insidman

تفنگ فیل 44/Lahti L-39

امتیاز دادن به این موضوع:

Recommended Posts

دستت درد نکنه.
icon_wink :oops: :cry: من که اینطوری شدم. [size=18]حتماً این فیلم رو ببینید ، لگدش داشت دخل یارو رو میاورد!!![/size] rolling_on_the_floor

[color=blue]روی تصویر کلیک کنید.[/color]

[url=http://gallery.military.ir/albums/userpics/Lahti_L-39.rar][img]http://gallery.military.ir/images/thumb_rar.jpg[/img][/url]

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]به نظرم يكى از مواردى كه مى شه از اين سلاح استفاده كرد نصب روى ناو ها يا كشتى هاى جنگى است .[/quote]

خيلى ژيشنهاد جالبيه! بسيار به درد قايق هاى سبك و تندرو مى خوره! البتّه يعنى به درد غرق كردنشون مى خوره! فكرشو بكن شش تا از اينا نصب كنى رو كشتى هايى كه از خليج عدن رد مى شوند! هيچ چى نمى تونه نزديكشون بشه.

كلنل جان شما چيز ديگرى از اين سلاح باقى نذاشتى!؟ خوب بگو يه راست بريم يكى جديد بسازيم ديگه!؟ ولى با موارد 2 ٬ 5 ٬ 6 ٬ 8 و 11 بسيار موافقم. البتّه مورد 11 واسه زمان هايه كه سلاح ثابته(نياز به گفتن نبود امّا خواستم يادآورى كنم).
راستى كاليبر هم فقط 20ميلى مترى!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
اي واي اين ديگه چي بود اين يارو كه حالش گرفته شد icon_wink بابا لگد اين در حد تيم مليه

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote][quote]به نظرم يكى از مواردى كه مى شه از اين سلاح استفاده كرد نصب روى ناو ها يا كشتى هاى جنگى است .[/quote]

خيلى ژيشنهاد جالبيه! بسيار به درد قايق هاى سبك و تندرو مى خوره! البتّه يعنى به درد غرق كردنشون مى خوره! فكرشو بكن شش تا از اينا نصب كنى رو كشتى هايى كه از خليج عدن رد مى شوند! هيچ چى نمى تونه نزديكشون بشه.

كلنل جان شما چيز ديگرى از اين سلاح باقى نذاشتى!؟ خوب بگو يه راست بريم يكى جديد بسازيم ديگه!؟ ولى با موارد 2 ٬ 5 ٬ 6 ٬ 8 و 11 بسيار موافقم. البتّه مورد 11 واسه زمان هايه كه سلاح ثابته(نياز به گفتن نبود امّا خواستم يادآورى كنم).
راستى كاليبر هم فقط 20ميلى مترى![/quote]

درسته ولی اگر بشه یک همچین کالیبری رو روی وانت پیک اپ های تاکتیکال نصب کرد که دیگه عالی میشه ! کالیبر 25 م م یا 30 م م ! حتی اگر بشه با تغییراتی مشابه توپ 20 م م کبری رو روی وانت نصب کرد محشر میشه !! واقعا می تونه جهنم بپا کنه ! البته باید روی وزنش کار کرد که تحرک وانت رو صلب نکنه .

خوب سلاح مقداری ( حدود بیشتر از 50 سال ) قدیمی است و مشابه های جدید تو این رده طراحی شده و مدرن سازی شده اند . وزن سلاح رو دقت کنید : حدود 51-55 کیلوگرم ! خیلی زیاده ! باید اگر بخواهیم از این نمونه استفاده کنیم کلی تجدید نظر روی ظاهر - مکانیزم - وزن سلاح انجام بشه .

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
الان سلاح NTW-20 ساخت آفریقای جنوبی که توسط آمریکایی ها هم استفاده میشه همین کالیبر رو داره و وزنش هم فکر کنم حدود نصف این یا کمتر باشه. البته یک کالیبر 14.5 ضد زره هم داره.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]عجب سلاحيه اقا كجا مي فروشن من يكي لازم دارم icon_wink[/quote]

واسه چی می خوای؟ اعتراف کن . . . . :oops: :cry: rolling_on_the_floor

لگدش بالا است ! باید یک فکری واسه لگد این سلاح کرد ! اگر بشه یک 2 پایه یا 3 پایه با سیستم رفت و برگشتی فنری یا هیدرولیکی واسش طراحی کرد طوری که لگد رو تا حدی تو خودش حل کنه عالیه . . . .

