aryobarzan

سرنوشت غم انگیز بزرگترین ناوگان زیر دریایی تاریخ

امتیاز دادن به این موضوع:

Recommended Posts

هیتلر خودش یه فراماسونر بوده و توسط ماسونها به قدرت رسید علامتهای هم که استفاده می کرد متعلق به ماسونها بود البته وقتی که دید قدرتش زیاد شده خواست ماسونها رو دور بزنه که با توجه به قدرت ماسونها دیگه خودتون باید باقیش رو بدونین.[/quote]
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote][quote]باوجود خونخوار بودن هیتلر باز نمی دونم چرا ته قلبم دوسش دارم!! icon_idea
شاید بخاطر کشتن اروپایی های اوباش و شاید هم یهودی ها باشه..
ولی ای کاش اون هولوکاست واقعی بود و تمام یهودی های جهان رو میکشت :rose:[/quote]

این حرفها چیه!!!:thinking:
کی تا حالا گفته که همه یهودی ها که هیچ همه صهیونیست ها هم باید کشته بشن!!!؟؟
همیشه رهبری رو جدا بودن بحث یهودیت و صهیونیست تاکید داشتن، در مورد صهیونیست ها هم کسی اونها رو مهدورالدم اعلام نکرده و حرف ما این بوده که باید از فلسطین برن[/quote]

:cry:
جدی شرمنده.....
باید بگم حق با دوستان.حرفم پس میگیرم..
ولی ته دلم یک کوچولو از هیتلر خوشم میاد!!! :cry:
از همه برادرای یهود هم که ناراحت شدن..عذر میخام
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]هیتلر خودش یه فراماسونر بوده و توسط ماسونها به قدرت رسید علامتهای هم که استفاده می کرد متعلق به ماسونها بود البته وقتی که دید قدرتش زیاد شده خواست ماسونها رو دور بزنه که با توجه به قدرت ماسونها دیگه خودتون باید باقیش رو بدونین[/quote]

جون من ديگه ماسونها رو وسط نكشيد.تازگيا مد شده همه‌ي مشاهير جهان رو ماسون معرفي كنن.

استدلالهاى بسيار خنده داري هم دارن.يه بنده خدايي رو نشون ميداد كه ميگفت ماريو و سونيك در

المپيك منظورش ماسونيكه! بحث فراماسونها و مثلا افشاي كارهاشون تبديل به منبع درآمد يه سري

پروفسور مدرسه نرفته شده. راز آرماگدون 4 كه ديگه شورش رو درآورده.به زور كامپيوتر عكس

رضاخان رو وسط ستاره‌ داوود انداختن و چسبوندنش به فيلم دختر لر!

آدم بعضي وقتها حيرت ميكنه.

متاسفانه به كمك من و دوستان تاپيك از مسيرش منحرف شد.از نويسنده‌ي محترم تشكر ميكنم.
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote][quote]هیتلر خودش یه فراماسونر بوده و توسط ماسونها به قدرت رسید علامتهای هم که استفاده می کرد متعلق به ماسونها بود البته وقتی که دید قدرتش زیاد شده خواست ماسونها رو دور بزنه که با توجه به قدرت ماسونها دیگه خودتون باید باقیش رو بدونین[/quote]

جون من ديگه ماسونها رو وسط نكشيد.تازگيا مد شده همه‌ي مشاهير جهان رو ماسون معرفي كنن.

استدلالهاى بسيار خنده داري هم دارن.يه بنده خدايي رو نشون ميداد كه ميگفت ماريو و سونيك در

المپيك منظورش ماسونيكه! بحث فراماسونها و مثلا افشاي كارهاشون تبديل به منبع درآمد يه سري

پروفسور مدرسه نرفته شده. راز آرماگدون 4 كه ديگه شورش رو درآورده.به زور كامپيوتر عكس

رضاخان رو وسط ستاره‌ داوود انداختن و چسبوندنش به فيلم دختر لر!

