saiedtomcat

بهترین تفنگ های بادی+عکس

امتیاز دادن به این موضوع:

Recommended Posts

برادر گرامی ! من باشم یک و نیم پول تفنگ بادی نمیدم . میخوای باهاش چیکار کنی ؟ شکار ؟ کار خوبی نیست و در دین هم شکار تفریحی نهی شده . شما میتونی یه تفنگ ارزون بخری و حتی میتونی تیونینگش کنی با یه دوربین عالی و یه عالمه لوازم جانبی سفر و کوه نوردی و ... . من باشم کاری که شما میخوای بکنی رو نمیکنم . مثلا من یه تفنگ بادی چینی لوله ثابت خریدم برای تمرین تیر اندازی . پولم به یه دوربین عالی نرسیده ولی منتظرم که این کار رو هم بکنم . تو این سایت میتونی دریایی از اطلاعات مفید رو به دست بیاری :

http://www.hunter-airgun.ir

سلام

مهدی جان با توجه به اینکه بنده دامپزشک هستم طبیعا خلق و خوی حقیر اجازه ی شکار هیچ جانوری رو بهم نمیده

هدف بنده تارگتینگ هست و پیش از اینهم بادی چینی داشتم که جواب کار حرفه ای رو نمیده

این تفنگ ها غالبا دقت کافی رو ندارن و بعد از مدت کوتاهی دچار افت تیر و منحنی زنی میشن

خب حالا با این تفاسیر اگر قراره یه تفنگ بگیرم که حتی چینی هم نباشه با رنج قیمت 700-800 یا حتی 500-600 که فاقد قدرتی که مد نظر دارم باشه و بعد از مدتی دچار افت و منحنی زنی بشه ترجیح میدم حالا که دارم هزینه میکنم یکم بیشتر هزینه کنم که یه کار عمر دار بگیرم در واقع پول حروم نشه و بتونم به بچم در آینده هدیه بدم!!!(چشمک ارنستی!)

• Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

من خودم گامو شادو 1000 دارم کالیبرش 5.5 هست و بسیار قدرتمند ، زمانی که خریدم 250000 تومن بود اما الان نزدیکای 500000 تومن باید باشه ولی کمتر ، دامادمون که وایرخ داره و 1.5 پولم بابتش داده به اندازه من لذت نمیبره از تارگتینگ ، قدرتش واقعا زیاده قوطی شیر خشک خارجی رو سوراخ میکنه از اون ورشم میزنه بیرون دقتشم عالیه ، مشکی هست بدنش  و به نسبت بقیه 5.5 ها سبکتره ، چند ساله دارم ضعیفم نشده. اسپانیایی هستش.

• Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

من خودم گامو شادو 1000 دارم کالیبرش 5.5 هست و بسیار قدرتمند ، زمانی که خریدم 250000 تومن بود اما الان نزدیکای 500000 تومن باید باشه ولی کمتر ، دامادمون که وایرخ داره و 1.5 پولم بابتش داده به اندازه من لذت نمیبره از تارگتینگ ، قدرتش واقعا زیاده قوطی شیر خشک خارجی رو سوراخ میکنه از اون ورشم میزنه بیرون دقتشم عالیه ، مشکی هست بدنش  و به نسبت بقیه 5.5 ها سبکتره ، چند ساله دارم ضعیفم نشده. اسپانیایی هستش.

شادو ۱۰۰۰ اصلش اینجوری هست!! من با کلی اسلحه دیگه بردم اردو و اینها، ملت قیافه اسلحه رو می‌بینن یا شلیک اول رو که می‌بینن، میفهمن جریان چیه!! 16 ژول زیاد نیست ولی من باهاش پرنده و همین چند وقت پیش موش(از این گنده‌ها!!) و خرگوش و اینا زدم.... کلاغ رو میزنی عین چی می‌افته درجا!! :))))
تارگتینگ هم به همین نسبت عالی هست که متاسفانه اسلحه من مگسک جلوش خوردگی داره :( و نمیدونم کجا میتونم گیر بیارم قطعاتش رو که تعمیرش کنم....