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[img]http://gallery.military.ir/albums/userpics/colonelshak.jpg[/img]

دوستان یک سیستم ساده همین الان طراحی کردم icon_wink :oops: :cry:

1 - بدنه سلاح
2 - مجموعه ریل و چرخ که به فنر یا کمک فنر هیدرولیکی متصل شده است
3 - یک مدل میل راهنما که باعث کمک به پایداری سلاح و محکم بودن ان می کند
4 - مجموعه 3 پایه و شاسی
5 - مشابه نمونه 2 چرخ و ریل حرکت در ان - چرخ ها در ریل ها به صورت قیکس هستند و فقط حرکت در جهت عقب و جلو دارند
6 - فنر یا کمک فنر هیدرولیکی

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]دستت درد نکنه.
:oops: :cry: rolling_on_the_floor من که اینطوری شدم. [size=18]حتماً این فیلم رو ببینید ، لگدش داشت دخل یارو رو میاورد!!![/size] rolling_on_the_floor

[color=blue]روی تصویر کلیک کنید.[/color]

[url=http://gallery.military.ir/albums/userpics/Lahti_L-39.rar][img]http://gallery.military.ir/images/thumb_rar.jpg[/img][/url][/quote]

سلاح شادي اوري بنظر ميرسه..اينا كه توفيلم فقط ميخندن icon_wink

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
دوستان اين لگده يا ناك اوت!؟ icon_wink اون وقت تازه مى خواهيد نرخ آتشش رو هم بالا ببريد!؟! :oops: آدم آهنى هم پشت سلاح باشه تمام پيچ مهره هاش باز مى شه مى ريزه رو زمين! به شدّت مردود اعلام مى شه!! از اوّل بايد يكى ديگه طراحى بشه! ارزش ارتقا نداره! :cry:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]دوستان اين لگده يا ناك اوت!؟ nailbiting اون وقت تازه مى خواهيد نرخ آتشش رو هم بالا ببريد!؟! hypnotized آدم آهنى هم پشت سلاح باشه تمام پيچ مهره هاش باز مى شه مى ريزه رو زمين! به شدّت مردود اعلام مى شه!! از اوّل بايد يكى ديگه طراحى بشه! ارزش ارتقا نداره! :oops:[/quote]
از فرمانده كل به ColonelShak خط توليدش رو متوقف كن icon_wink
اينجور كه PersianKing ميگه مثل اينكه حالا 10 تا از روش توليد كرديم . (من باب مزاج بود)
-------------

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote][quote]دوستان اين لگده يا ناك اوت!؟ nailbiting اون وقت تازه مى خواهيد نرخ آتشش رو هم بالا ببريد!؟! hypnotized آدم آهنى هم پشت سلاح باشه تمام پيچ مهره هاش باز مى شه مى ريزه رو زمين! به شدّت مردود اعلام مى شه!! از اوّل بايد يكى ديگه طراحى بشه! ارزش ارتقا نداره! rolling_on_the_floor[/quote]
از فرمانده كل به ColonelShak خط توليدش رو متوقف كن icon_wink
اينجور كه PersianKing ميگه مثل اينكه حالا 10 تا از روش توليد كرديم . (من باب مزاج بود)
-------------[/quote]

البته نمی دونم چرا اون امریکایی ها اینقدر لگد پذیر بودند !!!! ولی در کل لگد به اون وحشت ناکی نداره !!! واسه لگدشم سیستم طراحی کردم دیگه :oops: :cry: rolling_on_the_floor

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
اخه خيلي جذابه icon_cheesygrin
ولي عجب لگديه بابا اينكه پدر سربازاي خوديو در مياره فقط يك گردان بايد بزارن نفري يك تير با اين شليك كنن.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.