saiedtomcat

بهترین تفنگ های بادی+عکس

امتیاز دادن به این موضوع:

Recommended Posts

[quote][quote] [/quote]
دستت درد نکنه عزیز به وصع ما که نمیخوره!
میشه از اون ارزون هاش معرفی کنید؟[/quote]

دنبال ارزوناش نرو که بد جور ناامیدت میکنه و البته ضرر میکنی
alala جان میشه لطف کنی یه عکس از اسکوپ بذاری برامون در ضمن قیمت هم بذار

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
سعید جان من یک دونه 5.5 قدیمی چینی دارم(مال بابامه!) این تا 10 متر خوب کار میکنه ولی به بعدش مثل کلاش های تو اردی اموزشی درس دفاعی به تیر و تخته میزنه! icon_cheesygrin
به نظرت تعویض فنر چقدر میتونه موثر باشه؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]به نظرت تعویض فنر چقدر میتونه موثر باشه؟[/quote]

رضا جون من خودم یه دونه چینی از اون قدیمی هاش دارم که خداییش از این جدیدی ها خیلی بهتره، چند سال قبل فنرش رو عوض کردم و فنر دیانا انداختم روش(البته فنر اصلی نبود چون اصلی هاش گرونه) اینقدر قدرتش زیاد شد که نگو و نپرس! اول هایی که فنر جدید انداخته بودم روش که وقتی ساچمه شلیک می شد یه دود نسبتا غلیظی از لوله می زد بیرون! و قدرتش هم خیلی زیاد شده بود، منتها الان پیستونش یه کم بغلش خورده شده باید برم عوضش کنم وقت نمیشه.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
محمد جان اصلی هاش چندن؟
اینی که خریدی چند بود؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
این تفنگ چینی ها از نظر من در رده سلاح های منحنی زن طبقه بندی میشن icon_cheesygrin
افت تیر زیاد و دقت خیلی کم و هدر رفت سرمایه و انرژی
من با تفنگ چهار و نیم چینی از این قدیمیا که میگن خوبه تیر اندازی کردم تیر به یه سطح صاف و محکم خورد و نوک تیر تا نیمه صاف شد
ولی تفنگ خودم در همون مصافت و همون هدف تیر رو تکه تکه میکنه
حتی بعضی مواقع بعد از تنظیم دوربین که پشت سیبل رو نگاه میکنم ترکش هایی مثل ترکش های انفجار و رد اون روی کاغذ واقعا اعجاب بر انگیزه
در کل اصلا تفنگ های مورد بحث قابل قیاس نیست با این چینیا
از کلیه کاربران خواهش میکنم کسی اگر تفنگ خوبی داره عکس و مشخصاتش رو بذاره

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
معرفی تفنگ پرقدرت دیانا مدل مگنوم 350 کلاسیک

دیانا مگنوم ۳۵۰ به طور خاص برای رسیدن به بالاترین سرعت شلیک و برد بالا طراحی و ساخته شده است . مگنوم ۳۵۰ ، كلاس بالاتري در تيراندازي با تفنگ بادي را ارائه ميكند . داراي مكانيزم فنر و پيستون بوده و با شكستن لوله مسلح ميشود . طرح قنداق آن از نوع قنداق تفنگهاي شكاري است . ماشه آن از نوع مسابقه اي و داراي سيستم قفل ايمني اتوماتيك است . داراي ريل ۱۱ ميليمتري براي نصب دوربين بوده و نشانه جلوي تفنگ قابل تعويض است . استفاده از ساچمه هاي سوپرمگنوم به خاطر سنگينتر بودن ، باعث ميشود تا ساچمه مسير صافتري را طي كند و شدت صدمه ديدن هدف نيز افزايش ميابد . پيشنهاد ميشود از دوربين بوشنل بنر ۱۲x۴۰ - ۴ و پایه دوربین گامو ۱-PC استفاده كنيد . همچنين در صورت امكان از ساچمه هاي مارك RWS نوع SUPER DOME يا SUPER-H-POINT استفاده كنيد . قيمت اين تفنگ در بازار حدود 400000 تومان است .

