reformist

بالگرد تهاجمی کاموف- 50 کوسه سیاه ( Ka-50/Black Shark)

امتیاز دادن به این موضوع:

Recommended Posts

حامد خیلی تاپیک تخصصی و خوبی بود و حسابی جای بحث داره.

ببینید شما ها درباره ی موتور تسلیحات و.. بحث کردین ولی یکی از مهمترین مسائل رو کنار گذاشتین:

مصرف سوخت!!بله مصرف سوخت این بالگرد نسبت به کاراییش خیلی بالاست!!و به همین دلیل خیلی نمی تونه این ور و اون ور بره.اپاچی لانگ بو بالگردیه که

هم جسه ی مناسبی داره و هم مصرف سوخت نسبتا پایین.

مسئله ی بعدی : این قول بیابونی در هر منطقه ای نمی تونه بشینه.ضمن این که فکر کنم دو برابر اپاچی صدا تولید کنه.

در کل حریف اپاچی نمی شه. :oops:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
بابا این mi-28 در سایز گودزیلاست !!! بیخیال این گودزیلا شین .ولی یه چیزیو خوب نشون میده فاصله تکنولوژی آمریکا و روسیه رو با مقایسه آپاچی و mi-28 به خوبی میشه متوجه شد ، فرض میگیریم این دو بالگرد قابلیت یکسانی داشته باشن ، البته میدونیم که ندارن و آپاچی خیلی قوی تره البته به قول این دوستمون به جز زره ، ولی به هر حال ، آپاچی بهترین بالگرد آمرکاست و اینم بهترین در روسیه ، حالا قابلیت یکسان و اختلاف در سایز ، این نشونه فاصله تکنولوژیه این دو کشوره !!!
یعنی آمریکا یه بالگرد میسازه در این ابعاد ولی روسیه برای ساختن یه بالگرد با همون قابلیت ، باید انقدر سایزو بزرگ کنه !

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
بالگرد میل-28 خیلی بزرگ است و همچنین واقعا گرون . حالا اگر نامردی روس ها هم روش بره که دیگه ... ما در تموم کردن نیروگاه اتمی باهاشون مشکل داریم . همین اس-300 رو معلوم نیست دادن یا ندادند .

این بالگرد میل-28 هم خیلی گرونه و هزینه های نگهداریش واقعا بالاست .

بالگرد هایی مثل کاموف 52 یا 50 بیشتر به کار ایران می یاد .

من هم یک تحقیقی کردم .

فکر نمی کنم هیچ کدوم از کشور هایی که گفتم بیان و قانون تحریم تسلیحاتی آمریکا رو زیر پا بگذارند و به ما آپاچی بدند . مثلا یکی مثل ونزئولا قابل قبوله . چراکه بار هاست داره تحریم های آمریکا رو زیر پا می گذاره .

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
به نظر من اگه KA-50 رو مانور بدیم برای خرید فکرکنم یک بالگرد تحاجومی نسبتا خوب برای خودمون جور کردیم تازه مانیروی جوان تحسیل کرده خوبی داریم وشاید اگر خدا خواست همین بالگرد رو مهندسی معکوس کنم البته اگر خریداری بشه :? :oops:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
منظور من KA-52 بود ببخشید :? :oops: :oops: :oops:

[color=brown]
خب عزیز ، چرا پست متوالی میزنی ؟ گزینه EDIT واسه همچین مواقعی در نظر گرفته شده که اگه اشتباهی بود ، تصحیح کنی :oops:

Babakim1[/color]

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
این خبر رو هم بخونید

چکالوفسکیسرلشکر "الکساندر زلین" فرمانده کل نیروی هوایی روسیه روز جمعه به خبرنگاران اعلام کرد که این نیرو هلیکوپترهای نسل پنجم را طراحی می کند.

وی برای اولین بار به ایجاد هلیکوپترهای نسل پنجمی در روسیه اشاره نمود. پیش از این کارشناسان هلیکوپتر "می-28 ان" معروف به "صیاد شب" را نسل جدید هلیکوپترها می شمردند.

"صیاد شب" برای انجام عملیات نظامی در اوقات مختلف شبانه روز و انهدام اهداف زمینی، سطحی و هوایی دشمن و همچنین پشتیبانی هوایی نیروی زمینی در نظر گرفته شده است. هلیکوپتر به دوربین های حرارتی، کانال های نظارتی تلویزیونی، دورسنج لیزری و سیستم های ردیابی ماهواره ای مجهز شده است.

هلیکوپتر در کنار مسلسل می تواند از موشک های ضد تانک، موشک های کلاس "هوا-هوا"، بمب و تسلیحات دیگر نیز استفاده کند. حداکثر مهمات مجاز برای پرواز 2300 کیلوگرم است.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
ببخشید دوستان من نمی دانستم ولی شنیدم یک موشک ضد تانک یا به عبارت دیگر هوا به زمین جدید طراحی شده که به تازگی آزمایش و روی این هلیکوپتر لود شده منظور میل28 است کسی در مورد آن چیزی می داند تشکر :? :oops:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
ارسال شده در · مخفی شده توسط MR9، 29 دی 1394 - دلیلی ارایه نشده است
مخفی شده توسط MR9، 29 دی 1394 - دلیلی ارایه نشده است
شنیدم قراره شرکت سازنده این هیلیکوپتر داره با ایران رایزنی میکنه تا آیت هلیکوپتر ها رو به ایران بفروشند کلی جای سوال داره تا زمانی که هلیکوپتری مثل میل 35 هست چرا باید از اینا بخریم

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.