LAST-WAR

Type 68 تپانچه ساخت کره شمالی

امتیاز دادن به این موضوع:

Recommended Posts

Type 68 pistol

[img]http://gallery.military.ir/albums/userpics/1287743878.jpg[/img]

نوع: نیمه خودکار/ماشه یک مرحله ای
کالیبر:7.62*25
وزن خالی : 795 گرم
طول : 185 میلیمتر
طول لوله: 108 میلیمتر
گنجایش خشاب: 8 تیر
ساخت کشور : کره شمالی

TT 33

[img]http://gallery.military.ir/albums/userpics/tokarev353.JPG[/img]

توضیحات
این تپانچه در کارخانجات اسلحه سازی کره شمالی در سال 1960 ساخته شده است و هم اکنون در حال استفاده در ارتش کره شمالی است.
این سلاح طرحی اصلاح شده از تپانچه شوروی است.

فقط برای میلیتاری
مترجم: عرفان صادقی
منبع: [url="http://world.guns.ru"]http://world.guns.ru[/url]
اگر کسی از دوستان از این سلاح عکس و فیلمی دارد دریغ نکند ما هرچه گشتیم چیزی پیدا نکردیم.

یه عذر خواهی میکنم اگه مطالب کم بود (به همون دلیل که عکس ها کم بود ) می خواستم هر سه تا رو ادغام کنم گفتم نمیشه متمرکز رو هر کدوم بحث کرد.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[color=darkblue]با تشکر

به بخش تسلیحات انفرادی انتقال یافت

این اسلحه کپی برابر اصل توکو است ، مشخصات آن با توکو یکسان است .

کره شمالی از تپانچه غیر استاندارد 80 سال قبل استفاده می کند ؟؟ :mrgreen: خیلی خنده داره . rolling_on_the_floor [/color]

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
سال 1960
یه کم قدیمی نیست؟!،عجیبه که هنوز کاربرد داره

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
اتفاقا وزنش خوبه ولی یه چیزی های در مورد این پیره مرد بگم که با دیده احترام بیشتری به اون نگاه کنین.
اولن سیستم اون به خوبی کار میکنه و با سیستمهای فعلی در دنیا یکی هست ولی خوب در مورد الیاز و بهینه سازی اون بحث دیگه ای هست اما یک مشکل بزرگ داره و اون نداشتن ضامن هست.
ولی اگر بهتون بگم این سلاح به اندازه یه کلاش برد داره شاید بخندین ولی با اون گلوله های 7.62*25 این کلت دارای برد خیلی زیادی هست و در عین حال به خاطر کالیبر پایین اتفاقا امروزه بیشتر به درد می خوره می دونین چرا چون راحتتر توی جلیقه نفوذ میکنه.

این سلاح زمانی که کلت 45 اسب بار کش امریکا بود سربازان شوروی رو خوب همراهی میکرد و دارای دقت بالایی هم هست کسانی که با اون کار کردن همیشه مبهوتشن.

اگر روزی به من می گفتن یه کالیبر برای کلت و مسلسل دستی انتخاب کن بی شک این کالیبر رو پیشنهاد میدادم و همین کلت رو بهینه می کردم تا ببینین که هنوز هم می تونه یه سلاح رده اول باشه.
مثلا تعبیه ضامن زیبا کردن شکل ارگونومیکی و استفاده از الیااژهای جدید و پلیمر در ساختش بال بردن ظرفیت خشاب و...

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
icon_cool
فکر کنم گلوله هاش کلاهک اتمی داره به امریکا هم میرسه
icon_eek

[color=darkblue]
ار ارسال پست های فاقد محتوا و طنزگونه خودداری کنید

DASHALI[/color]

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
ممنون از زحمتي كه كشيديد مطلب مفيدي بود.
دوستاني كه تصاوير رژه ي كره ي شمالي را ديده باشند مي دانند كه اين كشور تا چه اندازه از سطح تكنولوژي جهاني به دور مانده است!!!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]سال 1960
یه کم قدیمی نیست؟!،عجیبه که هنوز کاربرد داره[/quote]

مگه كلاشهاي ما طراحيشون مال چه ساليه؟ تازه فقط كلاشها اينطوري نيستن بلكه نيروي

هواييمون هم بيشتر به درد موزه ميخوره.بازم به اين كره‌ايها كه حداقل يه مقدار ظاهر توكارف رو

عوض كردن.ما ناتوان نيستيم ولي خودمون نميخواهيم پيشرفت كنيم.

