gladiator1985

Members
 • تعداد محتوا

  6
 • عضوشده

 • آخرین بازدید

اعتبار در انجمن

0

درباره gladiator1985

 • رتبه حساب کاربری
  سرباز
 1. gladiator1985

  معرفی پهباد نسل 5 اونجر + فیلم

  این پهباد خیلی پیشرفته تر از rq-170 است.دوستان فکر نکنند که این پهباد هم میتونه به راحتی توسط متخصصین ایران هک بشه؟ از کجا معلوم که خیلی از این پهباد ها دارن از ایران جاسوسی می کنن و ما فقط تونستیم یکی از اینها رو به دام بیندازیم؟!!!
 2. به گزارش خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزرای فارس، کامران دانشجو وزیر علوم، تحقیقات و فناوری با صدور نامه‌ای به سردار سرتیپ پاسدار احمد وحیدی وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح، ضمن تبریک به نیروهای مسلح کشورمان به مناسبت رهگیری و فرود آوردن هواپیمای جاسوسی فوق پیشرفته RQ-170 آمریکا، آمادگی دانشگاه‌ها و مراکز علمی و پژوهشی برای هرگونه همکاری را اعلام کرد. در متن نامه وزیر علوم آمده است: دستیابی تحسین برانگیز سپاه اسلام به هواپیمای RQ-170 پهپاد و نشاندن آن بر پهنه دلاورپرور میهن اسلامی که با تجاوز آشکار آمریکا به حریم هوایی ایران به قصد جاسوسی صورت پذیرفت، برگ دیگری بر اوراق پرونده سیاه استکبارجهانی افزود و قدرت و توان دفاعی جمهوری اسلامی ایران را بیش از پیش عیان نمود و این واقعیت را به همه بداندیشان اسلام گریز و بدخواهان ایران ستیز یادآور ساخت. دانشجو در ادامه افزوده است: اینک ضمن شکرگذاری به درگاه الهی و تشکر از رصد و عملیات موفق نیروهای مسلح توانمند و هوشیار میهن اسلامی، بدینوسیله آمادگی دانشگاه‌ها و مراکز علمی – پژوهشی کشور را در جهت هرگونه همکاری اعلام نموده و درخواست می‌شود در صورت لزوم مراتب را جهت هماهنگی و اقدام مقتضی اعلام نمایند. [color=red] لینک خبر ارسالی خود رو بگذارید . تکرار نشود ! 00Amin[/color]
 3. به نظر من این طور که شما خوشبینانه فکر می کنید نیست. مطمئن باشید کشوری مثل آمریکا که این همه پایگاه در اطراف ایران داره روشی هم برای محافظت از اونها رد داره؟ البته من نمی گم که نمیشه این پایگاهها رد زد بلکه می گم به این راحتی نمیشه گفت که فلان موشک ما میتونه فلان پایگاه رو به راحتی بزنه؟
 4. دوستان من تو فروم یکی از سایت های اروپایی خوندم که نوشته بود این هواپیما قابلیت شناسایی در عمق 300 متری زمین هم داره؟ میخواستم ببینم همچین چیزی درسته یا نه؟
 5. gladiator1985

  بزرگترين قدرت نظامي قرن 20؟

  [quote] نظر بنده ربع قرن اول : ؟ (در حال مطالعه) ربع قرن دوم : المان ربع قرن سوم : بین امریکا و روسیه با احتیاط می گم امریکا ربع قرن چهارم و بعد از آن : امریکا دلیل هم برای ربع قرن سوم دارم ها رو هوا نگفتم کسی خواست براش بیان می کنیم[/quote] [color=darkred].......................[/color] من میگم نیمه اول قرن 20 مال ارتش سرخ + 10 سال دیگش و بعدش هم با ایالات متحده کشو قوس داشتن و آخرش هم آخر قرن 20 آمریکا قدرت اول نظامی شد. [color=red]توهین به کاربران ممنوع است. لطفا تکرار نشود. sina12152000[/color]