saiedtomcat

بهترین تفنگ های بادی+عکس

امتیاز دادن به این موضوع:

Recommended Posts

يا سلام
دوستان فنر يه تفنگ بادي خوب بعد چند بار شليك بايد تعويض بشه؟

همچنين ميخوم بدونم تمام تفنگ بادي هاي موجود در بازار كمر شكن هستند؟؟مدل خشاب خور هم وجود داره؟كه براي هر بار شليك و ساچمه گذاري مجبور به خم كردن لوله تفنگ نشيم؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]دوستان زير 200 تومن بهترين انتخاب چي ميتونه باشه؟
ممون ميشم كه چندتا انتخابر و واسم بگين[/quote]
مدل های شادو 1000 و یا دیانا 27
اگه بتونی یکم بیشتر مایه بذاری میتونی یه مگنوم با 350 بخری- البته من قراره همین روزا با داش مهدی برم یه سر دهنادی بذار برم و بیام بهترین انتخاب رو بهت میگم

[quote]يا سلام

همچنين ميخوم بدونم تمام تفنگ بادي هاي موجود در بازار كمر شكن هستند؟؟مدل خشاب خور هم وجود داره؟كه براي هر بار شليك و ساچمه گذاري مجبور به خم كردن لوله تفنگ نشيم؟[/quote]
سلام خدمت هکز من عزیز آقا از خاندان منحوس پهلوی چه خبر

بعضی تفنگها تا 10 سال هم نیاز به تعویز فنر پیدانمیکنن بستگی به نوع تفنگ داره ولی بصورت استاندارد میگن بهتره بعد از هر 1000 تیر تفنگ سرویس بشه و بعد از هر 10000تا فنرش عوض بشه ولی در کل به نوع تفنگ بستگی زیادی داره

تفنگ های بادی موجود جزو یکی از این شاخه ها هستن
1- کمر شکن
2- مسلح شونده از بغل(که لوله اون ثابته)
3- مسلح شونده از زیرلوله اصلی(که بازم لوله ثابته)
4- تفنگ های کپسول خور یا گازی که اکثرا خشاب خور هست(یا کپسول میخورن یا کپسول قابل شارژ دارن - با تلبمه مخصوص شارژ میشن)
نوع خشاب خور هم وجود داره که دوستان اشاره کردن

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
ممنون سعيد جان

در مورد نوع كپسولي توضيح بيشنر لطف ميكني؟اگه عكس هم ازش داري كه ديگه عالي ميشه

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]ممنون سعيد جان

در مورد نوع كپسولي ت1وضيح بيشنر لطف ميكني؟اگه عكس هم ازش داري كه ديگه عالي ميشه[/quote]
اتفاقا میخواسم وایرخ 100 رو معرفی کنم که هم کپسول میخوره و هم خشاب داره و اعجوبه ای هست
فقط یه کم صبر کن- چشم

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote][quote]دوستان زير 200 تومن بهترين انتخاب چي ميتونه باشه؟
مدل های شادو 1000 و یا دیانا 27
اگه بتونی یکم بیشتر مایه بذاری میتونی یه مگنوم با 350 بخری- البته من قراره همین روزا با داش مهدی برم یه سر دهنادی بذار برم و بیام بهترین انتخاب رو بهت میگم

[quote]يا سلام

همچنين ميخوم بدونم تمام تفنگ بادي هاي موجود در بازار كمر شكن هستند؟؟مدل خشاب خور هم وجود داره؟كه براي هر بار شليك و ساچمه گذاري مجبور به خم كردن لوله تفنگ نشيم؟[/quote]
سلام خدمت هکز من عزیز آقا از خاندان منحوس پهلوی چه خبر

بعضی تفنگها تا 10 سال هم نیاز به تعویز فنر پیدانمیکنن بستگی به نوع تفنگ داره ولی بصورت استاندارد میگن بهتره بعد از هر 1000 تیر تفنگ سرویس بشه و بعد از هر 10000تا فنرش عوض بشه ولی در کل به نوع تفنگ بستگی زیادی داره

