saiedtomcat

بهترین تفنگ های بادی+عکس

امتیاز دادن به این موضوع:

Recommended Posts

داداش اون کرال پانچری هم که تواعلامیه زدند 45 ژوله و در ضمن همین at-44 این دوست بزرگوار در مدل لانگ 51 زوله تا ثابت کنید که اون مدل نیست دیگه رنگ تفنگ و نمیبینی و ثالثا که این ایین نامه برای سال 93 و برای 94 تفنگای زیر 30 ژوله  بود و برای 95 کاملا ممنوع شد که فکس اون اطلاعیه هم که از اسلحه و مهمات ، همچنین محیط زیست برای یکی از دوستان که فروشنده مجاز اسلحه و مهماته ارسال شده رو میگرم و برای شما ارسال میکنم تا اطلاع رسانی بشه. در هر صورت حتی به تفنگای فنری 5.5 هم گیر میدند چه به pcp . بازم میگم ما که از خدا مونه این قوانین اصلاح بشه من به شخصه برای تارگتینگ از اسلحه استفاده میکنم نه شکار ، ولی انشالله برای هر دو قشر چرخش بچرخه البته به صورت درست.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

خوب این نامه چیزی رو اثبات نمیکنه چون پیوست نامه کارشناسی وزارت دفاع رو نداره منهای صحت خود نامه 

در ضمن نیروی انتظامی شهرستان به تنهایی نمیتونه چیزی رو ممنوع کنه و باید تحت سلسله مراتب خودش باشه و من چند بار هم که کسی خواسته ایراد از تفنگ بگیره با توجه به قانونی که عرض کردم رفته پی کارش

در هر حال تایپیک جای این بحث نیست 

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

نمیدونم والا یعنی اشخاص تصمیم گیر نمیدونن که دسترسی به تفنگ و کلت غیر مجاز چقدر ساده هست که به تفنگ بادی گیر میدن اگه کسی فکر بدی داشته باشه از هر طریقی  اجراش میکنه!! ولی برای درک قدرت 30 ژول من یه تفنگ رنجر 135 دارم  و متاسفانه با ساچمه بارکدا قابلیت عبور از لاشه گوسفند را از فاصله نزدیک دارد و اگه به قلب یا جای حساس اصابت کنه کاملا برای از پا درآوردن انسان کفایت میکنه

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.