najaf47

مصلحی وزیر اطلاعات : در موساد نفوذ ‌کرده ایم

Recommended Posts

پس اگه محافظ داشتن یعنی کارشونو درست انجام ندادن این که شد عذر بد تر از گناه
شرمنده از لحاظ امنیتی وضع کشور خراب هست شعار زیاد میدیم
دیروز تو اکباتان جلوی چشم من کیف یک دختر رو زدن کتکش زدن همه نگاه کردن منو دوستم فاصله داشتیم تا رفتیم دنبالشون در رفته بودن
1 ساعت قبل از جنایت میدون کاج من اونجا بودم تو روزه روشن 20 دقیقه واستی طرف جون بده مامور واسته نگاه کنه این کجاش امنیت هست
جلو کلانتری تو انقلاب تو یکی از فرعی ها پسره جلو کلانتری دخترره رو زد حسابی ما از ته کوچه رسیدیم درفت مامور کلانتری نگاه میکرد
تو روزه روشن رفیقم و دادششو با قمه خفت کردن همه چیشونو گرفتن کلانتری ثبت نمبکرد میگفت امارمون بد میشه
عزیزان شما توایران زندگی نمیکنین مردم گشنه هستن اگه بدونین روزی چند نفر رو میبینم تو اشغالها میگردن دنباله لباس و خوراکی سرمونو زیر برف نکنیم
من از جوان های همین ایرانم و عاشق ایرانم دلم میسوزه اینجا میگم شاید یکی خوند ترتیب اثر داد

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
متاسفانه بعد از فتنه سال پیش به خاطر پراکندگی موضوعات کمی از امنیت عمومی و روانی جامعه کاسته شد و بستری برای بسیاری مهیا ولی ذکر چند نکته پراکنده بد نیست :

1.به نظرم در مورد استاد شهریاری مثلا رانندشون وظیفه محافظت را هم به عهده داشتن چون همسرشون گفت راننده بعد از حضور موتورسوار کنار ما به آقای شهریاری گفتند سریع از ماشین پیاده بشید( یعنی حفاظت بوده ولی فقط تا این حد قبل از این اتفاقات)

2."وي در پاسخ به اين سؤال كه آيا جمهوري اسلامي به جاي طرح شكايت در مجامع بين المللي كه به دليل نفوذ صهيونيست‌ها به جاي نمي‌رسد، [b]با رژيم صهيونيستي مقابله به مثل خواهد كرد[/b]، گفت: [b]در مقابله با اقدامات اطلاعاتي رژيم صهيونيستي [color=red]دقيقا و قطعا[/color] مقابله‌هاي اطلاعاتي و [color=red]اقداماتي[/color] خواهيم داشت. "[/b]

3.من بارها گفتم در این فروم، کشور ما یک کشور کاملا منحصر به فرد هست، بعید میدونم در هیچ کشوری به اندازه کشور ما مزدور وجود داشته باشه (از همه طیف هایی که روزی از این کشور منحصر به فرد و با یک ایدئولوژی منحصر به فرد ضربه خوردن و البته بیشتری دشمن و دشمنی ها حتی همسایه های به ظاهر دوستش و همه هم میدونیم آدمی ظرفیت محدودی داره و حالا با کنار هم گذاشتن همه اینها و ضعف منابع و همه مسائل دیگه نمیشه انتظار داشت خون از بینی کسی در این کشور سرازیر نشه - در نظر بگیرید مثلا ایران بخواد در کشوری غربی عملیاتی انجام بده، یکی از سهلترین و بهترین منابعی که سرویسهای جاسوسی اونها در اختیار دارن یعنی مزدوران همزبانی که کاملا با شرایط کشور ما آشنا هستند و مورد اطمینان و سالها در این کشور زندگی کردند به نظرتون چقدر ما مشابهش را در اونجا میتونیم پیدا کنیم؟!! یک غربی که بخواد به کشور خودش خیانت کنه که هیچ جنایتی در حق مردمان خودش انجام بده...میدونم، هست ولی نه به اندازه ایران

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]عزیزان شما توایران زندگی نمیکنین[/quote]

آره ! من می خوام عید برم سیاره ی زیزی گولو اینا! شما نمیای؟!

