TNT

ناوچه گشتی روسیه کلاس Svetlyak

امتیاز دادن به این موضوع:

Recommended Posts

ناوچه خوبيه.وجود يه همچين كشتيه مجهزي به غنوان فرماندهي مرزباني دريايي در درياي عمان لازمه.(براي مقابله با قاچاقچيهاي مواد مخدر٬سوخت و...)
در ضمن آيا ممكنه روسيه تكنولوژي ساخت اين ناوچه رو به ايران بفروشه؟(يه چيزي تو مايه هاي ساخت تحت ليسانس!)

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]ناوچه خوبيه.وجود يه همچين كشتيه مجهزي به غنوان فرماندهي مرزباني دريايي در درياي عمان لازمه.(براي مقابله با قاچاقچيهاي مواد مخدر٬سوخت و...)
در ضمن آيا ممكنه روسيه تكنولوژي ساخت اين ناوچه رو به ايران بفروشه؟(يه چيزي تو مايه هاي ساخت تحت ليسانس!)[/quote]
با سلام
دوست عزیز
روسیه الان هیچ گونه وسیله نظامی به ایران نمی فروشد چه برسد به انتقال تکنولوژی!
الان با توجه به وضعیت آبهای ساحلی ایران حداقل سه یا چهار عدد ناوچه سریع با این ابعاد لازم است تا مرزهای آبی ایران از پاکستان تا عراق را تحت کنترل داشته باشند و برای پشتیبانی برای قایقهای سریع ایران که الان وظیفه بازرسی را به عهده دارند اقدام کنند.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote][b]من از دوستان خواهش میکنم ترجمه رو صرفاً با استفاده از نرم افزار یا امکاناتی مانند گوگل انجام ندید! هم خودتون خسته می شید هم نتیجه یه ترجمه داغون میشه ! این قدر داغون که با یه نگاه میشه فهمید که جملات از هم گسیخته نتیجه سرهم بندیه و نه ترجمه [/b][/quote]

[color=blue]استاد گرامی من مترجم زبان انگلیسی نیستم و مسلما محفوظاتی در حد معمولی دارم و استفاده وسایلی از قبیل دیکشنری و نرو افزار های کمکی اجتناب ناپذیره اینکه شما با یک نگاه تشخیص دادین که این متن فقط یک کپی و پیست در گوگله این نشان از نگاه نافذ شماست ولی اگر قدری تامل بیشتری داشتین و بادر دست داشتن لینک منابع یک امتحان ساده میکردین از هم گسیختگی را انجا مشاهده میکردین لذا من منکر اشتباهات متن نیستم و اینم بر میگردد به قصور از من و از دوستان هم همیشه تقاضای همکاری داشتم ولی زیر سوال بردن تلاش دیگران کار خوبی نیست . [/color]

از نظر لطفی که به من داشتی هم ممنون

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote][quote][b]من از دوستان خواهش میکنم ترجمه رو صرفاً با استفاده از نرم افزار یا امکاناتی مانند گوگل انجام ندید! هم خودتون خسته می شید هم نتیجه یه ترجمه داغون میشه ! این قدر داغون که با یه نگاه میشه فهمید که جملات از هم گسیخته نتیجه سرهم بندیه و نه ترجمه [/b][/quote]

[color=blue]استاد گرامی من مترجم زبان انگلیسی نیستم و مسلما محفوظاتی در حد معمولی دارم و استفاده وسایلی از قبیل دیکشنری و نرو افزار های کمکی اجتناب ناپذیره اینکه شما با یک نگاه تشخیص دادین که این متن فقط یک کپی و پیست در گوگله این نشان از نگاه نافذ شماست ولی اگر قدری تامل بیشتری داشتین و بادر دست داشتن لینک منابع یک امتحان ساده میکردین از هم گسیختگی را انجا مشاهده میکردین لذا من منکر اشتباهات متن نیستم و اینم بر میگردد به قصور از من و از دوستان هم همیشه تقاضای همکاری داشتم ولی زیر سوال بردن تلاش دیگران کار خوبی نیست . [/color]

از نظر لطفی که به من داشتی هم ممنون[/quote]

نه قصد من و نه داش علی و نه مدیر بخش اخبار نادیده گرفتن زحمتهای شما نیست. هر کدوم توصیه ای داشتیم برای بهبود جایگاه شما در فروم و جایگاه فروم در نت فارسی.

شما زحمت زیادی کشیدید و ازتون تشکر میکنم ولی ادامه اینطور ترجمه هایی به جایگاه خدتون لطمه میزنه .....
اینجا هم مثل هر فروم دیگه ای بخش مدیران داره که میشینن اوضاع فروم رو بررسی میکنن و ذکر خیری هم اونجا میشه از کاربرا ....

کلاً اینکه شما در مورد ناوچه پست بدید یا ندید زیاد برای فرق نمیکنه چون در بعد دریایی فقط اژدر و موشک ضد کشتی دوست دارم....

