین سود کشورمان از این رویداد مهم کسب مبلغی حق ترانزیت از کامیون های ترک بود!!!
 9. رنگ های ضد خزه جدید،مطلقا" اجازه چسبیدن هیچ نوع خزه ای رو نمیدن!!! منتهی بحث های محیط زیستی دارن و خودشون چالش برانگیز هستن.
 10. اکثر شناورهای نداجا ...جدیدا" از رنگ های ضد جلبک استفاده میکنند،که در نتیجه دیگه اون تصویری که جناب Commandant گذاشتن... پیش نمیاد!
 11. تسلیت حقیر رو بپذیرید..... خدا صبر بده به شما....