Recommended Posts

مسعود خان مثل اينكه شما هنوز نميتوني مثل يك عضو درست و حسابي تو سايت فعاليت

كني؟ من از تمام نظرات تخصصي نظامي شما استقبال ميكنم ولي حمايت از نوكرهاي آمريكا

در سوريه بعد از حمايت از سبزهاي ايران ديگه قابل پذيرش نيست.

قبلا ميگفتيم شما فكرتو دادي دست اونور آبيها و انشاالله بعدا متوجه ميشي ولي ....

[quote]من نمیدونم این چند نفر فتنه گر سبز چه جوری اونجای شمارو سوزاندن که هنوز هم که هنوزه نمیتونید از یاد ببرینشون! [/quote]

ادبيات شما به عنوان يك سبز انديش فرهيخته! دقيقا شبيه ادبيات احمدي نژاد شده.

درسته ما خائنين رو هرگز فراموش نميكنيم.نه ميبخشيم و نه فراموش ميكنيم.

[quote]حالا هر اتفاقی هر گوشه افتاد میوفته تقصیر جنبش سبز![/quote]

ما نميگيم برادر من.شما چشمها و گوشهاي خودت رو باز كن و از فكر منورت استفاده ببر تا ببيني

حاميان سبزهاي ايران و اراذل سوريه يكي هستن: آمريكا، اسرائيل، اتحاديه‌ي اروپا، اعراب

سوسمارخور منطقه و ... پس تقصير جنبش سبز نيست بلكه دقيقا كپي برداري از همون جنايات

حساب ميشه.

شما كه براي ميهنتون سينه چاك ميداديد چطور ميتونيد از دشمنان كشورتون در خاك سوريه

حمايت كنيد؟ آيا مردم بحرين كه هنوز خيليهاشون فاميلي فارسي دارن قابل دفاع نيستن؟

آها چون رژيم جنايتكار ايران ازشون طرفداري ميكنه بايد از سركوبشون خوشحال باشيم.

شما كه يوتوب رو قورت دادي نتونستي اين ويديو رو پيدا كني؟

http://www.youtube.com/watch?v=l1aj54C1vEM

چطور ميتوني از اوباشي كه پرچم كشورت رو آتيش زدن دفاع كني؟

آها لابد اينم كار نفوذيهاي نظام بوده؟درسته؟

كسي نميگه حكومت بعثي اسد مردميه و اگر هم بگه اشتباه ميكنه. الان مساله اينه كه ما

براي شكست دادن اربابانتون به خاك سوريه نياز داريم و حكومت اسد با هزارجور ادا و بازي به ما

اجازه ميده از طريق خاكش به حزب الله كمك كنيم. دوستان بهتره دچار اشتباه نشن الان درگيري

بين بد و بدتره! براي ما قطعا بودن اسد بهتر از نبودشه.يادتون نره كه اسد در همه نشستها ايران

رو در موضوع جزاير خليج فارس اشغالگر خونده و پدرش هم يكبار اعضاي حزب الله رو با زبون روزه

قتل عام كرده.حتي ترور شهيد مغنيه هم احتمالا كار سرويس اطلاعاتي خود سوريه بوده تا براي

نزديك شدن به اسرائيل قدمي برداره. ولي در حال حاضر اوباشي كه اونجا دارن آتيش ميسوزونن

از طرف عربستان و تمام دشمنان ايران حمايت ميشن. پس هيچ دليلي نداره بيخودي به

مظلوميت(اونم از نوع مظلوميت ندا جون) مردم(همون اوباش) سوريه بپردازيم چون ما ديگه بعد

از فتنه‌ي گذشته خودمون زغال فروش شديم و ديگه سياه نميشيم. فعلا دارن هموطنهاي

سابقمون رو در بحرين تكه تكه ميكنن و حاميان سبزها از جانيان حمايت ميكنن، پس دليل نداره

مردم بحرين رو ول كنيم و به نوكران آمريكا و اسرائيل و عربستان بچسبيم.اينهم ننگ ديگري

