ALI

تصاویر ترانسپورت تانک های PLA - ZTZ99 ساخته شده چین به وسیله قطار

امتیاز دادن به این موضوع:

Recommended Posts

به نظر من تنها تغير خيلي مهم اين تانك برجكش مي باشد بقيه چيز هاش تقريبا يك نوعه كپي برداري ميباشد

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
سلام داش علی
ایا اینکه تمامی تانک های چین جدید از شاسی تی 72 استفاده می کنند امنیت تانک رو پایین نمیاره؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[color=darkblue][quote]سلام داش علی
ایا اینکه تمامی تانک های چین جدید از شاسی تی 72 استفاده می کنند امنیت تانک رو پایین نمیاره؟[/quote]

سلام علی جان .

دقیقا متوجه منظورت نشدم ، اینکه تانک های چینی از شاسی تی 72 استفاده می کنند چطور می تواند باعث کاهش ضریب امنیت تانک شود ؟؟

راستی یک نکته ، تانک های جدید چینی از طرح شاسی تی 72 استفاده می کنند ، نه خود آن .

به خصوص در مدل جدیدتر تایپ 99 به نسبت تایپ 98 شاسی آن دچار تغییرات بیشتری شده است .[/color]

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
سلام

یه سوالی دارم ...

با توجه که ما تعداد زیادی تی 72 داریم ... بهتر نیست سر ساخت یه برجک جدید و ارتقاء اونها از نظر موتوری سرمایه گذاری کنیم !؟

[color=darkblue]
ویرایش شد
آرائه آمارهای تایید نشده خلاف قوانین سایت است

DASHALI[/color]

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]سلام علی جان .

دقیقا متوجه منظورت نشدم ، اینکه تانک های چینی از شاسی تی 72 استفاده می کنند چطور می تواند باعث کاهش ضریب امنیت تانک شود ؟؟

راستی یک نکته ، تانک های جدید چینی از طرح شاسی تی 72 استفاده می کنند ، نه خود آن .

به خصوص در مدل جدیدتر تایپ 99 به نسبت تایپ 98 شاسی آن دچار تغییرات بیشتری شده است .
[/quote]
سالم علی جان
بله حق دارید منظورم رو بد گفتم
منظورم اینه که مقاومت زرهی تانک کم نیست اخه تی 72 فکر نکنم زرهش از 500 میلیمتر بیشتر باشه حالا چینی ها واسه این چیکار کردند؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[color=darkblue]علی جان سلام
همان طور که گفتم شاسی تانک های چینی از طرح شاسی تی 72 استفاده کرده اند و تنها از نظر ظاهری با هم شباهت دارند ، وگرنه از نظر مقاومت زرهی و کارآیی عملی آن اصلا قابل مقایسه با هم نیستند .

[quote]
با توجه که ما تعداد زیادی تی 72 داریم ... بهتر نیست سر ساخت یه برجک جدید و ارتقاء اونها از نظر موتوری سرمایه گذاری کنیم !؟ [/quote]

شاسی تی 72 تنها برای همان برجک ساخته شده است و اگر برجک دیگری طراحی شود می بایست شاسی نیز با توجه به الزامات آن تغییر کند .

در ضمن برجک تی 72 که طرحش بد نیست ..[/color]

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
مهمان
این موضوع نسبت به پاسخ بیشتر بسته شده است.

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.