ziarratt

تئوری توطئه در حملات 11 سپتامبر

امتیاز دادن به این موضوع:

Recommended Posts

عرض کردم اگر خیلی مایل هستید ، نام ها را بدونید ، کتاب را تهیه و پاسخ رابدید
در ضمن ، بجای اینکه حاشیه بروید ، اصل مطب را پاسخ دهید ، چون اصل مطلب هنوز سر جاش خودش هست . با مطالعه پست های قبلی
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
اصل مطلب رو من همون اول گفتم که شما دنبال توهم توطئه راه افتادید دیگه اون سرجاش هست شما میگید دانشمندان میگن میگم کیا میگید فلان کتاب 2000 صفحه ای رو بخون این نشد جواب! هر وقت جواب کامل دادید جواب جدید میشنوید هر چند که مشخصا ادم هایی مثل شما از این شاخه به اون شاخه میپرن تو یه موضوع که راهی به جلو ندارن میرن سراغ یه بحث دیگه انقدر این روند رو ادامه میدن تا طرف بحث رو خسته کنن واحساس زاید الوصف پیروزی کنن مثل شما اول از مصر شروع کردید بعد رسیدید به سازه حالا دارید میرید سمت مواد منفجره جالبه قبول توضیحات بخش های قبلی رو کلا به روی مبارک نمیارید صرفا سوال های جدید مطرح میکنید هر وقت کامل جواب سوال های قبلی رو دادید جواب جدید دریافت میکنید موفق باشید! راستی اون دانشمندان شما نمیدونستن سازه های قولادی در مقابل اتش سوزی ضعیفن فکر میکردن تا حالا تخریب نشدن اونم تو 2000 صفحه کتاب گفته بودن بگردم احتمالا دانشمند ها رو پیدا میکنم نه ؟
  • Upvote 3
  • Downvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='death' timestamp='1405949105' post='395056']
اصل مطلب رو من همون اول گفتم که شما دنبال توهم توطئه راه افتادید دیگه اون سرجاش هست شما میگید دانشمندان میگن میگم کیا میگید فلان کتاب 2000 صفحه ای رو بخون این نشد جواب! هر وقت جواب کامل دادید جواب جدید میشنوید هر چند که مشخصا ادم هایی مثل شما از این شاخه به اون شاخه میپرن تو یه موضوع که راهی به جلو ندارن میرن سراغ یه بحث دیگه انقدر این روند رو ادامه میدن تا طرف بحث رو خسته کنن واحساس زاید الوصف پیروزی کنن مثل شما اول از مصر شروع کردید بعد رسیدید به سازه حالا دارید میرید سمت مواد منفجره جالبه قبول توضیحات بخش های قبلی رو کلا به روی مبارک نمیارید صرفا سوال های جدید مطرح میکنید هر وقت کامل جواب سوال های قبلی رو دادید جواب جدید دریافت میکنید موفق باشید! راستی اون دانشمندان شما نمیدونستن سازه های قولادی در مقابل اتش سوزی ضعیفن فکر میکردن تا حالا تخریب نشدن اونم تو 2000 صفحه کتاب گفته بودن بگردم احتمالا دانشمند ها رو پیدا میکنم نه ؟
[/quote]

اتفاقا" راهبرد شما این هست ، بحث من از ابتدا در مورد دلایل شلیک موشک به هواپیمای مالزیایی بود ، که شما تشریف آورید و بحث را منحرف کردید ، حالا هم که جوابی ندارید ، این طور عمل می کنید ، بنده تصاویر و استدلال ها را آوردم و شما فقط به بخش کوچکی از آن و آن هم نصه و نیمه و بدون تحلیل و فقط آوردن لینک بسنده کردید .

