ColonelShak

چند طرح جالب جلیقه ضد گلوله کره ای

امتیاز دادن به این موضوع:

Recommended Posts

[quote]مستر جون من چيكاره بيدم....صاحب اين تاپيك ماشالله خودشون استادن....اطلاعات نظامي من در حد بوقه....

سلام داداش. ایول الله
:mrgreen: :cry: :cry:
منظورمن این بود که با شما هم عقیده ام و از کلنل عزیز خواستم که اگه اطلاعات دیگه ای دارن بذارن[/quote]

icon_eek اهان...از اون جهت.....اوكي icon_cool B)

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
یه کلید واژه ای چیزی میزاشتید تا بتونیم یه ویدئو واسش پیدا کنیم ...

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
جالبه بدونيد کره اي ها جزو پيشگامان در زمينه جليقه ضد گلوله هستند براي نخستين بار در جهان در قرن نوزدهم , کره اي ها از جليقه هاي بافته شده از ابريشم و کتان در جنگ با آمريکايي ها در
سال 1871 استفاده کردند .سيزده لايه بافته شده اين جليقه , بخوبي قادر به حفاظت در برابر گلوله هاي آن زمان را دارا بود .

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]جالبه بدونيد کره اي ها جزو پيشگامان در زمينه جليقه ضد گلوله هستند براي نخستين بار در جهان در قرن نوزدهم , کره اي ها از جليقه هاي بافته شده از ابريشم و کتان در جنگ با آمريکايي ها در سال 1871 استفاده کردند .سيزده لايه بافته شده اين جليقه , بخوبي قادر به حفاظت در برابر گلوله هاي آن زمان را دارا بود .[/quote]

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
این طرحاشون خیلی شبیه دراگون اسکین هست احتمالا توی این طرحها هم اتصال بخشها با هم باعث پخش شدن انرژی برخورد در سطح وسیع تر و در نتیجه نفوذ کمتر می شود.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
هر چی میگین من میگم کار اون آهن گرس.کی بود اسمش همونی که دوست جومونگ بود icon_eek (جومونگ یعنی راهب یهودی دیدین چه چیزای قشنگی به خورد ما میدن.)

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]هر چی میگین من میگم کار اون آهن گرس.کی بود اسمش همونی که دوست جومونگ بود[/quote]

هه هه هه
فکر کنم اسمش استاد موپالمو بود !!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
تازه جالبترش اینکه جولبون یعنی لبنان یهودی جوسان یعنی افتاب یهودی (شاید اشراه به خدای را) جو مونگ راهب یهودی و...

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
میشه از داشته های ایران هم حرف بزنید؟ که چه جلیقه هایی میسازه با چه مقاومتی ؟
در چه جاهایی و چه گروهایی استفاده میشه؟ یا یکی از دوستان یه تاپیک جامع از
جلیقه های ایرانی بزنه
تنکس

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]میشه از داشته های ایران هم حرف بزنید؟ که چه جلیقه هایی میسازه با چه مقاومتی ؟
در چه جاهایی و چه گروهایی استفاده میشه؟ یا یکی از دوستان یه تاپیک جامع از
جلیقه های ایرانی بزنه
تنکس[/quote]

موضوع جالبیه ! چشم تاپیکش می کنیم .

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
سلام
من یادمه که چند سال پیش شنیدم که دانشمندان موفق شدند از تار عنکبوت جلیقه ضد گلوله بسازن کسی خبری از اون داره ؟ کلیپی عکسی اصلا این خبر صحت داره؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]سلام
من یادمه که چند سال پیش شنیدم که دانشمندان موفق شدند از تار عنکبوت جلیقه ضد گلوله بسازن کسی خبری از اون داره ؟ کلیپی عکسی اصلا این خبر صحت داره؟[/quote]

سلام دوست عزیز کاملا صحت داره تارعنکبوت چندین بابر محکم تر از فولاد هموزن خودش هست فقط مشکل بزرگ هزینه بالا تهیه هست .آخرین بار شنیدم که با دستکاری ژنهای بز کاری کردن که پروتئین تار عنکبوت در شیر حیوان بوجود بیاد .

نکته خارج ارز موضوع: اولین باری که در مورد اسحکام تار عنکبوت شنیدم دبستان میرفتم برا نوشتن تار عنکبوت توی جواب سئوال مواد محکم توی درس علوم معلم کلی دعوام کرد تازه یکی از اقوام که شیمی خونده بود وقتی اینو بهش گفتم کلی بهم خندیدکرد. icon_eek

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
با سلام و عرض ادب خدمت همه ي دوستان و سروران گرامي
سال قبل محققان دانشگاه ام آي تي از پوست حلزون جليقه ي ضد گلوله اي را طراحي نمودند كه نيرو هاي حاصل از ضربه را به نحو مطلوبي دفع مي نمود.براي اطلاعات بيشتر مي توانيد به لينك زير مراجعه نماييد:http://web.mit.edu/cortiz/www/FoxNews2.pdf

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote][quote]سلام
من یادمه که چند سال پیش شنیدم که دانشمندان موفق شدند از تار عنکبوت جلیقه ضد گلوله بسازن کسی خبری از اون داره ؟ کلیپی عکسی اصلا این خبر صحت داره؟[/quote]

سلام دوست عزیز کاملا صحت داره تارعنکبوت چندین بابر محکم تر از فولاد هموزن خودش هست فقط مشکل بزرگ هزینه بالا تهیه هست .آخرین بار شنیدم که با دستکاری ژنهای بز کاری کردن که پروتئین تار عنکبوت در شیر حیوان بوجود بیاد .

نکته خارج ارز موضوع: اولین باری که در مورد اسحکام تار عنکبوت شنیدم دبستان میرفتم برا نوشتن تار عنکبوت توی جواب سئوال مواد محکم توی درس علوم معلم کلی دعوام کرد تازه یکی از اقوام که شیمی خونده بود وقتی اینو بهش گفتم کلی بهم خندیدکرد. icon_eek[/quote]
سلام
اول اینکه درسته از تار عنکبوعت می سازن جلیقه رو و استحکام هم داره به علت خاصیت ارتجاعی بلاش (کتاب سال دوم دبیرستان رشته تجربی رو ببینین صفحات اول با عکس توضیح داده)
دوم من چند وقت پیش از یکی از دوستان شنیدم که ....
حالا بماند یه نکته ضد اسلامی تو این کار جلیقه با تار عنکبوت هست که به علت نداشتن منبعزیاد موثق و خارج شدن تایپیک از بحث اصلش نمی گم (کسی می خواست می تونم تو پی ام براش توضیح بدم )

یا علی

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.