راستي يه خبري شنيدم مبني بر اينكه قراره از سال 1390 تمام طرحهاي استتار كادرهاي ارتش

و سپاه متحول بشن.البته انصافا طرحش خيلي قشنگه وقتي ديديد خيلي حال ميكنيد.به خصوص

كلنل خودمون.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
ارتشه كره شمالي جايي در بينه ارتش هاي پيشرفته دنيا نداره.اگر سلاح هسته اي نداشت نقل مجالس خنده ميشد با اون كشوره كومونيستيشون.اي كاش جاش بود تا براتون از قوانينه ازدواج تا مسافرتشون ميگفتم. :mrgreen:
اين اسلحه اگه در جنگ روزي 10 بار هم تميز بشه بعيد ميدونم بتونه يه خشاب كامل رو خالي كنه icon_cheesygrin

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
فعلا که همین کشور عقب مانده کلی کمک بهمون کرده
بعدشم این کشور مخفی کاری بلایی داره

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[color=darkblue]کره شمالی از نظر قدرت نظامی به هیچ وجه کشور ناتوان و ضعیفی نیست ، شاید تجهیزات این ارتش کمی قدیمی به نظر برسد(که البته اینطور نیست)

اما باید توجه داشت که اولا همه تجهیزات نظامی این قدیمی و ناکارآمد نیست ، در ثانی تجهیزات نا کارآمد و قدیمی این ارتش به روز شده اند و از همه

اینها مهمتر اینکه تمام قطعات و نیازهای نظامی خود را در داخل تولید می کند و وابستگی کمی به کشورهای خارجی دارد . از نظر موشکی نیز این

کشور دارای قدرت زیادی است . البته نقش پشتیبانی روسیه را نیز باید در نظر گرفت . از همه اینها مهمتر روحیه جنگجویی و شجاعت کره ای ها

را نیز نباید نادیده گرفت

[size=18]
توجه کنید که امروزه قدرت نظامی یک کشور را تنها با تجهیزات نظامی آن نمی سنجند .[/size] [/color]

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
به نظر من طراحي مهندسي يك سلاح ارزش داره نه ظاهر
مهم اينه كه قدرت و برد كافي و نگهداري اسان و مهمات مناسب و فراوان داشته باشه

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
ops جان اون حرف من از روی تجربه بود این سلاح چیزی فراتر از اون ظاهری هست که می بینید.بسیار قوی و شاخصه اون برد زیاد به خاطر کالیبر پایین و شارژ بالای باروت و در عین حال قدرت نفوذ بالا هست .
گلوله این سلاح مثل 45 و یا ژ3 نیست که تخریب کنه بلکه بیشتر مثل کلاش نفوذ بالایی داره و این در نیای امروزی برای مبارزه با جلیقه های ضد گلوله خیلی عالی هست.
من عاشق کالیبر این سلاح هستم.

در ضمن قدرت نظامی فقط به تجهیزات نیست دوستان اقتصاد فرهنگ دین جامعه و...خیلی چیزهای دیگه هم تاثیر دارن.
اگر ما نگاه کنیم عراق در برابر تحریمها زانو زد و برنامه نفت در برابر غذا پیش اومد یعنی عملا نفت می داد تا کمی غذا بهش بدن ولی همین کره شمالی هنوز ده ها هست زانو نزده و خیلی شاخصه های دیگه ...

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]به نظر من ايده و طراحي مهندسي يك سلاح ارزش داره نه ظاهر
مهم اينه كه كاربرد و نگهداري اسان و مهمات قدرتمند و مناسب و فراوان داشته باشه
خيلي از سلاحهاي امروزي از طراحي هاي مهندسي گذشته با تغيرات مختلف استفاده مي كنند اما ظاهر انها كاملا تغيير يافته
ضمن اينكه خيلي از سلاحهاي موفق با گذشت سالهاي طولاني هنوز كاربران زيادي دارند [/quote]

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.