djmerikhi

نبردهاي هوايي در آسمان يوگسلاوي

امتیاز دادن به این موضوع:

Recommended Posts

دوستان با توجه به جنگهاي اخير انجام شده از سوي آمريكا با كشورهاي مختلف به نظر بنده از لحاض توان نظامي كشورهاي مدافع در مقابل متحاجمين فكر كنم نزديكترين كشور به ما يوگسلاوي سابق ( البته صربستان از منظر نيروي تدافعي نظامي ) باشد بد نيست دوستان اگر اطلاعاتي در مورد مناقشه فوق دارند قرار دهند چون با توجه به دفاع جانانه :D كه صربها كردند به احتمال زياد ما نيز در صورت :D مورد تحاجم قرار گرفتن همان رويه را تا حد زيادي در پيش خواهيم گرفت . :?

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
البته بنده يك سري اطلاعات كلي دارم كه طبق اعلام General Ninoslav Krstic فرمانده ارشد ناتو ليست پرنده هاي ساقط شده نيروهاي غرب به شرح زير است : 61 هواپيما 7 بالگرد 30 UAVs 238 موشك كروز ولي متاسفانه ريز اطلاعات هنوز نتونستم گير بيارم :?

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
بابا من كه موندم اگه صربها تونستند اين كارا رو بكنند پس دليل عدم حمله به ايران از سوي غربيها مسخص است ! حالا كدوم كارها به آمار زير دقت كنيد : پرنده هاي ساقط شده غربيها F16 = 9 F 15 = 5 TURNADO = 4 MIRAGE 2000 = 2 HARIER = 6 F 117 =7 :? A 10 = 5 C 130 = 2 B 52 = 1 B 1 B = 1 B2 LO = 1 حالا بالگردها AH 64 = 5 HH 60 G = 3 CH 53 = 1 OH 58 = 1 SA 330 = 1 بقيه پرنده هاي ساقط شده مطابق اعلام طرفين نامشخص مي باشد . :mrgreen: :D اما پرند هاي ساقط شده صربها : MIG 21 = 5 MIG 23 = 1 MIG 29 = 5 J22 = 1 G 4 = 1 بالگرد MIL 8 = 1 بقيه پرنده هاي ساقط شده مطابق اعلام طرفين نامشخص مي باشد . :mrgreen: :D اينم لينك منبع http://www.aeronautics.ru/natodown.htm

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
صرب ها خيلي از پرنده هاي ناتو و امريكا رو مندهم كردند ولي بنده تا حالي جايي اسمي از بي1 و بي2 و بي52 نشنيده بودم. و تعداد اف117 ها هم سه فروند بود... البته تا اونجا كه من مي دونم.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
به تاپیکی که حسین لینک دادند رجوع کنید. :?

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.