دوستان اگر یادشون بیاد در تاپیک ترور شهید شهریاری بنده یکی از اولین منتقدان بودم! دلیل هم این نیست که امنیت نباشه! دلیل اینه که ما انتظار داریم! توقع داریم از نظام اطلاعاتی کشور که در بحث پیشگیری از این مسایل قوی تر عمل کنه!
در مورد امنیت هم باید بگم بنده شخصا هر چند که تو یه شهر کوچیک زندگی می کنم اما از لحاظ امنیت تا حالا هیچ مشکلی نداشتم!

این به نظر من به خود مردم هم بر می گرده! حالا ما که اوایل انقلاب نبودیم اما خب با تعاریفی که شنیدیم و خوندیم ! این طور بر میاد که همکاری با نیروهای امنیتی اوایل خیلی بیشتر بوده! الان اگه کسی بخواد زنگ بزنه 113 و مورد مشکوکی رو اطلاع بده همه یه انگی بهش می زنن یا چاپلوس و غیره و ذالک خطابش می کنن! هنوز صحبت امام رو کسی یادش نرفته (نقل به مضمون!) : «همه باید اطلاعاتی باشید!»

همه ی مردم باید واقعا احساس مسئولیت کنن! و گرنه اگه یه میلیون نیروی رسمی امنیتی هم داشته باشیم کفاف نیازهای کشوری به این پهناوری و با این همه دشمن رو نمی ده!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
اذرخش جان من هم میام اونجا شاید از این تهران بی درو پی کر بهتر باشه
واقعا چند سال پیش وضع امنیتیمون بهتر بود
چندتا مثال زدم مو لا درزش نمیره
اذرخش جان شما کدوم شهری؟
تو میدون سعادت اباد بعد 20 دقیقه نباید 110 بیاد این نیومدن یعنی همه چی کشک
یک سری جون دمه خونه ما نشسته بودن گراس میکشیدن اومدم بگم بلند شین برین یک جا دیگه دیدم طرف چاقو داره این قضیه ماله وسط شهر هست نه حلبی اباد
این قدر امنیت کم شده که خانوما تو کیفشون کارد اشپز خونه میزارن
اینجا ایران است صدای منو از تهران میشنوید

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]اسم ترس نمیشه روش گذاشت !!!!!!!!! عجب ! [/quote]

هه ! الله اکبر

اقا شما درستشو بگو !

ببین من عادت کردم طبق روال مرسوم اطلاعاتی امنیتی نظامی صحبت میکنم

یادمه چند سال قبل سعید گیر داده بود نباید بگم واواک ترور کرده گفتم باشه میگم تصفیه کرد

والا من خداییش ترجیح میدم از اصول خواص پیروی کنم نه عوام با گرایش ناسیونالیستی و جهت دار

بعدم ، ترس مگه عیبه ؟ ادم احمق فقط نمیترسه !

ترس داریم تا ترس ، یکی هست از سیاهی میترسه یکی از این میترسه که فردا روزی باید جوابگوی خون نیروهای زیردستش باشه تو اون دنیا
[quote]

پس اگه محافظ داشتن یعنی کارشونو درست انجام ندادن این که شد عذر بد تر از گناه [/quote]

واواک معمولا کمتر لو میده اما دو سه فیلم اخیری که با کمک اونا در ایران ساخته شده مشخصا نشون داد که در مواردی سرتیم های حفاظت رو هم ترور کرده بودن ....

