SAEID

آموزش استفاده از گالری سایت

Recommended Posts

تغییراتی در گالری داده شده از جمله اینکه فضای اختصاص یافته برای کاربران تقریبا نامحدود شده و تا زمانی که از بابت فضای سرور کم نیاریم کاربران میتونن عکسها و فایلهای خود را با حجم حداکثر 10 مگ آپلود کنند. البته توصیه میشه فیلمهایی که در اینترنت موجوده رو برای صرفه جویی در فضا به گالری آپلود نکنید و از سایت مربوطه لینک بدید.

قابلیت ویژه ای هم که به گالری اضافه شده امکان واترمارک کردن تصاویر بصورت خودکار هست که برای این منظور کاربران باید از گزینه واترمارک Use Watermark Text را فعال و متن و سایز و رنگ آن را تعیین کنند که پیشنهاد می شود از رنگ سیاه با کد 000000 استفاده گردد که در عکسها با مشکل پخش شدگی مواجه نشیم.

برای مثال

[img]http://gallery.military.ir/albums/userpics/afd2003-il78mki-rk344x-2.jpg[/img]

همچنین به منظور جلوگیری از کپی مطالب تهیه شده توسط کاربران استفاده از واترمارک حتما توصیه می شود.

نکته: تنظیمات واترمارک طوری است که در صورت فعال بودن کاربر با دیدن عکسهای خود خودکار واترمارک می شوند پس اگر عکسی را نمی خواهید واترمارک شود در گالری باز نکنید یا قبل آن واترمارک را غیر فعال سازید.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[color=darkblue]سعید فکر نمیکنی یکم واتر مارک سادست...
باید گرافیکی بشه و همینطور مقداری پایین عکس رو بگیره...مثل این:
...
[img]http://gallery.military.ir/albums/userpics/123%7E2.jpg[/img]
[/color]

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
ساده هست اما خوب واترمارک متنی همین میشه اگر مثل ایرلاینرز بخایم باشه باید یک عکس با فرمت png طراحی کنیم.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
خیلی کلاس داره ها ... من که بلد نیستم ولی اگه بلدی ... حیفه که طراحی نکنی سعید جان .
راستی دستتم درد نکنه .

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
سعید جان دستت درد نکنه توضحیات کامل و جامعی بود من که خیلی استفاده کردم. :mrgreen:
در ضمن خیلی وقته نبودی بچه ها شایعه ترورت رو توسط عناصر ضد میلیتاری مطرح کرده بودند که خدا رو شکر شایعه بود :mrgreen:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
مهمان
این موضوع نسبت به پاسخ بیشتر بسته شده است.

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.