اتفاقا" دست روی خوب چیزی گذاشتید ، متاسفانه به جای اینکه در اینگونه از بحث ها ، دلایل مورد بحث قرار بگیرند ، کار بعضی از دوستان فقط شده لینک دادن ،[color=#0000cd] [size=5]لینک دادن که هنر نیست[/size][/color] ، هنر این است که شما بجای اینکه طرف خودتان را با مطالعه قبلی وبا منطق مجاب کنید ، صرفا" با کلمه [size=5][color=#FF0000]توهم [/color][/size]بازی می کنید ، و [color=#0000cd][size=5]این شاید برای کسانی که عمق مطالعه انها محدود به فضای مجازی باشد ، قانع کننده ممکن است باشد[/size][/color] ، [color=#ff0000][size=5]ولی برای کسانی که علاوه بر فضای مجازی ، به سایر منابع علمی هم رجوع می کنند ، قانع کننده نیست[/size][/color] ، متاسفانه ظرفیت فضای مجازی هم همین قدر است و هیچ انتظاری بیشتر از این از این فضا نباید داشت .
بنده بیشتر از 20 سئوال مطرح کردم و اگر فرض محال همه این سئوالات غیر منطقی و به قول شما متوهمانه باشد ، شما به جای اینکه به مخاطب خودتان را برچسب بزنی ، به نحو مستدل طرف را مورد خطاب قرار می دادید و برای هر کدام ، به دور از گوشه و کنایه پاسخی مطرح می کردید ، عکس العمل مخاطب هم ممکن بود اینگونه نباشد .
در ضمن ، کتاب 1200 صفحه ای کمیسیون 11 سپتامبر ، موثق ترین منبع در این زمینه بشمار می رود ( حداقل از نظر عاشقان حوزه تمدنی غرب و بویژه ایالات متحده ) ، حالا اگر شما ، اعضای این کمیسیون را هم متوهم می دونید ، دیگر خود دانید و خوانندگان این مطالب هم خوشان قضاوت خواهند کرد ( البته نه بصورت مثبت و منفی ها ، بلکه اگر دید علمی داشته باشند ، مطمئنا" دلایل گفته شده را سبک و سنگین کرده و نظر خواهند داد )

در ضمن ، در کار علمی - پژوهشی ، نه احساس شکست وجود دارد و نه احساس پیروزی ، این استدلال شما ، نشاندهنده سطحی بودن نوع نگاه شما به مباحث منطقی است ، چرا که اینگونه مباحث صرفا" موجب افزایش دایره اطلاعاتی مخاطبین خواهد شد و لاغیر .

تا قبلا از این جمله آخری شما فکر می کردم با شخصی وارد مباحث شدم که به دور از حب و بغض و صرفا" علمی مباحث را پی گیری می کند و این مساله بابت پاسخ شما در مورد سازه فلزی برج بود ولی با این جمله آخری شما ، دیگر کاملا " متوجه شدم که شما صرفا" با رویکرد حب وبغض مسایل را نگاه می کنید .
ایضا" بنده ، سئوال بنده را پاسخ ندادید ، ولی بنده شما را به کتاب و مجموعه چاپ شده و غیر طبقه بندی گزارش کمیسیون 11 سپتامبر حواله دادم . حالا اگر دوست دارید ، به این رفرنس مراجعه کنید

در ضمن ، فقط وفقط خوانندگان هستند که قضاوت می کنند (همانطور که در متن توضیح دادم)
  • Upvote 4

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]
[right][size=5]لینک دادن که هنر نیست[/size][/right]
[right][color=#282828][font=tahoma, helvetica, arial, sans-serif]، هنر این است که شما بجای اینکه طرف خودتان را با مطالعه قبلی وبا منطق مجاب کنید [/font][/color][/right]
[/quote]
رفرنس سند گفته های شماست اعتبار حرف شماست ( میتونید به داستان سرندیپیتی مراجعه کنید) بدون رفرنس شما حرفتون هیچ ارزشی نداره میتونید به همون پژوهش های دکتری خودتون مراجعه کنید میبینید بدون رفرنس حرف زدن هیچ ارزشی نداره ! هیچ ارزشی!! شما یا خودتون باید تولید دانش کنید یا ازدانش بقیه استغاده کنید! لینک میدید تا سند حرفتون باشه اینکه شما از خودتون تو هر زمینه محتوای غلط تولید کنید هنر نیست
[quote]
[right][color=#FF0000][font=tahoma, helvetica, arial, sans-serif][size=5]ولی برای کسانی که علاوه بر فضای مجازی ، به سایر منابع علمی هم رجوع می کنند ، قانع کننده نیست[/size][/font][/color][/right]
[right][color=#282828][font=tahoma, helvetica, arial, sans-serif]، متاسفانه ظرفیت فضای مجازی هم همین قدر است و هیچ انتظاری بیشتر از این از این فضا نباید داشت .[/font][/color][/right]
[/quote]
چه ربطی داره به فضای مجازی شما میتونید از هر جایی منبع بدید من میپذیرم ولی معتبر باشه

