ops

سرنیزه ... تاریخچه ،کاربرد و گونه ها

امتیاز دادن به این موضوع:

Recommended Posts

[quote name='pckho0r' timestamp='1359748094' post='297071']
[quote]دلیل اینکه از اون حفره ها استفاده شده فکر کنم یک کم کردن وزن و دو وارد کردن حباب هوا به خون که اگه از زخم نمردی ( البته نمیدونم چه طور ممکنه نمیری ) از این طرق بمیری . درست میگم ؟[/quote]

برای اینکه اون سوراخ ها بتونند هوا بفرستند تو خونت باید چاقو تا دسته رفته باشه تو شکمت!!!
[/quote]
خب با این طرحی که این داره با کوچکترین فشار دوسانت از دسته هم وارد بدن میشه !!!!!!ولی درکل فکر نمیکنم برای فرستادن هوا باشه چون بعد از زخمی شدن که خون تو رگ نمیمونه که هوا رو منتقل کنه بیرون میریزه و اصولا فکر نمیکنم هوا با این روش وارد بدن بشه
البته این نظر منه و شاید هم اشتباه
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
به نظر من كه توجيه كاربردي نداره.
طراحي كه دوستمون گفتن ميشه.اما پيدا كردن اون آلياژي كه در مقابل ضربه نشكنه و تيزيش باقي بمونه و سبك هم باشه سخته و همچنين اگه پيدا شد با چي ميخوايم عمليات ماشينكاري روش انجام بديم؟!؟!؟
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
سلام
طرح جالب و غیر معمولی هست ...با وجود ان سه لبه و سطح مقطعی که ایجاد میکنه زخمی که در بدن ایجاد میشه گسترده و خونریزی ان بسیار شدید خواهد بود ...سلاح کشنده ای هست ... البته با وجود این طرح خاص شاید انقدر ها خوش دست نباشه
=================

یک سری طرح از کارهای لیلوید هاردینگ دارم نمیدونم اگر کسی طالب هست اپلود بکنم ؟
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
در مورد سوراخ من فك ميكنم بهينه سازي انجام دادن برا كاهش وزن.و البته باعث افزايش استحكام در اون نواحي ميشه.چون از انتهاي چاقو بيشتر به عنوان اهرم استفاده ميشه.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='warrior1391' timestamp='1359749163' post='297085']
در مورد سوراخ من فك ميكنم بهينه سازي انجام دادن برا كاهش وزن.و البته باعث افزايش استحكام در اون نواحي ميشه.چون از انتهاي چاقو بيشتر به عنوان اهرم استفاده ميشه.
[/quote]
اگر اشتباه نکنم یک جورایی مثل تیر اهن لانه زنبوری چون درمقابل فشارهای کششی و برشی در (صورت تقویت )مقاومت بیشتری از خودش نشون میده در مقابل تیر اهن معمولی و هم اینکه سبکتر هم میشه
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='crazy-doctor' timestamp='1359749060' post='297083']
سلام
طرح جالب و غیر معمولی هست ...با وجود ان سه لبه و سطح مقطعی که ایجاد میکنه زخمی که در بدن ایجاد میشه گسترده و خونریزی ان بسیار شدید خواهد بود ...سلاح کشنده ای هست ... البته با وجود این طرح خاص شاید انقدر ها خوش دست نباشه
=================

یک سری طرح از کارهای لیلوید هاردینگ دارم نمیدونم اگر کسی طالب هست اپلود بکنم ؟
[/quote]
دکتر جان نیکی و پرسش البته اگر حمل برجسارت نشه :blushing:
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]دکتر جان نیکی و پرسش البته اگر حمل برجسارت نشه :blushing:[/quote]
خواهش میکنم ..راستش یکی دو تا نیست خودش یک گالریه ...انشالله فردا سر فرصت گالریش را راه میندازم

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
دوستان اگر اشتباه می‌کنم حتما بهم بگین
من فکر می‌کنم تیغه این چاقو روی دسته اون می‌چرخه چون برش و حتی نفوذ به بدن قربانی در صورت ثابت بودن تیغه خیلی‌ سخته میتونین این موضوع رو با گرفتن یه مته بزرگ تو دستتون امتحان کنین

