saiedtomcat

بهترین تفنگ های بادی+عکس

امتیاز دادن به این موضوع:

Recommended Posts

سلام دوستان.من میخوام اولین تفنگ بادیمو بگیرم.یه چیز میخوام که در حد 150تومان باشه.کسی تو قم جایی رو نمیشناسه که تو این رنج داشته باشه؟اگر کسی خواست تفنگشو بفروشه ما خریداریم.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
بنظر تفنگ خوبی میاد با دوربینش می تونی هدفو چند متری بزنی؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
اه ه ه ه (نشانه تعجب)آخه میخواید چکار تفنگ بادی!!؟؟
اوقتها که ما بچه بودیم تو محل یا پارک تفنگ بادی با سیبل میاوردند 5زار میدادی میزدی.
پدرم هم یک دوست داشت به دیوار خونش یک تفنگ بادی قراضه زده بود همیشه با حالت عجیبی به تفنگه نگاه میکرد ومیگفت بابام از این تفنگ نون در میاورد.
بیزحمت از تپانچه بادی هم بنویسید.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]سلام آره بابا ما هم لج اونا رو برداشتيم كه اين كار رو كرديم اما اصل قضيه از اين قرار بود
ما با بچه هاي مسجد رفتيم آبشار شوي حدود 70 كيلومتر دزفول بعد شنيده بوديم كه يه نفر به اسم محمد حسين اونجا هست كه جزو اشرار اون كوهستان هست و زور گيري ميكنه و تا حالا هم 5 تا ماشين و حدود 300 تا موبايل رو دزديده و همچنين مسلح هم هست خوب ما هم گفتيم باشه ما هم مسلح ميريم تعداد 2 قبظه سلاح كلانش با خودمون برديم اونجا كه رسيديم(تله زنگ ) ديديم يه نفر هست كه نشته توي اول يه روستا (تله زنگ) و يه اسلحه ي قناسه (SVD) دستشه و همچنين دوربين هم داشت ما هم كه مسلح بوديم اصلآ خود نمايي نكرديم يكي از بچه ها (فرمانده پايگاه) رفت پيشش بهش گفت ميشه با خودت و اسلحه ات يك عكس بگيرم آقا تا اينو گفت ديدم بلند شد و اسلحه اش رو محكم گرفت و به لحجه محلي خودشون(لري) گفت اگه عكس گرفتي ميكشمت ، آقا اين دوست ما هم گفت باشه مشكلي نيست خلاصه ما رفتيم زير آبشار ساكن شديم (يه منطقه اي كه رو همه جا به جز بالا ي آبشار مشرف بوديم) آقا شب شد و طرف اومد سر وقت وسايلمون كه دزدي كنه ، اما ما شانس آورديم كه بيدار بوديم و البته قصد در گير شدن هم نداشتيم اما همچين كه من ديدم داره تو ساك ها ميگرده پا شدم و با شكر يه شك كوچولو بهش دادم icon_wink ديدم فرار كرد رفت و ديگه نيومد چنان با سرعت مي دويد كه گويي اسب رو با شوكر زدي icon_razz خلاصه ما پست داديم تا فردا صبح اما فردا صبح زود ديديم صداي تير تك تير انداز مي آد خوب كه نگاه كرديم ديديم طرف رفته بالا داره تير هوايي در ميكنه كه ما رو بترسونه البته هنوز نميدونست كه ما مسلحيم چون سلاح ها رو توي يه ملحفه پيچونده بوديم ولي شك كرده بود - آقا 3 تا تير گذاشت بچه هاي ما هم كه از اون ديونه تر بودند گذاشتند رو رگ بار نفري هم 15 تا 20 تير همراهمون بود آقا زديم رو رگ بار ت ت ت ت ت ت :mrgreen: حدود 150 تا تير شليك كرديم ديديم صداي جيغ مياد حالا كه نگاه كرديم ديديم چندتا دختر پسرند داشتند از زير آبشار دو ميزدند (البته قبلش ديده بوديمشون كه داشتند كار بد بد ميكردند و ميخواستيم به حسابشون برسيم) خلاصه همينطور كه دو ميزدند هي جيغ ميزدند آقا گذشت و ما از اون منطقه رفتيم --
حدود 1 ماه بعدش من فهميدم كه اون طرف توي درگيري با نيرو انتظامي كشته شده و 7 تا سلاح كلت و كلانش و قناسه و يك آر پي جي و همچنين تعداد 25 تا موبايل و 15 كيلو خشخاش ازش كشف شده .
:mrgreen:
اومديد دزفول حتمآ بهم بگيد ببرمتون اين دور ورا تابتون بدم آخه شما خيلي عشق تفنگيد :mrgreen:[/quote]