[quote]
[right][color=#282828][font=tahoma, helvetica, arial, sans-serif]در ضمن ، در کار علمی - پژوهشی ، نه احساس شکست وجود دارد و نه احساس پیروزی ، این استدلال شما ، نشاندهنده سطحی بودن نوع نگاه شما به مباحث منطقی است ، چرا که اینگونه مباحث صرفا" موجب افزایش دایره اطلاعاتی مخاطبین خواهد شد و لاغیر .[/font][/color][/right]

[right][color=#282828][font=tahoma, helvetica, arial, sans-serif]تا قبلا از این جمله آخری شما فکر می کردم با شخصی وارد مباحث شدم که به دور از حب و بغض و صرفا" علمی مباحث را پی گیری می کند و این مساله بابت پاسخ شما در مورد سازه فلزی برج بود ولی با این جمله آخری شما ، دیگر کاملا " متوجه شدم که شما صرفا" با رویکرد حب وبغض مسایل را نگاه می کنید .[/font][/color][/right]

[right][color=#282828][font=tahoma, helvetica, arial, sans-serif]ایضا" بنده ، سئوال بنده را پاسخ ندادید ، ولی بنده شما را به کتاب و مجموعه چاپ شده و غیر طبقه بندی گزارش کمیسیون 11 سپتامبر حواله دادم . حالا اگر دوست دارید ، به این رفرنس مراجعه کنید[/font][/color][/right]
[/quote]
یادم نمیاد گفته باشم از شکست شما احساس پیروزی میکنم بحث (به نظر من بحثی که تولید دانش توش وجود نداشته باشه علمی نیست نظر شخصیمه!)باید منطبق بر اصولش باشه شما ادعا میکنید بدون منبع من هم خیلی راحت به شما میگم در کتاب مورد ادعای شما هیچ یک از گفته های شما توش نیست !! حل شد مشکلتون ؟ حالا اسم دانشمندان مورد ادعایی خودتون رو بگید!
شما گفتید دانشمندان گفتن من هم اسم ازتون خواستم خیلی واضحه م شما اسم رو میدی خیلی راحت سرچ میکنم و میگم گفته های شما جقدر صحت داره !!

اینکه انتظار داشته باشید صرف یک ادعا از شما که نقیض حرفاتون رو چند بار گوشزد کردم باعث میشه برم 1200 صفحه از یه کتاب بخونم خنده داره ادعایی مطرح کردید واضح رفرنس بدید !
  • Upvote 2
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
چند نکته هست که دوست دارم دوستانی که ادعا می کنند حرارت اسکلت اصلی را تخریب کرده به آن جواب بدهند:

نکته 1: فرضا هواپیما مقاومت سازه ی فلزی طبقات 90 تا 100 را تضعیف کرده باشد. این تضعیف در سازه باید به صورت کاملا نامتقارن باشه و اصلا در برخی طبقات نباید باشه. ضمن اینکه این نرم شدن سازه اصلی هم باید تدریجی باشه نه آنی. در این صورت باید فقط برخی از این طبقات به آرامی و با حالت کج شدن و کاملا نامتقارن روی هم بخوابند، اما این اتفاق رخ نمیده و همگی به یکباره فرو می ریزند طوری که انگار اصلا در این 10 طبقه ستونی وجود نداره.

نکته 2: وقتی استوانه ای فلزی به آن عظمت را به عنوان اسکلت از پایین تا بالای ساختمون قرار داده اند و کل سازه را روی آن قرار داده اند، قاعدتا مثلا در طبقه ی 10، این استوانه باید وزن 100 طبقه ی بالای خود را تحمل کند و مثلا در طبقه ی 70 وزن 40 طبقه ی بالای خود را و در طبقه ی 90 وزن 20 طبقه ی بالای خود را. تضعیف سازه در طبقه ی 90 تا 100 موجب تضعیف سازه در طبقات 1 تا 90 نمی شود چون در آنها آتش سوزی رخ نداده. اما وقتی ساختمون شروع به ریزش می کنه اصلا انگار سازه ی استوانه ای فلزی در 90 طبقه ی پایینی هم وجود خارجی ندارد. اسکلت 90 طبقه ی پایین چی شد؟ کدوم گوری رفت؟ چرا در هنگام سقوط ساختمون اصلا انگار وجود خارجی نداره؟
  • Upvote 5

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='death' timestamp='1405953812' post='395081']
رفرنس سند گفته های شماست اعتبار حرف شماست ( میتونید به داستان سرندیپیتی مراجعه کنید) بدون رفرنس شما حرفتون هیچ ارزشی نداره میتونید به همون پژوهش های دکتری خودتون مراجعه کنید میبینید بدون رفرنس حرف زدن هیچ ارزشی نداره ! هیچ ارزشی!! شما یا خودتون باید تولید دانش کنید یا ازدانش بقیه استغاده کنید!

