LAST-WAR

اسپری فلفل

امتیاز دادن به این موضوع:

Recommended Posts

[quote]یه اشک آور هم هست که ما قربانیش شدیم[/quote]

آخ نگو اشک آور که چشمام میخواد از حدقه در بیاد و نفسم بالا نمیاد!!

تو یه مانور سعادت آشنایی با گاز اشک آور رو پیدا کردم.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
يه مطلب هم راجع به شوكر ها بزارين

[color=darkred]
پست متوالی ارسال نکنید

DASHALI[/color]

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
در مورد شوکرها داریم فقط باید بگردید و پیداش کنید.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
من توي هيچ دعوايي شركت نميكنم و تا ميتونم از درگيري پرهيز ميكنم ! اما متاسفانه برخي اوقات واقعا نميشه ساكت موند و يا حركت خاصي نكرد به همين خاطر معمولا چاقو دسته كوتاه و تيغه بلند حمل ميكنم بعضا توي جيب سمت راست هم يك فروند چاقوي ضامن دار كوچك ! (كه وقتي دزدي چيزي طلب كيف يا موبايل كرد اينو حواله دست راست و بعد گردنش كنم ! ولي يه چند وقتي هست كه براي حملش مجازات گذاشتن و با توجه به اينكه برخي شبها در ميان گرگ و كفتار ها پياده روي ميكنم ! نميدونم چكار كنم ! .

به نظرتون اين اسپري فلفل جواب ميده ؟ ميشه ازش به سرعت بهره برد ؟ همون واكنش سريع خودمون !

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
اگر برای حیوانات می خواین می تونین از لوازم شکار و کوهنوردی واریور جان از فرستنده هایی که با فرکانس خاص امواج رو می فرستن استفاده کنین این فرستنده حیوانات رو فراری میده.
ولی خوب خطرناکترین حیوان یک موجود دو پا و شعور دار به نام انسان هست که برخی اوقات با بمب اتم هم نمیشه دورش کرد.ولی باتوم و اسپری خوبن جواب میدن مخصوصا برای دفاع شخصی ولی چاقو رو توصیه نمی کنم چون امکان بریدن رگ و پی و تاندون ها هست ولی باتوم و یا چوب و چماق نهایتا یک کوفتگی یا شکستگی ایجاد میکنن.و جرم کمتری هم دارن.
اون جرم هم برای بیشتر اشرار و زورگیرها هست نه مثلا برای یک بنده خدایی که برای دفاع از خودش مجبور به استفاده شده یا مثلا یک خانوم.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]این باتون هارو از کجا و به چه قیمت و چه شرایطی و برای چی خریدین ؟

یه توضیح کوچولو بدین .[/quote]

ار عراق

5000 تومن

شرایط خاصی نداره ، داشتن باتوم تقریبا مجازه و در برخی از فروشگاههای داخل کشور به فروش می رسند .

تهران خیابان فردوسی ، مغازه های فروش لوازم شکار ، مرکز فروش این باتوم هاست .
[quote]
برای چی خریدین ؟؟[/quote]

مصطفی جون قرار نشد دیگه از او سوالا بپرسیا .. icon_cheesygrin

[quote]
این باتوم ها نه مثل اون باتوم های شما از تو هم در میان و هم قدرتشون بیشتره.[/quote]

البته باتوم تلسکوپی های چینی بسیار بی کیفیت هستند و در هنگام استفاده بارها دیده شده است که لوله ها از هم

جدا می شوند ، اما این دو تا باتوم من بهترین کیفیت را دارند و به هیچ وجه از هم جدا نمی شن .

اولین لوله را هم پر از سرب کرده ام و سر باتوم سنگین شده است ، به همین خاطر قدرتش بسیار زیاد شده است .