کلا من دیگه چیزی نمیگم ، حوصله دنگ و فنگ ناسیونالیستی الکی ندارم

یا حق

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]
اذرخش جان من هم میام اونجا شاید از این تهران بی درو پی کر بهتر باشه
واقعا چند سال پیش وضع امنیتیمون بهتر بود
چندتا مثال زدم مو لا درزش نمیره
اذرخش جان شما کدوم شهری؟
تو میدون سعادت اباد بعد 20 دقیقه نباید 110 بیاد این نیومدن یعنی همه چی کشک
یک سری جون دمه خونه ما نشسته بودن گراس میکشیدن اومدم بگم بلند شین برین یک جا دیگه دیدم طرف چاقو داره این قضیه ماله وسط شهر هست نه حلبی اباد
این قدر امنیت کم شده که خانوما تو کیفشون کارد اشپز خونه میزارن
اینجا ایران است صدای منو از تهران میشنوید
[/quote]

اینا رو بفرستشون بیاد خورموج ما!!
نمی دونم پارسال بود یا همین امسال! تو خیابون اصلی شهر کیف کولی یه دختر مدرسه ای رو زدن!! یه هیجان باحالی تو شهر درست شد! سر سه سوت گرفتنشون!! :mrgreen:

بابا ما که مردیم از بی هیجانی!! اینشالله میام تهرون شما زندگی می کنیم! ببنیم چطوره!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
دوستان lord_alone_dark هم حق داره
فعاليتهاي نيروهاي اطلاعاتي هميشه پنهاني بوده بخاطره همينه در بعضي مواقع كساني كه در مورد اين مسايل اطلاع چنداتي ندارن يخورده كم لطفي ميكنن
بعنوان مثال اگه يكي از اعضاي نيروي انتظامي يا سپاه يا ارتش يه هر علتي شهيد بشه توتمام رسانه ها ميشه سرخط خبرها ولي كدوممون از تعداد شهداي اطلاعاتي كه بي صدا معلوم نيست تو كدوم عمليات شهيد ميشن و حتي خانوادشون هم از نحوه شهيد شدنشون بيخبره خبر داره و بخاطره همين مجاهدت هاي خاموششونه كه به سربازان گمنان امام زمان مشهور شدن

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
واقعا جای تبریک داره و به امید موفقیت بیشتر برای آینده و همین طور عملیات متقابل که شاید از بعضی جنبه ها برای ما راحت تر باشه یا سخت
ولی دیگه یه مدت بود این مسائل شهادت دانشمندان رفته بود رو اعصاب
یه سری غفلت هایی هم از طرف ما صورت گرفته مثلا اون روزی که گفتن اردشیر حسین پور این پیشرفا کشتن ما گفتیم اسرائیل از تسلط اطلاعاتی زیادی در ایران برخوردار نیست (من همیشه گفتم این مار 2 سر ما دست کم می گیریم)ولی حالا می بینیم که شبکه هم زده دیگه باید حواسمون جمع باشه که الان تمرکز موساد بیشتر روی ایران لبنان و دست به هر کاری می زنه
این رئیس جدیدشونم که آمده گرچه در سیاست های کلی خیلی تاثیر نداره ولی آدم خطرناکی به نظر می یاد به امید عملیات های پیش گیرانه و البته تهاجمی
ولی از بچه های اطلاعت خیلی ها معلول شهید شدن ولی نامی ازشون نیست نباید زیاد هم کم لطفی کرد

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
درد اينه كه اگر هم كار بكنند بازم توقع بالا هست شما مي دونيد در سال براي گشت احتيات در كل سطح شهر تهران نيروي هاي عملياتي (نيروي هاي جز البته به همراه سرگروه و زير نظر مسئول عمليات ) چند بار ميرن بيرون توي سطح شهر تازه اين نيروها رسمي هم نيستن . اينقدر عيد و روز خاص هست كه نميشه گفت حتي عاشورا هم به عزاداري نميرسن .

(((قصد توهين به بچه هاي سايت را ندارم و اگر كسي هم فكر ميكنه توهيني بهش شده پيشاپيش معذرت مي خواهم))).