مشخصات تفنگ بادي ديانا مدل مگنوم 350

توان : 30 ژول

طول تفنگ : 1230 ميليمتر

طول لوله : 495 ميليمتر

وزن تفنگ : 3.8 كيلوگرم

سرعت شليك : 380 متر در ثانيه در كاليبر 4.5 و 260 متر در ثانيه در كاليبر 5.5
وقتی میخواستم تفنگ بادی بخرم اولین انتخابم این بود ولی به توصیه بیشتر دوستان همون وایرخ رو خریدم چون از اصل بودنش بیشتر مطمئن بودم اینم عکسهاش
[img]http://www.aerocenter.ir/upload/images/28206877253825954879.jpg[/img]
[img]http://www.aerocenter.ir/upload/images/50050061118916828547.jpg[/img]
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]محمد جان اصلی هاش چندن؟ [/quote]

نمی دونم دقیقا.

[quote]اینی که خریدی چند بود؟[/quote]

3 هزار تومن!! البته 3 تومن 8 سال پیش! icon_cheesygrin

[quote]این تفنگ چینی ها از نظر من در رده سلاح های منحنی زن طبقه بندی میشن
افت تیر زیاد و دقت خیلی کم و هدر رفت سرمایه و انرژی[/quote]

کاملا درسته. مثلا همون گامو 1250 که اشاره شد در کالیبر 4.5 تا 95 متر ساچمه اش سیر مستقیم داره که رکورد دار هست!اما هنر ما هم همینه که با این تفنگ بادی های چینی منحنی زن تو 35 متری هدف میزنیم!

یه بار یه کبوتر روی شاخه درخت رو تو 35 متری باهاش زدم، هم کبوتره تعجب کرد هم خودم! البته من بیشتر تعجب کردم! ولی خب انرژی ساچمه اینقدر کم بود که اثر قابل توجهی به جا نذاشت یا شاید هم به جای مهمیش نخورد و کبوتره اول افتاد روی شاخه پایینیش بعد بلند شد و رفت! از سرنوشت وی اطلاع دقیقی در دست نمی باشد!

راستی دوربین هم نداشتم.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
شما كجا و ما كجا ما تو خوزستان واقعيشو داريم فكر كنم شما با همين تفنگ بادي ها كلي حال ميكنيد و لي جالبه بگم توي منطقه اطراف ما بعضي ها ژ 3 هم دارند البته باهاش حال نميكنند و خواهان گرينف يا همون pk هستند جدآ ميگم ها - چند وقت پيش كه سپاه يه طرح گذاشته بود جمع آوري سلاح هاي غير مجاز و تحويل سلاح هاي با جواز حدود 4000 قبضه سلاح جمع آوري كردند icon_cheesygrin جالبه بدونيد از روستاهاي اطراف شهر ما حدود 4 تا دوشكا 5 تا rpg و 50 تا گرينف جمع كردند البته مردم خودشون تحويل دادند و زوري در كار نبوده چون 100% اگه زوري ميشد كسي از مامور ها سالم بر نميگشت و همه به قول ما دزفولي ها آشپالا ميشدند (همون سبد كه باهاش برنج رو آب ميكشيم) ديگه بماند سلاح هاي ساچمه زني مثل وينچستر و شنگ كاغذي و تك لول و دو لول و ... اگه ميخواستيد بگيد براتون پست كنم :lol:
  • Upvote 1
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]شما كجا و ما كجا ما تو خوزستان واقعيشو داريم فكر كنم شما با همين تفنگ بادي ها كلي حال ميكنيد و لي جالبه بگم توي منطقه اطراف ما بعضي ها ژ 3 هم دارند البته باهاش حال نميكنند و خواهان گرينف يا همون pk هستند جدآ ميگم ها - چند وقت پيش كه سپاه يه طرح گذاشته بود جمع آوري سلاح هاي غير مجاز و تحويل سلاح هاي با جواز حدود 4000 قبضه سلاح جمع آوري كردند icon_cheesygrin جالبه بدونيد از روستاهاي اطراف شهر ما حدود 4 تا دوشكا 5 تا rpg و 50 تا گرينف جمع كردند البته مردم خودشون تحويل دادند و زوري در كار نبوده چون 100% اگه زوري ميشد كسي از مامور ها سالم بر نميگشت و همه به قول ما دزفولي ها آشپالا ميشدند (همون سبد كه باهاش برنج رو آب ميكشيم) ديگه بماند سلاح هاي ساچمه زني مثل وينچستر و شنگ كاغذي و تك لول و دو لول و ... اگه ميخواستيد بگيد براتون پست كنم :lol:[/quote]