براي سبزكهاي مرده بود!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
مارشال عزیز بنده که جنایات بحرین رو محکوم کردم! اتفاقا توی فیسبوک هم کلی سر این قضیه با سبزها دعوام شد! طوری که مجبور شدم 31 نفر رو از لیست دوستانم حذف کنم!
مشکل اینه تظاهرات سوریه و بحرین هردو مردمی هستن اما نمیخوایین اینهارو قبول کنید! چرا؟ چون به اسد نیاز داریم!
منم میدونم نابودی اسد = قطع رابطه با حزب الله و حماس = نابودی اونها = تک و تنها شدن ما با 360درجه محاصره توسط دشمنان!
بحث من سر اینه شما نمیخوایید قبول کنید اسد جنایتکارتر از حاکم بحرین بوده و هست...

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]
مشکل اینه تظاهرات سوریه و بحرین هردو مردمی هستن [/quote]
بیشتر نقطه ی اختلاف اینجاست

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]مسعود خان مثل اينكه شما هنوز نميتوني مثل يك عضو درست و حسابي تو سايت فعاليت

كني؟[/quote]
با این معیار ها:
1. خبر گذاری معتبر فقط فارس و کیهان و شبکه یک
2. دشمن = تمام دنیا
3. حکومت خداوندی: فقط ایران
4. بهترین و بی عیب ترین افراد: مسئولان دولت
5. مردم بحرین: تنها مظلومان دنیا
6. مردم سوریه : خائن و اوباش
7. اسد = فرشته
8. اجنه : مسئولان زیربنای کشور

خیر! نمیتونم!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
نمیتونم ادیت کنم متاسفانه.

[quote]بیشتر نقطه ی اختلاف اینجاست[/quote]
بله درسته! منم گفتم مشکل همینجاست.
چرا منو قانع نمیکنید با چندتا دلیل خوب و محکم که تظاهرات سوریه مردمی نیست و فرض من اشتباهه؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
يكي ديگه داره يكي ديگه رو ميزنه ميكشه بعد ما شديم كاسه داغ تر از آش icon_twisted
به ما چه آخه؟
بزاريد هر كاري كه ميخوان بكنن بكنن.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]يكي ديگه داره يكي ديگه رو ميزنه ميكشه بعد ما شديم كاسه داغ تر از آش[/quote]
اگه اینجوری باشیم که اونوقت سیب زمینی از ما مفیدتره!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote][quote]يكي ديگه داره يكي ديگه رو ميزنه ميكشه بعد ما شديم كاسه داغ تر از آش[/quote]
اگه اینجوری باشیم که اونوقت سیب زمینی از ما مفیدتره![/quote]
شما بگيد چيكار كنيم؟
پاشيم بريم بجنگيم؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
سکوت در مقابل ظالم بزرگترین گناهه مهرداد جان

[url=http://www.tabnak.ir/fa/news/168609/%D8%A7%D9%86%D9%82%D9%84%D8%A7%D8%A8%E2%80%8C%D9%87%D8%A7%D9%8A-%D9%85%D8%B1%D8%AF%D9%85%D9%8A-%D8%A8%D9%87-%D9%85%D8%BA%D8%B1%D8%A8-%D9%83%D8%B4%D9%8A%D8%AF%D9%87-%D8%B4%D8%AF]enghelab dar maghreb[/url]

[url=http://www.tabnak.ir/fa/news/168612/%D8%A7%D9%81%D8%B4%D8%A7%DA%AF%D8%B1%DB%8C-%D8%AA%DA%A9%D8%A7%D9%86-%D8%AF%D9%87%D9%86%D8%AF%D9%87-%DB%8C%DA%A9-%D8%B1%D8%B3%D8%A7%D9%86%D9%87-%D8%B9%D8%B1%D8%A8%DB%8C]efshagari[/url]

[url=http://www.tabnak.ir/fa/news/168606/%D9%81%D8%AA%D9%86%D9%87-%D9%88%D9%87%D8%A7%D8%A8%DB%8C-%D8%AF%D8%B1%D9%85%D8%B5%D8%B1-%D8%A8%D8%A7-%D9%BE%D9%88%D9%84-%D8%B3%D8%B9%D9%88%D8%AF%DB%8C]fetneye vahabi[/url]