شما همچين حرف ميزنيد كه هركي ندونه فكر ميكنه در صدر همه امور هستين.
واژه ميهن پرستي با ناسيوناليسم از بنيان فرق داره و خوب نيست آدم همش بخواد از ديد خواص به امور و زندگيش نگاه كنه چون بين خودش و مردم كنارش فاصله اي بي معني ايجاد ميكنه و خود همين خطا در دادهاست اونجاست كه نيازمند اطلاعات ديگران ميشه مثل برخي خواص .

فكر نميكنم مسئله مواد مخدر به وزارت اطلاعات مربوط باشه كه نيازمند سرزنش باشن ولي بازم در اين مورد نيز تيم هايي كار مي كنند ولي هزاران مورد وجود داره و فقط همين يكي نيست بعضي موضوعات طولاني مدت و بعضي بايد در سريعترين فرصت ممكن انجام شوند بسته به جو جامعه هم هست به طور مثال مسئله مواد يه مسئله طولاني مدت است و مسئله شركتهاي هرمي كه پول مردم را از كشور خارج مي كردن و يا با حقه باعث ثروتمند شدن بعضي افراد خاص مي شدند يه مسئله در اولويت بود اونهم در زماني كه دولت سعي در آماده كردن طرحي براي تحول در نظام اقتصادي جامعه داشت (كاري به درست و يا نادرست بودن اين برنامه ندارم و يا اينكه زيرساخت هاي آن فراهم نبود و يا بود ندارم) اگر كمي دقت كنيد مي بينيد كه بعضي مسائل در اولويت هستند ولي در مورد مسئله مواد مخدر اين يك مسئله چند قطبي است يك قطب نيروي انتظامي و پليس مبارزه با مواد مخدر در قطب بعدي مجلس و دستگاه قضا قرار داردو در قطب بعدي اطلاعات و قطب بعدي قوه مجريه (هرچند كه نيروي انتظامي زير نظر دولت باشد ولي اگر عظم كافي در دولت وجود نداشته باشد پليس كاري از پيش نمي برد كه الحمدلله وجود دارد و با افزايش بوجه اين نيرو كمك به تجهيز آن و با به وجود آمدن پليس مرزي نقطه قوتي در برابر قاچاقچيان مواد به وجود آمده)..

و براي اينكه بدونين در همين عيد شعبان گذشته در تهران با همت همين بچه هاي اطلاعات بمبهايي در تهران پيدا خنثي و عواملش دستگير شدن .

از دوستان مي خواهم لطفا قبل از نوشتن مطالب خود كمي بيشتر در مورد آنها فكر كنند .
بازم مي گم قصد توهين به هيچكس را ندارم و اگر كسي از نوشته هاي من ناراحت شد از ايشان معذرت را مي خواهم.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
دستت درد نكنه نجف جان خوشحال شدم كه دوباره در سايت ميبينمت.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
بسم رب شهدا
متاسفانه توی ایران پلیس های نیروی انتظامی که در کلانتریها مشغول هستن اموزش درست وحسابی نمیبینن به غیر از نیروهای ویژه و یگان ویژه که اموزش میبینن. من در چند مورد شاهد بودم که افسر مسئول حتی بلد نبوده اسلحش رو از حالت ضامن خارج کنه وقتی نیروی انتظامی با مدرک دیپلم نیرو استخدام میکنه بدون هیچ اموزش و علمی همین میشه که یک پلیس که نشان امنیت جامعه هست بلد نیست در مواقع حساس چجوری رفتار کنه واز تجهیزاتی که داره چجوری ودر چه شرایطی استفاده بکنه
امیدوارم دقت نظر بیشتری در این خصوص صورت بگیره

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
دوست عزیز جناب ارنستو نمیدنم واسه این موارد جوابی بدم یا نه ؟ هر چند خودت اگر بخوایی جواب خودت رو بدی فکنم خیلی بهتر بتونی !

این جور صحبت کردن میگن بازی با کلمات ! بگذار بازش کنم که روش کار خیلی ها هست ....