هرچند كه اين پست يه كم قديميه ولي بايد خدمتتون عرض كنم اون اقايي كه اين برادرمون به عنوان شرور منطقه (محمد درودي معروف به هاجون )معرفي كردن نمرده والانم داره ازادانه ميگرده ومردم رو اذيت ميكنه(هرچند كه حكم تيرش هم اومده)

وفكر نكنم مسئله 15 كيلو خشخاش هم واقعيت داشته باشه اون بدبخت خودش معتاده وبرا پول موادش زورگيري ميكنه ارپي جيش كجابود.در ضمن داداش من چرا فارسي را با لهجه دزفولي قاطي ميكني (خلاصه همينطور كه دو ميزدند)من همشهريتم ميفهمم بقيه كه متوجه نميشن :mrgreen:

در ضمن من خودم بچه ابشار شوي هستم وچيزايي كه نوشتم از صحتشون مطمئنم icon_cool

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
سلام خدمت کلیه دوستان
قصد دارم این تایپیک رو بصورت جدی پیگیری

تفنگ بعدی که میخوام معرفی کنم از کمپانی هاتسان ترکیه هست
این کمپانی علاوه بر ساخت محصولات باکیفیت مناسب ، سعی کرده قیمت ها رو هم رقابتی کنه البته تفنگ های فنر این شرکت در رده تفنگ های متوسط بازار محسوب میشن ولی تفنگ های پی سی پی این شرکت جزو بهترین های بازار هستند
یکی از این پی سی پی ها پی سی پی های سری AT44هستند
یکی از این مدل ها مدل لانگ هستش که دقت برد و قدرت بسیار خوبی داره و برای ما که از محصولات غربی یه خورده دور تر هستیم(چه از نظر بازار و چه از نظر قیمت )گزینه بسیار مناسبی هستش
1. طول لوله 58cm
2. طول کامل 108cm
3. وزن 4.4kg
4. ماکسیموم فشار 200 بار ..درجه روی گیج 250 بار
5. سرعت تبلیغاتی در کالیبر 5.5 برابر با 1150 Fps یا 350 m/s
6. تعداد تير 10
7. نحوه مسلح شدن، دستكش (زير كش)
[img]http://up.iranblog.com/images/1fs3570gzossw1xq1qu0.jpg[/img]

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
آقا سعید چند خواهش دارم
1 قیمت داخلی هر یک رو در صورت امکان بزارید
2 بین هر رنج قیمتی بهترین ها رو معرفی کنید
مثلا تا قیمت 500 هزار تومان فلان سلاحها بهترن از 500 تا 700 فلان سلاح و همینطور 200 تومن تا آخرین رنج
چون دوستان بی تجربه هستند که میخوان مشاوره کنند و بهترین رو انتخاب کنند
3 نحوه تمیز کردن رو در صورت امکان بزارید

