arshya4171

مزایا و معایب وایمکس ایرانسل

Recommended Posts

سلام دوستان

چندی پیش در پی خریداری اینترنتی پرسرعت برای منزل بودم که تبلیغات وایمکس ایرانسل در شبکه های سیما توجه منو جلب کرد

-اینترنت پرسرعت
-امنیت فوق العاده اطلاعات
-دسترسی به اینترنت در تمام نقاط(تهران)
-پشتیبانی قوی
-مودم مورد استفاده در اروپا
-قابلیت اتصال 4 دستگاه(لب تاپ و موبایل و ...)
-سرعت دانلود بالا
.........

بعد از دیدن این تبلیغات اقدام به خرید کردم به این صورت که ابتدا به یکی از شرکتهای تابعه ایرانسل رفتم و ثبت نام کردم (تا یک هفته خبری نشد چون میگفتند وایمکس خودمون قطعه :mrgreen: ) بعد از یک هفته جهت درگیری و دادن فحش و ناسزا به آن مرکز مراجعه کردم و در مرحله اول از خجالتشون درآمدم و در مرحله بعدی مسئول اونجا خودش برام ثبتنام کرد و اون چند تا اس ام اس معروف شماره شناسه کاربری و رمز و شناسه پرداخت و شماره حساب و مبلغ واریزی برایم آمد و پس از آن تمام مراحل رو انجام دادم و همه چیز خوب بود تا اینکه بعد از 48 ساعت مودم رو آوردند و بعد از 48 ساعت دیگه هم فعال شد

با خوشهالی تمام مشغول گشت و گذار در اینترنت شدم ولی
1- هر 5 دقیقه کانکت 10 دقیقه دیسکانکت بودم
2-سرعت دیال آپ پیش اینترنت من مثل بنز در مقابل موتور گازی بود

شاید باورتون نشه ولی اصلا یک بیت هم نمیشه آپلود کرد و برای دانلود هم شاید یه فایل 6 مگابایتی رو ظرف نیم ساعت دانلود میکرد(بعد از 20 بار دیسکانکت شدن)
الان یک ماهه این سرویس مزخرف رو دارم و هیچ تغییری در بهبود اون ندیدم
حالا اینا رو نگفتم که از ساعت 11 تا 3 بعد از نصف شب سرعتش یک دهم میشه و از ساعت 3 تا 6 صبح هم قطع میشه

این تاپیک رو باز کردم تا دوستان مشکلات و مزایای مربوط به این سرویس رو بررسی کنن تا شاید باعث بهبود بشه
من الان در آستانه گریه کردن هستم :mrgreen:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
یک نگاهی به اینجا و مخصوصا صحبت های مردم بندازید خیلی چیز ها دستگیرتون میشه.

http://www.fardanews.com/fa/news/118121/با-دروغي-به-نام-وايمكس-آشنا-شويد

خلاصه خودتون رو از چاله دایال آپ و ADSL به چاه عمیق وایمکس نندازید.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
تبلیغاتشون طوریه که انگار سریع ترین اینترنت پرسرعت دنیاست.
راستی تبلیغات ایرانسل رو در آفریقا دیدید؟؟؟
بالاخره باید پول در آورد دیگه!!!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]خودتون رو از چاله دایال آپ و ADSL به چاه عمیق وایمکس نندازید.[/quote]

دايال اپ رو با اي دي اس ال يكي كرديد ديگه؟؟ :mrgreen:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
این نوع اینترنت بر پایه بیسیم هست به خاطر همین عین یک بیسیم نظامی می مونه که قطع و وصل زیاد داره و نویز و دوری اکسس پوینت هم خودش مزید بر علت میشه برای این مشکل.
اما بر اساس اون چیزیهایی که بالا اومده من در موردش صحبت می کنم.

سرعت در این سیستم بستگی به دوری و نزدیکی اکسس پوینتها و تجهیزات شبکه سرویس دهنده و همچنین سرعتی که شما استفاده می کنین داره و در کل شاید سرعت مثلا 128 اون اصلا قابل مقایسه با 128 ای دی اس ال نباشه در ضمن ای دی اس ال دیزکانکت یا نداره و یا خیلی کم پیش می اد.

در مورد امنیت باید بگم که نا امنترین نوع شبکه همین نوع هست که برای اون سیستم های رمز گذاری در نظر گرفته میشه که در خیلی از موارد نه سرویس دهنده و نه کاربر اون رو رعایت نمی کنن تا جایی که بر اساس تحقیقی در المان فقط 20 درصد از استفاده کننده ها این نوع رمز نگاری رو استفاده کرده بودن و حتی با این مورد هم قابل شکستن هست قفل و علت نا امنی هم بستر اون هست که هوا هست به همین دلیل به راحتی دزدی و هک می تونه اتفاق بیفته.
مخصوصا برای کسانی که اشنایی با الکترونیک و رایانه داشته باشن.

دسترسی در تمام نقاط شهر بستگی به تعداد و جا و نحوه جایگذاری اکسس پوینتها داره و با اینکه شبکه موبایل ما سالهاست فعالیت می کنه باز نقاط کور داره این که دیگه بماند.
بیشتر شبیه شوخیه.

پشتیبانی هم که بماند.....

میگن خر رو بارش اسلحه کنن گرگ می خوردش مودم به تنهایی جوابگو نیست و سرورهای سرویس دهنده اکسس پوینتها و ....باید درست کار کنن و قوی باشن.

همون خودش رو به تنهایی بشه استفاده کرد چهار تا بماند.

سرعت دانلود :mrgreen:

در کل به نظر من همون ای دی اس ال و اگر خدا بخواد ده سال دیگه هم کابلی از این تحفه بهتره.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[b]خب بايد يواش يواش از يه جا شروع كرد ديگه با گذشت زمان كمي از معايبش حل ميشود .[/b]

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
سلام

ببخشید ولی شما مگه همون خط موبایل ایرانسل رو ندیدین( چقدر مزخرف هست * که رفتین فریب تبلیغاتشون رو خوردین (( ولی انصافا بدجوری تبلیغات می کنند ))

این تبلیغات هم جزو دروغ محسوب می شه و تو آخرت باید جواب پس بدن .

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote] این تبلیغات هم جزو دروغ محسوب می شه و تو آخرت باید جواب پس بدن . [/quote]
مگر به آخرت معتقدند؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
یکی از مسئولین ایرانسل در مصاحبه ای گفته بود ما تمام هزینه چند سال اول رو صرف تبلیغات کردیم البته وضع موبایل داخل شهری اونها بد نیست ولی این شبکه بیسیم و موبایل خارج شهر تعریفی نداره.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
مهمان
این موضوع نسبت به پاسخ بیشتر بسته شده است.

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.