آدم بعضي وقتها حيرت ميكنه.

متاسفانه به كمك من و دوستان تاپيك از مسيرش منحرف شد.از نويسنده‌ي محترم تشكر ميكنم.[/quote]

واییی
خداشکر که یکی تاحدودی طرفدارمنه

داشتم میمردم :cry:

می خاستم همین حرفارو بزنم ولی با اون تایپیک قبلیم روم نمیشد دفاع کنم

منم موافقم ..جدیدا همه گیر دادن به این ماسونها..هرکسی پیدا میکنن میگن فراماسونر بوده

یکی میگفت صدام هم فراماسونر بوده!

به این علامت SS هیتلر هم گیر میدن که نشونه ماسونهاس

حالا هرکسی یه علامت جدید پیدا میکنه میگن نشون اونهاست :cry: :thinking:

آخه هیتلر یه سرباز معمولی بیسواد چه میدونست ماسون چیه؟
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[size=24]تیپ IID:[/size]

http://www.uboat.net/media/boats/types/iid_2d.gif

http://t1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQsgohonnPPcmZnrifkI0wOytuYAbaMWeZnJRqs9VmYqCgJ6CS_zA

تعداد تولیدی 16 عدد به نامهای
U-137, U-138, U-139, U-140, U-141, U-142, U-143, U-144, U-145, U-146, U-147, U-148, U-149, U-150, U-151, U-152.

تاریخ تولید 1939 الی 1941

مشخصات :
کلاس : گشت ساحلی(برد متوسط)
وزن : 460 تن
طول :43.97 متر
قطر : 4.93 متر
ارتفاع : 8.06 متر
قدرت : 700 اسب بخار روی آب و 410 اسب بخار زیر آب
سرعت : 12.7گره دریایی روی آب و 7.4 گره دریایی زیر آب
برد عملیاتی :5650 مایل با سرعت متوسط 8 گره دریایی روی آب و 56 مایل با سرعت 4 گره دریایی زیر آب
دریچه پرتاب اژدر : 3 عدد در سینه (5 عدد ظرفیت )
توانایی مین ریزی :دارد با توانایی حمل 12 عدد
توپ دکل : ندارد
خدمه :22 تا 24 نفر
حداکثر عمق عملیاتی :150 متر

از مجموع 16 زیر دریایی فوق 3 عدد غرق شدند(U138,U144,U147) و 4 عدد پس از اعلام بیانیه تسلیم بی قید وشرط در محل ماموریت خود تسلیم متفقین شدند(U143,U145,U150,U151) و 9 عدد دیگر هم قبل از پایان جنگ از خدمت خارج شدند .

كه 9عدد از زیردریایی های فوق (U137,U138,U140,U141,U143,U144,U146,U147,U149) موفق به غرق تعداد 26 کشتی با تناژ مجموع 103.484 تن گردیدند.
و موفق ترین آنها U137,U138 است با آمار 6 شکار براي هر کدام
قابل توجه آنکه این تیپ از زیر دریایی ها بر طبق آمار کلا موفق عمل نکرده است

http://t2.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcTdUKmyk-kOSexavwMpbPQJbaOZQbrN5gMpfqv-NPl8NCmiSHsH

http://t2.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcRM8ivr1h2NZn6jIjHZr17URPpe5ngxD_-ZbcMFXW8oGUiKO1_ulQ

http://t1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQ3zJo0UvgqcxyMBAxG7wauuNgkRcN46xrGycql8DadEF0G-zCTrA

اقتباس و ترجمه از
http://www.uboat.net

ادامه دارد ......
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
حيف اين همه زيردريايي كه تسليم شدن......كاش يه عده شون مثل ناتيلوس ميزدن به دريا و به دنبال انتقام :cry:

هيتلر هرچي باشه ادعاي آريايي بودن داشته و ميتونست بهتر از بقيه دول استعمارگر باشه...................كلا آلماني ها مثل انگليس و فرانسه تو دنيا مستعمره اي نداشتن....البته اين ند اشتن مستعمره به دليل عقب موندن از بقيه بوده وگرنه اگه ميتونست مثل بقيه ميرفت و جزاير و كشور هاي عقب مونده رو ميگرفت
ولي خب هيتلر خود ش رو رهايي دهنده ملت ها از چنگال شرق و غرب ميدونسته

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
با سلام
اخوی خسته نباشی. تاپیک فوق العاده و پر باریه
-----------------------------------------------------------------------------------------------------
در حاشیه:
[quote]جون من ديگه ماسونها رو وسط نكشيد.تازگيا مد شده همه‌ي مشاهير جهان رو ماسون معرفي كنن.[/quote]

راست میگی Reichsmarschall عزیز
کلا اپیدمی شده این قضیه و فکر کنم کلاس هم داشته باشه !!
به خدا اینقدر که اینا رو بزرگ کردن دارن این فرماسون ها ذوق مرک میشن.

اگه بعضی از این دوستان تو خونه های ما بیان همه خانواده ها ی ایرانی و ایضا خود ماهم ماسونی هستیم. یعنی حداقل میشه به یکی از نشانه های بیشمار این جماعت منصوب بشیم.
----------------------------------------------------------------------------------------------------
خدا یا مارو از فتنه های آخر الزمان دورکن. از افراط و تفریط هم مصون بدار.
الهی آمین
کسی ناراحت نشه لطفا

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
دستت درد نكنه هيتلر اشتباهات زيادي كرد در طول چنگ
اينا كه خوبه يكي از بچه هاي سايتم ميگهت ارم ژيانم فرماسونيه :cry:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
ما آخر نفهميديم هيتلور صدام بود يا صدام هيتلور :thinking:
ولي من اراده هيتلر رو ميساتيم يه دمش گرم داره خيلي دمش گرم
واسه شادي روحش يه صلوات عنايت بفرمايين شوخي ميكنم :rose: من از اين ناراحتم با اين همه هزيينه و تلاش نتونست همه دنيا رو بگيره آخه حيف نبود اين همه سلاح و هواپيما و زير دريايي وو ... ساخته بعد همش به فنا بره :cry:
من باید حداقل 50 پست برای مشاهده این انجمن داشته باشم پس اگه بي ربط مينويسم خرده نگيريد :cry:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
ولی اگه هیتلر تا تابستان صبر میکرد بعد به استالینگراد و شوروی حمله می کرد احتمالا

پیروز جنگ شده بود.

اون موقع فک نکنم از خیر ایران هم میگذشت..بخاطر نفت اینجا هم که شده

حتما کشور ماروهم ویران می کرد

بعضی دوستان میگن بخاطر نژاد و این حرفا آلمانا باما بودن..ولی جنگ 8ساله ما چیز دیگه ای رو ثابت

کرد

فکر نکنم کسی دیگه ندونه که منبع تامین سلاح های شیمیایی عراق کجا بوده

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
خوب بابا چرا میزنید اصلا هیتلر ضد فراماسونر بود، اونهایی که هی ماسون ماسون میکنن نویسنده داستانهای تخیلین خوب!! :cry: :cry:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
من هم ماسون اصلا خوب شد ؟
اصلا معنی اسمکاربری منو هر کی دونست میفهمه من ماسونری نیرویورکی هستم

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]من هم ماسون اصلا خوب شد ؟
اصلا معنی اسمکاربری منو هر کی دونست میفهمه من ماسونری نیرویورکی هستم[/quote]

حالا این طرفیا دارن شورشو در میارن..بسته خوب
شماها دارین کاسه داغتر از آش میشین
بچسبین به بحث
خودمون میتونیم از خودمون دفاع کنیم ممنون :cry:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.