تفنگ های بادی موجود جزو یکی از این شاخه ها هستن
1- کمر شکن
2- مسلح شونده از بغل(که لوله اون ثابته)
3- مسلح شونده از زیرلوله اصلی(که بازم لوله ثابته)
4- تفنگ های کپسول خور یا گازی که اکثرا خشاب خور هست(یا کپسول میخورن یا کپسول قابل شارژ دارن - با تلبمه مخصوص شارژ میشن)
نوع خشاب خور هم وجود داره که دوستان اشاره کردن[/quote]
ممنون واسه ي نظر بعديتون منتظر ميمونم

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]اگه بتونی یکم بیشتر مایه بذاری میتونی یه مگنوم با 350 بخری- البته من قراره همین روزا با داش مهدی برم یه سر دهنادی بذار برم و بیام بهترین انتخاب رو بهت میگم [/quote]
من با کسی قرار دهنادی رفتن نذاشتم! icon_wink
با صد تومن همون تفنگ منو بخرید جواب میده بابا! icon_eek

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote][quote]اگه بتونی یکم بیشتر مایه بذاری میتونی یه مگنوم با 350 بخری- البته من قراره همین روزا با داش مهدی برم یه سر دهنادی بذار برم و بیام بهترین انتخاب رو بهت میگم [/quote]
من با کسی قرار دهنادی رفتن نذاشتم! icon_wink
با صد تومن همون تفنگ منو بخرید جواب میده بابا! icon_eek[/quote]
ممنون ميشه يكم بيشتر راجع بهش توضيح بدي در مورد بردش واينجور چيزا راستي واسه برد بيشتر كدوم كاليبر بهتره در ضمن فكر كنم اين اسلحه تو تبريز راحتتر پيدا ميشه

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]کسی از دوستان تفنگ بادی داخل سالنی زیر 1 تومن سراغ داره که کارکردش در سطح عالی باشه؟؟؟؟[/quote]

اخوی من رشته ورزشی خودم تفنگ بادی از فاصله 10 متر هست، تفنگ خوب همون 4 تا 5 تومنه، زیر 2.5 هم اصلا نگیر، در این مقوله هر چی پول بدی دقت می خری! راستی ساچمه خیلی مهمه، خیلی خیلی، ساچمه مخصوص مسابقات بگیر ، گرونه ولی تا نزنی تفاوتش رو نمی فهمی.

دوستانی که تفنگ بادی قوی می خوان برن سراغ دیانا پنتر 350 مگنوم پرو:

http://www.diana-airguns.de/index.php?id=247&L=1&width=1920&height=1080

البته نوع کوتاه تر هم داره با همون قدرت. ضمنا 5.5 بگیرید، قنداقش هم پلاستیک فشرده ( البته با کیفیت) هست و به راحتی دچار خش نمیشه.

کلا در محصولات هیچ کارخانه ای فریب سرعت مافوق صوت کالیبر 4.5 را نخورید، این مرمی ها در عبور از سرعت صوت به زیر اون دچار تنشهای آیرودینامیکی شدیدی میشن که روی دقت اونها تأثیر می ذاره.

[quote]به چند تا چیز بستگی داره
1- نوع ساچمه مصرفی
2-قدرت تفنگ
3-فاصله تا هدف
[/quote]

در تأیید فرمایش دوستمون، نوع ساچمه مصرفی خیلی مهمه، مثلا شرکت H&N sport ساچمه ای به نام Rabbit Magnum II که قدرت بسیار بالای داره.

کلا ساچمه های این شرکت کیفیت خیلی عالی دارند، البته اگر بتونید از پس قیمت 25000 تا 30000 تومانی برای هر بسته اش بر بیایید!

ضمنا با مراجعه به سایت این شرکت می تونید کاتالوگ محصولاتش رو دانلود کنید و با وقت کافی و از روی حوصله محصول دلخواهتون رو انتخاب کنید.