چه ربطی داره به فضای مجازی شما میتونید از هر جایی منبع بدید من میپذیرم ولی معتبر باشه رفرنس داشته باشه

یادم نمیاد گفته باشم از شکست شما احساس پیروزی میکنم بحث علمی باید منطبق بر اصولش باشه شما ادعا میکنید بدون منبع من هم خیلی راحت به شما میگم در کتاب مورد ادعای شما هیچ یک از گفته های شما نیست !! حل شد مشکلتون ؟ شما گفتید دانشمندان گفتن من هم اسم ازتون خواستم خیلی واضحه من اون کتاب رو دانلود کردم شما اسم رو میدی خیلی راحت سرچ میکنم و میگم صحت گفته های شما قابل تایید یا نه
[/quote]

[size=4]کتاب را دانلود کردید ، حالا براساس همون کتاب دانلود شده ، پاسخ سئوال های بنده را بدهید . دیگر فکر نکنم مشکلی داشته باشید . اگر هم فکر می کنید بنده شکست خوردم ، با همین احساس خوش باشید ، چون پست های قبلی موجود است و دوستان می تونند به ان مراجعه کنند .
در مورد تولید دانش هم نفرمایید ، چون به غیر از بخش کوچکی از دلایل شما در مورد سازه ها ، بقیه ارزش علمی نداشت وصرفا" فقط حرف بود و لاغیر .

[b][color=#FF0000]بنده نیازی ندارم که آدرس بدم و بعد بخواهم ان را با ضرب و زور و با گفتن واژه های نامربوط به طرف القاء کنم[/color] ، [color=#0000cd]روش کار من در دانشگاه این است ، منبع را معرفی می کنم و دانشجو خودش باید بره دنبال حقیقت و واقعیت [/color]، [color=#ff0000]دانشجویی هم که نرود ، فقط خودش را ضایع کرده [/color][/b]، چون از من چیزی کم نشده ، بنده حرف های خودم را زدم و به انها حداقل تا 95 درصد مطمئن هستم و [b][color=#0000cd]5 درصد هم می ذارم برای تلورانس که شاید چیزی از قلم افتاده باشد[/color] و [color=#ff0000]نه اینکه از هرجایی در این فضای مجازی که ممکن است هر نامربوطی نوشته و تایپ شود ، بخواهم رفرنس بدهم و بعد احساس پیروزی هم بکنم [/color]، [color=#0000CD]این احساس پیروزی یا شکست برای بچه هاست[/color][/b] و این محیط به نظر من جای کسانی است که [/size]ظرفیت نقد را داشته باشند .

جنابعالی صرفا" نگاه سیاه و سفید دارید و غیر قابل انعطاف و مشخص است که وقتی می خواهید بحث علمی را با شکست و پیروزی مقایسه کنید ، ( حرف خودتون را به خودتون بر می گردونم تا صفر - صفر مساوی بشیم ) میزان سواد و درک شما را از علم و دانش میر ساند . البته امثال شما در دانشگاه ها ومراکز علمی کم هم نیستند ، و بنده در طول این 5 و6 سالی که مشغول تدریس هستم ، اینقدر با کسانی مثل شما برخورد کردم که برای من عادی شده ، فقط به این دلیل وقت گذاشتم و پست های قبلی را گذاشتم که حداقل دوستانیکه مطالعه می کنند ، بدون در نظر گرفتن مسایل حاشیه ای با حقیقت ماجرا اشنا شوند و حداقل بخشی از بمباران ها و عملیات روانی دشمن که در فضای مجازی خیلی ها راآلوده کرده ، خنثی شود والا ، بحث کردن با شما فایده ای ندارد .

قضاوت با دوستانی که مطالعه می کنند .

