saiedtomcat

7 آذر روزی که امروز فراموش شد؟!!

امتیاز دادن به این موضوع:

Recommended Posts

باسلام
بنده علاقه مندم كه مستندي راجع به اين افتخارات ببينم
خواهشا از جايي باشه كه موقع دانلود نگه في*لتره...

اگه ميشه راجع به اين روز و حوادثش توضيح بديد
من اطلاعاتي ندارم
اگر هم قبلا هم مطلبي تو سايت بوده ادرسش رو بديد
ممنون...

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]من خودم چندین برنامه راجب این قضیه دیدم حتی مصاحبه با بازماندگان ناوچه پیکان و عملیات مروارید یک فیلم نیمچه مستندی هم نشون دادن ! اما جای تعجبش اونجاست که همه این کارها رو شبکه 4 انجام داد و به همین خاطر خیلی ها غافل موندن ....

[quote]منظور از ضعیف عمل کردن رسانه ملی این است که چرا کار حرفه ای نمی شود: انیمیشن (ترجیحا سه بعدی )؟ موزیک ویدئو های تاثیر گذار؟ فیلم کوتاه؟ مستند با ارائه محتوا به صورت بصری با جلوه های ویژه (مثلا به صورت فلش)؟ القای حس توانمندی و اقتدار ملی؟ و ...[/quote] صدا و سیمایی ها برای این کارها پول نمیدن ! به روابط عمومی ارتش یا نیروی دریایی وابسته است و اگر دوست داشته باشن از همینجا من خودم قول یک انیمیشن با کیفیت در سطح هالیوود رو میدم اگر پولش رو بدن ... ! ((عمرا))[/quote]
ابراهیم جان شما دیگه چرا؟
این کار رو میشه محض رضای خدا و شهدا هم کرد من قبلا تو همین سایت پیشنهاد همکاری جهت کار برای شهدای ارتش رو دادم الان هم سر حرفم هستم من خودم 2 تا کلیپ ساختم و زمان خدمتم دادم به عقیدتی سیاسی کل ارتش که قبول و تشکر هم شد.ولی به نظر خودم جای کار زیاده تو همین سایت آدمهای بااستعداد و سلیقه زیادن میشه کار کرد میشه یه مستند در خور ساخت و اهدا کرد به شهدای ارتش با همکاری بچه های سایت من بازم اعلام آمادگی میکنم
اینجوری اسم سایت هم بیشتر بالا میره

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
خدا ایران رو همیشه در قله های عزت و افتخار و اقتدار نگه داره

ان شا الله

یا علی

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]ابراهیم جان شما دیگه چرا؟
این کار رو میشه محض رضای خدا و شهدا هم کرد من قبلا تو همین سایت پیشنهاد همکاری جهت کار برای شهدای ارتش رو دادم الان هم سر حرفم هستم من خودم 2 تا کلیپ ساختم و زمان خدمتم دادم به عقیدتی سیاسی کل ارتش که قبول و تشکر هم شد.ولی به نظر خودم جای کار زیاده تو همین سایت آدمهای بااستعداد و سلیقه زیادن میشه کار کرد میشه یه مستند در خور ساخت و اهدا کرد به شهدای ارتش با همکاری بچه های سایت من بازم اعلام آمادگی میکنم
اینجوری اسم سایت هم بیشتر بالا میره[/quote] انیمیشن وضعیتش فرق داره عزیز ... واقعا هزینه بر هست (من شخصا با نصف قیمت حاظرم انجام بدم ! اما واقعا هزینه و زمان میبره ) اگر یک انیمیشن در حدود 30 دقیقه بصورت سه بعدی با کیفیت خوب بخواد ساخته بشه با امکاناتی که در ایران هست چیزی حدود 6 ماه تا یک سال طول میکشه (در بهترین شرایط و کیفیت خوب که همه چیز آماده باشه) که هیچ کس نمیتونه 6 ماه از زندگیش بزنه و چنین کاری انجام بده ×! ضمن اینکه اصلا کارفردی هم نیست که من نوعی بخوام انجامش بدم /...
همه چیز عشق نیست عملیات شهادت طلبانه هم کلی هزینه داره ! .

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

لطفا وارد سیستم شوید برای ارسال نظر

شما قادر خواهید بود بعد از ورود به سیستم این نظر را ترک نمایید

ورود به سیستم