TANK

ابر تيربارها

امتیاز دادن به این موضوع:

Recommended Posts

ابر تيربارها

تیربارهای چند لول چرخان در کالیبرهای متفاوت بر روی وسایلی مختلف نظیر هواپیماها بالگردها ناوها وخودروها که با حجم اتش بسیار زیاد و فوق العاده و پوشش گسترده هدف عامل مهمی در نابودی وجلوگیری از تحرکات دشمن و یا حداقل زمینگیر کردن دشمن می شوند.مدلهای گوناگونی از این تیر بار وجودارد که بروی و وسایل متفاوتی مانند زرهپوشها و انواع شناورها و هواپیماها و بالگردها به عنوان توپ اصلی ویا جانبی ویا به عنوان توپ ضد هوایی با نواخت تیر بالا به کار برده می شود تصویر زیر مربوط به تیربار کالیبر کوچک مشهور به مینی گان از همین مدل تیربارها است که قابل نصب بر روی بالگردها و ناوها همچنین توسط افراد قابل استفاده است.

کالیبر ۶۲/۷میلیمتر
طول ۷۵ سانتیمتر
وزن ۱۶کیلوگرم
نواخت تیر ۴۰۰۰تا۲۰۰۰تیر در دقیقه
برد ۱۰۰۰متر
سرعت گلوله ۸۵۴متر بر ثانیه
مکانيزم نيروی برق

منبع وبلاگ تفنگدارن دريايي

*به علت اپ لود نشدن عکس,عکس دیلیت و عکسی جایگزین ان شد*
saman_777
تصویر

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
اين نمونه از تيربارها امروزه توسط امريكا و اسراييل به طور گسترده مورد استفاده قرار ميگيرند بويژه در بالگردها و هنگام هلي برن

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
يكي از بچه‌ها كه تازه از خدمت برگشته ، اين تصوير رو كه ديد گفت از اين ماس‌ماسك‌ها دست بچه‌هاي سپاه ديده (توي سيستان و بلوچستان) من كه از تعجب خشكم زد

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
سلام تا اونجا که من می دونم به این مدل از تیربار گتلینگ گان می گویند تازه کالیبرهای سنگین تری هم دارد و حتی من طرح نفربر تهاجمی ای رو دیدم که یک گتلین' گان بزرگ که گلوله انفجاری کالیبر بالا شلیک می کرد رو هم در گوگل دیدم :? :oops:

تصحیح شد:saman_777

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.