NIX

در پاسخ به استاکس نت هکر 21 ساله ایرانی «SSL» را رمز گشایی کرد

امتیاز دادن به این موضوع:

Recommended Posts

[quote name="FBI"][quote]]

جای دیگری می گوید ما یعنی چندنفر هستند

I should mention[b][color=red] we[/color][/b] have no relation to Iranian Cyber Army,[b][color=red] we[/color][/b] don't change DNSes[color=brown][/color][color=red][/color][/quote]

اووووه! خیلی ها از کلمه ما به جای من استفاده می کنند ، بعضی ها هم می گن مو! :(

البته در آن پاسخ از اون حرفای کذایی مثل تروریست! وابسته به فلان جا و ... زیاد نسبت داده شده به اون فرد. اشکالی نداره ، امریکا یک میلیون نفر رو در عراق کشته ، سربازای امریکایی در افغانستان حشیش می کشن بعد برای تفریخ می رن بچه های افغان رو می کشند اونوقت یکی دیگه تروریسته! هیچ اشکال نداره!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote] [I]

شما منظورتان از ردیف کردن این اطلاعات چیست؟ زمانی که برای جلوگیری از فیل ت ر شدن سایت لازم شد سایت ها ثبت رسمی در وزارت ارشاد شوند ، این سایت ثبت نام سایت های وزارت ارشاد لازم بود در آن تمامی اطلاعات شخصی و شماره تماس و آدرس خود را اعلام کنید همه کاربران حزب الاهی گفتند سرور ثبت نام سایتها در ارشاد که کلید دست یابی به اطلاعات محرمانه کاربران است در کشور چین قرار دارد و وزارت ارشاد تمامی کاربران ایرانی را مجبور کرد تمامی اطلاعات بسیار حساس محرمانه خود را در این سایت که روی سروری در کشور چین قرار داشت قرار دهند ، یا اینکه سایت شان فیل ت ر شود که بسیاری کاربران حزب الاهی فیل ت ر شدن را به چنین ننگی که مجانی اطلاعات خود را به کشور چین تحویل دهند ترجیح دادند ، سرورهای سایر سایتهای دیگر دولتی که اطلاعات کاربران را جمع آوری می کنند مثل حوزه های علمیه خواهران و کلیه سایتهای دولتی لااقل تا چند سال پیش همه در کشورهای خارجی قرار داشت ،
لذا نمی دانم حالا شما ناراحت چی هستی؟[/quote]

اون چیزی هم که راجع به چین و سرور گفتی هم ربطی به مساله ما نداره

ضمنا املای اون کلمه [b]حزب اللهی[/b] هستش

من ناراحت نیستم
شما ناراحتی که ایران می تونه اینترنت رو رصد کنه و از طرف دیگه داری با گفته هایی که در رسانه معتمد بی بی سی :( و اون خزعبلاتی که اون یارو نوشته رو هرچه سریعتر ترجمه و کپی پیست کردی میگی که این کار اصلا هم مهم نبوده و از طرف دیگه اینو به سپاه مرتبط میدونی

صحبت ما اینجاست که شمایی که با این اب و تاب از بد بودن دست بردن در اطلاعات دیگران داد سخن میدی، لابد خبر نداری که همه رفتارت تو اینترنت به کمک گوگل و مایکروسافت هرلحظعه داره رصد میشه

شما از اینکه نامه ات توسط یک مامور امریکایی خونده بشه ناراحت نیستی ولی ....

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]
آیا فکر می­کنید که چنین ترفندی که علیه مردم ایران استفاده کرده ­اید (منظورم تفاخریست که به قدرتتان می­کنید) روی بقیه دنیا هم کارگر می­افتد
[/quote]

يك نكته اي كه توي جواب ها ناديده گرفته شده ، بحث BGP Route هست
اطلاعات رد و بدل شده غير از داخل ايران هم ، از Core router هاي ايران براي عبور ميگذرن .

اگه جاده ابريشمي فرض بگيريم ، اطلاعات كشورهاي همسايه هم ميتونسته رسد بشه...

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
حرکت خوب و جالبی بود، اما باید عرض کنم که در همون روز اول شناسایی شد و تمامی Digital Certificate ها باطل شدند، در نتیجه بازده آنچنانی نداشت. فقط یکجور شاخه و شونه کشیدن بود.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
اقا جون كد شكستن مگه كشكه اين خبر 100 در صد دروغه ويا يه كلكي تو كاره يه جوون 21 ساله ممكن نيست بتونه همچين كاري كنه :( :oops:

اقا اين يه اعلان رسمي توانايي براي كساييه كه اونو ميفهمند{ cia-nsa-mi6 ....}اگرم گفتن 21 سالست ميخواستن بگن ايرانيا 21 سالشون شمارو قورت ميده 30 سالشون ديگه چيكار ميكنه {این یکی مصرف داخلی داشت}

اگرم یادتون باشه قبلا اقای مصلحی گفت که ما از ردگیری ایمیل منافقین به نتایج خوبی رسیدیم .......