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote][quote]نيروي دريايي روسيه هم داره خفن ميشه[/quote]

همین جوریش خفن ! نیروی دریایی روسیه دومین نیروی دریایی جهان میباشد که 170 هزار نفر نیرو دارد. این نیرو از 93 زیردریایی مختلف ، یک ناو هواپیمابر ، 5 رزمناو ، 17 ناوشکن ، 15 ناو محافظ ، 55 کشتی گشت ساحلی ، 95 کشتی گشت نزدیک ساحلی ، 10 کشتی آبی- خاکی و ... استفاده میکنه ![/quote]
:mrgreen:
اولین نیروی دریایی دنیا نیروی دریایی ایالات متحد هست
دومیش ....
نیروی سپاه تفنگ داران دریایی امریکا !
بعد به نیروهای دریایی مثل روسیه انگلستان و فرانسه می رسیم
علت این قضیه هم
8 ناو هلیکوپتربر و 3 ناو هواپیمابر سبک سپاه تفنگ داران دریای امریکا هست
البته با بودجه خرکی(B)B)icon_arrowd:lol:) دوستان هزینه می کنن نمی بود عجیب بود!
کلا روسیه وقتی دید امریکا هزینه های وحشتناکی که از توان اتحاد شوروی خارجه برای نیروی دریایی می کنه یه مقداری تلاش به تدافعی کردن خودش و صرفا حرف برای گفتن داشت کرد نمونش هم پروژه سری کیروف بود که از پس حمایت مالی همون هم بر نیومد:lol:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]...
22 رزمناو
...[/quote]
[align=justify]به نظر من در كلاس بندى اين آمار اشكالى وجود داره. وگرنه اين تعداد رزمناو اصلاً بعيد مى دونم در طول جنگ جهانى ساخته شده باشه٬ چه برسه به الآن!! به علاوه٬ نيروى دريايى روسيه داراى زهرآگين ترين سلاح ها هست. [size=11][color=olive][b]زيردريايى هاى روسى[/b][/color][/size]٬ [size=11][color=brown][b]اژدرهاى مخوف[/b][/color][/size] آن ها و [b][color=red][size=11]كَُشنده ترين موشك هاى ضدسطحى جهان[/size][/color][/b] در اختيار اين نيروست و در اين زمينه خود آمريكايى ها هم اعتراف مى كنند كه [i][size=13]به امر شريف لنگ اندازى پيش زرادخانه سطحى و زيرسطحى روسيه مشغول هستند[/size][/i]!
ناو هواپيمابر فعال در روسيه در حال حاضر يكى هست امّا لازم است بدانيد يك ناوهواپيمابر رو به هند فروخته اند٬ يك ناوهواپيمابر نيمه تمامشون رو(بعد از فروپاشى شوروى) چين بلند كرد٬ دو تا هم كه الآن دارند از فرانسه تحويل مى گيرند. درسته كه با فاصله ى زياد از نظر استعداد رزمى آمريكا در صدر قرار گرفته امّا در صورتى كه روسيه حيات خودش رو در معرض تهديد جدّى ببينه كه بخواهد از تمام توان رزمى دريايى اش در مقابل آمريكا استفاده كنه٬ قطعاً كه آمريكايى ها شانس بسيار كمى براى فرار از مهلكه دارند و تلفات سنگينى خواهند داد.[/align]

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
دستت درد نكنه ورودتونم تبريك ميگم
روسيه در بخش زير سطحي ميشه گفت حرفي داره بزنه در بقيه موارد بيشتر يك نيروي دريايي تدافعي هستش
تا تهاجمي در بخش الكترونيكم همچين پيشرفتي نكردن ميشه گفت بيشتر دارن ازبيرون خريد ميكنن تا در داخل توليد كنن

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
ببخشید این سوالو میکنم اون توپی که جلو ناو هست اتوماتیک هست؟
یا اینکه از داخل کنترل میشه؟
یا یه اپراتور میخاد واسه شلیک اونم پشته توپ؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote][quote][quote]نيروي دريايي روسيه هم داره خفن ميشه[/quote]

همین جوریش خفن ! نیروی دریایی روسیه دومین نیروی دریایی جهان میباشد که 170 هزار نفر نیرو دارد. این نیرو از 93 زیردریایی مختلف ، یک ناو هواپیمابر ، 5 رزمناو ، 17 ناوشکن ، 15 ناو محافظ ، 55 کشتی گشت ساحلی ، 95 کشتی گشت نزدیک ساحلی ، 10 کشتی آبی- خاکی و ... استفاده میکنه ![/quote]
:mrgreen:
اولین نیروی دریایی دنیا نیروی دریایی ایالات متحد هست
دومیش ....
نیروی سپاه تفنگ داران دریایی امریکا !
بعد به نیروهای دریایی مثل روسیه انگلستان و فرانسه می رسیم
[/quote]

[b]رنکینگ توان نظامی 10 ارتش برتر جهان در سال 2010[/b]

رتبه / کشتی / هواپیما / پرسنل نضامی / هزینه نظامی / کشور

1/ USA/ $515 Billion/ 1,385,000/ 22700 /1600

2 /China / $59 Billion / 2255000 / 2400 /760

3 / Russia / $43 Billion / 1245000 /6500/ 525

4 /India/ $33 Billion /1325000/ 1250 /145

5 / UK / $53 Billion/ 195000 / 2670/ 140

6 / France / $62 Billion / 22500 / 1700/ 135

7 / Germany / $46 Billion / 25000 / 1100 /130

8 /Brazil / $24 Billion / 287000 / 1650/ 80

9 /Japan /$44 Billion /378000 / 2700 /150

10/ Turkey/ $31 Billion / 541000 / 1530/ 180

[align=center][img]http://fmiyar.com/wp-content/uploads/2010/09/world-military-strength-01.jpg[/img][/align]

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
ایران هجدهم هست.
ولی با توان داخلی خودش نه مثل خیلی از بقیه کشورها که روی پیرهن آمریکایی یه کت فرانسوی و یه شلوار روسی می پوشن.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.