SAEID

مبحث مقایسه تانک T-72 با M-1

امتیاز دادن به این موضوع:

Recommended Posts

به نظر من تعيين پيروز نبرد بيشتر به شرايط جغرافيايي ميدان جنگ و آموزش خدمه بر ميگرده البته اگر نيروي هوايي در كار نباشه!
در شرايط مساوي( توانايي هاي يكسان خدمه و نبودن پوشش هوايي) به نظر من نبرد در صحرا رو ابريمز خواهد برد و برنده نبرد در مكان هاي نيمه كوهستاني يا تپه اي (كلا غير از محيط باز) تي 72 خواهد بود.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
در یک کلام

[b]تانکهای T-72 در اختیار نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران برتری قابل توجهی نسبت به تانکهای M-1A2 ارتش ایالات متحده دارند،
[/b]

بعله! تعجب نکنبد.....

زره زخیم تانکهای ابرامز همونطور که میدونید باعث میشه در واقع ابرامز در برابر شبدیز های ما دارای توانایی " دست دراز " یعنی فاصله موثر شلیک بیشتری بشه شایعه که توپ 125 میلی متری نمونه های جدید می تونند با یک شلیک از حدودا 2000 متری زره سینه T-72 ها رو بشکافه... خوب قطعا با استفاده از زره های واکنش دهنده این میزان خیلی کمتر از 1500 متر خواهد بود و این در حالیه که شبدیز های ما می تونند از لوله های خودشون موشکهای AT-11 رو پرتاب کنند که در 4000 کیلومتری 1100 میلیمتر زره لوله شده رو پشت سر میزاره و این یعنی 200 میلی متر بیشتر از زره سینه تانکهای ابرامز!.....

[URL=http://www.postimage.org/image.php?v=aV24Bt09][img]http://s4.postimage.org/24Bt09.jpg[/img][/URL]

AT-11 در ایران

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
درسته در نمایشگاه ارتش مسول همین بخش که دوستمون عکسی از گذاشتن . خبر ورود کورنت به ایران را تایید کرد...

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
کورنت ای موشکی ساخت روسیه با برد 5000 متر هدفگیری لیزری و قابلیت حمله به هیلوهای نظامی است بعد نفوذشم دوستان کمک کنند

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
یعنی ابرامز از 2000 متری مارو میزنه ما از 4000 متری؟؟/
بعد سبک هدف گیری چطوریه لیزری که نمیشه چون اونا دود زا دارن از این فاصله چه روشی برای پرتاب این گلوله هست فکر کنم تا گلوله برسه به اونجا اون حرکت کرده باشه حالا تو ایران 4000 متر زمین صاف از کجا گیر بیاریم icon_cool

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
اصولا سلاح های ضد زره هدایت شونده و حمل شونده توسط نفرات برتری بسیار بالایی بر ضد اهداف زرهی در کمین ها ومیدان نبرد دارند . اندازه بسیار کوچک - استتار و اختفا بسیار راحت - گزینه بسیار مناسب و کم هزینه برای شکار زرهی دشمن - تصور کنید سربازی از 4000 متر دورتر تانک ابزامر را نشانه رفته ! تانک به هیچ وجه نه تیرش به سرباز می رسد نه می تواند اورا شناسایی کند !

نیازی به زمین صاف نیست ! در ثانی موضع ضد تانک معمولا جایی دارای اشراف بر منطقه است . 4000 متر فضای باز در مناطق بیابانی و دشت ها که مسافت کوتاهی است .

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
اميدوار شديم! به علاوه ى اين كه تى90 و ذوالفقار(مفقودالأثر و التصوير!) هم بقل دست تى72 باشن...

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
من هم اميدوار شدم ، ولی ميشه يكی از نظر تخصصی مشخصات دو تانك رو قرار بده و تو شرايط جوی مرزهای شرقی و غربی كشور اونها رو مقايسه كنه؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
کسی میدونه ایران در چه حدود تانک داره من یک دفه یک جایی حدود 5000 تا خوندم فکر میکنین به حقیقت نزدیک هستش

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
می گم کاش می شد یک چیزی شبیه جاولین بسازیم! icon_cool

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]کسی میدونه ایران در چه حدود تانک داره من یک دفه یک جایی حدود 5000 تا خوندم فکر میکنین به حقیقت نزدیک هستش[/quote]

دوست عزيز اصلا انتظار شنيدن آمار درست رو نداشته باش/ميترسم تعداد تانك هاي تي72 خودمونو بهت بگم سكته بزني(اينم نميخواستم بگم)ولي شرمندتم نميتونم بگم/چون هم بر خلاف قوانين سايته و هم به خاطر قسمي كه خوردم نميتونم بگم

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.