sokuteasemuni

شاهد 278؛ جت رنجر بومی سپاه + عکس

Recommended Posts

[quote]با سلام
دو تا سوال داشتم
اینکه ما الان چند درصد از این بالگرد رو خودمون تولید می کنیم ؟
حرف اون دوست عزیزمون در موزد موتورهای رویز رویس و تعداد آنها تا چه حدی درست می باشد ؟
اگر واقعا محدود به این تعداد باشیم مشکل اورهال و جانشینی موتورها رو در آینده خواهیم داشت.[/quote]

شما نگران نباش. اگه تونستن دفعه ی قبل با واسطه موتور وارد کنن، حالا هم میتونن.
وقتی هم که شاهد 278 رو برای صادرات گذاشتن، یعنی این که میزان زیادیشو خودشون میتونن بسازن و قطعات پیچیده و سختش رو هم میتونن وارد کنن.

[url=http://www.modlex.ir/cgi-bin/store.pl/page=product.html/pid=MXF09-000050]لینک صفحه صادرات شاهد 278[/url]

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]اپرا جان هر دومون داريم يك چيز رو ميگيم ، منم گفتم که برای تبدیل به یکی هلیکوپتر که پایش جنگی باشه باید تغییرات زیادی بکنه دقیقا همونی که شما فرمودید !

ممد جان من گفتم هلیکوپتر شاهد 278 نمیشه روش راکت یا مسلسل بست ؟ من اصلا کاری با یکی دو تا راکت ندارم ، چون تو کارهای ترابری هم میتونه ازشون در صورت نیاز استفاده کنه و الان روی هلیکوپترهای ترابری تو جهان این کار انجام میشه ، خودمونم این کار مسلح کردن رو روی بالگردهامون انجام میدیم ! ولی بحث من سر اینه که میگم این هلیکوپتر برای تبدیل شدنش به یک هلیکوپتری که توان ضد تانک و .... رو داشته باشه به صرفه نیست ! و باید تغییرات زیادی بکنه که میشه یه طرح دیگه ، کسی با حرفای من مشکل داره تا توضیح بیشتری بدم ؟! والسلام .... !

صدرا جان من تا شروع کردم به نوشتن شما پست دادی ! من همه حرفات رو قبول دارم فقط نکته اینه که من نیازی نمیبینم که این هلیکوپتر ترابری بخواد ماهیتش تغییر کنه چون خودمون شاهد 285 رو داریم ! [/quote]
كاملا با حرفات موافقم مهدي جان . دقيقا درست ميگين . :mrgreen:
صدرا جان دوستان اومدن اينجا چيز ياد بگيرن . شما هم كه مادرزاد اين چيزا رو بلد نبودي .
اگه همين صحبتهاي ساده انگارانه دوستان نبود شما و بقيه دوستان نيازي به توضيح نمي ديدين و اونها هم توي ندونستن خودشون ميموندن .
با تشكر از صدرا . مهدي . اپرا . محمد و بقيه دوستان شركت كننده در بحث .

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
آقا صدرا يادم رفت بپرسم اين عكس چيه كه گذاشتي ؟ خودمون ميسازيم ؟!؟!؟!!؟

اسي جون ما كوچيكتيم .

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
ممد جون من فكر كردم منظور شما از شاهد مسلح با راكت انداز شاهد 285 هست میدونستم که شاهد 278 مسلح به راکت انداز میشه ولی چون شما ذکر نکرده بودید کدوم شاهد اونو گفتم! :mrgreen:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]جسارتا" دوستان برن تحقیق بفرماین که این قطعه زیر رو چند تا کشور تو دنیا تولید میکنن بعد به صندلی و مباحث ایمنی و چه میدونم قیافه و .... گیر بد[/quote]

Sadra جان خودت توجه کن ببین چی میگی؟؟
چون ما با زحمات بسیار زیاد و تلاش های شبانه روزی موفق به تولید چنین قطعات پیچیده ای شدیم باید قید استفاده از قطعات کابین متداول و بسیار پیش پا فتاده و و سایل ایمنی رو بزنیم ؟؟؟

واقعا این دلیلتونه؟؟ نوع بحثیه که شما داری؟؟ عزیز من همو رو با یه چشم نبین و همرو هم با یه چوب نزن.

در هر صورت نباید کار به این خوبی و ارزشمندی که انجام داده شده و بسیار هم منحصر به فرد بوده با دید ضعیف و ناسنجیده امثال من زیر سوال بره و این نکته کوچک منفی چون اینقدر مشهوده بعضی از کلیتها رو زیر سوال میبره.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
همين كه بتونيم يه هوابيماي بومي بسازيم خيلي خوبه اينم قشنگه ياد او اتوبوساي قديمي ام به خير
همه چي كاش برمي گشت قديما
اينم افتخاري يه واسه ما
:mrgreen:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
اقای opera حرف شما کاملا درسته و متشکر از توضیحاتون
راستی جالبه که روی هم چین هلیکوپتری راکت انداز نصب کردند.
دست برادران متخصص درد نکنه.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
دستت درد نكنه
اصولا در طراحي هاي نظامي از طرحهاي زيبا استفاده نمي كنن مگر براي استفاده اي VIP باشه
و در كل هم در كشور ما چيزي به نام طراحي زيبا و مدرن وجود نداره بيشتر از طرح اي سفت استفاده مي كنيم

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
اصلا برای درگیری حتی با سلاححهای انفرادی خوب نیست
ولب برای عملیاتهای پیاده کردن نیرو و عملیاتهای نظامی خیلی خوبه

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
به نظر من كه پشت جبهه كم از خود جبهه نداره.اين هليكوپتر كارايي خوبي در اونجا داره. :mrgreen:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]به نظر من كه پشت جبهه كم از خود جبهه نداره.اين هليكوپتر كارايي خوبي در اونجا داره. :mrgreen:[/quote]

و برای سازمان های غیر نظامی داخلی که نیاز به بالگرد دارن هم مفیده.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]به نظر من كه پشت جبهه كم از خود جبهه نداره.اين هليكوپتر كارايي خوبي در اونجا داره.[/quote]
درسته اینجا یه سایت نظامیه ولی بخدا این یه هلیکوپتر نظامی نیست .
دست بردارین بابا .
یه هلیکوپتر برای سازمانهاست .
ولی بازم تبریک میگم .

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
با سلام خدمت دوستان عزيز اگه براي دوستان امكان داره تايپيك جامعي راجع به موتور بالگرد از نوع پيستوني و انتقال نيرو به روتور نحوه املكرد فرامين انتقال فرمان به روتور و موتور و كلا راجع به ساخت بالگرد دو نفره اخه بنده حقير تو اين فكرم كه بالگرد 2 نفره بسازم البته ميدونم سخته ولي هيچ چيز براي شيعه علي غير ممكن نيست مخصوصا كه شيعياني مثل شما هم كمكش كنن
البته يه كتاب پيدا كردم كه حدود110000 هزار تومن قيمتشه ولي بازهم ميخاستم اگه براي دوستان امكان داره كمكم كنن فعلا دارم اطلاعات جمع ميكنم اگه دوستان منابع فارسي يا اينگليسي فيلم و عكس PDF يا هر چيز ديگه در اختار دارن كمكم كنن ممنون ميشم كوچيك همگيsaeghe_1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
لطفا مرا راهنمایی کنید برای ساخت هلی کوپتر دونفره icon_eek icon_question

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

لطفا وارد سیستم شوید برای ارسال نظر

شما قادر خواهید بود بعد از ورود به سیستم این نظر را ترک نمایید

ورود به سیستم