ولی خدایی مگنوم ۳۵۰ رفته بودم بخرم اون موقع، ولی اسلحه فروش نداشت و بین گزینه های موجود، مجبور شدم شادو ۱۰۰۰ بیارم که ارزون تر هم بود یه مقدار!! :)

مگنوم واقعا عالیه، و قدرتمند و من ازش خیلی لذت میبرم....
  • Upvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
مگنوم 350فوق العاده است اگر اصل باشه.اونایی که داشتن میدونن با ساچمه مخصوص فلزیش چه قدرتی داره.و البته لگد هم داره شدید.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

دوستان یه سوال بدون دوربین هم میشه با این تفنگ ها شکار کرد یا حتما باید دوربین داشته باشه ؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

سلام دوست عزیز در رابطه با تجربه خودم بگم من یه shadow IGT دارم خیلی ازش راضیم تفنگ به شدت قوی نرم و دقیقی هست . بدون دوربین تو فاصله 10 متری باهاش میخ زدم و یک چیزی که خیلی برام جالب بود اینکه به شدت نرم هست موقع مسلح کردن و لگدش هم خیلی کم هست و خیلی کم صدا من فکر میکنم تفنگ خیلی خوبی هست با توجه به این که جدیدتر از شدو 1000 هست و مثل شدو 1000 فنر نداره و تفنگ پیستونی هست من تا حالا دایانا نداشتم ولی مطئنم دایانا هم تفنگ مثل این داره که فنری نباشه و اینکه سعی که تفنگ لوله ثابت بگیری تو دراز مدت دقتش کم نمیشه مثل اون کمر شکن ها. این ها تجربیات من بود امیدوارم مفید بوده باشه.

• Upvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
سلام

دوستان عزيز ممنونم از راهنماييتون

بنده بالاخره تصميم گرفتم و يك مگنوم ٣٥٠ با دوربين سنتر پوينت خريدم

اما الان توي تنظيم كردن دوربين به مشكل برخوردم هدف در فاصله ي ثابت قرار داره منتهي طبلك هارو هرچي دست كاري ميكنم و چپ و راست و بالا و پايين ميارم(با توجه به شليك قبلي) بازهم خراب تر از شليك قبل ميشه!!

ممنون ميشم راهنماييم كنيد

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

سلام به دوستان قدیمی و جدید خودم

دوست عزیز

soldier 

برای صفر کردن دوربین مگنونم باید یه سیبل مناسب صفر کردن دوربین (با یه سرچ ساده)پیدا کنی برای فاصله 20 تا 25 متری

بعد یه ساپورت مناسب برای ثابت کردن تفنگت بگذاری و ترجیها به حالت نشسته و با دقت تمام هدف گیری و شلیک کنی

فقط یادت باشه اول سه تا تیر بزن به وسط صفحه حالا هر جا که خورد با توجه به اون باید طبلک ها رو تغییر بدی

اگر نشد عکس از سیبلت بگیر بذار تا بهت بگم

راستی دوستان اینم تفنگ جدید خوش عکس و پر قدرت من

thumb_231120141531.jpg

[url=http://gallery.military.ir/albums/userpics/10194/hatsan-at44-10-tactical-1.jpg]thumb_hatsan-at44-10-tactical-1.jpg[/url]

[url=http://gallery.military.ir/albums/userpics/10194/hatsan-at44-10-tactical-4.jpg]thumb_hatsan-at44-10-tactical-4.jpg[/url]

ویرایش شده در توسط saiedtomcat
  • Upvote 3

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

سلام دوست عزیز این عکس و گذاشتی برات دردسر نشه . چون pcp و اونم عکس شکار ممنوعه.

pcp  هاتسان at-44 تاکتیکال.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

سلام به دوستان قدیمی و جدید خودم
دوست عزیزsoldier

برای صفر کردن دوربین مگنونم باید یه سیبل مناسب صفر کردن دوربین (با یه سرچ ساده)پیدا کنی برای فاصله 20 تا 25 متری
بعد یه ساپورت مناسب برای ثابت کردن تفنگت بگذاری و ترجیها به حالت نشسته و با دقت تمام هدف گیری و شلیک کنی
فقط یادت باشه اول سه تا تیر بزن به وسط صفحه حالا هر جا که خورد با توجه به اون باید طبلک ها رو تغییر بدی
اگر نشد عکس از سیبلت بگیر بذار تا بهت بگم

راستی دوستان اینم تفنگ جدید خوش عکس و پر قدرت من
thumb_231120141531.jpg

thumb_hatsan-at44-10-tactical-1.jpg
thumb_hatsan-at44-10-tactical-4.jpg

این چه ردیفه ، مبارک باشه ، اگه زحمتی نیست لطف کنید کمی در موردش برامون تعریف کنید ، تجربه شخصی استفاده ازش و... به همراه قیمت!!
ممنون. ویرایش شده در توسط rozbeh

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

سلام دوست عزیز این عکس و گذاشتی برات دردسر نشه . چون pcp و اونم عکس شکار ممنوعه.

pcp  هاتسان at-44 تاکتیکال.

