ColonelShak

نفربر زرهی ZFB 05 ساخت چین

امتیاز دادن به این موضوع:

Recommended Posts

این نفربر مخصوص نیروهای ویژه عربستان هست،که ساخت عربستان هست(ارواح باباشون!!!) و اسمش هم الکاسر است...

[img]http://s.alriyadh.com/2007/02/25/img/252718.jpg[/img]

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]این نفربر مخصوص نیروهای ویژه عربستان هست،که ساخت عربستان هست(ارواح باباشون!!!) و اسمش هم الکاسر است...

[img]http://s.alriyadh.com/2007/02/25/img/252718.jpg[/img][/quote]

بله کاوه جان ساخت عربستانه!ولی موتورش آمریکاییه بدنش انگلیسی :cry:
بقیش رو هم خودشون ساختن :cry:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]کلنل جان ممنون

[quote]( ناگفته نمونه که یه شباهت هایی هم به رخش داره یا بهتره بگم رخش [color=red]یه شباهت هایی[/color] به این داره ) ؟![/quote]

سلام مهدی جان- رسیدن مجدد بخیر

والا شباهت که چه عرض کنم - هنوز امین خان تفاوتها و شباهتها رو به تفکیک نگفته بودند که من بر اساس همون عکس ابتدای تاپیک یهو گفتم که " ای بابا رخشمون هم که تو زرد از آب درآمد " !!

ولی خوب خداییش یکم فرق دارن.[/quote]

سلام آقا مستر عزيز - ممنون
دوستان در كل به نظر من ما بايد از نهايت تكنولوژي و علممون در ساخت اينجور ماشين هاي زرهي استفاده كنيم نه بياييم يه رخشي توليد كنيم كه حالا زره قوي داره يا نه كه اگه نداره بعدا براش ميذاريم ! ما بايد يه ضرب بهترين ها رو توليد كنيم تا بتونيم جلوي دشمنان ابرقدرتمون قد علم كنيم ! :cry:

از اين عرض اندام عربستاني ها اصلا خوش نيومد ! دارن بر عليه شيعيان كشتار راه ميندازن بعدش ما اينجا نشستيم داريم در و ديوار رو نگاه ميكنيم خير سرمون ما هم واسه خودمون ابرقدرتي هستيم دارن بغل دستمون شيعيان رو ميكشن ! :cry:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
به نظر من نه به درد مرز بانی می خوره(مخصوصا که در منطقه شرق کشور قاچاقچیا تنها سلاحی که ندارند بمب اتمیه) و نه عملیات نظامی در خط مقدم. حداکثر به درد نیروهای ضدشورش یا عملیات swat می خوره. در صحنه نبرد هم باید در خطوط عقب جبهه ازش استفاده بشه.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]به نظر من نه به درد مرز بانی می خوره(مخصوصا که در منطقه شرق کشور قاچاقچیا تنها سلاحی که ندارند بمب اتمیه) و نه عملیات نظامی در خط مقدم. حداکثر به درد نیروهای ضدشورش یا عملیات swat می خوره. در صحنه نبرد هم باید در خطوط عقب جبهه ازش استفاده بشه.[/quote]

البته این نفربر ضد شورشه نفربر براق مخصوص استفاده در مرزه

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
نفربر چيني كپي نفربر ايراني خودمون رخشه با يه خورده بالا پايين تغيير جزئي حالا معلوم نيست ايران ايندفه از چين كپي زده يا چين از ايران داستان كپي پست همچنان ادامه دارد ...
نفربر عربستان خوشكله شكل اتوبس هاي مدرسه امريكاياست

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]به نظر من نه به درد مرز بانی می خوره(مخصوصا که در منطقه شرق کشور قاچاقچیا تنها سلاحی که ندارند بمب اتمیه) و نه عملیات نظامی در خط مقدم. حداکثر به درد نیروهای ضدشورش یا عملیات swat می خوره. در صحنه نبرد هم باید در خطوط عقب جبهه ازش استفاده بشه.

[/quote]

موافقم.لب مرز قاچاقچيا با اين نفربرها بهمون ميخندن.
به درد نيروهاي ضدشورش ميخوره ولي swat چرا؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote][quote]به نظر من نه به درد مرز بانی می خوره(مخصوصا که در منطقه شرق کشور قاچاقچیا تنها سلاحی که ندارند بمب اتمیه) و نه عملیات نظامی در خط مقدم. حداکثر به درد نیروهای ضدشورش یا عملیات swat می خوره. در صحنه نبرد هم باید در خطوط عقب جبهه ازش استفاده بشه.

[/quote]

موافقم.لب مرز قاچاقچيا با اين نفربرها بهمون ميخندن.
به درد نيروهاي ضدشورش ميخوره ولي swat چرا؟[/quote]
ops جان
نیروهای ویژه هم مثلا میخوان برای آزادی گروگان وارد یه ساختمونی چیزی بشن!
باید تا قبل از رسیدن به محل استقرار از یه وسیله ایمن استفاده کنن دیگه.
(فیلم مثل این که زیاد نمیبینی؟! :mrgreen: )

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]نفربر چيني كپي نفربر ايراني خودمون رخشه با يه خورده بالا پايين تغيير جزئي حالا معلوم نيست ايران ايندفه از چين كپي زده يا چين از ايران داستان كپي پست همچنان ادامه دارد ...
نفربر عربستان خوشكله شكل اتوبس هاي مدرسه امريكاياست[/quote]

کلنل خودشو کشت تا بگه این دو تا هیچ ربطی به هم ندارن. ولی هر 5 پست یه بار همون آش و همون کاسه اس.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
دوستان یک نکته دیگه برای بررسی رخش و این ZFB 05 چینی فاصله بین محور چرخهای 2 خودرو است - در نفربر رخش به محور چرخهای جلو دقت کنید . تقریبا زیر شیشیه جلو قرار دارد ولی در نفربر چینی چرخ در جلوی شیشه قرار دارد :

[img]http://gallery.military.ir/albums/userpics/Untitled-1%7E10.jpg[/img]
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
بله رخش مرزبانی زره پوش تر است و به نظر من وزن بیشتری هم دارد - همچنین برجک دارد .

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]اینم یه چیزی تو همین مایه هاست!!

[img]http://media.defenseindustrydaily.com/images/LAND_Dingo-2_lg.jpg[/img][/quote]
عجب نفربريهه آدم هز ميكونه انگار واسه پيك نيك و سيزده بدر جاده شمال ساختنش :mrgreen:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.