[b]مفاهیم به کار گیری کلمات و القاء اون [/b]

[quote]
به جز معدودی اونم با درخواست خودشون به صورت محسوس ندارند و بقیه مشخصا یا نامحسوس و محسوس یا فقط نامحسوس مواظبشون هستند نه فقط به خاطر ترس ترور بلکه چند ترس دیگه[/quote]

فعل ترس در صحبت شما به معنی ضعف و فرار از مردن هست ، درصورتی که و ما داریم در مورد امنیت جان و ارزش اون صحبت میکنیم ... نه ترس از مردن

[quote]
بعدم ، ترس مگه عیبه ؟ ادم احمق فقط نمیترسه ! [/quote]

اینجا مفهوم ترس معنایی دیگه پیدا میکنه که بهش میگن احتیاط ، و عقل سلیم

[quote]ترس داریم تا ترس ، یکی هست از سیاهی میترسه یکی از این میترسه که فردا روزی باید جوابگوی خون نیروهای زیردستش باشه تو اون دنیا[/quote]

درسته و خودتون تا حدودی جواب خودت رو دادی ترس در هر جایی معنا و مفهوم خودش رو داره

.....

[quote]پس اگه محافظ داشتن یعنی کارشونو درست انجام ندادن این که شد عذر بد تر از گناه[/quote]

مطمئن باش کم کاری صورت نگرفته چون تمام این حوادث در لحظه صورت میگیره شما نوع ترور رو برسی کن ببین به چه شکل بوده ... هر چند شاید سوال بشه که باید در نطفه عملیات خفه بشه که این سوال به نظرم بجا هست اما قبلا گفتم میزان این دست تعرضات کم نیستند و اخر یه جایی تلافات رخ خواهد داد ...

[quote]دیروز تو اکباتان جلوی چشم من کیف یک دختر رو زدن کتکش زدن همه نگاه کردن منو دوستم فاصله داشتیم تا رفتیم دنبالشون در رفته بودن[/quote]

امنیت جامعه ووووووو کیف قاپ زدن که بخشی هم به خودمون و نیروی انتظامی بر میگرده در شهری ( منطقه ) که زندگی میکنیم میزانش متفاوت هست! و فقط در ایران ما نیست در همه جوامع این ناهنجاری شکل میگیره و " خواه نا خواه " این معضل و ناهنجاری تا حدودی طبیعی هست ... بیشتر بر کیفیت عمل و تعداد موارد قابل بحث هستند !

نکته اینکه این دست موارد و معضلات شهری رو با امنیت در حوزه سیاسی و ملی باید تفکیک قائل بشیم هرچند شاید به طور غیر مستقیم با هم در ارتباط هستند .

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
با سلام
چیز جالبی که در کار اطلاعاتی در تمام دنیا وجود داره اینه که معمولا خیلی از کارها رسانه ای نمیشه و کسی خبری از اونا نداره. قسمت عمده این کارهای غیر علنی هم معمولا موفقیت ها هستند چون در یک کار اطلاعاتی هر موفقیت آجری برای بالا بردن دیوار پیروزی اطلاعاتی است و در صورتی که رو بشه خیلی راحت مورد هدف قرار میگیره.
داستان عین بازی شطرنج هستش که تمام موفقیت های کوچک پیش زمینه ای برای موفقیت نهایی هستند و هر جایی که موضوع لو بره طرف مقابل میتونه اقدامات مقابله ای رو شروع بکنه.
البته همواره باید به فکر برنامه اطلاعاتی طرف مقابل هم بود ، چون اونا هم همین رفتارو دارن.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
امین جان فکر کنم شما بیش از حد جملات منو مغرضانه میدونی

والا به جان هرکی که میپرستم عمرا موقع نوشتن جملاتم اصلا به این معانی که گفتی فکر نکردم

