ops

چاقوی نظامی سوییسی باورنکردنی همه کاره

امتیاز دادن به این موضوع:

Recommended Posts

طرح خلاقانه اي هست اما به نظر كاربردي نمياد

ممنون از زحمتي كه كشيديد

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[size=18] هر کدام از این ابزار ها به طور مجزا فکر میکنم باید جدا بشه !!!!![/size]

( اگه نشه فکر کنم سازندش یکم بی عقل بوده ) مثلا فکر شو کنید با این اژدها 100 سر پیچ ساعت باز کنیم ......چه شود :mrgreen: icon_arrowd i_dont't_know

اتفاقا خیلی هم به کار میاد مخصوصا نیروهای امدادی و آنش نشان و ......... اما اگر جدا نشه یکی یکی از هم بدرد .................. i icon_cheesygrin

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]می شه باهاش خیار پوست کرد ؟[/quote]

اگر یکم تمرین بکنی میتونی حیوون هم سر ببری،خیار پوس کندن که کاره یک دقیقست. :cry: :cry:

حالا جدا از شوخی،چه ابزارهایی داره این چاقو؟ :thinking:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]هر کدام از این ابزار ها به طور مجزا فکر میکنم باید جدا بشه !!!!!

( اگه نشه فکر کنم سازندش یکم بی عقل بوده ) مثلا فکر شو کنید با این اژدها 100 سر پیچ ساعت باز کنیم ......چه شود

اتفاقا خیلی هم به کار میاد مخصوصا نیروهای امدادی و آنش نشان و ......... اما اگر جدا نشه یکی یکی از هم بدرد .................. i

[/quote]

تا اونجايي كه من متن سايتهاي مختلفو ترجمه كردم حرفي از مجزا بودن قطعات نزده بودند!!!!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
مرسی از تاپیکتون

منم نظرم مثل بقیه دوستان هست چون کار کردن باش سخت هست
و بعید میدونم کارا باشه و میشه گفت یک طرح هست.
کار کردن با این وسیله مثل جک میمونه :cry:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
بابا چه گیری به این بیچاره دادین این یه طرح ایده ایه و کارکرد واقعی نداره دکوریه.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
سلام.
فكر كنين ميخواين يه پيچ رو باز كنين! لازم نيست كل اين ابزارها رو مثل جگر زليخا باز كنين بريزين بيرون كه!
فقط يه پيچ گوشتيشو ميكشيم بيرون و كل اين وسيله رو مي چرخونيم! شايد كار كردن با اين وسيله مثل غضنفر بازي باشه! الكي نبوده كه فقط چندتا نمونه ازش ساختن!
طرف ميخواسته بگه ميشه!!! icon_wink
شايدم تو مملكت اين آقاهه خيار رو اصلا پوست نميگرفتن!!!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[color=darkblue]به احتمال قوی این مجموعه این قابلیت را دارد که برخی از اجزای آن از هم جدا شده و به صورت زیرمجموعه ای جداگانه استفاده شود . مثلا ، آچار و پیچ گوشتی و سیم چین آن در یک مجموعه جداگانه استفاده شود . در این حالت می توان از برخی قطعات آن در امور نظامی استفاده کرد . مثلا از آچار و پیچ گوشتی آن برای باز و بسته کردن و نظافت اسلحه استفاده کرد . در غیر این صورت این مجموعه به هیچ دردی نمی خورد .

تصورش را بکنید با این مجموعه بخواهید یک سیم مفتولی را ببرید ، حالا با این همه تشکیلات این مجموعه آیا این کار عملی است ؟؟[/color]

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.