call-of-duty

اسنایپر...CheyTac Intervention

امتیاز دادن به این موضوع:

Recommended Posts

[quote]محمد جان بنده یک تاپیک خفن در مورد اسلحه های دست ساز در دست احداث داشتم !!! مثل اب خوردن با یک لوله اب میشه تفنگ ساخت . . .[/quote]

با ماشين تراش و فرز و ... به راحتي ميشه يه پمپ اكشن كاليبر دوازده ساخت.

تفنگ اسنايپ رو هم ميشه ساخت يا كپي كرد.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote][quote]محمد جان بنده یک تاپیک خفن در مورد اسلحه های دست ساز در دست احداث داشتم !!! مثل اب خوردن با یک لوله اب میشه تفنگ ساخت . . .[/quote]

با ماشين تراش و فرز و ... به راحتي ميشه يه پمپ اكشن كاليبر دوازده ساخت.

تفنگ اسنايپ رو هم ميشه ساخت يا كپي كرد.[/quote]
لطفا بیشتر توضیح بدین

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]محمد جان بنده یک تاپیک خفن در مورد اسلحه های دست ساز در دست احداث داشتم !!! مثل اب خوردن با یک لوله اب میشه تفنگ ساخت . . .[/quote]

امین جان یه وقت یه همچین کاری نکنی، فشار داخل لوله آب کجا و فشار داخل لوله تفنگ کجا؟!(یاد اون دانه فلفل سیاه و . . . افتادم!) مثل اون بنده خدایی که داخل مخزن LPG رفته بود گاز CNG بزنه، حین گاز زدن مخزن و خودشو ماشین و جایگاه، همه ترکیدن!

سمندون عزیز خودش منظور منو گرفت. . .[size=7](البته تو پروفایلش یه چیز نوشته، خودش مدعی یه چیز دیگه اس. . .)
[/size]
[quote]چه خبره از کجام بیارم این همه پول ؟!!! دست دومش چنده ؟[/quote]

اخوی این قیمت در آمریکا شاید زیاد باشه ولی برای اینجا یعنی هیچی، اون هم برای یه همچین تفنگی، وقتی اینجا یه 270 تا 25 میلیون( یا بالاتر) و یه 06-30 تا 70 یا 80 میلیون تومن آب می خوره، ده میلیون زیاده؟!
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
محمد جان برعکس گفتی! :(
این قیمت برای آمریکا کمه! فراموش نکن سرانه درامد اونها بیش از 35 میلیون در ساله ولی ماله ما 1 میلیون فکر کنم!
قیمتشم توی خاک آمریکا اینقده. بیاد اینجا که همون حرف شماست! بیش از 20 میلیون قیمتش میشه! :(

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]محمد جان برعکس گفتی! :(
این قیمت برای آمریکا کمه! فراموش نکن سرانه درامد اونها بیش از 35 میلیون در ساله ولی ماله ما 1 میلیون فکر کنم!
قیمتشم توی خاک آمریکا اینقده. بیاد اینجا که همون حرف شماست! بیش از 20 میلیون قیمتش میشه! :([/quote]
قیمت فشنگاشم داری ؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]این قیمت برای آمریکا کمه! [/quote]

مسعود جون، برادر عزیز، تو آمریکا تفنگ 50 دلاری و 70 دلاری هم هست، پس به این تفنگ در اونجا میشه گفت گرون.
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
محمد جان خوب چه ربطی داره! این تفنگ رو باید در کلاس خودش مقایسه کرد با امکانات خودش!
اینو که نباید با تفنگ بادی مقایسه کنی!
......
من آمار سال 2009 رو نگاه کردم و حرف برادر سعید و تایید میکنم!
نوشته درامد سرانه هر ایرانی 11172 دلار که به نظر من عجیبه! :( :( :(

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]محمد جان خوب چه ربطی داره! این تفنگ رو باید در کلاس خودش مقایسه کرد با امکانات خودش!
اینو که نباید با تفنگ بادی مقایسه کنی![/quote]

مسعود صلوات بفرست، بابا اون تفنگ 50 دلاری هم فشنگ شلیک می کنه! باور کن! بادی هم نیست! قیمت تفنگ فقط رو لوله اش هست!

من میگم این تفنگ با این برد، با این لوله و امکانات اگه تو ایران 50 میلیون هم بدن خوبه. حتی عالیه.

دعوای تو و سعید هم به من چه!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.