Ramtin

تجهيز امارات به ناوچه موشك انداز پيشرفته "بينونا"

امتیاز دادن به این موضوع:

Recommended Posts

[quote]راستش من اول باريه اين حرف رو ميزنم اما هييچ علاقه اي به جماران ندارم!!! هرچي بيشتر ميرم تو نخش بيشتر بي علاقه ميشم...
البته اون قسمت جوش فولاد و آلومينيم كه انجام دادن يكم بهم روحيه ميده...
با اين حال نوري در قلبم ايجاد كرده واسه توليدات آينده چون خيييلي جاي اميد داره اين كارشون....
اميدوارم اينم نشه تانك ذوالفقار...
موفق و شاد باشيد.
ياعلي[/quote]

شناور نظامی ساختن کار سختی نیست ..... (( البته از این به بعد برای ما کار سختی نیست ))

فقط دو نکته وجود داره ....

1. نیروی محرکه
2. از همه مهم تر تسلیحات

اگر تسلیحات دریاپایه ی قوی تری بسازیم می تونیم شناورهای نظامی قدرتمندی هم بسازیم

امکان ساخت شناورهای نظامی سنگین تر از جماران هم در کشور وجود داره

تا چند وقت دیگر هم در بخش نیروی محرکه خود کفا می شیم

فقط مشکل تسلیحات پیشرفته همچنان بر سر جای خودش باقیه

مهندسین کشتی ساز کشور در حال حاظر توانایی طراحی و ساخت انواع شناورها رو دارن (( با اطلاعات کافی این نکته را خدمت دوستان عرض کردم ))

ولی شناور نظامی بدون تسلیحات پیشرفته ، فقط بدرد هدف گیری می خوره

(( مثل کشتی مسافر بری رافائل در بندرعباس که اینقدر موشک خورد تا غرق شد ))

یه نکته رو هم در مورد این امارات بگم تا دوستان اینقدر در موردش بحث نکنند
[color=red]
15 سال پیش یک روز پدرم با لباس و تجهیزات کامل وارد خانه شد .... بهش گفتم چه خبره .... گفت وضعیت قرمزه .... مثل این که امارات تهدید کرده بود .....

فقط این نکته ش جالبه که : فقط یک گردان از تیپ دوم تفنگداران نیروی دریایی ایران برای مقابله با نیروی دریایی امارات راهی یکی از جزایر ایران شد ....

بعد از 5 روز پدرم برگشت .... گفتم چه خبر شد .... گفت هیچی .... گفتم چرا ؟ مگه وضعیت قرمز نبود ؟ .... گفت : چرا وضعیت قرمز بود ولی هیچ غلطی نتونستن بکنن

دوستان توجه کردن ؟؟ .... فقط یک گردان در برابر تهدید امارات عازم شد

همین نکته برای ارتش لی لی پوتی امارات کفایت می کنه [/color]

به قول کلنل "" برای نابودی امارات فقط کافیه این کشور رو تهدید کرد .... خودش نابود می شه"

بحث در مورد امارات شان سایت رو میاره پایین .... بریم سراغ اربابش که اون هم هیچ غلطی نمی تونه بکنه
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
در مورد ساخت شناورهای سنگین در کشور توانش هست ؛هر چند می دونم ساخت شناور نظامی با تجاری فرق داره پلی نمونه اون همین چند وقت پیش که اون کشتی ایران شهرکرد به اب انداخته شد و این نشان از توان ما برای ساخت شناور داره اما می مونه مشکل موتور که اون هم باید سریع حل بشه.

و اما در بعد تسلیحات ما در تسلیحات دریایی مشکل خاصی نداریم و یک سر وگردن از خود امریکا هم بالاتر هستیم مثلا موشکهای نور و رعد ما بردی بیشتر و کلاهکی قویتر از هارپون دارن و این برتری در برابر اگزوسه که به قول دوستمون بردش 180 ک م هست هم خودنمایی می کنه اونم با موشکهایی با برد بالای 300 ک م برای نور و بالای 400 ک م برای رعد .
ولی مشکل ما در بخش پدافند هوایی هست و اگر در این زمینه بتونیم به صورت جدی کار کنیم و مثلا از روی نمونه های تحویلی تور بتونیم نمونه دریا پایه که خود تور عمود پرتاب هم هست بسازیم و در مورد پک های حرارتی میثاق که مشابهه اونجر هست کار کنیم و همزمان اگر روی بهینه و ارتقای استانداردهای نیروی دریایی و افزایش تعداد اماده به شلیک اونها کارهایی انجام بدیم که نقطه ای می رسیم که فراتر از برد ناوهای دشمن و بدون دغدغه از نیروهای هوایی اونها به راحتی با اونها درگیر و ربات مهلکی هم بزنیم.
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.