مشکل بنیادی شما این است که مسایل را بصورت جدا ازهم می بینید و نه در قالب یک طرح کلی یا مستر پلان ( در حوزه علوم استراتژیک که بطور یقین هیچ سر رشته ای از آن ندارید ) مسایل بصورت باز و گسترده مورد بررسی قرار می گیرند و با روشن شدن پلان کلی بسمت جزییات می روند . مشکل شما هم هین است و تا ابد هم به شما منبع و رفرنس داه شود ، افاقه ای نمی کند
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote] بحث من از ابتدا در مورد دلایل شلیک موشک به هواپیمای مالزیایی بود ، که شما تشریف آورید و بحث را منحرف کردید ، حالا هم که جوابی ندارید ، این طور عمل می کنید ، بنده تصاویر و استدلال ها را آوردم و شما فقط به بخش کوچکی از آن و آن هم نصه و نیمه و بدون تحلیل و فقط آوردن لینک بسنده کردید .[/quote]
یادم نمیاد بحثی رو منحرف کرده باشم گفتم تحلیل شما از فرض های غلطی استفاده میکنه!! اینکار شما تولید یه تئوری توطئه هست تحلیل که فرض هاش براساس اتفاقات تایید نشده باشه نتیجه بخش نیست
دلیل هم این بود که
[quote][color=#282828][font=tahoma, helvetica, arial, sans-serif][right]مریکا با پول [/right][/font][/color][b]خودش[/b][color=#282828][font=tahoma, helvetica, arial, sans-serif][right] برا مصر 4 تا پاتریوت میخره از [/right][/font][/color][b]خودش [/b][color=#282828][font=tahoma, helvetica, arial, sans-serif][right]و به نیرو های مصری [/right][/font][/color][b]خودش [/b][color=#282828][font=tahoma, helvetica, arial, sans-serif][right]نحوه کار با اون رو اموزش میده بعد همین کارمند هایی که [/right][/font][/color][b]خودش [/b][color=#282828][font=tahoma, helvetica, arial, sans-serif][right]اموزش داد رو [/right][/font][/color][b]خودش [/b][color=#282828][font=tahoma, helvetica, arial, sans-serif][right]میکشه تا دوباره به یه سری دیگه از مصری ها با پول [/right][/font][/color][b]خودش [/b][color=#282828][font=tahoma, helvetica, arial, sans-serif][right]،[/right][/font][/color][b]خودش [/b][color=#282828][font=tahoma, helvetica, arial, sans-serif][right]اموزش بده ! با این حساب الان یا امریکا مصر رو گیر اورده یا شما من رو![/right][/font][/color][/quote]
[size=4]شما گفتید [/size]
[quote]بعدا" پشت پرده این مسائل مثل 11 سپتامبر ، مثل شیوع آنفولانزای خوکی و مرغی ، مثل کمک کنندگان به داعش و بوکو حرام ، مثل قتل پاتریس لومومبا در کنگو ، مثل سوء قصدهای مختلف به جان فیدل کاسترو و....... در نیادید که موجب فضاحت علاقه مندان به ایالات متحده و به طور کل حوزه تمدنی غرب خواهد شد .[/quote]
جواب من
[quote]خوب همین ک اعتقاد دارین پشت پرده مثلا 11 سپتامبر چیزی هست نشون میده ک چقدر به توهم توطئه معتقدید خوشحال میشم یکم مستندات ارائه بدید موجب فضاحت ما شود ! فقط معتبر باشه اخرین باری که با یه نفر سر 9 11 بحث کردم ادعا میکرد برج های 2 قلو سازه اش المینیومی بوده !![/quote]
که هنوز بحث ما در مورد اعتبار حرف های شماست به نفر بعدی هم که قرار سر یازده سپتامبر بحث کنم میگم نفر قبلی اعتقاد داشت هیچ ساختمان فولادی تا حالا در موقع اتشسوزی از هم نپاشیده شاید هم بگم مقاومت در برابر زلزله رو به مقاومت در برابر انفجار ربط داده بستگی به شرایط داره!
  • Upvote 3
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='death' timestamp='1405954986' post='395087']
یادم نمیاد بحثی رو منحرف کرده باشم گفتم تحلیل شما از فرض های غلطی استفاده میکنه!! اینکار شما تولید یه تئوری توطئه هست تحلیل که فرض هاش براساس اتفاقات تایید نشده باشه نتیجه بخش نیست
دلیل هم این بود که

