mamadgator

گروه موسوم به ارتش آفتاب 9 دامنه از سايت‌هاي ناسا را هك كرد

امتیاز دادن به این موضوع:

Recommended Posts

[quote]واقعا چه سخن ارزنده ای ، داداش فکر میکنی ژاپن ، چین ، کشور های اروپائی نمیتونند سیستم عامل بومی داشته باشند ؟ خوبه ما هم یه سیستم عامل مینویسیم و با تمام غولهای سخت افزاری قرارداد میبندیم که سیستم عامل ما را پشتیبانی کنند (اصلا هم تحریم نیستیم حتما هم به حرفمون گوش میدهند) . واقعا خوشحالم از این بحثهای کارشناسانه[/quote]
من خودم مهندس نرم افزارم تو نمی خواد متلک بندازی خیلی ناراحتی شما هم وارد بحث شو

این که اروپا تو سیستم عامل وارد نشده که دیگه خیلی خنده دار بود
بعد این غول های سخت افزاری مال کدام کشور هستند؟ معلوم که از کشور خودشون حمایت می کنند فکر کردی همه جا ایرانه که کلی مهندس جمع بشند یک نرم افزار بنویسند هنوز درست تو بازار نرفته صد نفر کپی غیر قانونیش بکنن اینهم یکی دیگر از عقب افتادن ما در علم هست

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
هرچند كه با موضوع ارتباطي نداره ولي امروزه سيستم عامل هاي بسياري وجود دارند! (مكينتاش و ويندوز) كد بازها كه همگي بدون استثنا الگوي يونيكس رو دنبال مي كنند و نمونه هاي بسياري دارند! اگر شما بخواهيد يك مقايسه اي بين مك و ويندوز صورت بديد متوجه مي شيد كه مك هم از نظر اينترفيس و هم از نظر امنيت از ويندوز سرتره! ولي عدم پشتيباني از بسياري از برنامه ها استفاده از مك رو بسيار محدود كرده و بيشتر كاربران حرفه اي از اين سري محصولات استقبال مي كنند (هرچند كه اين روزها بچه مچه ها هم دنبال مك هستند!) البته اپل هم بيكار ننشسته و با توسعه كيت توسعه دهنده اش تا مقدار بسيار اين مشكل رو حل كرده! يكي از مشكلات ديگر اپل عدم پشتيباني از بسياري از بازي هاست! كه اپل بازهم داره با همكاري با استوديوهاي بازي سازي اين مشكل رو حل مي كنه! از جمله اين همكاران اپل استوديوهاي بزرگري نظير الكترونيك آرتز هستند! راستي بايد بهتون بگم كه مك ويندوز ويستا رو چيزي حدود 2 برابر سرعت پي سي اجرا مي كنه!

خوب حالا چرا اين مثال رو زدم؟ ببينيد كشور ما مشكل برنامه نويس نداره تنها مشكلي كه داريم عدم سرمايه گزاريه به نظر نيازي به دوباره نويسي يك سيستم عامل نيست اگر بتونيم سيستم عامل لينوكس رو بنا به نيازهاي خودمون ارتقا بديم بنظرم مشكلي وجود نخواهد داشت! (چرا اين همه وقت و هزينه رو صرف چيزي بكنيم كه در دسترسه؟!)

هرچند كه من خودم بسيار به بچه هاي آشيانه ارادت دارم مخصوصا بخاطر وطن پرستيشون ولي به جان خودم تعريف جنگ سايبري اين نيست! درضمن گور پدر ناسا كه هك شد! icon_cheesygrin مشكل من اينه كه چرا نتونستند سرور رو بتركونند! icon_rolleyes

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]خوب حالا چرا اين مثال رو زدم؟ ببينيد كشور ما مشكل برنامه نويس نداره تنها مشكلي كه داريم عدم سرمايه گزاريه به نظر نيازي به دوباره نويسي يك سيستم عامل نيست اگر بتونيم سيستم عامل لينوكس رو بنا به نيازهاي خودمون ارتقا بديم بنظرم مشكلي وجود نخواهد داشت! (چرا اين همه وقت و هزينه رو صرف چيزي بكنيم كه در دسترسه؟!) [/quote]
من با دکترای این کارها سر و کله می زنم ( اساتید ) اتفاقا در خیلی از مسائل مشکل داریم که البته جاش اینجا نیست که بحث رو باز کنم
بعد اکثریت مغز های برنامه نویسی اصلا حاضر نیستند در کشور بمونند
فقط یک نمونه می گم دیگر صحبتی ندارم همین چند وقت پیش یکی از ارگانهای نظامی کشور برای حل کردن مشکل امنیتیش در یکی از مراکز مهم به یک شرکت خارجی چند ده میلیون هزینه پرداخت کرد

