joker

عوامل ترور شهيد علي‌محمدي دانشمند هسته اى ايران دستگير شدند.

Recommended Posts

نکته فوق العاده منفی برای وزارت اطلاعات ایران اینه که بعد ترور دکتر علی محمدی و گذشت نزدیک یک سال این بار دکتر شهریاری ترور شد، این یعنی این که بعد ترور یه دانشمند هسته ای باز ما نتونستیم حفاظت کامل رو برقرار کنیم و باز ضربه خوردیم:mrgreen:
به نظر من که دیگه نباید غافلگیر میشدیم ( تازه الان اعلام میشه که تیم محافظ برای دانشمندان هسته ای شکل گرفته)
البته شایدم اطلاعات صد برابر بیشتر از این ترور ها رو خنثی کرده و ما خبر نداریم در هر صورت خدا کمکشون کنه

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
دوستان یکبار دیگه مصاحبه ای که تو صفحه قبل نوشته شده رو بخونند با دقت و اونو تطبیق بدن با اصول عملیاتی در سازمان های اطلاعاتی نکات بسیار مهمی رو متوجه میشن

مثلا اموزش مخصوص موتورسیکلت اونم با حمله جعبه ؟

دقت کنید زمانی این اموزش رو بهش میدن کی هست ؟

بنده به دلایلی زیاد خوشم نمیاد درگیر این مسایل بشم ولی باید دونست که سازمان های اطلاعاتی معمولا از چند نوع افراد استفاده میکنند که یکیشون بهش میگن یکبار مصرف ....

یکبار مصرف بازم به درد میخوره اما دیگه به خوبی روز اولش نیست اما اگرم نگه ش داشته باشی برا روز مبادا بد نیست ولی روش حساب نمیکنی

به نظر من این شخص بیش از اونکه یک انتخاب دائمی و بلندمدت برا اسراییل بوده باشه یک وسیله برای رسیدن به هدف والاترشون بوده در نقش یکبار مصرفی که تا وقتیکه لو نرفته ازش کار بکشید اما طوری که در جریان هیچی نباشه

یا حق

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
من یک نکته ای برام هنوز گنگه ، این یارو روی چه حسابی حاضر به همکاری با موساد شده ؟
اول کار که ظاهرا حرفی از پول هم نبوده و آخر کار بهش تحویل دادند. قبلا با چی اغفال شده ؟ یه جمله بیا بریم کنسولگری که نشد حرف.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]من یک نکته ای برام هنوز گنگه ، این یارو روی چه حسابی حاضر به همکاری با موساد شده ؟
اول کار که ظاهرا حرفی از پول هم نبوده و آخر کار بهش تحویل دادند. قبلا با چی اغفال شده ؟ یه جمله بیا بریم کنسولگری که نشد حرف.[/quote]
شاید دلیل سیاسی داشته نمونش همین فتنه ۸۸ که بعضی ها حاضر شدن با دشمنان اسلام همدست بشن

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]
چون بعضی نظرات رو ادم میخونه حس کبکی بهش دست میده که سرش رو کرده تو برف !

انگاری دنیا برعکس شده یا ما بد میفهمیم !

دوستان ترور انجام شده و شخص مورده نظر شهید شد !!!

تا اونجایی هم که ما یادمون هست هر عملیاتی اهدافی داره و وقتی به اهداف دست بیابی عملیات فینیش!

حالا شما هی بگید تو دهنی زد و ...

بله تو دهنی زد اما بعد مرگ سهراب ! هرچند همینم به خودی خودش بد نیست

یا حق[/quote]

[b]بله اگر تمام هدف این ترور کثیف را شهید کردن این اقا فرض کنید بدون شک برنده رژیم صهیونیستی است و متاسفانه عملیات اونها بر ضد این شهید با موفقیت انجام شده ولی ایا هدف اونها شهید کردن همین استاد بعنوان هدف اصلی بوده یا اهداف دیگری هم به جز آن داشتند؟ و آیا دستگیری این خائن خودفروخته تاثیری بر تکرار چنین خیانت هایی داره؟

من از برادران وزارت اطلاعات تشکر می کنم که این تیم خودفروخته رو دستگیر کردند و امیدوارم حرکتی در مقابل اونها انجام بشه که دیگر بار حتی فکر چنین عملی به سر این رژیم جنایتکار و افراد خودفروخته و مزدور نزند.
[/b]

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
تاثیر که قطعا داره

اتفاقا یه فیلمی هست راجبه زندگینامه شخصی که از نظر غرب تروریست و از نظر اعراب و ... یه قهرمانه !

اسمش رافائل هست ....

