Haj_Rezvan

مسلسل NSV

امتیاز دادن به این موضوع:

Recommended Posts

مرسي .
عيسي بندري نه . اسي بندري .
يه سوال ديگه : شما مدير كدوم انجمن هستي ؟
و براي اينكه بحث تاپيك هم منحرف نشه : اين مسلسل NSV بنظر منم خيلي از دوشكا بهتره .
مخصوصا اين مزيتش كه دوستمون گفت : مهمترین مزیت تیربارهای kord و nsv نسبت به دوشکا در این است که با افزایش طول لوله، آتش مزاحم دهانه حذف شده و تیرانداز می تواند مدت مدیدی با آن بدون ترس از برق زده شدن چشم یا سوختن صورتش شلیک نموده و شلیکهای طولانی (بخصوص در شب) داشته باشد، مضافا اینکه انرژی دهانه نیز افزایش می یابد.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
ببخشید شرمنده فکر کردم اسمتونو خلاصه کردید
بنده با اجازه تون جنگ های سایبری (البته کاندید تسلیحات انفرادی بودم که اقا سعید دید استعداد ما مثل اینکه اون جا بیشتره

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]این تیربار در کشورمون وجود داره و در نیروهای مسلح به کار گرفته شده، حتی دوربینهای آن هم در داخل توسط صا ایران تولید می شود![/quote]

با توجه به عملكرد دوشكا در ميادين واقعي داشتيم طرحهاي خوبي جهت جايگزيني ارائه شد و حتي طرحهايي جهت ارتقا دوشكا هم بود كه بخاطر رتبه بندي توليدات در رده هاي بعدتري قرار گرفت.
انشاالله باعنايت خداوند متعال شايد با رونمائي از تانك جديد تيربار سنگيني ارائه بشه كه بروز بوده و مشكلات قبلي رو نداشته باشه.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
البته این رو هم اضافه کنم که از کسی پوشیده نیست زدن هواپیما و یا حتی هلی کوپترهای زره پوش با این کالیبر نمی تونه چندان تاثیر گذار باشه اما بیشتر برای ایجاد یک پوشش هوایی به کار می رن اونم وقتی مثلا تعدادی تانک با هم در حال عملیات هستن اگر همه روی یک هدف هوایی متمرکز بشن کار برای اون هدف هوایی بسیار سختتر میشه.

برادر علی خوش به حالت ما رو چون ضریب هوشی پایینتر از ۶۰داشتیم می خواستن بفرستن استثنایی (شوخی کردم دوست من) icon_cheesygrin :lol:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.