mamadgator

گروه موسوم به ارتش آفتاب 9 دامنه از سايت‌هاي ناسا را هك كرد

امتیاز دادن به این موضوع:

Recommended Posts

[b]سلام.
من اصلا از روند جنگهاي سايبري دركي ندارم. اماتو كوچه مون يه همسايه خيلي بداخلاق و نچسبي داشتيم كه نمي ذاشت بچه ها جلوي خونه اش بازي كنن! البته خونه اش بهترين جاي كوچه بود خب!!! بچه هام از لجشون هر وقت از كنار ماشينش رد ميشدن 1 خط به ماشينش مي كشيدن تا اينكه ايشون ديگه بي خيال بازي بچه ها شد و ماشينش هم سالم موند!
شايد گاهي لازم باشهُ مردم رو توي حياط خلوت خودشون نگه داريم !!!!
بعدشم من باور ندارم رژيم صهيونيستي به هيچ قاپده اي در جهان پايبند بوده و براي حفظ قوانين بين الملل از لج بازي بگذره!
مطمپن باشيد كه زورش نميرسه! چون از توان ما مي ترسه! زير ساخت ضعيف به قول دوستان يك نقطه قوته براي ما! اما اونا فلج ميشن!!!! اونا يا قدرت مارو نمي دونن!يا خيلي خوب ميدونن كه كاري نكردن! وگرنه اين قوم لجباز كينه اي كه قرن ها نفرت رو به دوش كشيده اين چيزا يادش نميره!
تو فيلم مونيخ (كه بهتره ببينيد) گلدن ماير اولين نخست وزير زن اين رژيم ديالوگ جالبي ميگه: ميگه اگه كسي به اسراپيلي ها بد كنه بلاپي به سر دنيا مياريم كه نتونن فراموشش كنن!(البته متنو دقيق نگفتم چون فيلمو 2سال پيش ديدم!) ولي مضمون همين بود!
پس نبايد خودمونو دست كم بگيريم حداقل كشوراي ترسو ي اطرافمون از ما هميشه با احتياط ياد ميكنن! و مراقب رفتاراشون هستن![/b]

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
در حد ساعت از کار انداختن یک سایت افتخار جهانی شده براشون
همین مثلا ارتش یک نگاه کوچک بندازه زیر دستش یا به صفحه ی سیستمش ببین از فناوری کدام کشور استفاده می کنه

[quote]حال در برابر علم و دانش جوانان ايران، زانو مي‌زند. [/quote]
هر موقع دلتون گرفت یک سر به این خبرها بزنید مثلا کدوم فناوری ما از ناسا زده جلو
طرف کاوشگرهاش دارن منظومه ی شمسی رو در می نوردند اینها به این کار بچگانه که فقط باعث استفاده ی تبلیغی ضد خود می شه افتخار می کنند واقعا که icon_cheesygrin

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
من هم با نظر برخی از دوستان در مورد نادرست بودن اینکار موافق هستم.
اینکار وجهه ما را خدشه دار می کند مخصوصا اگر در نظر بگیریم که متاسفانه بیشتر اینکارها جنبه خودنمایی دارد icon_cheesygrin

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]در حد ساعت از کار انداختن یک سایت افتخار جهانی شده براشون [/quote]

کاش حداقل صفحه اصلی سایت بود! icon_cheesygrin

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
من کاملا موافق هستم و امیدوارم این حرکات پایدار و مستمر باشه .
[color=white].[/color]
خدا قوت به همه هکر های ایران زمین چه کلاه سفید چه سیاه چه مخملی چه نقابدار چه....(دستمریزاد) icon_cheesygrin
[color=white].[/color]
انشا.. به صفه اول سایت هم میرسیم. icon_rolleyes

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
هک کردن ناسا کار درستی نبود

سایت ناسا با سایت های رژیم اشغالگر فلسطین فرق می کنه

باید سراغ سایت هایی رفت که پاشون رو از گلیمشون دراز تر می کنند

تویتر icon_cheesygrin فیس بوک icon_rolleyes

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
سلام علی من اتبع الهدی
..............................

