samedelavar

به اشتراك گذاشتن ايده ها در زمينه رديابي موبايل

Recommended Posts

با سلام خدمت دوستان
مدتيه دارم رو اين قضيه فكر مي كنم كه چطور ميشه يك گوشي موبايل رو با نوشتن يه اپليكيشن تو يه گوشي خودمون رديابي كنيم؟
به عنوان مثال اولين ايده اي كه به ذهن خودم رسيد اين بود كه ابتدا با گوشي خودمون شماره طرف رو بگيريم بعد زمان برقراري اتصال رو برنامه اندازه گرفته و بر اساس جدول تجربي كه خودمون با امتحان شهرهاي مختلف به دست مياريم..شهر مورد نظر رو پيدا مي كنيم. icon_eek icon_eek icon_eek
خوب حالا هر كي نظري داره خوشحال ميشم با هم به اشتراك بزاريم تا شايد يه اپليكيشن خوب از توش در بياد icon_wink
منتظر ايده هايي كه به ذهنتون مي رسه هستم. icon_eek

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
اصلا شما چرا باید دنبال همچین چیزی بگردی و فضولی تو موبایلهای مردم بکنی icon_wink icon_eek
اگر مسلمان هستین که این کار صد در صد حرامه icon_eek

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
سلام دوست عزيز
اين حرفا چه ربطي داره؟
من هدفم انجام يه كار علمي بود...حالا موبايل چه ربطي داره به اسلام ومسلموني ؟ icon_wink

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]اصلا شما چرا باید دنبال همچین چیزی بگردی و فضولی تو موبایلهای مردم بکنی icon_eek icon_eek
اگر مسلمان هستین که این کار صد در صد حرامه icon_eek[/quote]
اقا فورا احساساتي نشو مگه نيروهاي پليس غير مسمونن icon_wink

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote][quote]اصلا شما چرا باید دنبال همچین چیزی بگردی و فضولی تو موبایلهای مردم بکنی icon_eek icon_eek
اگر مسلمان هستین که این کار صد در صد حرامه icon_eek[/quote]
اقا فورا احساساتي نشو مگه نيروهاي پليس غير مسمونن icon_wink[/quote]

[b]

icon_eek
نکنه شما و اون دوستمون که تو فضای فوضولی قرار دارند پلیس تشریف دارین ؟

اول یکم فکر کنید بعد نظر بدید خواهشا - خودت میگی نیروهای پلیس که اونها هم برای شنود و کنترل حتما دلیل دارن !

دلیل شما که لوگوت هم قشنگه ( اونجوریه ) چیه ؟ اصلا طرح این موضوع اینجا یعنی چی ؟
این افکار مسخره رو توی همون زیرزمین خونتون اجرا کن تا بعد هم به دلیل تجاوز به حریم خصوصی اعدامت کنند !

تا کلی انسان از دستت راحت بشوند
الهی امین

[/b]

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]با سلام خدمت دوستان
مدتيه دارم رو اين قضيه فكر مي كنم كه چطور ميشه يك گوشي موبايل رو با نوشتن يه اپليكيشن تو يه گوشي خودمون رديابي كنيم؟
به عنوان مثال اولين ايده اي كه به ذهن خودم رسيد اين بود كه ابتدا با گوشي خودمون شماره طرف رو بگيريم بعد زمان برقراري اتصال رو برنامه اندازه گرفته و بر اساس جدول تجربي كه خودمون با امتحان شهرهاي مختلف به دست مياريم..شهر مورد نظر رو پيدا مي كنيم. icon_eek icon_eek icon_eek
خوب حالا هر كي نظري داره خوشحال ميشم با هم به اشتراك بزاريم تا شايد يه اپليكيشن خوب از توش در بياد icon_eek
منتظر ايده هايي كه به ذهنتون مي رسه هستم. icon_eek[/quote]

ارتباط بین موبایل ها یک ارتباط مستقیم نیست که بشه با اندازه گیری زمان کانکت شدن فاصله رو به دست آورد حتی اگر ارتباط مستقیم بود باز هم شرایط برقراری ارتباط به اندازه ی کافی محاسبات رو مخدوش می کنه ولی یه فیلم دیدم به اسم " شبکه 2 " که تو اون موبایل یه نفر رو در یک ساختمان به راحتی ردیابی کردند و همانند جی پی اس به موقعیت آن پی بوردند ( البته در فضا بسته ) !

در ضمن هر چند حسابی از آواتارتون کفری شدم ولی به آواتارت گیر نمی دم ( چون آواتار خودم خفن تره ) icon_wink

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
با سلام
یه سیستمی توی مخابرات برای مکان یابی موبایل وجود داره که از طریق اون و مشخص کردن محدوده حضور موبایل ( آنتن ارتباطی ) میشه اونو پیدا کرد . همون سیستمی که روی بعضی از گوشیها وجود داره و به جای GPS با Network مکان یابی میکنه .
الان این سیستم روی ایران سل فعاله و هر کس میتونه خودشو با این سیستم مکان یابی کنه .
اگر سیستم اجازه مکان یابی رو برای تلفن کسی که باهاش ارتباط داری بده ، این کار از روی تلفن طرف مقابل هم باید قابل انجام باشه .

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
ارتباط بین موبایل ها یک ارتباط مستقیم نیست که بشه با اندازه گیری زمان کانکت شدن فاصله رو به دست آورد حتی اگر ارتباط مستقیم بود باز هم شرایط برقراری ارتباط به اندازه ی کافی محاسبات رو مخدوش می کنه ولی یه فیلم دیدم به اسم " شبکه 2 " که تو اون موبایل یه نفر رو در یک ساختمان به راحتی ردیابی کردند و همانند جی پی اس به موقعیت آن پی بوردند ( البته در فضا بسته ) !
درسته ارتباط مستقيم نيست...منم ميدونستم كار نميكنه.فقط منظورم يه مثال براي يه ايده در اين زمينه بود...
قصد من همونطور كه از عنوان تاپيك پيداست به اشتراك گذاشتن ايده ها با ساير دوستان بود.
حالا هم منتظرم اگه كسي ايده خوبي در اين زمينه داره ما رو هم بي نصيب نزاره icon_wink

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
اولا عكس آواتار رو سريعا عوض كنيد.من نميدونم مديران كجا هستند!!!! icon_wink
دوما اين كار شما يك ايده نيست بلكه يك جاسوسي اشكاره.شما ميدونيد كه افراد مختلفي در اين سايت هستند از مخابرات نظامي تا ساخته رادار.همچنين ميدونيد كه خيلي ها در اين سايت جواب شما رو ميدن.اما اميدوارم هيچ كدوم از برادرا جو گير نشن و چيزي نگن كه باعث كمك به شما بشه.
در ضمن اين سيستم سالهاست كه استفاده ميشه و در حال حاضر استفاده براي عموم در امريكا و اروپا به همت شركت گوگل فراهمه.پس سفره رو جمع كن كه اينجا اونجا نيست كه شما فكر ميكنيد!!!! icon_eek

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[color=red]تاپیک قفل شد!
قبل از ایجاد تاپیک قوانین رو مطالعه کنید!

جناب samedelavar دوستانه ازتون می خوام که آواتارتون رو به احترام دوستان عوض کنید!

جناب insidman شما هم سعی کنید با دوستان کمی بهتر صحبت کنید!

آذرخش[/color]

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
مهمان
این موضوع نسبت به پاسخ بیشتر بسته شده است.

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.