بعد اصلا این قضیه ی سیستم عامل فقط یک مثال هست زیاد ذهن رو به اون سمت نبرید موضوع وقت هزینه ی کشور اعتبار جهانی هست چرا همین نیرو صرف یک پروژه ی مهم نشه به جای این کارهای بیهوده

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]من خودم مهندس نرم افزارم تو نمی خواد متلک بندازی خیلی ناراحتی شما هم وارد بحث شو[/quote]

امروز روز یه دست کت و شلوار و یه سامسونت خوب از هر آدمی مهندس میسازه (البته برداشت بد نکنی خدای ناکرده با شما نیستم). در کل مهندس جون ناراحت نشو من که منظوری نداشتم .
راستی چرا خنده دار کشور نروژ کاربراش از چه سیستم عاملی استفاده میکنند لهستانی ها چطور منظور کلی این بود که وقتی یه چیز جهانی هست چرا ما خودمون را از اون جدا کنیم.
مهندس رعایت کپی رایت از من و شما شروع میشه راستی روی سیستمت چندتا نرم افزار داری که کرک کردی و واسش پولی ندادی.

میدونی اشکال کار ما کجاست و هر دفعه دم از فرار مغز ها میزنیم ؟ پول برادر من پول!
اگر تامین مالی باشه 4تا مهندس مثل شما حتما ایده های خوبی دارند ولی حیف که کسی از این سرمایه گذاری ها نمیکنه.

icon_cheesygrin
[quote]بعد اصلا این قضیه ی سیستم عامل فقط یک مثال هست زیاد ذهن رو به اون سمت نبرید موضوع وقت هزینه ی کشور اعتبار جهانی هست چرا همین نیرو صرف یک پروژه ی مهم نشه به جای این کارهای بیهوده [/quote]

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
لطفا از بحث های احساسی در تاپیک خوداری کرده و احترام همدیگر را هم مراعات کنید.
در صورت انحراف مبحث تاپیک بلافاصله قفل خواهد شد.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
ببین رفیق من اگر گفتم رشته ام این هستم به خاطر که بگم تو این کار ها هستم از خودم نمی گم دارم می بینم وگرنه این مدارک بی عمل و علم ارزشی نداره من به شخصه الان احساس می کنم خیلی بی سوادم این رو جدی می گم

شما فرض کن یک محقق نجوم یا یک دانشجو یک محصل یک علاقه مند می خواد بره در این سایت یک از یک مقاله یا یک فیلم یا یک تصاویر استفاده کنه یک دفعه با همچین پیغامی روبرو می شه حتما هزینه ای کرده حتما کاری داره که رفته اونجا خوب هم هزینه اش از بین می ره هم با عث ناراحتیش می شه این جزء آزار و اذیت دیگران چه کاری هست که مجازات اخروی هم دنبال خواهد داشت مثلا یکی می آد میلیتاری رو هک می کنه ما خودمون بشدت ناراحت می شیم
مگر ناسا سایت غیر اخلاقی مگر سیاسی هست اخبار در باره ی فلان و فلان می گه ؟
خوب اگر همچین سایت های علمی دیدنش جرم ما که عادت داریم یک دسترسی به این سایت مجاز نیست بزنن تمام اگرم هم نیست پس کارشون اشتباه هست
شما فکر کنم با توجه به امضا ت یک گرافیست کار باشی اگر اشتباه نکنم من همین چند وقت پیش رفتم یک فایل وکتور که نیاز داشتم بگیرم سایت خودش مسدود نبود اما تقریبا تمام سایت های آپلود عکس و فایل که باهاش در ارتباط بودن مسدود بود حالا این نیاز رو شما صد برابر قوی تر برای یک نفر محقق در نظر بگیره خودش انگیزه ی رفتن از این کشور رو فراهم می کنه
همین چند وقت پیش اینترنت رو که قطع کردن زندگی یکی داشت دچار مشکلات شدیدا جدی می شد
طرف سالها درس می خونه زحمت می کشه آخرس بهش می گن کار بی کار این امکانات بی امکانات حرف نزن برو بمیر خوب معلوم هست که می ره

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
برادر عزیز اینکه چرا بعضی از صفحه های این سایت هک شده یا انگیزه چی بوده در کل ریشه بر دشمنی داشته ! شما خودتون بهتر میدونید که خیلی از این سایت های علمی مخصوصا آمریکائی دسترسی کاربران با ای پی ایران را محدود کردند مثال روشن اون هم مایکروسافت دلیلش چی هست که همه میدونیم باطبع یه سایتی هم مثل همین میلیتاری ایپی غیر ایرانی را بسته به این میگن لجبازی !
کار این گروه هم یه چیزی در همین راستا بوده ولاغیر.