ایولا بابا - بعد بگید آزادی نیست و فقط توی ایالات متحده سلاح های آنچنانی دست مردم رد و بدل میشه - ایرانیا همشون تفنگدار هستند - دشمن بترسه :lol:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
خوبیه تفنگ بادی اینه که نه درد سر داره نه هزینه زیاد و نه ....
شما که نمیتونید با ژ-3 کبوتر بزنید میتونید؟ منظورم اینکه که بزنید و چیزی ازش بمونه
لذت شکار کردن اینه و یه حس جالب که به نظر من با تفنگ بادی خیلی خوب میشه این لذت رو درک کرد

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
سلام شما چطور دلتون مياد كبوتر بزنيد ؟ بابا من يه بار با تفنگ بادي يه گنجيشك زدم فاصله ام حدود 30 متر بود ديدم داره جون ميكنه زود سرشو از تن جدا كردم ولي غذاب وجدان گرفتم - لا اقل يه موجود قوي الجسه اي چيزي شكار كنيد مثلآ گراز :lol: يا انسان icon_cheesygrin
  • Upvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]خوبیه تفنگ بادی اینه که نه درد سر داره نه هزینه زیاد و نه ....
شما که نمیتونید با ژ-3 کبوتر بزنید میتونید؟ منظورم اینکه که بزنید و چیزی ازش بمونه
لذت شکار کردن اینه و یه حس جالب که به نظر من با تفنگ بادی خیلی خوب میشه این لذت رو درک کرد[/quote]

اقا موافقم با گرينوف و ژ3 و..كه نميشه رفت تو پارك جنگلي قوطي نوشابه زد!!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
:cry: icon_eek دوست عزيز شايد توي تهران و شهر شما اينطور باشه اما من به شخصه خودم ديدم توي ايام تعطيل توي كوه كمر هاي اطراف شهر ما و آبشار شوي مردم با قناسه (svd) تير ميزدند كه البته ما هم كم نياورديم با كلانش رگبار ميرفيتم نميدوني چه بلوايي شده بود چندتا دختر پسر تهراني اومده بودند ( گردشگر ) توي آبشار داشتند آبتني ميكردند با شنيدن صداي گلوله چنان جيغ ميزدند و فرار ميكردند كه انگار دارند از معركه فرار ميكردند :lol: :lol: icon_cheesygrin :lol: كلي خنديديم اينا كه هيچه من خودم توي ايام تعطيلات كه ميرم چادر با بچه هاي مسجد حتي tnt هم ميزنيم :lol:
  • Downvote 4

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
بابا شما ها خيلي خفنين!!اينجا تير كمون مگسي دستت بگبري اعدامت نكنن ابد رو شاخشه!!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]icon_eek :lol: دوست عزيز شايد توي تهران و شهر شما اينطور باشه اما من به شخصه خودم ديدم توي ايام تعطيل توي كوه كمر هاي اطراف شهر ما و آبشار شوي مردم با قناسه (svd) تير ميزدند كه البته ما هم كم نياورديم با كلانش رگبار ميرفيتم نميدوني چه بلوايي شده بود چندتا دختر پسر تهراني اومده بودند ( گردشگر ) توي آبشار داشتند آبتني ميكردند با شنيدن صداي گلوله چنان جيغ ميزدند و فرار ميكردند كه انگار دارند از معركه فرار ميكردند :lol: :lol: icon_cheesygrin :lol: كلي خنديديم اينا كه هيچه من خودم توي ايام تعطيلات كه ميرم چادر با بچه هاي مسجد حتي tnt هم ميزنيم :lol:[/quote]

TNT ؟ ! بله - اونجا تابستونها برف میاد :cry:
  • Upvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.