RedArmy

تحلیل و پیگیری تحولات ایالات متحده

پیروز نهایی انتخابات سال 2020 ایالات متحده   

61 votes

این نظرسنجی برای رای جدید بسته است
  1. 1. پیروز نهایی انتخابات سال 2020 ایالات متحده به نظر شما کدامیک از دو گزینه ذیل خواهد بود ؟؟؟

• جو بایدن (دموکرات)
    • دانالد ترامپ (جمهوری خواه )

Recommended Posts

قطعا با اختلاف 40 الکترال به بالا بانوی تحریم ریس جمهوره.....با یکیاز دوستان که در بلاد کفر مشغوله صحبت کردم...میگفت....بصورت عجیبی..کسایی که تا حالا شرکت نکرده بودند در انتخابات ..میخوان شرکت کنند..و..عموما هم کلینتون نظرشونه...در کل میگفت..رسانه ها مردمی که سیاسی نبودند..خنثی...ترساندند از ترامپ...دارن میارن پا صندوق...بنظرم...کلینتون ..میتونه با بیش از 320 الکترال رای بیاره....

مگر قبل از رای دادن مردم تعداد الکترال مشخص میشه ؟که میگن الان خانم کلینتون الکترالش بیشتره؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

مگر قبل از رای دادن مردم تعداد الکترال مشخص میشه ؟که میگن الان خانم کلینتون الکترالش بیشتره؟

ان 40 الکترال اختلافی تحلیل بنده بود....شما به بزرگی خودت ببخش....ولی تو این 4 ایالتی که رای گیری زودتر از موعد انجام میشه....با توجه به این نکته که معمولا جمهوری خواه ها زودتر رای میدن....کلینتون با فاصله خوبی جلوتره....بنظرم بالای 90 درصد...کلینتون میره ...کاخ پلید...

• Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

موسسه گالوپ یکی از معتبرترین نظرسنجی ها در مورد انتخابات آمریکا رو برگذار میکنه همیشه و در زمینه نظر سنجی افکار عمومی در حدود 80 سال قدمت داره. انتخاب اوباما رو هم به دقت پیش بینی کرده بود .

نتایج رو میتونید اینجا ببینید :

http://www.gallup.com/poll/189299/presidential-election-2016-key-indicators.aspx?g_source=ELECTION_2016&g_medium=topic&g_campaign=tiles

• Upvote 5

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

موسسه مودی هم فکر کنم 325 الکترال برای کلینتون پیش بینی کرده بود...

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

موسسه مودی هم فکر کنم 325 الکترال برای کلینتون پیش بینی کرده بود...

موسسه گالوپ که جناب واریور در بالا ادرسشو قرار دادن چی پیش بینی کرده؟هیلاری یا ترامپ؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

موسسه گالوپ که جناب واریور در بالا ادرسشو قرار دادن چی پیش بینی کرده؟هیلاری یا ترامپ؟

هیلاری جلوتره...

• Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
مثل این که fbi اعلام کرده در ایمیل های جدید چیزی پیدا نشده و کلینتون بی گناه است اگر خبر درست باشه شانس کلینتون بالا تر میرود

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

خوب رئیس fbi هم اعلام کرده در بررسی مجدد ایمیل های کلینتون چیز جدیدی پیدا نشده و نظرش همون نظری هست که قبلا داده بود و اتهام جرمی متوجه کلینتون نیست (شرمنده با پست قبلی همزمان شد ) دیگه به احتمال زیاد باید کلینتون رو رئیس جمهور اینده امریکا بدونیم مگر اینکه ترامپ یا ویکی لیکس چیز جدیدی رو کنن یا اینکه نظرسنجی ها با واقعیت فاصله زیادی داشته باشن ...

قبلا هم گفتم که دموکرات ها با در اختیار داشتن کالیفرنیا در غرب و چند ایالت مهم در شمال شرق امریکا کار راحتی نسبت به جمهوری خواه ها دارن در انتخابات . ایالتی مثل فلوریدا هم که 50-50 هست هرچند فلوریدا هم در سالهای اخیر بیشتر به دموکرات ها رای داده . جمهوری خواه ها عملا فقط تگزاس رو به عنوان یک ایالت مهم و تاثیر گذار در اختیار دارن .

ویرایش شده در توسط Blanco

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
خبر مهمی که دقایقی  پیش روی خبرگزاری ها اومد دقیقا آنچه بود که انتظار داشتم...

هفته پیش و زمانی که رییس پلیس اف بی آی مورد ایمیل های کلینتون رو مطرح کرد اشاره کردم که بنده به ساختکی بودن این ماجرا مشکوک هستم... توضیح دادم که تجربه برگزیت در انگلستان با توجه به اینکه بر اساس نظرسنجی ها شانس پیروزی کلینتون فراتر از 90 درصد رفته بود و اختلاف رای مردمی به فراتر از 7 درصد رسیده بود زنگ خطر رو برای اردوی کلینتون به صدا در اورده بود که شاید طرفداران وی به امید اینکه فاصله مناسبی با ترامپ دارند در روز رای گیری هیجان لازم رو برای حضور در پای صندوق ها نداشته باشند و خودشون رو برنده از پیش تعیین شده بدونند... این اتفاق می تونست دقیقا باعث بشه در آمریکا شاهد برگزیتی دیگر باشیم...

برای همین جریان ایمیل ها پیش کشیده شد تا جایی که نظرسنجی ها نشان داد آرا به هم نزدیک شده است و درست در فاصله یک روز قبل از انتخابات رییس اف بی آی عنوان می کنه که ایمیل ها بررسی شده و هیچ مدرکی دال بر خطای کلینتون وجود نداره و همان گزارش ماه جولای مورد تایید هست...

درواقع کلینتون با این کار نه تنها هیجان لازم رو در طرفداران خودش حفظ کرد که باید پای صندوق بیایند بلکه در  دقیقه 90 گلی به ترامپ زده که بعیده جبران بشه...

اشاره کرده بودم که این زن یک سیاستمداره باهوشه و در عین حال مکار در حالی که ترامپ ساده هست و رو بازی می کنه و متاسفانه خیلی ساده در این جریان بازی خورد...
  • Upvote 4
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

اگر به خواهم یک جمع بندی کنم 

مردم آمریکا به یک شرایط بد رسیدن انتخاب بین بد و بدتر 

اینکه بدتر کدام است خیلی گفتنش سخته چون جنس هرکدوم فرق می کنه 

برای ایران ترامپ خیلی بهتر از کلینتون است 

اگرچه که اونهم بدی هایش را دارد ولی در مجموع به نفع ایران است 

اگر پس فردا بگن ترامپ برنده شد تعجب می کنم 

چون علارغم نزدیکی آرای احتمالی تمام قدرت سیاسی پشت کلینتون است 

و اگر کلینتون برنده شود کمی تامل می کنم چون احتمال جنگ بالا خواهد رفت

• Upvote 2
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

در اولین محل رای گیری در منطقه دیکس ویل در ایالت نیوهمپشایر از 12 نفر واجد شرایط 6 نفر شرکت کردند که 4 نفر به هیلاری  و 2 نفر به ترامپ رای دادند و کلینتون  در اولین حوزه برنده شده

• Upvote 5

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

خبر داغ..داغ...........فلوریدا..2.590کلینتون..ترامپ..2.500..........کارولینا.شمالی.....کلین...1294822....ترا...989200................شعار اقایون سبزی امریکا...ترامپ برنده نشه..امریکا قیامت میشه.....

• Upvote 7
  • Downvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
با عرض سلام
ترامپ صرفا پنسيلوانيا رو بنظر ميرسه كه از دست داده !

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.