[size=4]شما گفتید [/size]

جواب من

که هنوز بحث ما در مورد اعتبار حرف های شماست به نفر بعدی هم که قرار سر یازده سپتامبر بحث کنم میگم نفر قبلی اعتقاد داشت هیچ ساختمان فولادی تا حالا در موقع اتشسوزی از هم نپاشیده شاید هم بگم مقاومت در برابر زلزله رو به مقاومت در برابر انفجار ربط داده بستگی به شرایط داره!
[/quote]کاملا
هم همین طور است ، همون موقع هم گفتم ، کاری که این کشور در آن سابقه بسیار درخشانی دارد ، این اظمینانی هم که شما بصورت 100 درصد دارید و حتی یک درصد را هم احتمال نمی دید که اشتباه می کنید ، باعث شده فکر کنم چند وقت دیگه ادعایی نبوت ( العیاذبا...) بفرمایید.
در ضمن سوزن شما روی ساختمان ها گیر کرده ف بنده هم گفتم فرض استدلال شما درست باشد ، بقیه را چه جوری توجیه می کنید ؟؟؟/ و جوابی هم نداشید به همین خاطر فقط روی سازه ساختمان ها مانور می دید
  • Upvote 1
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]
[right][color=#FF0000]بنده نیازی ندارم که آدرس بدم و بعد بخواهم ان را با ضرب و زور و با گفتن واژه های نامربوط به طرف القاء کنم[/color][/right]
[right][color=#282828][font=tahoma, helvetica, arial, sans-serif]، [/font][/color][/right]
[right][size=4][b][color=#0000CD][font=tahoma, helvetica, arial, sans-serif]روش کار من در دانشگاه این است ، منبع را معرفی می کنم و دانشجو خودش باید بره دنبال حقیقت و واقعیت [/font][/color][/b][/size][/right]
[right][size=4][b][color=#282828][font=tahoma, helvetica, arial, sans-serif]، [/font][/color][/b][/size][/right]
[right][size=4][b][color=#FF0000][font=tahoma, helvetica, arial, sans-serif]دانشجویی هم که نرود ، فقط خودش را ضایع کرده [/font][/color][/b][/size][/right]
[right][color=#282828][font=tahoma, helvetica, arial, sans-serif]، چون از من چیزی کم نشده ، بنده حرف های خودم را زدم و به انها حداقل تا 95 درصد مطمئن هستم و 5 درصد هم می ذارم برای تلورانس که شاید چیزی از قلم افتاده باشد و [/font][/color][/right]
[right][b][size=4][color=#FF0000][font=tahoma, helvetica, arial, sans-serif]نه اینکه از هرجایی در این فضای مجازی که ممکن است هر نامربوطی نوشته و تایپ شود ، بخواهم رفرنس بدهم و بعد احساس پیروزی هم بکنم [/font][/color][/size][/b][/right]
[right][color=#282828][font=tahoma, helvetica, arial, sans-serif]، این احساس پیروزی یا شکست برای بچه هاست و این محیط به نظر من جای کسانی است که ظرفیت نقد را داشته باشند .[/font][/color][/right]
[/quote]
شما در سر کلاس استادی طرف مقابلتون دانشجو شما از دانشجو خیلی بیشتر میدونید و اساسا دانشجو میاد از شما یاد بگیر اینجا کلاس درس شما نیست شما هم یه شخصیت حقیقی نیستید که مثلا تعداد مقاله ها و شان اجتماعی شما سندیت گفته هاتون بشه و در ضمن من هم قرار نیست از شما چیزی یاد بگیرم من نظر متفاوتی دارم و تا شما منبع معتبر از گفته هاتون ندید حرف های شما صحت نداره صرفا یه سری ادعا هست با توجه به اینکه قبلا نقیض چند ادعا شما رو اوردم بقیه حرف های شما بدون سند هیچ ارزشی نداره در مقابل من معمارم ساختمان حوزه تخصصی من محسوب میشه اگه کلاس درسی هم باشه اینجا کلاس درس منه اگه شما نری دنبال حرفام ضرر کردی گو اینکه برا دانشجوهام خیلی احترام قائل میشم و همیشه سعی میکنم بهشون چیز یاد بدم هر چند که خودشون نیمخوان ولی این دلیل نمیشه هر چیزی گفتن رو قبول کنم !
[quote]بعدا" پشت پرده این مسائل مثل 11 سپتامبر ، مثل شیوع آنفولانزای خوکی و مرغی ، مثل کمک کنندگان به داعش و بوکو حرام ، مثل قتل پاتریس لومومبا در کنگو ، مثل سوء قصدهای مختلف به جان فیدل کاسترو و....... در نیادید که موجب فضاحت علاقه مندان به ایالات متحده و به طور کل حوزه تمدنی غرب خواهد شد .[/quote]
والا این جمله شما همون رواداری 5 درصدی رو هم زیر سوال میبره
  • Upvote 3