سایت شرکت:

http://www.hn-sport.de/en.html

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote][quote]آسیب رسوندن تفنگ بادی به چه چیزهایی بستگی داره؟ و بیشترین حد فعلیش چیه؟[/quote]

به چند تا چیز بستگی داره
1- نوع ساچمه مصرفی
2-قدرت تفنگ
3-فاصله تا هدف
بیشترین حدش خوب نمیتونم دقیق بگم اندازه های خاصی داره که نمیشه بگی مثلا دو تا تخته رو میزنه یا نه
البته خودم زهر تیرش رو چشیدم عکسش رو هم براتون میذارم
لبته زهرش رو خودم چشیدم عکسش رو براتون آپلود میکنم[/quote]

ممنون، پس زیاد روی محافط دربرابر انسان! یا حیوان وحشی نمیشه روی هیچ مدلی حساب کرد؟
عکس چی رو آپلود میکنین؟!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]دوستان زير 200 تومن بهترين انتخاب چي ميتونه باشه؟
یه تقنگ اسپانیایی مدل وایپر هست با کالیبر 5.5 که فروشنده خیلی ازش تعریف میکرد حدود 240 تومن قیمت داشت اگه درست خاطرم مونده باشه

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
هگز من جان اینم خدمت شما یه تفنگ عالی از خانواده وایرخ-وایرخ 100
طول کلی تفنگ 107cm
طول لوله تفنگ 60cm
وزن تفنگ 3.9kg
کالیبر 4.5 ، 30 ژول قدرت داره
کالیبر 5.5 ، 35 ژول قدرت داره
مخزن اون تا 200 بار پر میشه.
و خشاب 14 تایی داره
[img]http://www.iran-airrifle.com/forum/attachment.php?aid=26[/img]
[img]http://www.iran-airrifle.com/forum/attachment.php?aid=27[/img]
[img]http://www.weihrauch-sport.de/bilder/b_produkte/b_weitschussluftgewehre/klein/HW100T-FSB_k.jpg[/img]

توی ایران موجود نیست قیمت در دبی در حدود یک میلیون و 700 تومن هست-
توضیح اینکه به این نوع تفنگ ها اصطلاحا pcpگفته میشه که ارزونترین اونها تفنگ های خانواده هاتسان هستند که حدود 700 تا 800 تومن قیمت دارند که اون روز که ما رفتیم دهنادی یادم رفت که در موردش سوال کنم

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
اقایون دو سوال اول اینکه با حداکثر 200 تومن چی می شه خرید حرفه ای نمی خوام ها یه چیز تفریحی که قابل اعتماد و خوب هم باشه در حد خودش
سوال دوم مثل این دهنادی شیراز تو تهران هم هست ما بریم از تهران بخریم ؟ یعنی مرکز وسایل نظامی هست کجاست می شه ادرس بدین

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
ممنون اقا سعيد يكم هم از مكانيزمش بگي و اين مخزنش چطوريه داستانش عالي ميشه

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]سوال دوم مثل این دهنادی شیراز تو تهران هم هست ما بریم از تهران بخریم ؟ یعنی مرکز وسایل نظامی هست کجاست می شه ادرس بدین[/quote]

دكمه اديت نيست من هم سوال ايشون رو بعد پست قبلي ديدم

سلام

بورسش خيابون فردوسي(ميدون فردوسي به سمت پايين) هست در امتداد ديوار سفارت دولت فخيمه انگليس!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote][quote]سوال دوم مثل این دهنادی شیراز تو تهران هم هست ما بریم از تهران بخریم ؟ یعنی مرکز وسایل نظامی هست کجاست می شه ادرس بدین[/quote]

دكمه اديت نيست من هم سوال ايشون رو بعد پست قبلي ديدم

سلام

بورسش خيابون فردوسي(ميدون فردوسي به سمت پايين) هست در امتداد ديوار سفارت دولت فخيمه انگليس![/quote]
دستت درد نکنه برادر یدفه کلا از همون جا بریزیم کل سفارتشون رو بگیریم با تفنگ بادی بنظر من بعید هم نیست از تفنگ بادی فرار کنن :mrgreen:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.