با دستگیری یکی از همکاراش بسیاری از عادت هاش و ... لو رفت و روشون تمرین کردند

اینم همینطوره

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
به نظر من عملكرد دستگاه اطلاعاتي ما جاي سوال داره ،‌ اگه خيلي كارشون درست بود بايد قبل از ترور دستگير ميشدن !‌ اتفاقاتي كه الان افتاده منفعلانه ست ! نه مقتدرانه !
مسئله مهم اينه كه ،‌ تيم تروري كه دستگير شده ، با تيم تروري كه 2 دانشمند ديگرو امسال ترور كرد متفاوته !‌ يعني همين الان ميتونيم مطمئن باشيم كه حداقل يك تيم كامل و مستقل و آموزش ديده ترور در تهران وجود داره ! و در شرايط بدبينانه ميتونيم بگيم 2 تيم !

ميدونين قضيه وقتي بدتر ميشه كه به نحوه ترور ها دقت ميكنيم ! كسي كه مياد بمب گذاري ميكنه يعني ميخواد جار بزنه كه داره ترور ميكنه ! و ميتونه تو پايتخت طرف ترور راه بندازه ! و گرنه در شرايطي كه هممون ميدونيم اون موقع از حفاظت خبري نبوده ( و اگرم در كار بوده كاراييش و هوشياريش مشخص شد ) و هر كار خواستن كردن ، احتياجي به بمب گذاري نداشتن ، ميتونستن تصادف ساختگي راه بندازن ، يا حتي با شليك گلوله ترور رو انجام بدن ! (يه چيزي مثل شهيد صياد ) يا اصلان در هر سه ترور از روش مشابه استفاده نميكردن !
ولي وقتي ميان 2 ترور رو در يك روز به طور همزمان انجام ميدن ، يعني دارن يه پيغامي رو انتقال ميدن !‌ يعني ميخوان بگن دستمون خيلي بازه ! يعني پشتمون خيلي گرمه ! يعني شبكه ها و سر پل ها و ايستگاه ها مون رو از چند سال قبل سر فرصت ايجاد كرديم و نيرو گرفتيمو آموزش داديم ! الان انقدر قدرت داريم كه 2 ترور همزمان انجام بديم ! اين جور ترور زبون درازي كردنه ! دهن كجي كردنه !‌ وگرنه ميتونستن مثل دفعه ي قبل يه ترور انجام بدن و بعدي رو بذارن براي 6 ماه بعد ! يعني خيالشون راحته كه اگه كسي دستگير شد ، بازم آدم داريم !

در اين شرايط ،‌ دستگيري و اعلام دستگيريه يه شبكه به قول خودشون خاموش ! نشونه چندان جالبي نيست ! يعني ديگه حداكثر رابط هاش كشف شدن ، حداكثر استفاده ازشون انجام شده و و از همه بد تر اينكه با گذشت يكسال هر عضو مهم و مفيدشون رو از كشور خارج كردن ! شايد فكر نميكردن دستگير بشن ولي افرادي كه باقي موندن ديگه مفيد نبودن ! به قول دوستان افراد يكبار مصرفش رو جا گذاشته بودن !

اينطوري پيداكردن دو شبكه يا يك شبكه ديگه كه در 2 ترور اخير دخيل بودن خيلي سخت تر ميشه !

تو گذارش تلويزيوني اخبار ، اونجا كه داشت به گروهك هاي ديگه مثل پژاك و كومله و باقيمانده هاي ريگي اخطار ميداد كه با اين دستگيري ها و به دست اومدن اين تجهيزات ،‌ حالا كار اين گروهك ها سخت تر ميشه ، خندم گرفت !!!‌ اگه قراره كار اونا سخت تر بشه ، اول برين عاملين اون 2 تا ترور ديگرو دستگير كنين كه تازه با روش مشابه و احتمال خيلي زياد تجهيزان و آموزش يكسان دارن عمل ميكنند رو دستگير كنين ، بعد برسيم به بقيه !

قبلا گفتم بازم ميگم ،‌ تنها راه پيشگيري كردن از اين گونه ترور ها ،‌ وارد فاز تهاجمي شده و حداقل انتقام گرفتنه ! وگرنه اينجوري منفعلانه عمل كردن فايده نداره !

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]
.
.
.
.

قبلا گفتم بازم ميگم ،‌ تنها راه پيشگيري كردن از اين گونه ترور ها ،‌ وارد فاز تهاجمي شده و حداقل انتقام گرفتنه ! وگرنه اينجوري منفعلانه عمل كردن فايده نداره ![/quote]
سلام
منظور شما از فاز نهایی و حداقل انتقام گرفتن چیست؟ یعنی ما هم دست به تروریسم ه دولتی بزنیم؟ یه لجنی بشیم مثل خودشون؟
این راحش نیست. مسلما رژیم صهیونیستی تاوان این ترورها را خواهد پرداخت. خیلی هم بیشتر خواهد پرداخت. هدف ما نباید رسیدن به پیروزی های کوچک مانند حذف عناصر به صورت تکی باشد.
کل این مجموعه باید نیست و نابود شود. از آوندهای ریشه تا آوندهای نوک برگ. طوری که تا 100 سال دیگه حتی علف هم در محل نابودیشات نروید.
دیر و زود داره ولی سوخت و سوز نداره. اصلا شک نکن دوست عزیز.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]تا من به يك كشور اروپايي بروم يك كمپي بود در آنجا براي شخصي بود به نام استپان كيرالي كه البته ميلش را به ايميل من فرستاد قرار بود من بروم آنجا براي آموزش بوكس كه طبق چيزهايي كه گفته بودند[/quote]

(مجيد جمالي فشي) ( مقام سوم برنز )در مسابقات جهاني آذربايجان سال 88 ? آيا همين شخص ميباشد ?