ببخشید اینجا تالار حمایت از ناساست؟!

یا تالار نا امیدی؟

آخه ببخشید فکر کنم اگه یه کم جستجو کنید تعداد متخصصان ایرانی عضو سایت ها و انجمن های IT بزرگ جهانی رو می تونید راحت پیدا کنید.. اگه یه روز ان شاء الله اونا از قدرت بالقوه ایران مطمئن بشن.. شک نکنید به حول و قوه الهی میان تو سرزمین خودشون و .. زیرساخت هم می شه در میان مدت و طولانی مدت در حد توان ترمیم و درست کرد.. پروژه های جهانی در ایران درحال کلید خوردنه(در زمینه فناوری اطلاعات - نرم افزار و سخت افزار..)

.. نصر من الله و فتح قریب.. و بشر الصابرین..

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote] ببخشید اینجا تالار حمایت از ناساست؟!

یا تالار نا امیدی؟ [/quote]
تالار حقیقت گرایی و منطق.

[quote] آخه ببخشید فکر کنم اگه یه کم جستجو کنید تعداد متخصصان ایرانی عضو سایت ها و انجمن های IT بزرگ جهانی رو می تونید راحت پیدا کنید [/quote]
فرمایش شما متین ولی برای مثال همین رییس ناسا هم ایرانیه ولی تا حالا چه خیری ارش به این مملکت رسیده؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
همین یکی دو روز پیش اعلام شد که به طور متوسط روزی هشت نفر از متخصصان کشور رو ترک می کنند
http://www.aftabnews.ir/vdcgxx9y.ak9734prra.html
این کارها هم فقط برای یکسری آدم که از بیکاری نمی دونن چیکار کنن خوبه الان دیگه شاتل ها فضا نمی رن چون چند نفر به یک سایت حمله کردن البته در خیال این آدمها و شکاف علمی بین ما و اونها بیشتر نمی شه
لطف کنن آبروی این کشور رو نبرن همین طوریش کلی برضد این کشور تبلیغات می کنند یک سری امثال اینها هم بهانه می دن دستشون icon_cheesygrin

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]شما خودتون به شخصه تا حالا یه سایت کوچیک رو هک کردید که به همین راحتی پشت کامپیوترت لم می دی و همچین حرفی می زنی[/quote]
عزیزم این کار اینها فقط از حقارت عقب افتادگی علمی هست
جنگ سایبری نیاز کشور هست اما برای زمان مناسب و موقع نیاز
اما در مورد کامپیوتر من هم به خاطر رشته ام هم به خاطر علاقه ام نرم افزارهایی می نویسم که اگه شما ببینی دل و رودت می پیچه تو هم پس زیاد وارد این بحث نشی برات بهتر
گفتم که این بیکاران محترم اگر راست می گن یک سیستم عامل در حد نود و هشت طراحی کنن که انقدر از شرکت های آمریکایی دزدی نرم افزار نشه هک کردن اونهم این طوری افتخاری نیست
افتخار اون زمانی هست که تو این مملکت یک رقابتی با ناسا از لحاظ علمی در بگیره
بعد اگر دوست دارن ادامه بدن بدن اما اسم ایران رو بردارن این کشور هم فرهنگ داره هم آبرو

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
علي جان متوجه منظور بنده نشديد برادر!‌ منظور بنده پاسخ به اون مقام صيهونيست بوده كه همچين مزخرفي گفته! به بدليل اينكه چيني ها يكي از بنيانگزاران تكنيك هاي هك هستند! و اگر قرار باشه كسي همچين ادعاي بكنه اون افراد چيني ها هستند!‌

بعدشم علي جان والله من فروم ها مي خوندم ظاهرا مي گند اون ساب دومين ها رو خود بچه هاي آشيانه ساخته بودند...