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[size=4]دوستان لطفا قوانین سایت رو در ارسال پست هاتون در نظر بگیرید [/size]

[size=4][b] استفاده از فونت درشت " قلم بالای 14 " جز به [color=#ff0000]منظور تیتربندی و یا اشارات خاص[/color] در قسمتی از متن ممنوع میباشد ، همچنین ارسال متن به رنگ [color=#ff0000]قرمز[/color] جز در مواردی برای مشخص کردن قسمتی از متن نیز ممنوع است[/b][/size]
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='death' timestamp='1405955869' post='395091']
شما در سر کلاس استادی طرف مقابلتون دانشجو شما از دانشجو خیلی بیشتر میدونید و اساسا دانشجو میاد از شما یاد بگیر اینجا کلاس درس شما نیست شما هم یه شخصیت حقیقی نیستید که مثلا تعداد مقاله ها و شان اجتماعی شما سندیت گفته هاتون بشه و در ضمن من هم قرار نیست از شما چیزی یاد بگیرم من نظر متفاوتی دارم و تا شما منبع معتبر از گفته هاتون ندید حرف های شما صحت نداره صرفا یه سری ادعا هست با توجه به اینکه قبلا نقیض چند ادعا شما رو اوردم بقیه حرف های شما بدون سند هیچ ارزشی نداره در مقابل من معمارم ساختمان حوزه تخصصی من محسوب میشه اگه کلاس درسی هم باشه اینجا کلاس درس منه اگه شما نری دنبال حرفام ضرر کردی گو اینکه برا دانشجوهام خیلی احترام قائل میشم و همیشه سعی میکنم بهشون چیز یاد بدم هر چند که خودشون نیمخوان ولی این دلیل نمیشه هر چیزی گفتن رو قبول کنم !

والا این جمله شما همون رواداری 5 درصدی رو هم زیر سوال میبره
[/quote]
ا
این درجواب ادعای شما در پست قبلی تان بود ، پس چیزی که عوض دارد ، گله ندارد ، حوزه تخصصی بنده هم معماری نیست ولی حداقل از وضعیت ساختمان های کشور و میزان مقاومت انها که در برابر هر زلزله ای مثل آلونک ها خراب می شوند و مردم را به کشتن می دهند ، وضعیت دانشگاه های ما در این حوزه مشخص است و نیازی به اثبات هم ندارد . حداقل بنده این قدر مناعت طبع دارم که 5 درصد را برای اشتباه خودم باقی می ذارم ولی شما ....... .

در ضمن برای اثبات حرف های خودم در دانشگاه ، اینقدر دانشجوهای خودم را متوهم نمی دونم و با صبر به دلایل شان گوش می دم و اگر منطقی بود می پذیرم و اگر نبود ، رد می کنم و مخالفت احتمالی شان را هم به پای کم تجربگی شان می ذارم و کمبود اطلاعاتشان .

[quote name='MR9' timestamp='1405956362' post='395095']
ا
این درجواب ادعای شما در پست قبلی تان بود ، پس چیزی که عوض دارد ، گله ندارد ، حوزه تخصصی بنده هم معماری نیست ولی حداقل از وضعیت ساختمان های کشور و میزان مقاومت انها که در برابر هر زلزله ای مثل آلونک ها خراب می شوند و مردم را به کشتن می دهند ، وضعیت دانشگاه های ما در این حوزه مشخص است و نیازی به اثبات هم ندارد . حداقل بنده این قدر مناعت طبع دارم که 5 درصد را برای اشتباه خودم باقی می ذارم ولی شما ....... .