در مورد تفنگ موردی نیست

در مورد شکار، دوست عزیز پرنده ای که تو عکس میبینید یکی از خطرناک ترین آفت های محیط زیست هست که اتفاقا خود سازمان محیط زیست هم توصیه به شکار اون داره (صد البته که حرام گوشت هم هست)

ایشون تخم و جوجه سایر پرنده ها رو تا فاصله چندین کیلومتری نا پدید میکنن و به همین دلیل زدن اون رو به دوستان خودم اکیدا توصیه میکنم

اما در مورد تفنگ

اسمش هست Hatsan  

مدل AT-44 tactical

با قنداق کشویی

سیستم pcp

قدرت 43 ژول

فشار مخزن 200 بار

تغذیه با خشاب 10 تیری

تقریبا یک ساله دارمش از نظر دقت که عالیه اما بهتر از این هم هست. از نظر قدرت که خیره کننده است. بذارید براتون مثال بزنم من در فاصله 100 متری نئوپان دو سانتی رو سوراخ کردم

در مدت داشتن این سلاح چند تا مسابقه شرکت کردم و همه رو برنده شدم - برای شکار هم که حرف نداره البته خیلی وقته شکار نرفتم اما حرف نداره 

قابلیت نصب صداخفه کن داره همچنین نصب دو پایه و انواع چراغ ها

برای کسانی که به تیر اندازی علاقه دارند به شدت توصیه می کنم 

قیمت هم مدل ساده اون حدوده 1100 تا 1300 هست اما قیمت ها متفاوته - من اون زمان که خریدم 300 زیر قیمت بازار یکی از دوستان برام جور کرد

ویرایش شده در توسط saiedtomcat
  • Upvote 3

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

دوست من ، pcp ممنوع شده کاملا طبق ایین نامه ای که ارتش داده ، حمل شم دردسره تو تمام قدرتها ، چون خودم هم pcp دارم در جریان هستم چند تا از بچه ها رو به خاطر تنها حملش گرفتند و دادگاهی شدند تفنگ هم که رفت به امونه خدا.

• Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

دوست من ، pcp ممنوع شده کاملا طبق ایین نامه ای که ارتش داده ، حمل شم دردسره تو تمام قدرتها ، چون خودم هم pcp دارم در جریان هستم چند تا از بچه ها رو به خاطر تنها حملش گرفتند و دادگاهی شدند تفنگ هم که رفت به امونه خدا.

چرا ملت رو الکی میترسونی 

طبق قوانین جاری کشور که طی نامه وزیر سابق دفاع سردار وحیدی بروز و ابلاغ شده تفنگ های بادی مجازند به جز تفنگ های بادی که دقیقا مشابه سلاح جنگی باشند مانند کلت بادی

با یه سرچ ساده تو اینترنت هم میتونید این قانون رو پیدا کنید 

پس لطفا بدون آگاهی کامل از قوانین نظر ندهید لطفا 

• Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

این یک نمونشه ایین نامه جدید رو پیدا میکنم براتون میزارم نمیخواستم این مسئله و کشدار کنم ولی شما یک جوری جواب دادی که ادم با دشمنش هم این شکلی برخورد نمیکنه هدف من تنها اطلاع رسانی بوده و نه چیز دیگه ای والا من از خدامه که این مشکل واقعا حل بشه.

f8h5753edmq607fdcx5j.jpg

ویرایش شده در توسط atlantis1418
  • Upvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
این که گفته بالای 50 ژول ممنوعه ، زیر 50 مشکلی نداره طبق این سند ، اسلحه دوستمونم که 43j هست. بعدشم خدایی بالای 50 ژول اونم تو کالیبر 5.5 یعنی چی آخه ، بهتر که ممنوعه.
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.