[url=http://www.tabnak.ir/fa/news/168639/%D8%AD%D8%B6%D9%88%D8%B1-%D8%A7%D9%85%D8%A7%D9%85-%D8%AC%D9%85%D8%B9%D9%87-%D9%82%D8%A7%D9%87%D8%B1%D9%87-%D8%AF%D8%B1-%D9%86%D9%85%D8%A7%D8%B2-%D8%AC%D9%85%D8%B9%D9%87-%D8%AA%D9%87%D8%B1%D8%A7%D9%86]emam jomeye ghahere dar tehran[/url]

[url=http://www.tabnak.ir/fa/news/168642/%D8%B4%D9%87%D8%A7%D8%AF%D8%AA-%DB%8C%DA%A9-%D8%B2%D9%86-%D8%A8%D8%AD%D8%B1%DB%8C%D9%86%DB%8C-%D8%AF%D8%B1-%D8%AA%D8%B8%D8%A7%D9%87%D8%B1%D8%A7%D8%AA]shahadate zane bahreini[/url]

[url=http://www.tabnak.ir/fa/news/168650/%D8%A7%D8%AE%D8%A8%D8%A7%D8%B1-%D8%B6%D8%AF-%D9%88-%D9%86%D9%82%D9%8A%D8%B6-%D8%A7%D8%B2-%D9%85%D8%B1%DA%AF-%D8%AF%DB%8C%DA%A9%D8%AA%D8%A7%D8%AA%D9%88%D8%B1-%DB%8C%D9%85%D9%86]akhbare zeddo naghiz az marge abdullah saleh[/url]

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]شما بگيد چيكار كنيم؟
پاشيم بريم بجنگيم؟
[/quote]
نه برادر،لازم نیست پاشیم بریم بجنگیم،ولی حداقل محکوم کردنش در حد زبانی یا محدود کردن روابط با کشور مورد نظر رو که می تونیم انجام بدیم.بله شاید خیلی موثر نباشه،ولی حداقل در مقابل ظلم سکوت نکردیم

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
همزمان با حركت آوارگان فلسطيني ساكن در لبنان، سوريه، مصر و اردن به سمت مرزهاي فلسطين اشغالي، روز يكشنبه تجمع جوانان انقلابي ايران در سالروز حمله رژيم صهيونيستي به بيت المقدس، در ميدان فلسطين برگزار مي‌شود.

به گزارش خبرنگار سياست خارجي خبرگزاري فارس، در پي درخواست گروه‌هاي فلسطيني براي تظاهرات و تجمع در مقابل سفارتخانه‌هاي رژيم صهيونيستي در سرتاسر جهان در سالروز حمله اين رژيم به بيت المقدس و آواره شدن صدها هزار فلسطيني كه مصادف با 15 خرداد است، جوانان انقلابي ايران در ميدان فلسطين تجمع خواهند كرد.

اين حركت كه همزمان با حركت آوارگان فلسطيني ساكن در لبنان، سوريه، مصر و اردن و مسلمانان اين كشورها به سمت مرزهاي فلسطين اشغالي خواهد بود، روز يكشنبه در ساعت 10:30 با سخنراني «خالد قدومي» نماينده دفتر حماس در تهران، در محل ميدان فلسطين آغاز خواهد شد.

همچنين تقدير از برخي مجروحين حادثه «يوم النكبه» امسال و نيز ارتباط زنده تلفني با جوانان حاضر در مرزهاي فلسطين اشغالي از ديگر برنامه‌هاي اين مراسم خواهد بود.
در پايان كاروان موتوري فرزندان روح الله با حركت از ميدان فلسطين به سمت حسينيه جماران و قرائت بيانيه پاياني در اين حسينيه، اقدام به تجديد بيعت با آرمان‌هاي امام روح الله خواهند كرد.