[color=white].[/color]
خدمت دوست عزیزم هم عرض کنم که درست من علاقه شدیدی به گرافیک دارم ولی رشته دانشگاهیم برق بوده وهست.

یاعلی

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote] یه سایتی هم مثل همین میلیتاری ایپی غیر ایرانی را بسته به این میگن لجبازی !
[/quote]

تكذيب مي كنم! icon_cheesygrin

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote][quote] یه سایتی هم مثل همین میلیتاری ایپی غیر ایرانی را بسته به این میگن لجبازی !
[/quote]

والله ما كه داريم با وي پي ان مياييم هيچ مشكلي هم نداريم! icon_cheesygrin[/quote]
پس گویا ایمیل سعید رو نخوندی که اینطوری داری داد میزنی برادر! icon_rolleyes

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote][quote] یه سایتی هم مثل همین میلیتاری ایپی غیر ایرانی را بسته به این میگن لجبازی !
[/quote]

والله ما كه داريم با وي پي ان مياييم هيچ مشكلي هم نداريم! icon_rolleyes[/quote]

[img]http://privateimage.com/images/n1oqfmg4iz0yt0ier15e.jpg[/img]

آقا از کجا وی پی ان میگیری به ما هم بگو ! icon_cheesygrin

.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote][quote]به نظر من هم این کار کاملا اشتباه و احمقانه هست!
همین چند وقت پیش که یه سایت اسرائیل هک کردیم (البته برای چند ساعت) وزیر خارجشون اومد گفت با توجه به اینکه بسیاری از مخترعین این روش ها اسرائیلی بودن! و ما از توان پاسخ گویی بسیار بیشتری نسبت به ایران برخورداریم ولی [color=red]با توجه به اینکه خلاق موازین بین المللی هست از مقابله به مثل خودداری میکنیم ![/color]
که این اصلا برای وجه ما خوب نیست icon_cheesygrin[/quote]
جك 2010 بود اين؟
رژيم غاصب قدس و موازين بين الملل؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ icon_cheesygrin icon_cheesygrin :smug: icon_cheesygrin
موازين؟؟؟؟؟؟بين الملل؟؟؟؟ :whew:[/quote]

دوست عزیز به این میگن سیاست نه جک! توی سیاست لازم نیست حرف های شما نمود عینی و حقیقی داشته باشه حتی میتونه کاملا در تضاد با حقیقت باشه ! icon_eek

[quote]هرچند كه من خودم بسيار به بچه هاي آشيانه ارادت دارم مخصوصا بخاطر وطن پرستيشون ولي به جان خودم تعريف جنگ سايبري اين نيست! درضمن گور پدر ناسا كه هك شد! Mr. Green مشكل من اينه كه چرا نتونستند سرور رو بتركونند! [/quote]

شاید چون نتونستند وگرنه من به شخصه شک ندارم اگر در توانشون بود امریکا به دوران پارینه سنگی میبردن!
من از دوستان دفاع کننده از این گونه کارها یک سوال دارم اگر دشمنان! در پاسخ به این گونه کارها شبکه های ما مثل شبکه بانکی کشور دچار مشکل کنند می دونید چه زیان بزرگی به کشور وارد میشه ایا این دوستان به قول شما وطن پرست که هر جا که تونستد از نام ایران برای انجام کارهای غیر عاقلانه خودشون! استفاده کردند حاضر به پاسخ گویی هستند ؟ icon_rolleyes

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
برادر جان شبكه هاي بانكي ما هنوز در اون حد در بانكداري الكترونيك رشد نكردند كه اصلا متوجه چنين حمله هايي شوند! يكي از دلايلي هم كه دست هكرها رو بند مي كنه عدم امكان انتقال ارض به اروپا آمريكا و تقريبا نصف بيشتر جهانه! البته اين به معني اين نيست كه امكان جابه جايي پول بهيچوجه وجود نداره! مي تونند به بانك هاي يكي از كشورهاي خليج فارس منتقل كنند و بعد... (هرچند كه اينگونه حمله ها بخاطر پول انجام نمي شه!) حداكثر كاري كه مي تونن بكنند افزايش ترافيك سرور ها و مختل كردن سيستم هاي شتابه كه خودشون اللخدايي هميشه مختل هستند!

اطلاعات محرمانه ما هم در سرور هاي متصل به شبكه نگهداري نمي شه! پس زياد نگران حمله به زيرساخت ها نباشيد برادر! حداكثر كاري كه در صورت يك جنگ تمام عيار سايبري مي تونند بكنند عدم پشتيباني سايت هاي ما بروي ديتا سنترها و بطور كل هاست هاشونه! + ديفيس كردن چند هزارتايي سايت!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.