[url]http://www.farsnews.net/newstext.php?nn=8804070412[/url]

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote][quote]تا من به يك كشور اروپايي بروم يك كمپي بود در آنجا براي شخصي بود به نام استپان كيرالي كه البته ميلش را به ايميل من فرستاد قرار بود من بروم آنجا براي آموزش بوكس كه طبق چيزهايي كه گفته بودند[/quote]

(مجيد جمالي فشي) ( مقام سوم برنز )در مسابقات جهاني آذربايجان سال 88 ? آيا همين شخص ميباشد ?

[url]http://www.farsnews.net/newstext.php?nn=8804070412[/url][/quote]

آره خودشه! از همون موقع توی این پوشش مشغول مزدوری بوده. جالب اینجاست که تمام لینک ها مربوط به اخبار گذشته ورزشی او باز نمیشه.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
نميتونه تشابه اسمي باشه ؟؟
البته اسمش خيلي خاص تر از اين حرفهاست !

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]نميتونه تشابه اسمي باشه ؟؟
البته اسمش خيلي خاص تر از اين حرفهاست ![/quote]
سلام
نه دوست عزیز خودشه. همون روز اول که خبر پخش شد شجر نامه شو تو 20:30 گفت. عکس های بیرون رینگ و دستکش هایش و .... را نشان داد.
باید توی رینگ سرش را قطع کنند. با مدالش از سقف سالن آوبزون کنند.(شوخی) :mrgreen:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[b]جزئیات سابقه ورزشی قاتل شهیدعلیمحمدی
[/b]

نسیم آنلاین نوشت:

"مجید جمالی فشی"، قاتل شهید علی محمدی، فعالیت ورزشی خود را در کیک بوکسینگ در کرج آغاز کرده و سابقه قهرمانی در این رشته ورزشی را ندارد.

وی سپس به رشته پانکریشن (یکی از رشته‌های رزمی که ترکیبی از رشته هایی چون مشت زنی و کشتی است) گرایش پیدا کرده و به عضویت تیم ملی ایران در می‌آید. در مسابقات قهرمانی باکو در سال 2009( تیر 88) به همراه تیم ملی بوده و در وزن منهای 85 کیلوگرم برای تیم ایران مبارزه می‌کند و در این وزن که 3 شرکت کننده داشته، سوم می‌شود و مدال برنز این رقابت‌ها را از آن خود می‌کند.

http://nasimonline.ir/Images/News/Larg_Pic/25-10-1389/IMAGE634307754861744013.jpg

http://nasimonline.ir/Images/News/Larg_Pic/25-10-1389/IMAGE634307754850963396.jpg

http://www.tabnak.ir/fa/news/142655/%D8%AC%D8%B2%D8%A6%DB%8C%D8%A7%D8%AA-%D8%B3%D8%A7%D8%A8%D9%82%D9%87-%D9%88%D8%B1%D8%B2%D8%B4%DB%8C-%D9%82%D8%A7%D8%AA%D9%84-%D8%B4%D9%87%DB%8C%D8%AF%D8%B9%D9%84%DB%8C%D9%85%D8%AD%D9%85%D8%AF%DB%8C

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
گفتن در اين زمينه 10 نفر دستگير شدن ،‌ در حالي كه مجید جمالی فش ، تنها حمل كننده بمب بوده و انفجار بمب توسط شخص ديگري انجام شده ... از مجید جمالی فش به عنوان قاتل شهيد ياد ميشه كه به نظر من درست نيست
نشون ندادن فرد اصلي ترور كه دكمه افجار رو فشار داده و قاتل اصلي محسوب ميشه و افراد ديگر كه بازداشت شده اند كمي مشكوكه و جاي سوال داره ! حالا نه اينكه حتما بايد بيان همشونو نشون بدن ! ولي با توجه به اين اعترافات كه پخش شد ، از اين شخص نبايد به عنوان قاتل ياد كرد چون فقط مشاورت در قتل داشته و بهتر بود اگه قاتل فرار نكرده و دستگير شده ، حداقل قاتل اصلي رو نشون ميدادن ، نه حلقه اي از زنجيره تداركات و حمل كننده بمب !

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
مهمان
این موضوع نسبت به پاسخ بیشتر بسته شده است.

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.