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]آقا تپانچه باذی معرفی نکردیدها!!؟؟[/quote]
با توجه به اینکه طبق قوانین تپانچه بادی جزو سلاح های غیر قانونی محسوب میشه در نتیجه از بیان هر مطلبی در مورد اون خودداری فرمایید
[quote]آقا سعید چند خواهش دارم
مثلا تا قیمت 500 هزار تومان فلان سلاحها بهترن از 500 تا 700 فلان سلاح و همینطور 200 تومن تا آخرین رنج
3 نحوه تمیز کردن رو در صورت امکان بزارید[/quote]
1- قیمت ها الان سر به فلک کشیده برای مثال وایرخ 80 که ابتدای همین تایپیک حداکثر 400 تومن بود الان 800 تومن هست-در ثانی قیمت های فعلی بازار داخلی اصلا واقعی نیست و دائما در حال نوسان است با ابن حال تا جایی که بتونم چشم
2- [b]یکی از اهداف این تایپیک مشاوره خرید هست هر کس مشورت میخواد بنده در خدمتم[/b]
3- در این مورد باید تایپیک جدید ایجاد بشه با این حال شما نوع تفنگ رو بفرمایید تا خدمتتون عرض کنم

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]
سلام دوستان.من میخوام اولین تفنگ بادیمو بگیرم.یه چیز میخوام که در حد 150تومان باشه.کسی تو قم جایی رو نمیشناسه که تو این رنج داشته باشه؟اگر کسی خواست تفنگشو بفروشه ما خریداریم.[/quote]
توی این رنج اصلا دنبال تفنگ بادی خوب نگرد
توی این رنج حداکثر میتونی گامو بخری که جزو مارکهای نا مرغوب و سطح متوسط بازار هست

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote][quote]آقا تپانچه باذی معرفی نکردیدها!!؟؟[/quote]
با توجه به اینکه طبق قوانین تپانچه بادی جزو سلاح های غیر قانونی محسوب میشه در نتیجه از بیان هر مطلبی در مورد اون خودداری فرمایید
[quote]آقا سعید چند خواهش دارم
3 نحوه تمیز کردن رو در صورت امکان بزارید[/quote]
1- قیمت ها الان سر به فلک کشیده برای مثال وایرخ 80 که ابتدای همین تایپیک حداکثر 400 تومن بود الان 800 تومن هست-در ثانی قیمت های فعلی بازار داخلی اصلا واقعی نیست و دائما در حال نوسان است با ابن حال تا جایی که بتونم چشم
2- [b]یکی از اهداف این تایپیک مشاوره خرید هست هر کس مشورت میخواد بنده در خدمتم[/b]
3- در این مورد باید تایپیک جدید ایجاد بشه با این حال شما نوع تفنگ رو بفرمایید تا خدمتتون عرض کنم[/quote]

تپانچه بادی جزء سلاحههای غیر قانونی ..حالا یه سوال کلت و کلاش و m 16 و غیره و غیره که تو این سایت ازش بحث میشه قانونیه?? برادر این سایت در مورد سلاحه حالا قیمت و خرید و فروش مهم نیست در مورد قدرت و مشخصات که میشه بحث کرد.نمیشه؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
در مورد رنجر 135 كاليبر 4.5 اطلاعات نداريد ؟؟ قدرتش چند ژوله ؟؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]تپانچه بادی جزء سلاحههای غیر قانونی ..حالا یه سوال کلت و کلاش و m 16 و غیره و غیره که تو این سایت ازش بحث میشه قانونیه?? برادر این سایت در مورد سلاحه حالا قیمت و خرید و فروش مهم نیست در مورد قدرت و مشخصات که میشه بحث کرد.نمیشه؟[/quote]
عجب مقایسه ای میکنی شما کلت بادی کجا و ...
بنده ترجیح میدم در مورد چیزی که توی کشور غیر قانونیه صحبت نکنم

[quote]در مورد رنجر 135 كاليبر 4.5 اطلاعات نداريد ؟؟ قدرتش چند ژوله ؟؟[/quote]
جواب شما رو بزودی در یک معرفی کامل از این تفنگ میدم

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.