در ضمن برای اثبات حرف های خودم در دانشگاه ، اینقدر دانشجوهای خودم را متوهم نمی دونم و با صبر به دلایل شان گوش می دم و اگر منطقی بود می پذیرم و اگر نبود ، رد می کنم و مخالفت احتمالی شان را هم به پای کم تجربگی شان می ذارم و کمبود اطلاعاتشان .
[/quote]

در ضمن ، به اندازه شما گرفتار لینک دادن هم نیستم ، چون رفرنس های من همه به روز و به زبان پارسی و انگلیسی و آن هم معتبر تر از ان چیزی هست که فکر می کنید و در ضمن بنده هم خودم را به کتابهای قدیمی و از رده خارج دانشگاهی محدود نمی کنم ( مثل دانشجوهای بی حال این دوره و زمانه که زورشون می آد دو صفحه کتاب بخونند و صرفا " برای راحتی کار شون در وب دنبال رفرنس هستند ) بلکه برای هر تیتر از مطالب تدریس خودم ، ممکن یک مقاله چندین صفحهای را ترجمه کنم و الی آخر
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='MR9' timestamp='1405956362' post='395095']
ا

[/quote]
در مورد کیفیت دانشگاه های ما در حوزه ساختمان گفته های شما اتفاقا در حد گفته های شما در زمینه یازده سپتامبر هست که اون هم ارزش جواب دادن ندارد ولی کلا بگم خداروشکر هنوز وضعش انقدر بد نشده تا اساتید همه چیز دان که از شیوع انفانزای خوکی و مرغی تا یازده سپتامبر نظر تخصصی دارن و کلا روایت خوزه تمدنی غرب در این موارد رو در حد قانع کردن خرکافی نمیدونن و نظرهای بدیع در مورد همه موارد دارن و رفرنس دادن در موردشون کار مسخره و بی موردی میدونن صلاحیت نظر دادن داشته باشن
خوب اجتمالا دانشجوهای خوبی دارید سمت ما حرف گوش کن نیست حرف های عجیب میزنن رفرنس دادن هم کار مسخره ای میدونن کلا اگه رفرنس دقیق بدن من ضرر میکنم! :دی

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
دوستان! طبق قوانین مهندسی سازه، میشه اثبات کرد فروریختن اون ساختمون با همین آتش ناشی از سوختنِ سوختِ هواپیما هم شدنیه. هرچند میشه به همون اندازه هم دلیل آورد که نباید این ساختمان فرو می ریخت ولی تعیین این که این معادلات(پابرجا ماندن) حاکم باشه یا فروریختن، تابع شرایط حقیقی و مسائلِ حینِ ساخت اون برج هست.

مسئله ی مشکوک، فرو ریختن بدون دلیلِ ساختمان شماره هفت هست، نه فرو ریختن برج های دوقلو. اگر رضایت ندادید و نیاز به توضیح بیشتر داشتید، بفرمایید تا با ذکر کامل فرمول ها و قوانین سازه های فولادی، براتون اثبات کنم که اون ساختمان فروریختنش منطقی هست.
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]
[color=#282828][font=tahoma, helvetica, arial, sans-serif][size=4][right]
در ضمن ، به اندازه شما گرفتار لینک دادن هم نیستم ، چون رفرنس های من همه به روز و به زبان پارسی و انگلیسی و آن هم معتبر تر از ان چیزی هست که فکر می کنید و در ضمن بنده هم خودم را به کتابهای قدیمی و از رده خارج دانشگاهی محدود نمی کنم ( مثل دانشجوهای بی حال این دوره و زمانه که زورشون می آد دو صفحه کتاب بخونند و صرفا " برای راحتی کار شون در وب دنبال رفرنس هستند ) بلکه برای هر تیتر از مطالب تدریس خودم ، ممکن یک مقاله چندین صفحهای را ترجمه کنم و الی آخر [/right][/size][/font][/color]

[/quote]
والا اون چیزی که من میبینم خیلی ربطی به ادعا های شما نداره

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
با استدلال های خودتون خوش باشید -

دوستانی که بعدها این پست ها می خونند ، قضاوت می کنند که چه کسی دچار توهمات است - بنده رفرنس های خودم را دادم ، تصاویر خودم را هم گذاشتم ، دلایل خودم را هم گفتم ، حالا ان کسانی که در رد این این دلایل حرفی دارند ، بفرمایند . حالا حوصله ندارید مطالعه کنید ، آن حرف دیگری است
  • Upvote 1
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.