در يوم النكبه امسال نسل سوم آوارگان و جوانان فلسطيني با بر كف دست گرفتن جان خود، مرزهاي فلسطين اشغالي را در نورديدند و با هديه كردن خون 22 شهيد و صدها مجروح، انتفاضه سوم فلسطينيان را به راه انداختند؛ انتفاضه‌اي كه حركت موج هاي انساني منطقه را به پشت دروازه‌هاي رژيم صهيونيستي آغاز كرد و رعب و وحشت را بر اندام سردمداران و شهرك نشينان سفاك صهيونيست انداخت و در ادامه، مردم منطقه موعد «يوم النكسة»، 5 ژوئن(15 خرداد) را براي پيگيري دوباره اين حركت و رفتن به سمت مرزها انتخاب كردند.

يوم النكسه سال‌روز جنگ 1967 است كه اشغال بيت المقدس و آواره شدن 300 هزار فلسطيني را به دنبال داشت.

اين مراسم به همت اتحاديه بين‌المللي امت واحده و جنبش عدالتخواه دانشجويي برگزار مي‌شود.
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

[url=http://www.tabnak.ir/fa/news/168643/%D8%AC%D8%B2%D8%A6%D9%8A%D8%A7%D8%AA-%D8%A8%D8%B1%D9%86%D8%A7%D9%85%D9%87-%D9%87%D9%85%D8%A7%D9%87%D9%86%DA%AF-%C2%AB%D9%8A%D9%88%D9%85-%D8%A7%D9%84%D9%86%D9%83%D8%B3%D9%87%C2%BB]یوم النکسه در فلسطین[/url]

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]من نمیدونم این چند نفر فتنه گر سبز چه جوری اونجای شمارو سوزاندن که هنوز هم که هنوزه نمیتونید از یاد ببرینشون! icon_eek معلومه کارشون درست بوده! :mrgreen: حالا هر اتفاقی هر گوشه افتاد میوفته تقصیر جنبش سبز! icon_twisted
راستی اونها مردم عادی بودن (سبزها) منتظر فتنه ی بزرگتری از دولت مقدس خداوندیت باش که با سپاه اجنه به نظام حمله خواهند برد... اونارو چیکار میکنی؟ :( :lol: :( :? :x[/quote]

سلام
مسعود جان زمانی که جوابت رو می دن ... بی ادبی نکن ...
جدیدا همین بی بی سی و وی او ای و فیس بوک معلوم الحال و .... شدن حامی مردم ...
مگه همین ها نیستن بیست و چهار ساعت دان تبلیغ می کنند ایران چرا از فلسطین حمایت می کنه و ادعا می کنه ایران رو با اعراب چه کار ...
به سوریه که رسیدن یادشون افتاد ایران باید طرفدار مردم عرب بشه !؟

عجب ... عجب ... بهایی های بی بی سی که با اسرائیلی ها هم آخورند شدن مردم دوست ....

در ضمن ، برای کسایی که می گن چرا ایران با بهایی ها مشکل داره ... اولین مشکلش اینه که بها با علام خودش به عنوان پیامبر ( به صورت غیر علنی ) یعنی کل اسلام رو زیر سوال برد .... ( از اصول اسلام دانستن حضرت محمد به عنوان آخرین پیامبر هست )

مسعود جان مرد باش بیا علیه نظام مستقیم تبلیغ کن ... هر کی تو این سایت سابقه داره تقریبا می دونه منظورت از مردم دوستی ( همون اعرابی که جزو آدمشون هم حساب نمی کردی ) چیه

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
علي عبدالله صالح، رييس جمهور کشور بحران‎زده يمن به‎هنگام تلاش براي فرار از صنعا پايتخت اين کشور در جريان حملات سنگين موشکي به کاخ رياست جمهوري، زخمي شده است.

بر پايه گزارش‎هاي دريافتي، نيروهاي ضد دولت يمن به کاخ رياست جمهوري در شهر صنعا پايتخت اين کشور حمله کرده‎اند که بر اثر آن شماري از مقامات ارشد دولتي زخمي شده‎اند.

به‎گفته شاهدان عيني، کاخ رياست جمهوري يمن روز جمعه (13 خرداد) هدف دست کم دو گلوله توپ قرار گرفت و درگيري‎هاي شديدي در داخل محوطه اين کاخ در جريان است.