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='yazdan61' timestamp='1359750565' post='297098']
دوستان اگر اشتباه می‌کنم حتما بهم بگین
من فکر می‌کنم تیغه این چاقو روی دسته اون می‌چرخه چون برش و حتی نفوذ به بدن قربانی در صورت ثابت بودن تیغه خیلی‌ سخته میتونین این موضوع رو با گرفتن یه مته بزرگ تو دستتون امتحان کنین
[/quote]
بنده فکر میکنم اشتباه میکنید چون با اون چهار ردیف رزوه ای که در انتهای تیغه مشاهده میشه که برای پیچاندن اون پیچ در مهره غلاف تعبیه شده این امر که چاقو بتونه در دسته خودش بچرخه یکم دور از ذهنه ویرایش شده در توسط hosein66

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='crazy-doctor' timestamp='1359750526' post='297097']
[quote]دکتر جان نیکی و پرسش البته اگر حمل برجسارت نشه :blushing:[/quote]
خواهش میکنم ..راستش یکی دو تا نیست خودش یک گالریه ...انشالله فردا سر فرصت گالریش را راه میندازم
[/quote]
دستت طلا دکتر جان

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
دوستان این چاقو هایی که گذاشتین تو گمرک گیر میاد؟
اگه میشه قیمتشونم بگید
ممنون

در مورد تشخیص اصل بودنشم اگه میشه راهمایی کنید

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
آقا از همه اینها تیزترینش کدوم هست؟!
آدرس محل فروش هم لطف می کنی

من عاشق اولین چاقو تاپیک شدم گیر می یاد؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[center]Super knife ایده ای بزرگ در اندازه ای کوچک[/center]

[center][url="http://www.hotup.ir/upload/mx5u_superknife2.jpg"]http://www.hotup.ir/upload/mx5u_superknife2.jpg[/url][/center]

شرکت PDR TOOLS در سال 1998 توسط عده ای از مهندسین ، طراحان و مخترعین آمریکایی تاسیس شد.هدف این افراد تولید محصولاتی با طراحی جدید،منحصربفرد و کاربردی است.این شرکت در زمینه های مختلفی فعالیت داشته و با تولید ابزارهایی کارآمد توانسته در بسیاری از زمینه ها،نوآوری های ارزشمندی را ارائه نماید

[center][url="http://www.hotup.ir/upload/kc0o_superknife1.jpg"]http://www.hotup.ir/upload/kc0o_superknife1.jpg[/url][/center]

یکی از تولیدات این شرکت چاقویی به نام SUPERKNIFE است.این چاقوی جالب نشان می دهد که با کمی تحقیق و تفکر می توان ابزارهایی کوچک اما کارا و ارزشمند تولید نمود.این چاقو به منظور استفاده در شرایط و مواقع گوناگون طراحی شده است،از آن می توان در امور نظامی،شکار،باغبانی،منزل و یاکاربردهای دفتری و...بهره برد.سوپرچاقو در حدو اندازه یک چاقوی جیبیطراحی شده است.بدنه ان از جنس آلومینیوم مقاوم بوده و به جای استفاده از تیغه ثابت در آن از یک HOLDER یا گیره مطمئن و منحصربفرد بهره گرفته شده است که به کاربر اجازه استفاده از تیغه های قابل تعویض را می دهد.این تیغه های قابل تعویض از فولاد ضد زنگ تهیه شده اند و بسیار تیز و برنده هستند.سوپرچاقو در واقع تلفیقی از طرح چاقوهای جیبی با چاقوهای کاربردی(UTILITY KNIFE) است و از لحاظ تجاری محصولی موفق ارزیابی شده است.به همراه این چاقو وسیله ای به نام N12 عرضه می گردد که از آن به عنوان یک آچار بسیار کوچک برای تنظیم یا باز کردن گیره چاقو به منظور تعویض تیغه استفاده می شود و سهولت بسیاربالایی در این امر برای کاربر ایجاد می نماید.در کنار این چاقو،کیفی مناسب برای حمل چاقو،N12 و تیغه های قابل تعویض نیز عرضه شده است.

منبع:ماهنامه نوآور - سال سوم ،شماره 35
  • Upvote 4

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.