ColonelShak

خودروی CERV - نمونه ازمایشی نسل اینده خودروهای هیبریدی ارتش امریکا

امتیاز دادن به این موضوع:

Recommended Posts

[img]http://gallery.military.ir/albums/userpics/CERV_Clandestine_Extended_Range_Vehicle_United_States_US_army_Program_American_Defence_Industry_640.jpg[/img]

دوستان در این تاپیک قصد دارم یک خودروی خاص که تقریبا یک نمونه ازمایشی برای نسل اینده خودروهای هیبریدی ارتش امریکا است رو معرفی کنم . Clandestine Extended Range Vehicle که به اختصار CERV گفته می شود به معنی خودروی مخفی کار برد بلند می باشد !

[img]http://gallery.military.ir/albums/userpics/CERV_Clandestine_Extended_Range_Vehicle_United_States_US_army_Program_American_Defence_Industry_004.jpg[/img]

حالا چرا مخفی کار ؟ این خودرو دارای یک موتور diesel-electric هیبریدی است ! یک خودروی سبک وزن است ! موتور این خودرو بسیار کم صداست و توانایی رسیدن به سرعت 130 کیلومتردر ساعت را دارد . این خودرو برای ماموریت های شناسایی - هدف گذاری و نجات طراحی شده است . این خودرو یکی از کم الاینده ترین و به اصطلاح از نسل خودروهای سبز ارتش امریکا است .

[img]http://gallery.military.ir/albums/userpics/CERV_Clandestine_Extended_Range_Vehicle_United_States_US_army_Program_American_Defence_Industry_006.jpg[/img]

تسلیحات : این خودرو به یک مسلسل 12.7 م م یا 7.62 م م مجهز می باشد .

زره : این خودرو فاقد زره است - راننده و خدمه در جایگاههای خود در جلو و عقب خودرو مستفر می باشند در حالی که تیرباز چی دارای جایگاه کمی بالاتر و تونایی پوشش 360 درجه را دارد .

سیستم موتوری : موتور این خودرو از نوع diesel-electric هیبریدی است و تونایی انتفال قدرت به هر 4 چرخ را دارد .

قابلیت ها : این خودرو توانایی حمل 4 سرنشین را دارد + دارای فضای کافی در انتهای خودرو برای حمل مهمات و لوازم - CERV براحتی در CV-22 جای میگیرد و توانایی حمل هوایی دارد .

وزن این خودرو حدود 2.267 کیلوگرم است .

[img]http://gallery.military.ir/albums/userpics/CERV_Clandestine_Extended_Range_Vehicle_United_States_US_army_Program_American_Defence_Industry_005.jpg[/img]

[img]http://gallery.military.ir/albums/userpics/CERV_Clandestine_Extended_Range_Vehicle_United_States_US_army_Program_American_Defence_Industry_003.jpg[/img]

[img]http://gallery.military.ir/albums/userpics/CERV_Clandestine_Extended_Range_Vehicle_United_States_US_army_Program_American_Defence_Industry_002.jpg[/img]

فقط برای میلیتاری

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
چه باحال ولی چرا انقدر لخته دور بر هیچی نیست icon_eek
برقی هم هست تو هواهای مرطوب مشکل ایجاد نمی کنه می شد هاموی ها رو برقی کنن خوب بود :cry:
دستتون درد نکنه icon_question
یا علی

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[color=darkblue]بسیار عالی بود ، دستت درد نکنه کلنل جان .

[quote]
چه باحال ولی چرا انقدر لخته دور بر هیچی نیست[/quote]

برای ماموریتی که این خودرو برای آن ساخته شده است ، احتیاجی به زره های چندگانه نیست .

این خودرو مخصوص نیروهای واکنش سریع است که برای آنها حتی دو ثانیه زمان باز کردن در ماشین هم خیلی مهم است .[/color]

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
یه نکته دیگه هم هست

اینکه اگه به ماشین گلوله برخورد کنه ماشین منفجر نمی شه . icon_eek

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]یه نکته دیگه هم هست

اینکه اگه به ماشین گلوله برخورد کنه ماشین منفجر نمی شه . icon_eek[/quote]

اره.به ماشين نميخوره.صاف ميخوره به سرنشينان icon_question

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
قيافش شبيه خودرو هاي ازمايشي نيرو زميني خودمونه B) icon_eek
تيربار اخگر با جيپ كوچولوي حاملش icon_question يا چند خودرو صحرايي بزن در رو كه تو رژه هميشه يه گوشه برا خودشون راه ميرن :cry:

راسي كلنل جان دمت گرم و سرت خوش باد

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
جلل الخالق ! icon_eek
احتمالا از اين جيپ هاي ما الگوبرداري كردن فقط يكم اطلاعاتشون ناقص بوده اينجوري در اومده ! icon_question

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]این راهم می ره؟[/quote]

دستت در نکنه اقا رضا کیانی عزیز یعنی من تاپیک از خودروی فلج می دم ؟ icon_eek icon_question 130 کیلومتر سرعتشه !

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
كلنل عزيز ممنون با مطالب خوب و مفيدت

در كل بايد خودروي چابكي باشه از ريختش انطوري پيداست ميگم اين دلتا فورسي ها هم عجب شانسي دارن icon_eek
راستي شاسي هم خيلي پايينه به نظر براش تو مناطق كويري و سنگلاخي مشكل ساز ميشه مگر اينكه سيستم تعليق متحرك داشته باشه كه بشه باهاش فاصله خودرو رو تا سطح تغيير داد وگرنه در اين حالت زياد بدرد بخور نيست البته به نظر من
راستي يكم شبيه دامپمره icon_question

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
نمی دونم چرا نگاش می کنم یاد اخوندک می افتم عین اون یه چند تا میله داره مثل دست و پای آخوندک.
ولی از شوخی گذشته من رو یاد اون خودروهای کوچیک توی ویتنام می اندازه.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
واقعا من مرده این مهربونی آمریکایی هام خودرو طراحی میکنن برا نیروی واکنش سریع ( احتمالا عملیاتشون هم تو خاک دشمنه) بعد نگران آلودگی هوا هم هستن! با خودرو سبز میان!!!!
باز بگین اینها بدن icon_eek

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
با سلام

به نظر من یه طرح مفهومی رو تداعی میکنه و نه یه خودروی کاربردی برای شرایط سخت و دشوار یک عملیات واکنش سریع

- اصلا بنا به روایت دوستان سبز بودن خودرو واسه عملیات واکنش سریع چه لزومی داره؟؟
- این خودرو به نظر دارای سیستم تعلیق نامناسبی به تناسب اهدافش میاد
- این خودرو به خاطر برقی بودن نمیتونه نیروی تورک (NM) مطلوب رو تأمین کنه .
- و باز به همین دلیل هم احتمالا نمیشه برای شرایط عملیاتی نامحدود روش حساب کرد، چون اگه دی شارژ بشه درمون نداره. ینی با توجه با اینکه desel -
electric تعریف شده نتونه تنها با سوخت گازوییل حداکثر ارایی رو نشون بده.

کلا این قضیه باگ زیاد داره و از حوصله من و دوستان خارجه . . .

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.