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]گفتم که این بیکاران محترم اگر راست می گن یک سیستم عامل در حد نود و هشت طراحی کنن که انقدر از شرکت های آمریکایی دزدی نرم افزار نشه هک کردن اونهم این طوری افتخاری نیست [/quote] واقعآ يكي از نيازها ي اساسي عرضه نرم افزار در كشور ما سيستم عامل فارسي هست كه دوستمون اشاره كرد
-----------------------------------
ببينيد دوستان به نظر من اين كار اين گروه خوب نبود چون هر سخن جا و هر نكته مكاني دارد به قول دوستمون هروقت وقت جنگ سايبري بود بياين و اين تكنيك ها رو رو كنيد الان ما بايد بيشتر به فكر دفاع يا قوي سازي بسترهامون باشيم تا تضعيف بسترهاي دشمن -- چون واقيت اينه اگه آمريكا بخواد مارو از اينترنت محروم كنه ما هيچ كاري نميتونيم در مقابلش انجام بديم . و تا بخواهيم براي ارتباط مجدد با شبكه ي جهاني (internet) بستر سازي كنيم شايد سالها طول بكشه . پس عاقلانه ترين راه حل دفاع در مقابل تجاوز يا بستر سازي هست

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
بسم الله فی الاول و الاخر

[quote][quote]گفتم که این بیکاران محترم اگر راست می گن یک سیستم عامل در حد نود و هشت طراحی کنن که انقدر از شرکت های آمریکایی دزدی نرم افزار نشه هک کردن اونهم این طوری افتخاری نیست [/quote]

واقعآ يكي از نيازها ي اساسي عرضه نرم افزار در كشور ما سيستم عامل فارسي هست كه دوستمون اشاره كرد
-----------------------------------
[/quote]

مباحث سیستم عامل مخلوط در بحث این تاپیک با عرض پوزش نا مربوطه!!!

در مورد سیستم عامل توانایی برنامه نویسی و پردازش الگوریتم و ... مسئله اصلی نیست.این پشتیبانی است که مطرحه!!!

چیپ ساز،قطعه ساز،تولید کنندگان مطرح نرم افزار،... همینجوری نیست که هرکی برا خودش مستقلا ...

بحث فراوانی، ضریب نفوذ و ... خوب الان لینوکس پایه فعالیت روی سیستم عامل فارسی و ایرانیه نه این که مستقلا ...

در آخر حمله به پایگاههای علمی عملی غیر مسئولانه و بی فکریه! جاهایی که لازمه زورآزمایی کنید!!!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]فرمایش شما متین ولی برای مثال همین رییس ناسا هم ایرانیه ولی تا حالا چه خیری ارش به این مملکت رسیده؟[/quote]

icon_rolleyes نکنه دلتون میخواست یه شاتل یا یه ایستگاه فضائی به ایران هدیه بده ؟!
یا نکنه دعوت نامه همایش هوافضای ایران را شما براش پست کردی و اون نیامد !؟

[quote]گفتم که این بیکاران محترم اگر راست می گن یک سیستم عامل در حد نود و هشت طراحی کنن که انقدر از شرکت های آمریکایی دزدی نرم افزار نشه هک کردن اونهم این طوری افتخاری نیست[/quote]

واقعا چه سخن ارزنده ای ، داداش فکر میکنی ژاپن ، چین ، کشور های اروپائی نمیتونند سیستم عامل بومی داشته باشند ؟ خوبه ما هم یه سیستم عامل مینویسیم و با تمام غولهای سخت افزاری قرارداد میبندیم که سیستم عامل ما را پشتیبانی کنند (اصلا هم تحریم نیستیم حتما هم به حرفمون گوش میدهند) . واقعا خوشحالم از این بحثهای کارشناسانه icon_cheesygrin

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.