سخنگوي حزب حاکم يمن به خبرگزاري فرانسه گفت که علي مجور، نخست وزير يمن و يحيي الراعي، رييس مجلس اين کشور در ميان زخمي‎شدگان بر اثر شليک گلوله به مسجدي در محوطه کاخ رياست جمهوري هستند.

طبق اين گزارش، 4 گارد رياست جمهوري نيز در اين حمله کشته شده‎اند.

اين درحالي است که العربيه به نقل از معاون شهردار صنعا، حال صالح را خوب اعلام کرده است.

http://www.presstv.ir/detail.fa/183039.html

یه بار نشد مسعود جان در مورد یمن صحبت کنه icon_twisted

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
100 من مزدم و بخاطر خیلی نامردها نمیشه رک حرف بزنم!
من مردم و نامرد اون کسیه که از ترس خفه شده.
من مردم و اون کسی نامرده که چشمشو بسته.
....
میخوای بگی تبلیغ علیه نظام میکنم؟ اولا برام مشخص کن نظام یعنی چی؟ اسم دوم یک نفر خاص هست؟ و یا یک دستگاه رو شامل میشه؟
بعد از مشخص کردن معنی نظام برام تویح بده کدوم بند از حرف ها توهین به این کلمه (نظام) بود؟
...
بعدشم جواب توهین خیلی هاتونو نمیدم دلیل نمیشه بیشتر دهان مبارک رو گشاد کنید!
چه در پیام کوتاه چه در اینجا!
بعدشم اسم کاربریم angel هست که به مارسی آنجل خونده میشه! نه انگل!
انگل کسایی هستن که برای پاس کردن واحد هایی دانشگاهیشون گروه گروه دارن به بسیج دانشگاه ملحق میشن! اون بیعرضه هایی که هدفشون جز بسیجی شده این نیست امروز انگل دانشگاه و جامعه شدن نه یکی مثل من که باید خودشو کور کنه تا یه واحد رو پاس کنه.
...
جو کشور هم جو انگل پروری هست که فسادش کل جامعه رو گرفته و تنها راه نجاتت همرنگ شده با اونهاست.
کاش با گذاشتن آواتار رهبر و پریدن و فحش داده به کسی که اینجا میگه توی سوریه 1000 نفر رو کشتن مشکلات این مملکت حل میشد!
کاش مشکلات این مملکت با سر پا موندن اسد حل میشد! کاش...

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]100 من مزدم و بخاطر خیلی نامردها نمیشه رک حرف بزنم!
من مردم و نامرد اون کسیه که از ترس خفه شده.
من مردم و اون کسی نامرده که چشمشو بسته.
....
میخوای بگی تبلیغ علیه نظام میکنم؟ اولا برام مشخص کن نظام یعنی چی؟ اسم دوم یک نفر خاص هست؟ و یا یک دستگاه رو شامل میشه؟
بعد از مشخص کردن معنی نظام برام تویح بده کدوم بند از حرف ها توهین به این کلمه (نظام) بود؟
...
بعدشم جواب توهین خیلی هاتونو نمیدم دلیل نمیشه بیشتر دهان مبارک رو گشاد کنید!
چه در پیام کوتاه چه در اینجا!
بعدشم اسم کاربریم angel هست که به مارسی آنجل خونده میشه! نه انگل!
انگل کسایی هستن که برای پاس کردن واحد هایی دانشگاهیشون گروه گروه دارن به بسیج دانشگاه ملحق میشن! اون بیعرضه هایی که هدفشون جز بسیجی شده این نیست امروز انگل دانشگاه و جامعه شدن نه یکی مثل من که باید خودشو کور کنه تا یه واحد رو پاس کنه.
...
جو کشور هم جو انگل پروری هست که فسادش کل جامعه رو گرفته و تنها راه نجاتت همرنگ شده با اونهاست.
کاش با گذاشتن آواتار رهبر و پریدن و فحش داده به کسی که اینجا میگه توی سوریه 1000 نفر رو کشتن مشکلات این مملکت حل میشد!
کاش مشکلات این مملکت با سر پا موندن اسد حل میشد! کاش...[/quote]
حرف شما کاملا درسته مخصوصا در مورد دانشگاه

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.