[quote]
داش علی چه خشنی تو من جرات نمی کنم به کسی سیله خالی هم بزنم بماند که با باتوم بزنم کلش کنده میشه.[/quote]

من و خشونت ؟؟؟ :mrgreen:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
این همه راه بریم عراق باتوم یا اسپری بخریم!!!!
خوب یک روولور یا کلت کمری کوچولو ناقابل بخرین!! icon_cheesygrin

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
با سلام به دوستان خشن.
بنده يك بار در اثره يك شوخي بيمزه با اسپري فلفل اشناييت پيدا كردم icon_cheesygrin
قبل از اينكه چشم ادم رو بسوزونه داخل بينيرو ميسوزونه.بعد گلو و در اخر چشم. :cry: مهم نيست كه شخص كي باشه از ارنولد تا يه زره يچه هر كي دچارش بشه دادو فرياد ميكنه و ديوانه وار دستاشو تكون ميده.
الان كه اينو تعريف كردم اب بينيم راه افتاد.اه اه :oops: :mrgreen: icon_arrowd

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
به نظرم اگر منع قانوني نداشته باشه براي دفاع به خصوص براي خانمها عاليه و از اونا در مقابل شرارت هاي مرسوم به خوبي دفاع ميكنه ضمن اينكه به نظر من از ايجاد درگيري هاي خشن تر جلو گيري ميكنه چون طرف با اولين پاشش اسپري سوسك ميشه icon_cheesygrin

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
آقا دمت گرم عالي بود
به نظرم اگر منع قانوني نداشته باشه براي دفاع به خصوص براي خانمها عاليه و از اونا در مقابل شرارت هاي مرسوم به خوبي دفاع ميكنه ضمن اينكه به نظر من از ايجاد درگيري هاي خشن تر جلو گيري ميكنه چون طرف با اولين پاشش اسپري سوسك ميشه icon_cheesygrin

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]هچی هر جا بازار دست فروشها بود میتونی بری بگیری.
برای دعوا درگیری شر شرارت و.... icon_cheesygrin این که مثل روز روشنه باید تیز هوشتر از این چیزا باشی. :mrgreen: تازه کلنل خودش همیشه با کلاش اونم با کلاشی که 40 م م داره میره تو خیابون. icon_arrowd[/quote]

سلام لطف می کنید بگید کلاش 40 م م چیه؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote][quote]هچی هر جا بازار دست فروشها بود میتونی بری بگیری.
برای دعوا درگیری شر شرارت و.... icon_cheesygrin این که مثل روز روشنه باید تیز هوشتر از این چیزا باشی. :mrgreen: تازه کلنل خودش همیشه با کلاش اونم با کلاشی که 40 م م داره میره تو خیابون. icon_arrowd[/quote]

سلام لطف می کنید بگید کلاش 40 م م چیه؟[/quote]

فکر کنم منظور اینه که با اسلحه ی کلاشنیکف مجهز به نارنجک انداز 40 میلی متری است تردد می کنه !

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[color=darkblue]البته دوستان توجه کنید که هر چند حمل باتوم هیچگونه منع قانونی ندارد ، اما همراه داشتن اسپری فلفل تنها با کسب مجوز از مراجع ذیصلاح امکانپذیر است.

---------------------------------------------

البته می توان به جای اسپری فلفل از اسپری ادکلن های حاوی الکل استفاده کرد . اندازه های 50 میلی لیتر اندازه کوچکی دارند و

می توانند حداقل 30 ثانیه شخص مقابل را به طور موقت نابینا کنند .[/color]

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]

می توان به جای اسپری فلفل از اسپری ادکلن های حاوی الکل استفاده کرد . اندازه های 50 میلی لیتر اندازه کوچکی دارند و

می توانند حداقل 30 ثانیه شخص مقابل را به طور موقت نابینا کنند .
[/quote]

این ماجرا رو به عین تعریفش رو از یکی از دوستام شندیم که چند تا از ارازل به دختر فامیلشون گیر می دن دختره هم با اسپری ادکلن می زنه تو چش و چالشون !

من چند وقت پیشا یه کارد کوه نوردی خریدم . تا شو هستش

عکسش icon_cheesygrin

[URL=http://uploadtak.com/][img]http://uploadtak.com/images/4kjjn0autpv477p79c.jpg[/img][/URL]

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.