Stuka

ابتکارات گروه حماس : آر پي جي ياسين , Yasin RPG

امتیاز دادن به این موضوع:

Recommended Posts

[quote][quote]دوستان به نظرتون حماس واسه ارتباطاتشون از چه تجهيزاتي استفاده ميكنه با توجه به اشراف اسراييلي ها به سيستم هاي مخابراتي در منطقه؟؟؟[/quote]
واکی تاکی. یه فرکانس مخصوص داره. دوستان اگه اشتباه می کنم لطفا ملتفتم کنید :mrgreen:[/quote]

بعید می دونم با واکی تاکی بشه یه ارتباط امن گرفت

نه کدگذاری و نه فرکانس بدردبخوری داره و شما می تونی به راحتی آن رو شنود بکنی

من فکر می کنم از ارتباطات مخابراتی خود اسرائیلی ها استفاده بکنی راحت تره، چون می تونه خیلی راحت با رمز پشت تلفن صحبت بکنی و هر چی می خواند بزنند تو سر و کله شون

در ضمن یه راه دیگه استفاده از بی سیم ها دستی و خودرویی روی فرکانس های بدردبخور هست

یعنی در کل واکی تاکی هم پارازیت خورش خوبه و هم شنودش راحته

یا علی

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote][quote][quote]دوستان به نظرتون حماس واسه ارتباطاتشون از چه تجهيزاتي استفاده ميكنه با توجه به اشراف اسراييلي ها به سيستم هاي مخابراتي در منطقه؟؟؟[/quote]
واکی تاکی. یه فرکانس مخصوص داره. دوستان اگه اشتباه می کنم لطفا ملتفتم کنید :mrgreen:[/quote]

بعید می دونم با واکی تاکی بشه یه ارتباط امن گرفت

نه کدگذاری و نه فرکانس بدردبخوری داره و شما می تونی به راحتی آن رو شنود بکنی

من فکر می کنم از ارتباطات مخابراتی خود اسرائیلی ها استفاده بکنی راحت تره، چون می تونه خیلی راحت با رمز پشت تلفن صحبت بکنی و هر چی می خواند بزنند تو سر و کله شون

در ضمن یه راه دیگه استفاده از بی سیم ها دستی و خودرویی روی فرکانس های بدردبخور هست

یعنی در کل واکی تاکی هم پارازیت خورش خوبه و هم شنودش راحته

یا علی[/quote]
ممنون

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote][quote]دوستان به نظرتون حماس واسه ارتباطاتشون از چه تجهيزاتي استفاده ميكنه با توجه به اشراف اسراييلي ها به سيستم هاي مخابراتي در منطقه؟؟؟[/quote]

داداش واكي تاكي كه مال بچگي هاي ما هست !
درست يادم نيست ولي فك كنم دونه 75 هزار تومن با شارژرش ميشد آخرشم بابام واسم نخريد ! :lol:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote][quote][quote]دوستان به نظرتون حماس واسه ارتباطاتشون از چه تجهيزاتي استفاده ميكنه با توجه به اشراف اسراييلي ها به سيستم هاي مخابراتي در منطقه؟؟؟[/quote]

داداش واكي تاكي كه مال بچگي هاي ما هست !
درست يادم نيست ولي فك كنم دونه 75 هزار تومن با شارژرش ميشد آخرشم بابام واسم نخريد ! icon_arrowd[/quote]
آخی :lol: یجا خونده بودم فرکانسش جداست و به راحتی نمیشه شنودش کرد,که اشتباه بود دیگه
بیا بریم خودم برات می خرم icon_arrowd

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[code]
دوستان به نظرتون حماس واسه ارتباطاتشون از چه تجهيزاتي استفاده ميكنه با توجه به اشراف اسراييلي ها به سيستم هاي مخابراتي در منطقه؟؟؟
[/code]

بیاین تخلیه اطلاعاتی بشین بچه ها خوب :mrgreen:
واکی تاکی مارک میدین چین ، جنس درجه یک icon_arrowd هرکی برده راضی بوده

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
نه به اینا که با دست خالی ار پی جی و نارنجک درست می کنند نه به عربستان که یه فشنگ هم تولید نمی کنه!!!!! :mrgreen: rolling_on_the_floor rolling_on_the_floor

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
به نظر من به دست اوردن فرکانس با تجهیزات امروزی 2تا3 ثانیه بیشتر کار نداره مهم رمز گشایی مکالماته وگر نه شهید همت به اون راهتی اون زمان عراق رو فریب اطلاعتی نمی داد چه برسه به امروزه که اگه گاف ندن تقریبا میشه گفت غیر ممکنه
این نظر منه[/img]

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
اين پست مربوط به راكت انداز بود به بيسيم گشيده شد
ما هم سوع استفاده كرده و راجع به يك موضوع از دوستا ن سوال ميكنيم
راجع به اسپري كه بعد از پاشيدن ان روي ورق فلز بعد از چند دقيقه ورق به راحتي خرد ميشد
يا در مراحل آخر كال اف ديوتي 4 بهد از پاشيدن اسپري روي طوري اطراف پايگاه به راحتي آن طوري را با دست كند . آيا دوستان راجع به آن اطلاعاتي دارند ممنون ميشم با ما هم در ميان بزارند.
در مورد سرچ كردن طريقه ساخت TNTيا غيره مبادا اين كارو بكنين وگرنه بچه هاي اداره شب ميان سراغتون ميبرنتوت هيعت براي عزاداري از ما گفتن از شما نشنيدن .

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
خوب یک دستیگره هم تهش جوش میدادن بهتر بگیرن
خیلی جالب بود..جدی یه لحظه شوکه شدم فکرش هم نمیکردم
خدا کمکشون کنه :mrgreen:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
ساخت یه همچین چیزایی تو زمان جنگ و شرایطی مثل اونا خیلی بدرد میخوره
یه فکر میخاد و تجهیزات ساده که درست شه
اون قسمت چوبی بعد شلیک نمیسوزه یا بعد هر شلیک دور انداخته میشن

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[size=18]ولی فک کنم بهترین سلاح بذا بچه های حماس قناسه یا همون SVD خودمونه
خیلی بدردشون میخوره
تاثیر روانیش هم بیشتره[/size]
:mrgreen:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
شاید یکی از بهترین کارهایی که می تونن بکنن و با همین وسایل هم شدنی هست دو کلاهکه کردن ارپی جی هاشون هست این می تونه قدرت نفوذ اونها رو بالا ببره.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
باعثه تعجبه که اجازه دادن خبره یک همچین ابداعی پخش بشه.انشاءا... که نمونه های بهتریرو جایگزین کردند که این نمونه ها مهره سوخته شده و قابله روئیت :mrgreen: rolling_on_the_floor rolling_on_the_floor

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.