جالبه /////

ادم هرچیزی که به ذهنش میرسه رو نباید بگه
شک نداشته باش اگر این معانی به نظرم میرسید حسابی خدمت واواک میرسیدم ولی نرسید و شما بی جهت داری تهمت میزنی

هرچند بدون هیچ تررررررسی میگم نصف کارای امنیتی در جهاننننننننننننننننننن از سر ترس هست

ترس از دست دادن منافع
ترس کشته شدن
ترس کشته شدن و از بین رفتن یه ستون

هرجوری دلتون میخواد برداشت کنید ولی حرف من دو تا نمیشه

شک هم نکنید که بنده ناسیونالیستی تحلیل نخواهم کرد هرگز

منظور از ترس نیروهای اطلاعاتی در کل دنیا بود این شما عزیزان هستین که فکر میکنید فقط ایران مرکز جهانه

یا حق

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]پس اگه محافظ داشتن یعنی کارشونو درست انجام ندادن این که شد عذر بد تر از گناه
شرمنده از لحاظ امنیتی وضع کشور خراب هست شعار زیاد میدیم
دیروز تو اکباتان جلوی چشم من کیف یک دختر رو زدن کتکش زدن همه نگاه کردن منو دوستم فاصله داشتیم تا رفتیم دنبالشون در رفته بودن
1 ساعت قبل از جنایت میدون کاج من اونجا بودم تو روزه روشن 20 دقیقه واستی طرف جون بده مامور واسته نگاه کنه این کجاش امنیت هست
جلو کلانتری تو انقلاب تو یکی از فرعی ها پسره جلو کلانتری دخترره رو زد حسابی ما از ته کوچه رسیدیم درفت مامور کلانتری نگاه میکرد
تو روزه روشن رفیقم و دادششو با قمه خفت کردن همه چیشونو گرفتن کلانتری ثبت نمبکرد میگفت امارمون بد میشه
عزیزان شما توایران زندگی نمیکنین مردم گشنه هستن اگه بدونین روزی چند نفر رو میبینم تو اشغالها میگردن دنباله لباس و خوراکی سرمونو زیر برف نکنیم
من از جوان های همین ایرانم و عاشق ایرانم دلم میسوزه اینجا میگم شاید یکی خوند ترتیب اثر داد[/quote]

داداش آتیشت خیلی تنده وایسا با هم بریم ! :mrgreen: ( چی گفتم !)
نگاه کن این حرفی که میزنی یعنی چی ؟؟
یعنی باید سر هر خیابون یه مامور وایسه که جلوی کیف قاپی رو بگیره ! اگه رفیقت رو خفت کردن خودش باید یکم عقل داشته باشه که غمه در بیاره به حساب طرف برسه اینجا که وقت خالی بازی نیست که بگیم پلیس بیاد منتظر بمونیم تو این مواقع یه باتوم تلسکوپی راهشه اگه نداره بگو واسش پست کنم میگی لابد اینجا جنگله ، بله جنگله اگه مواظب نباشی هیچ کس دستت رو نمیگیره قبول دارم کوتاهی هست ولی این حرفای شما یکم تخیلی ! icon_arrowd
داداش این گرسنگی مردم چه ربطی به وزارت اطلاعات داره ؟؟؟؟
واقعا یک سری دوستان باید رو حرفاشون یه تامل کوچیکی بکنن من با این سنم خجالت میکشم این حرفا رو بنویسم ولی دوستان خودشون وقتی پای کامپیوتر میشینن جو نگیرتشون حرفای بی حساب بزنن !
در ضمن اینجاس که باید به پلیس زنگ بزنی تا بیان این عمله ها رو جمع کنن نه خودت بری !

samalizade جان یعنی پلیس بلد نیست از اسلحش استفاده کنه ، بابا بیخیال اینقدر حرف بیخود نگین !

سجاد و وافن عزیز متشکرم که حرفایی که میخواستم رو زدین ! :lol:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
مهمان
این موضوع نسبت به پاسخ بیشتر بسته شده است.

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.