ایمیلها از اس ا ال استفاده میکنن....

چه نتیجه ای میگیریم؟؟؟؟؟؟؟؟؟

این خبر اخطاری از توانایی ایران میتونه باشه
ظاهرا اخطار قبلی دسگیرشون نشد

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
جناب FBI!!
چون در مورد صحت حرف های شما مطمئن نیستم،در اون مورد نمی تونم نظری بدم.
اما یه سوال ازت دارم:وقتی که اونا Stuxnet رو برای ایجاد اخلال در مراکز هسته ای ایران طراحی کردن و تا حدودی هم به هدفشون رسیدن،شما واقعا با این آب و تاب در موردشون موضع گرفتی؟واقعا با همین هیجان! حداقل پیش خودت کارشون رو محکوم کردی یا نه؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
عمرا اگر محکوم کرده باشه

این بنده خدا فقط بی بی سی رو کپی کرده اینجا

یعنی اگر فردا بی بی سی بگه ایران باید محو بشه هم باز کپی میکنه :(

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]اقا جون كد شكستن مگه كشكه اين خبر 100 در صد دروغه ويا يه كلكي تو كاره يه جوون 21 ساله ممكن نيست بتونه همچين كاري كنه :oops: icon_eek

اقا اين يه اعلان رسمي توانايي براي كساييه كه اونو ميفهمند{ cia-nsa-mi6 ....}اگرم گفتن 21 سالست ميخواستن بگن ايرانيا 21 سالشون شمارو قورت ميده 30 سالشون ديگه چيكار ميكنه {این یکی مصرف داخلی داشت}

اگرم یادتون باشه قبلا اقای مصلحی گفت که ما از ردگیری ایمیل منافقین به نتایج خوبی رسیدیم .......

ایمیلها از اس ا ال استفاده میکنن....

چه نتیجه ای میگیریم؟؟؟؟؟؟؟؟؟

این خبر اخطاری از توانایی ایران میتونه باشه
ظاهرا اخطار قبلی دسگیرشون نشد[/quote]

دوست خوبم این جا رو بخون :(
:( این در حقیقت یک هک مدیریت شده نبود. در ابتدا من تصمیم گرفتم که الگوریتم RSA را هک کنم. من تحقیق‌های بسیار زیادی روی پروتکل SSL انجام دادم. تلاش کردم که الگوریتمی برای تجزیه اعداد اینتیجر (Factoring Integer) بیابم. الگوریتم‌های موجود را آنالیز کردم. [color=red]تا الان نتوانسته‌ام آن‌را انجام دهم.[/color] حداقل فعلاً نتوانسته‌ام. اما می‌دانم که غیرممکن نیست و من به انجام خواهم رساند. به هر حال،[color=red] دیدم که راه‌های آسان‌تری برای انجام آن وجود دارد.[/color]مثل هک کردن یک CA. دنبال چند CA مثل Thawthe و Verisign وVerisign و غیره گشتم تا هک کنم

خود این نگفته کد شکستم بعد هی ما میایم میگیم دروغه که میگن کد ssl رو شکسته!!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]خود این نگفته کد شکستم بعد هی ما میایم میگیم دروغه که میگن کد ssl رو شکسته!!

[/quote]

ببخشيد مگه چيزي به اسم كد :( SSL هم داريم؟؟؟؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote][quote]خود این نگفته کد شکستم بعد هی ما میایم میگیم دروغه که میگن کد ssl رو شکسته!!

[/quote]

ببخشيد مگه چيزي به اسم كد :( SSL هم داريم؟؟؟؟[/quote]

منظور همون کلیدی هست که بر آن اساس داده ها رمز میشن و فقط در مبدا و مقصد قابل خوندن هستن

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
آخه برادر من ما که از اول گفتیم بلوف تبلیغاتی گفتید بلوف نیست پس خود بنده خدا هم گفته نتونسته بشکنه الگوریتم کلا از لحاظ عملی چیز دندون گیری برای ما نداشت بیشتر به درد ترسوندن می خورد اونم برای کسانی که اطلاعات کافی ندارن joker جان استاد ما هستن قبلا که درر زمینه امنیت یه دستی داشتم از ایشون زیاد استفاده کردم ببینید ایشون چی میگن اتفاقا فکر کنم زمینه تخصصی ایشون کرکینگ است

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
کاش همه اشو نقل قول میگرفتیم ضایع میشد

بنده خدا دید حرفهای بی بی سی تو میلیتاری برد نداره خودش رفت :(

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.